[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7798
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: Adrian1989 » ndz wrz 26, 2010 05:15

a jak ja mam zkw pomarancze to nikt nie chce :p
POOREK, dostales wtedy pw odemnie?jakos sie udalo cos kupic? ;]


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
Drops
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: pn gru 29, 2008 13:49
Lokalizacja: DW

Black Devil by POOREK

Post autor: Drops » ndz wrz 26, 2010 09:45

No pomarańcz nawet trochę pasuje do felg, BRY itp. Jednak IMHO pomarańczowe kierunki tylko do JDM, a to do VW nie pasuję.



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » ndz wrz 26, 2010 14:14

Adrian1989, doszło doszło, okazało sie home made i taniej mnie wyjdzie samemu taki wymysł zrobić ;) spokojnie :) jeszcze trochę czasu do kolejnego sezonu jest ;)

Drops, :pub:

a tak wogólę patrzę na mojego poprzedniego posta i chyba musiałem być jakiś nawalony jak go pisałem :helm: bo zamiast fer napisałem helleny :) nie wiem jak ja to zrobiłem :bigok: w każdym razie powiem wam Panowie i Panie jedną sprawę, która była dla mnie sporym zaskoczeniem :helm: przyjrzałem się dzisiaj tym pomarańczkom i są to ZKW w pięknym stanie :chytry: jakieś nieporozumienie, że też na to wcześniej nie spojrzałem ;) po prostu miały być pomarańczowe, reszta była mniej ważna :satan: czasem można się pozytywnie zaskoczyć... :)

w gruncie rzeczy patrząc wczoraj wieczorem na te zdjęcia, doszedłem do wniosku, że chyba znudził mi się cały czarny front i potrzebuję coś zmienić na jakiś czas :) tylko szkoda mi trochę niszczyć te zkw żeby postoje w kierunkach zrobić :bajer: niech nabiorą mocy :jezor:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Lukas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 12:24
Lokalizacja: Łosice .W.L.S.
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: Lukas » ndz wrz 26, 2010 14:18

Fajnie wygląda na pomarańcz Kierunkach. :bigok:



Awatar użytkownika
PeWu_GT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 18:55
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: PeWu_GT » śr wrz 29, 2010 11:45

Miód malina i ten kolor :D bardzo ładny golf widać dopieszczony w kazdym detalu :) spodobały mi sie tylne lampy i az mnie ciekawi jak by to u mnie wyglądąło. Pozdrawiam i powodzenia w modzeniu :D


~~>Golf III GT TDI <~~
Po co w aucie mam podłogę? przez nią niżej zejść nie mogę!
Obrazek

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Black Devil by POOREK

Post autor: RafaelloW007 » śr wrz 29, 2010 14:57

POOREK pisze:doszedłem do wniosku, że chyba znudził mi się cały czarny front i potrzebuję coś zmienić na jakiś czas
ja pierwsze co to bym dal znaczki w chromie



Awatar użytkownika
PeWu_GT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 18:55
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: PeWu_GT » śr wrz 29, 2010 20:40

To ja Ci powiem więcej przed mercami miałem okazję kupić własnie takie koło jak ty masz teraz :D zobaczyłem je będąc w pracy a po powrocie niestety były juz sprzedane :bigok:
a co do lamp to masz rację ze Projektory stały się juz oklepane jednak moim zdaniem chyba to jest jedyny słuszny front w mk3 oprócz dymionych H1 lub H4 zadne ala'mk4 itp.. aczkolwiek ja chciałbym teraz VF :D ale to chyba dobrze ze cały czas sie cos zmienia w głowie bo inaczej projekt stał by w miejscu. Pozdrawiam :pub:


~~>Golf III GT TDI <~~
Po co w aucie mam podłogę? przez nią niżej zejść nie mogę!
Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » czw wrz 30, 2010 00:06

Lukas, :bigok:

RafaelloW007, się pomyśli się :partyman:

PeWu_GT, dzięki za dobre słowa ;) ja u siebie miałem kiedyś h4 ale to wogóle nie świeciło...! teraz na h1 też mi czasami zaczyna brakować, tym bardziej że zima idzie, ciemno już o 19... szok jakiś, a będzie się robić ciemno o 16.... parodia :helm: a'la mk4 kiedyś miałem na to chęć + wygładzić zderzak, ale cieszy mnie to że się finalnie na to nie zdecydowałem :) o VF też poważnie myślałem, ale w gruncie rzeczy cieszę się jak wyszło ;) minęła mi mania na VF :bigok: choć nie mówię że nie lubię na takie fronty patrzeć :bigok:


uszczelniłem dzisiaj ten wydech ale nie wiem czy zda to egzamin.... słabo to widzę... zobaczymy ;)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7798
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: Adrian1989 » czw wrz 30, 2010 00:25

moge sie wypowiedziec w temacie swiecenia- h4 w porownaniu do mk4 look nie swiecily WCALE ! teraz widze gdzie jade;d chcoiaz jeszcze patent z przekaznikami kiedys bede chcial zastosowac :P dodam tylko ze zarowki nie sa jakies super fajne,najtansze jakie sa :P


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
wandal
Grupa Śląsk
Grupa Śląsk
Posty: 490
Rejestracja: pt sty 04, 2008 19:11
Lokalizacja: ZabrzE
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: wandal » czw wrz 30, 2010 12:08

widze ze troche sie zmienilo i to na dobre :bajer: swieci sie jak by dopiero z fabryki wyjechal :pub: z tymi pomaranczowymi migaczami przod troche odrzyl ogolnei jest dobrze :okej:


Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania...

Awatar użytkownika
PeWu_GT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 18:55
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: PeWu_GT » sob paź 02, 2010 00:32

POOREK, dokładnie kolego u mnie na H1 oczywiście jakieś zamienniki "Solarus" tez miałem z tym problem :? strasznie słabo świeciły regulowałem je kilka razy na stacji diagnostycznej bez skutku, sporo czytałem jakie lampy wybrać i wybór padł na Projektory, na początku myślałem kupić ten zamiennik projektorów "TYC" - jest sprzedawany u Mapeta itp, jak poczytałem na ten temat i jak to jeden z uzytkowników napisał "Oryginał może być w opłakanym stanie i tak bedą świeciły lepiej niż podróba" i powiem Ci ze jestem bardzo, bardzo zadowolony z tego jak świeca moje Projektory, a żarówki też nie są jakieś bajecznie drogie bo aż za 15zł za komplet :grin: więc problem widoczności wieczorem został rozwiązany jednak człowiek sie przyzwyczaja wiec jak ma jedno to chce drugie i teraz chętnie zamieniłbym je na VF ale tylko Ori Hella :bigok: hehe..


~~>Golf III GT TDI <~~
Po co w aucie mam podłogę? przez nią niżej zejść nie mogę!
Obrazek

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: vwosiu » sob paź 02, 2010 12:28

POOREK, PeWu_GT, narzekacie obydwaj na reflektory, że słabo swiecą, gdy by zostały zamontowane do nich przekaźniki + dobre żarówki zauważyli byście różnice ;) projectory hella a tyc różnią się wyglądem detalami, dla mnie lepiej wizualnie wygląda hella, jak swieci tyc nie wiem, ale jak swieci nowy projector hella wiem i jest godny polecenia, tak można bez końca pisać ;)



Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

Black Devil by POOREK

Post autor: pawka508 » sob paź 02, 2010 17:51

Siema :)
Patrze dzieją się nowe rzeczy u Ciebie :) miodzioooo :) hehe wsadzaj te pomarańczki :grin:



Awatar użytkownika
jackob
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr lut 10, 2010 18:22
Lokalizacja: Biłgoraj

Black Devil by POOREK

Post autor: jackob » sob paź 02, 2010 18:20

No naprawdę pogratulować. Autko jest śliczne, podoba mi się wszystko, fura musi robić wrażenie na mieści-i oto chodzi!
Pozdrawiam Kolego i życzę sukcesów
AveVW


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=367086

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości