[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: herbiasty » wt paź 05, 2010 22:50

ja w MKIII mialem bre zalozona przez 16 miesiecy non stop, lakieru nie odparzylo i gitara :) za to kuplowi odparzylo po 3 miesiacach...
jak cos to mam fajne ori migacze fer'a do MKIII sta ideal..
te biale z podwojna szybka co swieca na pomaranczowo a wygladaja na przezroczyste :)


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » czw paź 07, 2010 19:55

wczoraj zrobiłem postoje w zkw :) pięknie świecą :) może wymienię na troszkę ciemniejsze żaróweczki, ale to się jeszcze zobaczy :bigok: fotek nie wstawiam, bo na fotkach zobaczyć się tego nie da :P


SPRZEDAM 2 OPONY ZIMOWE R14 185/65 w bdb stanie na felgach 4x100 !!! Pisać PW ;) najchętniej ktoś gdzieś blisko, preferowany odbiór osobisty, mogę przyjąć seryjny zawias w rozliczeniu :)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
KrL
Grupa Tomaszowska
Grupa Tomaszowska
Posty: 516
Rejestracja: czw sie 13, 2009 12:36
Lokalizacja: Łódź / Osiedle Niewiadów
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: KrL » czw paź 07, 2010 20:34

POOREK pisze:SPRZEDAM 2 OPONY ZIMOWE R14 185/65 w bdb stanie na felgach 4x100 !!! Pisać PW ;) najchętniej ktoś gdzieś blisko, preferowany odbiór osobisty, mogę przyjąć seryjny zawias w rozliczeniu
hah przygotowania do zimy?? :D



Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

Black Devil by POOREK

Post autor: Baran. » czw paź 07, 2010 20:39

POOREK powiedz mi jak zrobiles pozycje, przeciagnales kablem plus i misnus pod druga zarowke w kierunku??
po co ci seryjny zawias?? bo prawdobodobnie jestem w posiadaniue przod nie wiem ile ma przejechane, a tyl cos okolo 6miesiecy, rok 93


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Lukas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 12:24
Lokalizacja: Łosice .W.L.S.
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: Lukas » czw paź 07, 2010 20:53

POOREK, w tamtym golfie to maska jest fajna z miejsce na znaczek. :bigok:
Dla mnie na znaczku chrom wygląda fajnie. :grin: Co do bry to u mnie też są znaki po niej i polerka tego nie zdjeła. :(



Awatar użytkownika
PeWu_GT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 18:55
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: PeWu_GT » czw paź 07, 2010 22:29

na tym chromowanym znaczku nie jest zle zawsze to jakas odmiana :D co do tej bry to chyba tez przestanę ją non-stop ściągać jak pada :grin:


~~>Golf III GT TDI <~~
Po co w aucie mam podłogę? przez nią niżej zejść nie mogę!
Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » pt paź 08, 2010 00:13

KrL, kiedyś trzeba :jezor: nie wiem czy to prawda ale ktoś mi mówił że na poniedziałek pierwszy śnieg ma być...?

Baran., poszło PW :bigok:

Lukas, narazie pomykam na chromie ;) jak się znudzi to zdejmę i założę czarny ;) z tą brą... będzie okazja maskę umalować :rotfl: hahah :)

PeWu_GT, kiedyś myślałem że skóra mi się powyciąga, nici się porozchodzą, ale śmiało mogę powiedzieć, że zdejmowanie bry przy deszczu mija się z celem :pub: tak jak wspomniałem zdejmuję tylko na mycie, przy okazji przyda się czasami brę umyć ręcznie jak leży na masce, szmatka i jazda :bigok:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
KrL
Grupa Tomaszowska
Grupa Tomaszowska
Posty: 516
Rejestracja: czw sie 13, 2009 12:36
Lokalizacja: Łódź / Osiedle Niewiadów
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: KrL » sob paź 09, 2010 00:02

ojciec do mnie czy oponoy zimowe mam
ja szok i odpowiadam że nie i pytam go skąd to pytanie
a on do mnie że w poniedziałek śnieg z deszczem, zdębiałem :shock:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » pn paź 11, 2010 15:21

opony mam gotowe do założenia i czekają już na felgach ;) zrobiłem dzisiaj przegląd, z lekką przycierką przetoczyłem się przez rolki :D

zdarzył się także dzisiaj mało przyjemny incydent, mianowicie przejechałem obiema prawymi felgami po krawężniku przy 60km/h bo jakiś baran z naprzeciwka tak wyprzedzał rowerzystę, że cudem uniknąłem zderzenia lub oberwania lusterka !!! takie bałwany jeżdżą że krew mnie zalewa, brak jakiekolwiek wyobraźni... felgi kwalifikują się do ponownego, mocnego polerowania żeby zatrzeć powstałe ubytki :grrr: jestem zły, a wręcz w**rwiony... tyle dobrze że chociaż na sam koniec sezonu, założę w niedługim czasie zimówki i ogarnę to jak trzeba... eh.... :crazy: dobrze że opony całe!


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

Black Devil by POOREK

Post autor: Baran. » pn paź 11, 2010 19:21

POOREK pisze:bo jakiś baran
Mogę sobie wyprosić to hehehe, a teraz tak na serio to współczuję bo sam wiem dobrze jak ludzie jeżdżą i już mln razy uniknąłem stłuczki lub otarcia


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: Zybi236 » pn paź 11, 2010 20:46

Wczoraj na Al. Krakowskiej w W-wie też bym dostał, i to w stereo... jeden kutafon ciął z naprzeciwka na moim pasie a jednocześnie drugi jadąc równolegle ze mną prawym pasem wyprzedził mnie zajeżdżając mi drogę, bo by się wpasował w dupę autobusu :grrr: :grrr: :grrr: Ależ w tej "stolycy" jeżdżą pojeby :grrr: :grrr: :grrr:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » pn paź 11, 2010 20:56

Baran., nie mailem złych intencji :bigok:

Zybi236, szkoda gadać, ludzie są po prostu bez wyobraźni ;) a co innego jak ktoś ma auto w które wkłada serce, a co innego jeśli to zwykły samochód do pracy i z powrotem ;) wtedy docenia się wartość gniecionej blachy :grrr:

trochę żałuję że za nim nie pogoniłem, ale zatrzymałem się i obczaiłem jak temat z kołami wygląda ;) mądry polak po szkodzie... wogóle wszystko miało miejsce na szybkości bo gość jechał dość szybko, i przez chwile miałem wrażenie że jego lusterko chyba nad moim poszło, dlatego byłem cały... ale to chyba nie możliwe... gość bez wyobraźni, jakbym nie zjechał to dzwon murowany, nie wspominając o tym co przeżywała stara babka jadąca na rowerze...


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

Black Devil by POOREK

Post autor: pawka508 » wt paź 12, 2010 22:15

POOREK,
No to ładnie Cie chłop załatwił też bym się ostro zdenerwował he a na mnie jeden facet palcem po głowie się stukał a ja tylko dziury omijałem :rotfl: ajjj Ci ludzie nie rozumieją że wkłada się tyle serca w auto a oni maja to wszystko w du..pie :grrr:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » sob paź 16, 2010 15:24

więc tak.. mały up ;) 2 dni temu wskoczyłem na zimowy setup ;) tył został podkręcony do góry, z przodem nie miałem czasu popracować ale jeszcze pójdzie w górę ;) prawdopodobnie zostanie gwint na zimę, z racji niemożliwości kupienia seryjnego zawieszenia w dobrej kasie ;) zabezpieczę go dobrze, a za kasę zostawioną na zakup zawiasu, dorobię u tokarza nakrętki z najmocniejszej stali narzędziowej, niekorodującej + stalowy klucz itp itd ;) mam nadzieję że taka opcja zda egzamin :) po zmianie opon auto stało się komfortowe, nawet nie sądziłem że takie może być :D oponki kupione niemal nowe za śmieszne pieniądze :D dalej mam do sprzedania zimówki na felgach jak ktoś jest zainteresowany ;) jako takie fotki poglądowe:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

już mi się tęskni....:(
Obrazek

szkoda gadać... ;) a nawiasem kumpel ostatnio przeglądał na allegro i mam kolejny dowód na to że ludzie nie wiedzą co sprzedają ;) http://otomoto.pl/volkswagen-golf-iii-g ... 50853.html" onclick="window.open(this.href);return false; ;) gość ma na tyle HCC i za żadną kasę nie chce wejść w układ zamiany lamp, albo sprzedaży ;) jakbym miał bliżej to bym pojechał i na miejscu gadał, albo go na części wziął... nie wiem ;) wkurzyłem się bo mówię mu że daje mu swoje, dopłacam i jest zarobiony przed samą sprzedażą, a on że nie ma takiej opcji itp itd ;) eh... :jezor:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości