[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: lolo_golf » czw mar 17, 2011 15:36

Kamel pisze:W zeszłym roku jak wracaliśmy z żonką znad morza to na trasie Gdańsk - Warszawa widzieliśmy kilkudziesięciu klientów bez przednich blach i z zasłoniętą nalepką na szybie
I własnie przez takich kutasów się nie wytłumaczysz że to jest US i nie ma miejsca na blache. Wiem bo już prawie 1.5roku jezdze z blachą za szybą i miałem kilka przygód.
Kamel pisze:sagano88 napisał(a):Myslalem jeszcze naklejac gola blache rowno pod listwa na tasme dwustronna, ale to chyba nie jest ciekawy pomysl?
Słaby pomysł. Po pierwsze zostaje klej na zderzaku, po drugie gnie sie tablica przy ściąganiu i wygląda potem jak... :ass: Ja w ekstremalnych przypadkach zakładam na dwie opaski plastikowe do kratki o której mówiłeś. Jednak w lecie to nie zbyt dobry pomysł bo w koncu zasłaniasz dość dużo powietrza na chłodnice.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: Kamel » czw mar 17, 2011 15:42

lolo_golf pisze:I własnie przez takich kutasów się nie wytłumaczysz że to jest US i nie ma miejsca na blache. Wiem bo już prawie 1.5roku jezdze z blachą za szybą i miałem kilka przygód.
No Ty jeździsz z blachą za szybą, więc w przypadku fotoradaru blacha będzie na fotce..
A na trasie to raczej bez blach latały służbówki, bo w większości mijaliśmy Skody O2, Passaty B6 itp. i 99% w kombiakach..
lolo_golf pisze:Słaby pomysł. Po pierwsze zostaje klej na zderzaku, po drugie gnie sie tablica przy ściąganiu i wygląda potem jak... :ass:
Można by jeszcze spróbować przymocować dwie cienkie blaszki odpowiednio wyprofilowane i wypuścić je spod listwy i w razie co blachę przymocować do nich, z tym, że to już też średnio by wyglądało..

Ja u siebie mam przymocowaną do środkowej kratki, ale coraz częściej myślę nad powrotem na jej miejsce, bo jakoś przestaje mi się to widzieć :bigok:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: lolo_golf » czw mar 17, 2011 16:00

Kamel pisze:No Ty jeździsz z blachą za szybą, więc w przypadku fotoradaru blacha będzie na fotce..
Tak, ale jak mnie Vectra zatrzymała pod Wawą to próbowali mi wmówić że jak jest fotoradar to ją chowam... I kłóciłbym się gdybym miał z tyłu legalną :grin: A tak to...
Kamel pisze:Ja u siebie mam przymocowaną do środkowej kratki, ale coraz częściej myślę nad powrotem na jej miejsce, bo jakoś przestaje mi się to widzieć
No słabo przód wtedy wygląda. Jakby miał zęby wystające z górnej szczęki :kac: :jezor:



Awatar użytkownika
Maximus-83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 526
Rejestracja: sob cze 20, 2009 23:29
Lokalizacja: Neutomischel (Wlkp)
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: Maximus-83 » czw mar 17, 2011 16:18

Może tak:
Obrazek Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: xxxPALUCHxxx » czw mar 17, 2011 21:08

albo tak :D

" onclick="window.open(this.href);return false;


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: lolo_golf » czw mar 17, 2011 22:23

Dobreee :pub:



Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: sagano88 » pt mar 18, 2011 01:05

Kamel pisze:Hehe Na trasy to się właśnie zdejmuje
Heh... Ja mam takie "szczescie" jak latam do domu, ze zawsze po drodze patroli nawalone jak kup po roztopach, wiec wole miec dla spokoju bo juz mialem "przyjemnosc" z Panami z m.in. niebieskiej Octavii rozmawiac ;)

Kamel, Truckman mial tych opcji mocowania tyle, ze juz nie pamietam. Najdluzej chyba jezdzil z tablica przykrecona rowniutko w szczeline miedzy zderzakiem, a dokladka, ale w Jahre i ogolnie na moje to odpada.
lolo_golf pisze:Po pierwsze zostaje klej na zderzaku, po drugie gnie sie tablica przy ściąganiu i wygląda potem jak... Ja w ekstremalnych przypadkach zakładam na dwie opaski plastikowe do kratki o której mówiłeś. Jednak w lecie to nie zbyt dobry pomysł bo w koncu zasłaniasz dość dużo powietrza na chłodnice.
Racja lolo_golf! Z tym klejeniem napewno odpada i nie wiadomo nigdy co jeszcze z lakierem by sie moglo stac. Co do zaslonietej chlodnicy, pamietam o tym, ale tragedii chyba by nie bylo?

Ogolnie ma byc ladnie, gladko i bez zadnych ingerencji w zderzak, itp. :bigok: I tu jedynie przychodzi mi do glowy z ta srodkowa kratka, do ktorej na opaski (trykotki) spinam ramke tablicy, tablice normalnie w nia, a jak chce miec "czysto" podmieniam kratke.
lolo_golf pisze:No słabo przód wtedy wygląda. Jakby miał zęby wystające z górnej szczęki
Hehe! Fakt mi tez to troche przypomina, ale jakby inaczej? Chyba tylko tak jak xxxPALUCHxxx pokazal ;) :pub:

Maximus-83, opcja tez ciekawa :bigok: . Zawsze ta "wymienna" byla by boczna krateczka tylko ciekawe jak by to wygladalo z nasza "malutka" tablica bo widze, ze tam skromny US.

A Maximus-83, lolo_golf, Kamel, mozecie pokazac jak to u was wyglada z ta tablica w srodkowej kratce?


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: lolo_golf » pt mar 18, 2011 10:52

sagano88, ja nie daje żadnej ramki itd...

Obrazek



Awatar użytkownika
W_I_T_E_K
...
...
Posty: 461
Rejestracja: czw lip 24, 2008 22:02
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: W_I_T_E_K » pt mar 18, 2011 11:06

Ale poszedłeś w temacie. Rewelka. :pub:



Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: sagano88 » pt mar 18, 2011 17:52

Dzieki lolo_golf :pub: O to mi chodzilo! Nie mialem okazji widziec tego wczesniej, a kiedys jak robilem przymiarke jeszcze bez zaspawanej listwy, byla masakra. Ale widze, ze na gotowo nie jest zle :bigok:
Dziekowa W_I_T_E_K! :pub: Do rewelki to jeszcze mu brakuje, ale tak pomalu ciagle cos sie robi.

Dzis doszla taka "malutka" paczuszka od Synca (za co wielkie mu dzieki :pub: ), a w niej takie cus:
Obrazek Obrazek


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: truckman » pt mar 18, 2011 23:00

sagano88, ja nie daje żadnej ramki itd...
tragedia... :hmm:

albo ori miejsce, albo wcale, tudziez jak ktos lubi to pomiedzy dokladka a zderzakiem


Obrazek

Awatar użytkownika
Arkadiush
Forum Master
Forum Master
Posty: 1672
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 16:39
Lokalizacja: Hamburg/Szczecin
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: Arkadiush » sob mar 19, 2011 00:25

W niemczech w salonach jak jest jazda próbna to mają taką linke jakby którą przekładają miedzy znaczek a maske, potem, jakas rórka i na to blache przyczepiają.


Coś wspominałeś o mocowaniu wzmacniacza, uważam to za dobry pomysł,u mnie też jest tak samo zamontowane:
Obrazek


MERCEDES BENZ SL 500 R129 V8
Obrazek
viewtopic.php?f=89&t=190930&start=0
[I][I][I][I][I][I][][][][] - 60% UKOŃCZONE MK4

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: sagano88 » sob mar 19, 2011 01:58

truckman od kiedy Ty taki zwolennik ori miejsca jestes? :jezor:
W Jahre odpada miedzy dokladka, a zderzakiem ze wzgledu na wykrzywienie jakie ma.
Ogolnie nie chce nic dziurawic, itp. jak wspominalem, wiec taka opcja odpada. Po to jest to robione zeby w wiekszosci jezdzic bez, a w razie czego ma byc "bezkolizyjna" podmianka.

Arkadiush, dzieki! Z tym wzmacniaczem wlasnie tak planuje zalozyc, albo w poziomie bo na szerokosc oparcia niby sie miesci, ale nie wiem jeszcze jak wypadnie z kablami. Najwyzej bedzie tymczasowo tak jak u Ciebie.
Pozniej jednak chcialbym zrobic podwojne dno, tam go schowac i miec przy okazji pare przegrudek na jakies rzeczy.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: truckman » sob mar 19, 2011 09:18

Pozniej jednak chcialbym zrobic podwojne dno, tam go schowac i miec przy okazji pare przegrudek na jakies rzeczy.
Varianta trzeba było kupić i miałbyś taką opcję :bigok:
truckman od kiedy Ty taki zwolennik ori miejsca jestes?
Od kiedy stoję na przeciwko misiaków na światłach i wiem ze mogą mi possać wydech bo wszystko jest w 100% legalne i sprawne :satan:


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości