MKIV Variant - truckman

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman

Post autor: truckman » śr gru 01, 2010 22:02

kris-krzysztof, życie. Jak ci przeszkadza spam w moim temacie to dodaj go do listy ignorowanych tematów na forum. Połowa tego tematu to pytania o jakieś rzeczy. Zrobiłem jeden malutki mod, podwójny kierunek który ma barwione szkła, wiesz ile dostaję syfu na PW jak to jest zrobione?


Obrazek

Awatar użytkownika
kris-krzysztof
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: śr lut 24, 2010 20:16
Lokalizacja: Borki
Kontakt:

Re: MKIV Variant by truckman

Post autor: kris-krzysztof » śr gru 01, 2010 23:01

truckman pisze:kris-krzysztof, życie. Jak ci przeszkadza spam w moim temacie to dodaj go do listy ignorowanych tematów na forum. Połowa tego tematu to pytania o jakieś rzeczy. Zrobiłem jeden malutki mod, podwójny kierunek który ma barwione szkła, wiesz ile dostaję syfu na PW jak to jest zrobione?
Nie przeszkadza to i nie musze go dodawac do tematów ignorowanych ale temat wyglada jak rozmowa na GG czyli nie powinna sie znaleśc na forum bo nic nie wnosi a zalezienie czegośc pózniej graniczy z cudem. POdrójny kierunek to tak prosto zrobic nie widze co w tym trudnego. WIec może zrób manual dla tych co nie wiedzą i nie będziesz zasypany PRIV. Moje zdanie jest takei że ilośc postów powinna byc adekwatna do zmian w aucie a Twoje nie wyróżnia sie jakoś szczególnie na tle innych a co do ilości postów jest w czolówce .


Obrazek

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman

Post autor: truckman » czw gru 02, 2010 10:19

kris-krzysztof, wiem że prosto jest zrobić taki kierunek, dlatego go zrobiłem, a pytania dlaczego się tworzą to już nie mam pojęcia.

Co do ilości modów i postów. Jakbyś u siebie w temacie pisał o wszystkim co związane z samochodem to też byś miał tyle postów( w sumie nie wiem dlaczego ci to przeszkadza) według mnie ilość postów w temacie o niczym nie świadczy. Masz pierwszą stronę, gdzie jest wszystko wymienione wraz ze zdjęciami :bajer:

Swoją drogą dałeś mi pewną wskazówkę, przeglądnę temat i na głównej stronie napiszę przy zdjęciach na której stronie można znaleźć daną modyfikację.


a tak w ogóle to modów już wiele nie będzie, a na pewno nie będą jakieś powalające na kolana :bajer:


Obrazek

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

MKIV Variant by truckman

Post autor: Shmatan » czw gru 02, 2010 17:26

kris-krzysztof pisze:POdrójny kierunek to tak prosto zrobic nie widze co w tym trudnego. WIec może zrób manual dla tych co nie wiedzą i nie będziesz zasypany PRIV
ta - jasne. Pisałem na ramach forum co najmniej 10 razy jak wygląda podstawa prawna z obrysówkami, a conajmniej raz w tygodniu dostaje na ten temat pw...



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman

Post autor: truckman » czw gru 02, 2010 22:37

Shmatan, haha obrysy też dobra sprawa :)

Wiara to się przejmuje tym dowodem. Raz jest raz nie ma. Dopóki nie ma niebezpieczeństwa na drodze to popieram każdą modyfikację :helm:


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

MKIV Variant by truckman

Post autor: steniu4 » czw gru 02, 2010 22:48

kris-krzysztof pisze:Moje zdanie jest takei że ilośc postów powinna byc adekwatna do zmian w aucie a Twoje nie wyróżnia sie jakoś szczególnie na tle innych a co do ilości postów jest w czolówce .
A moje jest takie, że tyle postów ile pytających. Człowieku odnoszę wrażenie, że najbardziej boli Cię to, że Mikołaj znalazł się w czołówce pod względem ilości postów a nie Ty... Czy to jego wina, że ludzie chcą mieć z nim kontakt i pytają o rożne sprawy te większe i mniejsze? No pewnie tak, bo ma dobre pomysły i jest w porządku... Na żadnym forum nikt nie lubi nabijaczy postów, ale w tym przypadku to nie nabijacz z wyścigiem w rankingu. Jak się śledzi te 60 stron na bieżąco, to wszystko układa się w jedną logiczną całość. Historia pewnego dobrego varianta. Co Ty piszesz o manualu o kierunkach. Mi nikt nic nie pomagał z xenonem i w końcu się wziąłem, poskładałem odpaliłem, założyłem spryski i koniec. Od pół roku nie mam gofra a PW dostaję w tej sprawie 3szt tygodniowo i jakoś głowa mnie od tego nie boli. Forum jest po to, żeby się dzielić wiadomościami i sobie pomagać. Co można wnosić tak bardzo nowego na forum modelu którego jest m.l.n.y. na naszych drogach... Spójrz u niego na liczbę "pomógł" w awatarze. O czymś to mówi...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
kris-krzysztof
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: śr lut 24, 2010 20:16
Lokalizacja: Borki
Kontakt:

MKIV Variant by truckman

Post autor: kris-krzysztof » pt gru 03, 2010 10:01

steniu4 pisze:. Człowieku odnoszę wrażenie, że najbardziej boli Cię to, że Mikołaj znalazł się w czołówce pod względem ilości postów a nie Ty...
LOL mine to nie boli. A widze że Ty jesteś jego adwokatem, bo bardziej Ceibie to ruszyło niż Truckman-a . Tylko później przegladac tyle stron żeby coś znalazł jest bezsensowne a jak ktoś jest nowy to woli napisac nowy post w innym dziale niż przegladac ten. ,
steniu4 pisze:Mi nikt nic nie pomagał z xenonem i w końcu się wziąłem, poskładałem odpaliłem,
z Tego co pamietam to jest manual na forum i pewnie był wcześniej niż Ty zakładałęs Xenon
steniu4 pisze:poskładałem odpaliłem, założyłem spryski i koniec.
Podpiąc kilka weżyków i 2 kabelki nie jest trudne jak sie ma zdoności manualne
steniu4 pisze:Od pół roku nie mam gofra a PW dostaję w tej sprawie 3szt tygodniowo i jakoś głowa mnie od tego nie boli.
To odsyłaj do manuala:)
steniu4 pisze:Spójrz u niego na liczbę "pomógł" w awatarze.
no tak jest uczynny i pomaga zgadzam sie .


Obrazek

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman

Post autor: truckman » pt gru 03, 2010 10:45

mnie może bardziej ruszyło zresztą nawet na spocie poruszyli temat twojej rozmowy. Swojego zdania nie wyrażam tutaj bo nie chce robić dymu, żeby ktoś mi znowu zarzucał ze to gg.


Obrazek

Awatar użytkownika
Karpik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: sob cze 21, 2008 22:47
Lokalizacja: Warszawa/Kłodzko

MKIV Variant by truckman

Post autor: Karpik » pt gru 03, 2010 11:54

Teraz to chłopaki spamujecie na temat kompletnie nie związany z autem :rotfl: też się dołącze :jezor: mnie tam ta ilość postów nie przeraża. Śledzę tema na bieżąco i jest ok. Przynajmniej mam co czytać :grin:
aa i nie uważam, że ilość postów powinna być wprost proporcjonalna do dokonanych modów. To jest forum dyskusyjne a nie raportowanie zmian i manual jak co zrobić.


Obrazek

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

MKIV Variant by truckman

Post autor: Kamel » pt gru 03, 2010 12:09

Aleście zrobili truckman'owi spam w temacie.. truckman powinieneś poprosić jakiegoś moda o lekkie posprzątanie w Twoim temacie :-)

A co do "pretensji" o sposób prowadzenia tematu o aucie..
Temat nie jest w projektach, więc nie widzę powodu jazd związanych z dużą ilością postów..
Poza tym po to jest wszystko opisane w pierwszym poście, żeby wszelkie zmiany były widoczne zaraz po wejściu w temat..
I myślę, że wszystkie tematy w dziale Nasze Auta powinny być tak konstruowane, bo jest to wygodniejsze w czytaniu i jeśli kogoś dane auto zainteresuje to przejrzy całość tematu, niezależnie od ilości stron w nim..
Niestety wiele tematów z ciekawymi autami nie ma rozwiniętego pierwszego posta i nawet jeśli auto jest ciekawe, a temat ma niewiele stron to jednak jest w nim jeden wielki syf i wiele zmian umyka czytelnikom..

Tak więc proponuję zaprzestać zbędnych dywagacji na temat ilości postów w poszczególnych tematach, bo raczej nie ma to większego sensu i chyba najlepiej byłoby żeby każdy pilnował tematu o swoim aucie..


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman

Post autor: truckman » pt gru 03, 2010 12:34

Kamel, kij z tymi postami. Niech sobie będą. Tylko o co chodzi skoro 95 procent postow jest o moim golfie


Obrazek

Awatar użytkownika
Antonioo
VW Baron
VW Baron
Posty: 3138
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 20:05
Lokalizacja: (VWLKP)

MKIV Variant by truckman

Post autor: Antonioo » śr gru 08, 2010 21:40

truckman, i jak tam sie jeździ na tych 225/40? daje rade bo gwinta juz kupiłem też ;p


MK IV 4Motion

Turbo żyje turbo pije..

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman

Post autor: truckman » śr gru 08, 2010 22:09

Fajnie się jedzie szybko po autostradzie bo są szerokie i się kleją. Nie ma co narzekać na komfort i różne takie bzdety bo czy to 225/40, czy 215/40 pewnie odczucia identyko.

Z tyłu ok, 225/40 przy Dunlop SP9000 + 5mm dystansu i max glebie nic nie trze.

przód tak jak pisałem wielokrotnie trzeba kombinować i czasami będzie przycierać. Według mnie 3cm od dołu gwintu to max na 225/40 przy et30 i 8,5j ;)

Na nowy sezon kupuję 215/40 zobaczymy, a tym czasem dwa zdjęcia coby kolega kris się nie przywalił ze to gg:

Ostatnie zdjęcie na czarnej alufeldze, nie mogę doczekać się nowej wersji:
Obrazek

Teraz jest tak: :crazy:

Obrazek


Z nowości, przemo użył grafiki z moich dekielków na swoją stickers bomb z metra... Dobrze ze sam nie projektowałem wzoru bo bym się wkurzył, ale 3 godziny po google grzebałem :grin:


Obrazek

Awatar użytkownika
Antonioo
VW Baron
VW Baron
Posty: 3138
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 20:05
Lokalizacja: (VWLKP)

MKIV Variant by truckman

Post autor: Antonioo » śr gru 08, 2010 22:12

łeee to dobrze.. ja raczej tez nie bede miał problemów.. ja narazie na 225/40 bede śmigał jakoś damy rade :) z checią bym sie z ośka ugadał kiedyś na jakaś dobrą sesje ;p

a to drugie foto masakra :D strasznie wysoko no ale wkoncu zima


MK IV 4Motion

Turbo żyje turbo pije..

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości