MK2 GTI16V by tauka, czyli od 1.3 CL do GTI :)

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » pn mar 27, 2006 21:07

marcin72003 pisze:trza sie sprawdzić:):):):):):):):):):):)
Sprawdzane. :P Ale to też nie każdy. Zależy jak silnik zużyty i jak kierowca dusi.


Obrazek

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » sob kwie 29, 2006 17:34

Doszło parę modyfikacji nowych. Foto i opisy do zobaczenia w pierwszym poście :)


Obrazek

Awatar użytkownika
robal264
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2140
Rejestracja: pn lis 28, 2005 22:46
Lokalizacja: Małkowice
Kontakt:

Post autor: robal264 » śr maja 03, 2006 21:47

taka dokladka pod waski zderzak bardzo fajnie sie prezentuje i zmienia postac rzeczy, nie wiem u siebie chyba wrzuce szeroki zdesio zobacze wtedy jak bedzie, ogolnie to fajna masz furke, tez mysle na grillem bez znaczka ale 170zl to troche duzo :)

jakies ladne fele sa w planach


MK2 GTi By Robal
viewtopic.php?f=62&t=45067

Obrazek

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr maja 03, 2006 21:54

Szeroka dokladka - super sprawa, z plastikowymi nakladkami na blotniki super wyglada, moj golfik duzo sie zmienil jak taka zalozylem, przod od razu zaczal lepiej wygladac, jest grozniejszy ;)



Awatar użytkownika
wilk
wilk.vwgolf.pl
wilk.vwgolf.pl
Posty: 1451
Rejestracja: pt lip 29, 2005 13:13
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: wilk » śr maja 03, 2006 22:14

No dokładka fajna sprawa, też taką miałem przy wąskim zdesiu :D Ale u mnie to był pług :helm:


[b][size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21804&postdays=0&postorder=asc&start=0]MK II GTD Special by wilk - sprzedany[/url][/size][/b]

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » czw maja 04, 2006 01:21

robal264 pisze:nie wiem u siebie chyba wrzuce szeroki zdesio zobacze wtedy jak bedzie,
Mnie się nie podoba szeroki zderzak w moim aucie. Juz kiedyś przymierzałem i jakoś nie pasował.
robal264 pisze:jakies ladne fele sa w planach
Są są, ale dopiero na przyszły sezon. Chyba, że będzie jakiś nagły przypływ gotóweczki, bo teraz bieda. I do tego ojciec cięzko zachorował więc nie ma mi kto przy aucie pomagać i jak jakaś grubsza sprawa to musze do mechaniorów jeździć i bulić. A teraz za miesiac mam przegląd więc musze troszkę napraw bierzacych zrobić (wymiana oleju (zrobiłem ponad 13kkm na Lotosie mineralnym) uszczelniacz na skrzyni, heble z tyłu, przednia szyba peknięta, reflektor zbity, rozrusznik siada, opony gładkie i takie inne).
robal264 pisze:tez mysle na grillem bez znaczka ale 170zl
Ja zapodam napewno jak tylko na prostą wyjdę.
wilk pisze:No dokładka fajna sprawa, też taką miałem przy wąskim zdesiu :D Ale u mnie to był pług :helm:
U mnie też za wysoko nie będzie. Tak na szerokość pudełka fajek z przymiarek wyglada. Ale nie zakładałem, bo do mechanika jutro jadę, i się bałem żeby nie urwał jak do garażu będzie wjeżdzał, bo ma troszke poniżej poziomu chodnika, więc trza pokonać podjazd :)


Obrazek

Awatar użytkownika
wilk
wilk.vwgolf.pl
wilk.vwgolf.pl
Posty: 1451
Rejestracja: pt lip 29, 2005 13:13
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: wilk » czw maja 04, 2006 08:40

tauka pisze:U mnie też za wysoko nie będzie. Tak na szerokość pudełka fajek z przymiarek wyglada. Ale nie zakładałem, bo do mechanika jutro jadę, i się bałem żeby nie urwał jak do garażu będzie wjeżdzał, bo ma troszke poniżej poziomu chodnika, więc trza pokonać podjazd
Powiem Ci szczerze, że sie bardzo ciesze, że już nie mam tej dokładki bo sie naprawde męczyłem... Nigdzie nie mogłem wjechać itp... :/

Obrazek

A teraz mam szeroki i wąską dokładke i jest wszystko wporządku, wkońcu moge normalnie przejechać przez próg :D


[b][size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21804&postdays=0&postorder=asc&start=0]MK II GTD Special by wilk - sprzedany[/url][/size][/b]

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » czw maja 04, 2006 09:16

Nie no czad był :) Fakt faktem trochę ekstremalnie nisko :D Do szerokiego zdesia też mógłbyś zarzucić dokładkę GTI :) Koleś ma i powiem ci że wygląda ekstra.


Obrazek

Awatar użytkownika
wilk
wilk.vwgolf.pl
wilk.vwgolf.pl
Posty: 1451
Rejestracja: pt lip 29, 2005 13:13
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: wilk » czw maja 04, 2006 09:21

tauka pisze:Do szerokiego zdesia też mógłbyś zarzucić dokładkę GTI Koleś ma i powiem ci że wygląda ekstra.
Wiem, ale niechcem bo będzie za nisko, a teraz jest idealnie :D

Obrazek


[b][size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21804&postdays=0&postorder=asc&start=0]MK II GTD Special by wilk - sprzedany[/url][/size][/b]

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw maja 04, 2006 09:41

wilk pisze:
tauka pisze:Do szerokiego zdesia też mógłbyś zarzucić dokładkę GTI Koleś ma i powiem ci że wygląda ekstra.
Wiem, ale niechcem bo będzie za nisko, a teraz jest idealnie :D

[url=http://republika.pl/zws/m16.jpg]Obrazek[/url]
Fajnie nisko, tylko te pomarancze daja po oczach ;)



Awatar użytkownika
wilk
wilk.vwgolf.pl
wilk.vwgolf.pl
Posty: 1451
Rejestracja: pt lip 29, 2005 13:13
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: wilk » czw maja 04, 2006 10:17

Goofi pisze:Fajnie nisko, tylko te pomarancze daja po oczach
Wiem :/ W planach są klary, a w miejsce postojówek chcem zrobić stroboskop...
Niestety tera mam mały kryzys - szukam nowej pracy i wszystko praktycznie stoi w miejscu :(


[b][size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21804&postdays=0&postorder=asc&start=0]MK II GTD Special by wilk - sprzedany[/url][/size][/b]

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » pt maja 05, 2006 19:24

No dzisiaj zawitałem na szrot w mojej miejscowości i nabyłem druga szeroką dokładke i UWAGA!!!! Tunele powietrzne (czy jak to się zwie) do tej dokładki :D Fotki wieczorkiem.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości