[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Re: [golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str

Post autor: POOREK » sob mar 05, 2011 20:10

mara_010 pisze:Dawno nie było mnie na forum bo dopiero po proku prawie czasu dorwałem robote nie z tęgą ale jakiś to zawsze grosz:)
ale patrze temat odwrócił sie do góry nogami
gołka zawróciły mi w głowie po prostu jak dla mnie bomba !!!!
Deska w kolorze pomarancza z czerwienią będzie też super kierunki klasyk do takiego koloru

Po prostu znów będzie golfik iskrzył na drogach :)
:bigok:
Kamilloo pisze:No no no , Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Twoje czerwone alu to pomyślałem że ładniejsze już być nie może.. a jednak :hmm: , Super wyszło :bigok:
kwestia gustu, ale odmiana co jakiś czas też jest potrzebna :bajer:
RZT pisze:A ja je po raz pierwszy zobaczyłem :D Piotro ich nie widział bo nie było go w tym czasie jak malowałem ŁO PANIE będzie pan zadowolony :D z ramkami było ******* [...] rachunek za moje płuca to ci wyślę pocztą :okej: :okej: :okej:
z ramkami się spisałeś bo wiemy co było nie tak :pub: z felgami również, ale z tymi płucami toć to przesada :helm: i jak widać:
RZT pisze:
barylql pisze:zamiast wydawac na znaczki przyjdz z piwem
do was jak się idzie to się ledwo co wychodzi :D no ale wpadnę z browarkiem bo trzeba to opić :D
nie tylko ja uważam że przegiąłeś :rotfl: dobrze że przywrócono Cię do pionu i wracasz na dobrą drogą zbłądzona owieczko :satan: :pub:
Frykas pisze:ja pisalem na temat wiśniowej skóry do tamtych czerwonych kół ;)
ale cała pomaranczowa nie wygladala by dobrze ;) lepiej by wygladaly same pomaranczowe nitki w calej tapicerce ;) cos jak w fahrenheicie ;)
o to to to ;) dokładnie, był to twój post ;) wnętrze o którym mówisz teraz jest zdecydowanie mniej krzykliwe od tego całościowego wiśniowego ;) pisałem kilkanaście dni temu że są plany na teraz, na sezon i na zimę, więc mogę uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć że.... :popcorn: jeśli ogarnę wszystkie wymienione sprawy które wypisałem ostatnio (brakujące rzeczy do poskładania itp) to plan na sezon jest ruszyć wnętrze... bo cały czas pakuje kasę w zewnętrzne mody a we wnętrzu stara bida.... więc będę myślał nad tematem tapicerki w miarę upływającego czasu ;)
Lulek pisze:Dobrze robisz auto, choć mam mieszane uczucia co do deski na dachu, dlatego, że tu też dużo robi kolor auta. Dwie strony temu Fredi napisał, że miał taki plan. Do żółtego auta bardziej myślę to pasuje, jest tak radośnie. Tutaj... nie wiem. Ale bardzo chętnie zobaczę na żywca, bo może wyjaśnisz moje wątpliwości :bigok:
chciałbym mieć taką okazję :pub: teraz co czarne mk3 to robione na typowego czarnucha albo a'la jahre... może to zbyt odważnie z mojej strony, ale pomyślałem że postaram się zrobić coś w kierunku czegoś mniej typowego (jeśli można to tak sprecyzować)... jak wiadomo, w mk3 już mało których połączeń kolorystycznych i tajlowych nie było :) ryjąc nawet któregoś dnia za fotami nigdzie nie natknąłem się własnie na kolor czarny w mk3 połączony typowo z hawaii i pomarańczowymi wstawkami.. być może za słabo szperałem bo w sumie długo nie siedziałem... zobaczymy jak wyjdzie, w tym roku będzie kilka czerwonych kółek, białych itp itd... każdego koloru po trochę ;) może bedzie to mniej udany sezon, zobaczymy... jak wyjdzie kicha... trudno.. w końcu to tylko jeden sezon ucieknie :goof: dzięki za opinię :pub:



no i dzisiaj małe sobotnie zakupy na okolicznym szrocie, więc zaślepki wolfsburg odpuszczam, chyba że w trakcie lata przyjdzie chęć na zmianę :bajer:
Obrazek

w poniedziałek dalej ruszam z tematem polerki, mam co najmniej taki zamiar :food:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
M4N14K
Żonkoś
Żonkoś
Posty: 1017
Rejestracja: pn maja 04, 2009 09:45
Lokalizacja: CG/GDA
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: M4N14K » sob mar 05, 2011 20:24

dawno nie zaglądałem i spojrzałem żeby przypomnieć sobie ciemny front który zawsze mi się podobał, a tu zmiany
najpierw byłem zniesmaczony ale teraz ten front i inny kolor felg chyba mnie przekonały że autko bedzie prezentować sie godnie, teraz tylko poka jak to w całości na letnim setupie będzie wyglądać, ja juz go w myślach widzę a teraz tylko potrzebuję zdjęcie zobaczyć


Obrazek

Awatar użytkownika
Merffik
VW Baron
VW Baron
Posty: 3045
Rejestracja: śr paź 04, 2006 10:50
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: Merffik » sob mar 05, 2011 20:48

POOREK, powiem tak pojechałeś po całości będzie jeszcze lepiej jak w zeszłym sezonie gratuluje mam nadzieje że na MajóVWce oblukam na żywca



Awatar użytkownika
Lukas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 12:24
Lokalizacja: Łosice .W.L.S.
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: Lukas » ndz mar 06, 2011 11:36

Będzie kozak fura. :bigok:



Awatar użytkownika
KrzychuGT
low green GT
low green GT
Posty: 879
Rejestracja: śr lut 04, 2009 17:52
Lokalizacja: Żmigród
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: KrzychuGT » ndz mar 06, 2011 17:32

podobuje się mnie opcja na ten sezon :grin: :food: bez dwóch zdań trzeba będzie go gdzieś na zlocie obadać... :D


Panie Boże spraw by mi się chciało tak jak mi się nie chce :grin:
Od GT-ka do CL-a?!

RZT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 08, 2010 02:44
Lokalizacja: Pionki

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: RZT » ndz mar 06, 2011 22:30

No piotrek dla ciekawości maluję swoje bbs na pomarańcz bedziesz miał konkuręta


[size=85][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=4058206#4058206][color=#FF0000]Szczurek Mk3 1,9 TDi GT bys RZT[/color][/url]

[img]http://img704.imageshack.us/img704/9830/kopiazdjcie0110aa.jpg[/img][/size]

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Re: [golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str

Post autor: POOREK » ndz mar 06, 2011 22:39

M4N14K pisze:dawno nie zaglądałem i spojrzałem żeby przypomnieć sobie ciemny front który zawsze mi się podobał, a tu zmiany
najpierw byłem zniesmaczony ale teraz ten front i inny kolor felg chyba mnie przekonały że autko bedzie prezentować sie godnie, teraz tylko poka jak to w całości na letnim setupie będzie wyglądać, ja juz go w myślach widzę a teraz tylko potrzebuję zdjęcie zobaczyć
sam się do niego przekonywałem trochę, mieszałem jak mogłem i dopiero na tym stanęło po jakimś czasie ;) więc mam nadzieję że ten po poskładaniu front będzie się podobał podobnie jak poprzedni, ciemny front :) jestem zdania że potrzebne są zmiany, dla tych co śledzą temat od jakiegoś czasu, można było dostrzec, że już na koniec poprzedniego sezonu szukałem jakichś odmian zakładając pomarańczki i znaczek w chromie ;)
Merffik pisze:POOREK, powiem tak pojechałeś po całości będzie jeszcze lepiej jak w zeszłym sezonie gratuluje mam nadzieje że na MajóVWce oblukam na żywca
podejrzewam że będzie taka okazja :pub:
Lukas pisze:Będzie kozak fura. :bigok:
staram się :food:
KrzychuGT pisze:podobuje się mnie opcja na ten sezon :grin: :food: bez dwóch zdań trzeba będzie go gdzieś na zlocie obadać... :D
myślę że będzie kilka okazji :bigok: zapraszam, będzie okazja porozmawiać, może akurat będę w pobliżu, nie pójdę oglądać innych autek :pub:
RZT pisze:No piotrek dla ciekawości maluję swoje bbs na pomarańcz bedziesz miał konkuręta
dam Ci inny pomysł na twoje felgi :los2:


w tym tygodniu postaram się ogarnąć polerkę kół na gotowe do założenia za jakiś czas.. trzeba wymienić w końcu cykający przegub, bo nie chciało się jak zimno było :jezor: no i czas wreszcie skręcić gewinde i przyzwyczaić się na nowo do szuru buru :food:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
barylql
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn sty 19, 2009 01:15
Lokalizacja: Pionki
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: barylql » śr mar 09, 2011 18:56

RZT pisze:No piotrek dla ciekawości maluję swoje bbs na pomarańcz bedziesz miał konkuręta
to moze i moje machniesz na jakis kolor ? :D

Panowie dwie fotki mam nadzieje ze Poorki sie nie *#cenzura#* .. :satan: :okej: Obrazek

Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: POOREK » śr mar 09, 2011 19:56

denerwować na Ciebie? ;) bez przesady :pub:

dokładnie jak donoszą powyższe zdjęcia w poniedziałek zostały wypolerowane ranty, wczoraj nie było czasu na nic, więc umyte dzisiaj wszystko dokładnie po paście i prezentuje się należycie :) błyszczy się aż miło i mimo że kółka nie były przykręcone na furę, pojawił się banan na twarzy ;)
Obrazek
Obrazek

dzisiaj ogarnęliśmy też przegub, nie obyło się bez problemów bo zniszczona była jedna śruba i w rusz poszła szlifierka... dzięki Maciek za towarzystwo i należytą pomoc :bigok: sam bym się trochę nadenerwował :los2:
Obrazek

szczęście w nieszczęściu, przegub wymieniony, ale wyszła następna usterka... szkoda gadać :ass:

w najbliższym czasie gewinde idzie w dół :dol: :dol: :dol: jak przyjdzie wiosna na całego, wtedy ogarnie sie 100% letni setup :popcorn:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Lukas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 12:24
Lokalizacja: Łosice .W.L.S.
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: Lukas » czw mar 10, 2011 09:11

Pięknie wyszły kółeczka! :bigok: Chyba będę musiał u siebie tak pomalować. :mlotek:



Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: bialko1991 » czw mar 10, 2011 09:44

Mi osobiście bardziej podobały się w czerwieni ;) ale zobaczymy jak wylądują z resztą gratów na aucie :)



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: POOREK » pt mar 11, 2011 01:27

sam jestem ciekaw, a póki co:

dzisiaj 7h walki z gwintem i udało się ustawić taki atfer winter - before spring setup :) nakrętki wyczyszczone z zimowej soli i innego syfu i ładnie się obracają ;) nie obyło się bez problemów i stąd te 7h bo tak to byłoby z 5h :chytry: wobec powyższego z finalnym kręceniem nie powinno być żadnych problemów ;) jak czarny wygląda teraz, foto poniżej :) złożony smoked front z chromowanym znaczkiem na grillu GTI + szeroki hokej :) do wiosny autko zejdzie jakieś 3 cm, tył może z 3-4cm tak żeby z oponami się ładnie zgrało...

Obrazek


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
PeWu_GT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 18:55
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: PeWu_GT » pt mar 11, 2011 12:21

czarny wariat :satan:


~~>Golf III GT TDI <~~
Po co w aucie mam podłogę? przez nią niżej zejść nie mogę!
Obrazek

Awatar użytkownika
wandal
Grupa Śląsk
Grupa Śląsk
Posty: 490
Rejestracja: pt sty 04, 2008 19:11
Lokalizacja: ZabrzE
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: wandal » czw mar 17, 2011 18:26

nom POOREK, dawno tu niezaglądałem a tu takie zmiany i to na duży plus :bajer: będzie ciekawie jak to wszystko założysz i się wytoczysz na ulice MK3 będzie się rzucać w oczy :okej:


Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania...

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości