[mk3][OEM+]z miłości do detali

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

G-STYLE~17'~threaded suspension~SQL audio~lot of rare parts~

Post autor: Wojtek » pt sty 21, 2011 12:47

POOREK pisze:piękna sprawa :) myślałem że będzie lekko szersza :)
hmmm od uszczelki do uszczelki, więc chyba ok? ta ma 38' szersza ma 44' czyli ponad 15 centymetrów szerzej - to by wystawała poza obrys. Wg mnie jest ok :)
konrad141 pisze:Kurde świetna ta owiewka , dlaczego przestali ją produkować :/
Przecież produkują, tylko nie sprzedają w Europie - widocznie nie było na tyle chętnych na takie owiewki żeby firmie thule opłacało się je trzymać w sprzedaży tutaj. Na amerykańskim ebay kupisz za około 70$
Mack III pisze:dobra jest. patrząc od przodu ładnie schodzi się ku górze. i jest pomiędzy tymi listwami na dachu. ładnie, praktycznie :)
też tak uważam :pub:


Tak jak mówiłem zamontowałem przekaźniki do świateł. Zmiana jest niesamowita, wiedziałem, że będzie lepiej, ale nawet nie podejrzewałem, że aż tak :) teraz lampy świecą zdecydowanie mocniej, światło jest bielsze, sięga dalej i szerzej :) wszystkim polecam taką modyfikację elektryki :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

G-STYLE~17'~threaded suspension~SQL audio~lot of rare parts~

Post autor: Baran. » pt sty 21, 2011 15:40

Bardzo fajnie owiewka się prezentuje, będziemy czekać na sesje z rowerem jak wcześniej :bigok:


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
michaltrzebnica
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: pn sty 18, 2010 12:03
Lokalizacja: DTR

G-STYLE~17'~threaded suspension~SQL audio~lot of rare parts~

Post autor: michaltrzebnica » pt sty 21, 2011 15:46

..:VoyteQ:.. pisze:Tak jak mówiłem zamontowałem przekaźniki do świateł. Zmiana jest niesamowita, wiedziałem, że będzie lepiej, ale nawet nie podejrzewałem, że aż tak :) teraz lampy świecą zdecydowanie mocniej, światło jest bielsze, sięga dalej i szerzej :) wszystkim polecam taką modyfikację elektryki :)
po pierwsze gratulacje auta w projektach a po drugie - czytalem wczesniej ze kupowales przekazniki. tutaj z forum je nabyles czy jak ? mam w domu niezalozona instalacje i nie moge sie zebrac do elektryka zeby mi to zamontowal. sam robiles czy ktos ci zakladal ? pozdrawiam



Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

G-STYLE~17'~threaded suspension~SQL audio~lot of rare parts~

Post autor: Baran. » pt sty 21, 2011 16:57

michaltrzebnica w FAQ masz fotoporadę co i jak wystarczy chwile poszukać, Sry za OT


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

G-STYLE~17'~threaded suspension~SQL audio~lot of rare parts~

Post autor: Wojtek » pt sty 21, 2011 18:26

Baran. pisze:Bardzo fajnie owiewka się prezentuje, będziemy czekać na sesje z rowerem jak wcześniej :bigok:
to jak auto i rower poskładam na wiosnę :) muszę coś pokombinować jeszcze z uchwytami rowerowymi, bo musiałem je dać bliżej siebie i nie wiem, czy nie będą rowery kierownicami zahaczać o siebie, a jednak nieraz z 2 rowerami jadę...
michaltrzebnica pisze: czytalem wczesniej ze kupowales przekazniki. tutaj z forum je nabyles czy jak ?
kupiłem gotową wiązkę od kolegi golfer_1984, ale nie wystawiał jej nigdzie na sprzedaż, po prostu jak robił swoją to kupił więcej części i z tych pozostałych złożył wiązkę dla mnie (tj. połączył wszystkie kable, wtyczki, przekaźniki, bezpieczniki i ładnie to zabezpieczył materiałową izolacją). Natomiast podpinałem to ja (strasznie trudna robota - wypiąć 2 wtyczki, wpiąć 4 wtyczki i 2 kable podpiąć pod aku ;) ) no i zrobiłem opakowanie na przekaźniki i bezpieczniki żeby to ładnie spakowane było. Sama wiązka z tego co mi wiadomo jest złożona według porady z forum, o której wspomniał Baran.


Obrazek

Awatar użytkownika
golfer_1984
VW Baron
VW Baron
Posty: 3387
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 12:43
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

G-STYLE~17'~threaded suspension~SQL audio~lot of rare parts~

Post autor: golfer_1984 » pt sty 21, 2011 18:31

..:VoyteQ:.., a mierzyłeś jakie napięcie było przed i po??



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

G-STYLE~17'~threaded suspension~SQL audio~lot of rare parts~

Post autor: Wojtek » pt sty 21, 2011 18:35

jeszcze nie, nie miałem czasu. Po obronie :P założyłem bo to chwila moment, ale zdjęcia z porównaniem świecenia i pomiary zrobię jak już będę wolny od uczelni...


Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: POOREK » ndz sty 23, 2011 01:45

graty również za zmianę nicQQQ ze "słiiitaśno-gimnazjalnego" :grin: pozdro Wojtku, i sorry za off-a ;)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: Fredi88 » ndz sty 23, 2011 20:22

POOREK pisze:graty również za zmianę nicQQQ ze "słiiitaśno-gimnazjalnego" :grin: pozdro Wojtku, i sorry za off-a ;)
no teraz jest tak swojsko :D po polsku hehehe



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: Wojtek » sob sty 29, 2011 15:41

wahałem się jakie zderzaki zakładać, ale w końcu postawiłem na europejskie, tak że dzisiaj kupiłem 2 w stanie "jak nowe" z ostatniego liftingu (z jednym rowkiem). Wiem, że większości bardziej podobają się USA, ale... no właśnie ale jest takie, że mi raczej podobają się bardziej europejskie w kolorze... Do tego kończę kompletować klimę, doszedł dzisiaj pas przedni, tak że pozostało mi kupić podciśnienie (jakby ktoś miał chętnie przygarnę) i można montować :) Jak dobrze pójdzie to do końca lutego auto będzie zrobione :)

POOREK pisze:graty również za zmianę nicQQQ ze "słiiitaśno-gimnazjalnego" :grin: pozdro Wojtku, i sorry za off-a ;)
Fredi88 pisze:no teraz jest tak swojsko :D po polsku hehehe
hehe ale co tu gratulować :)

Natomiast chcę się pochwalić, we wtorek obroniłem się i mam już oficjalnie tytuł inżyniera mechatroniki :)


Obrazek

Awatar użytkownika
konrad141
Forum Master
Forum Master
Posty: 1082
Rejestracja: pn lip 28, 2008 23:24
Lokalizacja: Borawe/Ostrołęka
Auto: Bora Sedes 4motion
Silnik: AJM
Kontakt:

Re: [mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wo

Post autor: konrad141 » pn sty 31, 2011 02:51

Wojtek pisze:
Natomiast chcę się pochwalić, we wtorek obroniłem się i mam już oficjalnie tytuł inżyniera mechatroniki :)
Naprawdę gratuluję :D :pub: :bigok:


'
Ostatnio zmieniony śr lut 02, 2011 23:07 przez konrad141, łącznie zmieniany 1 raz.


Piasek pisze: Ale po tym jak kumpla ojciec zapłacił 12 tyś zł za sportowego gołębia który nie wrócił z pierwszego lotu - nic mnie już nie zdziwi.
:los:

Awatar użytkownika
arturkw
Kwi@tek
Kwi@tek
Posty: 1186
Rejestracja: śr sty 28, 2009 11:39
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: arturkw » wt lut 01, 2011 12:14

gratki za awansik moze auto z zew. nie wygląda żeby bylo po jakich mega modach ale to pewnie dbałość o szczegóły i estetyka zawyżyły o tym i z autko sie wyróżnia :) ladny egzemplarz szkoda tylko ze zdesiow nie bedzie usa ale wiadomo ich dostępność i $ i jeszcze lakierowanie... spore koszta :)


1.9 TD boost pin,KW,1,2bar,smoked front
viewtopic.php?f=88&t=217777" onclick="window.open(this.href);return false;

obecny KwiatkoVWóz
1.9 TDI 1Z+ 216,BBS RS,FMIC,FK,Raid HP
viewtopic.php?f=88&t=378323" onclick="window.open(this.href);return false;

Vagowanie,odczyt,kasowanie błędów

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wojtek

Post autor: Wojtek » wt lut 01, 2011 14:04

koszta i dostępność nie są problemem (nawet miałem dwie oferty w dobrej cenie)... długo się zastanawiałem bo naprawdę bardziej mi się podobają europejskie i doszedłem do tego że auto ma podobać się przede wszystkim mi - i dlatego będą eu.

co do malowania to i tak i tak muszę malować, bo mój lakier był tylko przez 3 lata oferowany, a zakładam zderzaki po liftingu


Obrazek

Awatar użytkownika
mariachi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: pn mar 05, 2007 16:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [mk3][G-style][SQL audio] Golf - z miłości do detali /Wo

Post autor: mariachi » wt lut 01, 2011 14:32

Wojtek pisze:koszta i dostępność nie są problemem (nawet miałem dwie oferty w dobrej cenie)... długo się zastanawiałem bo naprawdę bardziej mi się podobają europejskie i doszedłem do tego że auto ma podobać się przede wszystkim mi - i dlatego będą eu.

co do malowania to i tak i tak muszę malować, bo mój lakier był tylko przez 3 lata oferowany, a zakładam zderzaki po liftingu
mi się też bardziej podobają europejskie, usa za bardzo wystają ale są o tyle fajne że bardziej indywidualne



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości