[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » wt lip 20, 2010 16:59

Nie no Witek, nie rob tego bo wjedziesz mi na ambicje i skrece go do konca :D. Fajna sprawa z gleba jest... Nie ladnie tylko jest w "McDonaldowych" progach zwalniajacych gdzie slychac tylko wielki zgrzyt :/. Chyba skubancy robia wszedzie na jeden wzor - Sprawa znana z CIN gdzie nie kazdy wjedzie ;)


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » pt lip 23, 2010 13:19

Wczoraj stala sie rzecz straszna :( R.I.P. Wyjezdzajac na spocik tuz przed domem na pierwszym skrzyzowaniu stalo sie male "puk". Dziadek jadacy droga z pierszenstwem PEUGEOTEM 106 (z lewej) zdecydowal sie mnie wpuscic (OK) nastepnie juz ja, patrzac czy nie nadjezdza nic z prawej pomalutku ruszalem kiedy on w tym czasie odmyslil sie i "pocalowalem" go w prawy bok. Efekt byl taki, ze PEUGEOCIKOWI wgniotl sie blotnik, stracil listwe oraz nie chcialy sie otwierac drzwi :goof: Mi natomiast przerysowal zderzak, wgniotl na rogu tablice rejstracyjna i zniszczyl ramke (PORSCHE :P ). Po dlugiej dyskusji i juz wypisywaniu oswiadczenia o zdarzeniu Pan stwierdzil jednak, ze sie "dogadamy". Tak prawie po godzinie rozjechalismy sie i na chwile obecna musze niestety patrzec na owe szkody.

Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ;)

Jak to mowia "Dzwon matka modow": W moim wypadku mozna powiedziec "dzwoneczek".

Z racji, ze kluje mnie teraz w oczy przod autka, przyspiesza sie pewne mody. Mianowicie:
- Listwa zostanie wygladzona wraz z zrobieniem otworow na obrysy (US),
- Zostana wyciete rowniez miejsca na spryski oraz bedzie ich montaz,
- Przy okazji zaspawane zostana wszystkie dziurki po wkretach od tablicy i tablica wyladuje w inne ciekawsze miejsce.
Wszytko to ogarnie plastikarz, ktory juz wczesniej przymierzal sie do dzialania.
- Zastanawiam sie rowniez nad tloczona tablica dwu-rzedowa w rozmiarach US z germanska czcionka. Nie wiem jednak gdzie zakupic taki gadget. Jezeli ktos by wiedzail prosze o pomoc.

Oto skutki ktore spedzaja mi teraz sen z powiek (nie liczac lzejszego portfela) :grrr:

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony pt lip 23, 2010 14:31 przez sagano88, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
wesek1988
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: śr lis 18, 2009 00:31
Lokalizacja: Strzelno
Kontakt:

Post autor: wesek1988 » pt lip 23, 2010 15:37

a taki ladny byl ale wiem cos o tym ja juz mialem 2 duze dzwony


Audi przewaga dzięki technice http://www.atk.pun.pl/forums.php
[img]http://img9.imageshack.us/img9/7376/d89b0f0cb7090a8b3c817c7.jpg[/img]

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » pt lip 23, 2010 15:54

wesek1988 nie "byl", NIE "BYL"! :chytry: Jak widac straty nie sa duze bo rownie dobrze ktos moglby mi tak zarysowac na parkingu. Doslownie zdazylem sprzegielko popuscic, ale cos PEUGEOCIK miekki byl. Na szczescie i tak mialem w planach ogarniecie tego zderzaka.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

MK4 by sagano88 SREBRNA PERLA (1/2 R32 style)

Post autor: sagano88 » pn sie 02, 2010 00:27

Dzisiaj, a wlasciwie wczoraj odwiedzilem "Poznanska" gielde gdzie spotkala mnie mila niespodzianka. Szukalem m.in. uchwytu na kubki bo moj byl nie sprawny i trafil mi sie zupelnie za free. Byl tylko bez blendy i troszke podniszczony lezakowaniem wsrod innych teili na swiezym powietrzu, ale mnie i tak interesowaly tylko bebechy ze srodka, ktore juz przelozylem i znow jest wszystko sprawne :). Zakupilem tez ori przednia listwe potrzebna do wykonania planu jaki niebawem sie spelni. Nastapila mala zmiana koncepcji i nie bedzie gladkiej listwy US z obrysami, a sama gladka listwa czyli tak jakby US tyle, ze bez obrysow.
Teraz pozostalo jedynie zawiezienie wszystkiego do plastikarza, ktory ladnie opanuje sprawe wraz z zaklejeniem dziurek po wkretach i innych skaz na zderzaku tak by byl jak nowy.
Bedzie jeszcze dokladka, a wlasciwie dokladki Jahre tylko tu wole poszukac czegos z glowa.
Ogolnie calosc bedzie prezentowala sie jak na zdjeciu ponizej. Mysle, ze jak na polaczenie Jahre, R32, i gladkiej listwy nie jest zle :P
Obrazek


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: sagano88 » czw sie 05, 2010 17:19

I znow jakies mody pojda w odstawke z powodu nieoczekiwanej awarii... :grrr: W poniedzialek niespodziewanie odmowil pracy wentylator klimy. Rozterkotal sie calkowicie tak ze doslownie nie trzymal sie na niczym, ale sytuacja juz opanowana. Poratowala mnie aukcja z Alledrogo http://allegro.pl/show_item.php?item=1143295793" onclick="window.open(this.href);return false; gdzie zakupilem najkorzystniej nowy. Ogolnie ceny jak za to wolaja sobie niezle. Przegladalem uzywki, bylem dzis z rana na gieldzie Poznaniu i wrocilem i tak z niczym. Srednia cena uzywek i nowek na gieldzie i Alledrogo to 160-180zl wiec jest roznica i co nieco w kieszeni ;). Jedyny uczciwy sprzedawca :P

Obrazek


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: steniu4 » pt sie 06, 2010 18:04

sagano88 pisze:Ogolnie calosc bedzie prezentowala sie jak na zdjeciu ponizej. Mysle, ze jak na polaczenie Jahre, R32, i gladkiej listwy nie jest zle :P
No fakt. Wygląda dobrze i stoi na tych kołach które bym widział u Ciebie właśnie. Przy jakimś okazjonalnym sponsorowanym lakiernikowaniu wypadałoby, tak samo jak na tej fotce pożegnać boczne kierunki :hmm:
sagano88 pisze:Jedyny uczciwy sprzedawca :P
Nie mów hop. Mieszkamy niestety w Polsce. Fakt, że sklep znany i reklamacja się należy w razie czego ale jeśli jest taka duża różnica cen to do oryginału mu sporo zapewne brakuje :?


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: sagano88 » sob sie 07, 2010 13:22

steniu4, powiem Ci, ze jesli chodzi o podobienstwo co do oryginalu ten jest najblizszy, a wlasciwie identyczny jak ori. W wiekszosci gdzie nie pytalem, albo nawet Wajsik u siebie w sklepie sprawdzal byla jedna zasadnicza roznica. Tamte mialy po 8 lopatek wiatraka, a ten jak oryginal ma 9 lopatek. Przyjdzie, zamontuje i sie zobaczy jak to w praniu wyjdzie. Mam nadzieje, ze bedzie sie sprawowal. Co do gieldowych cen przewazaly 150 z paroma wyjatkami 180zl. i tez nie bylo to ori. Najlepsze byly teksty typu:
Ja: "Jaka cena...?"
On: "150 nowka"
Ja: "A uzywka?" - bo widzialem, ze leza i napewno by cos znalazl
On: "Tez 150..."
:goof: No to "Dzieki, dowidzenia!" ;) bo nawet nie bylo mowy o zejsciu z ceny.

Oj zebym doszedl do takiego stanu ze swoim :hmm: ... Kolo jest dobre to fakt! Tylko zeby znalazlo sie cos w przystepnej cenie. Moze kiedys sie uda.
Golfik na zdjeciu ma tez dziwnie zaspawana klamke od gory :-k . Albo to wszystko (brak kierunkow i mod z klamka) to VT.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: sagano88 » sob sie 07, 2010 20:11

Z racji, ze pogoda nie dopisuje, dziala nuda, trzeba bylo cos pomodzic przy autkach. Nie wytrzymalem i stwierdzilem, ze musze pobawic sie gwintem. Jedyne co zostalo do krecenia to 3cm. zapasu jaki zostal z przodu, poniewaz tyl skrecony jest juz na maxa. Niestety sie rozczarowalem :(. Co prawda skrecilem przod o 2cm., co rzucalo sie w oczy, bylo odczuwalne i ladne, ale nie podobal mi sie ogolny efekt, poniewaz auto bylo nizej przodem niz tyl, a to nie podoba mi sie ni chu chu. To nie amerykanski dragster zeby pupa sterczala, a przod byl nizej. W rezultacie i kompromisie znow podnioslem auto i podkrecilem 1cm. do gory. Suma sumara jest 1cm. nizej niz bylo, a zostalo 2cm. gwintu z przodu. Stwierdzilem, ze bedzie trzeba wywalic regulacje z tylu i wsadzic w to miejsce odboje przez co bedzie idealnie z gleba na maxa z przodu i pozytywnty efekt ogolny.

Mala fotorelacja. Truckman dociaza i tak juz na maxa skrecona glebe, zeby tyl stal rowno z przodem ;). Ja nie wiem...? Chyba zachorowalem na ta glebe bo ciagle mi malo. Moze jak wywale regulacje z tylu, dokrece przod do konca i bede szural dokladka na prostej drodze bede zadowolony. Ale alu i tak musza byc o cal lub dwa wieksze

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: szczep » sob sie 07, 2010 22:17

ładnie modzisz :helm: gleba to choroba ciągle mało i mało ośka się opiera o podłużnicę, a ty myślisz jak to obejść i jeszcze dziada posadzić hehe :okej:



Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: sagano88 » sob sie 07, 2010 22:57

Dzieki szczep! Dobrze gadasz :pub: bo juz kombinuje jak tu zejsc nizej niz gwint na to pozwala. Podoba mi sie Twoje podejscie do glebienia autka. Swiete slowa i w 100% sie z nimi zgadzam: "Jak nie szurasz znaczy, ze za wysoko stoi" :D. Tez musze uwazac na garby, progi, itp. Wjazdy na pietrowe, albo podziemne garaze i progi musze brac ze skosa, a i tak czasami jeszcze przytre wachaczem albo przepoleruje kata. Ty bodajze masz wyjeta reulacje z tylu tak? Tez to planuje, ale co najwazniejsze szukam wiekszej felgi. Nie ukrywam, ze Twoja byla by w sam raz, choc kusi mnie 19".


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
...Mati...
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 246
Rejestracja: sob kwie 03, 2010 12:03
Lokalizacja: Radomsko

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: ...Mati... » ndz sie 08, 2010 02:51

super golfik :bigok: bardzo ladnie zrobiona,jak najbardziej w moim guscie:)


" DRIVE SLOW BUT LOW "
moja gOlFiNa :
viewtopic.php?f=89&t=346670" onclick="window.open(this.href);return false;

mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: mikew_86 » ndz sie 08, 2010 07:48

Bardzo ładnie Ci idzie modzenie tego auta. Nawet progi pasują do seryjnych dokładek, zawsze zastanawiałem się jak to by wyglądało i jest ok. :D



Awatar użytkownika
trzeci5
Forum Master
Forum Master
Posty: 1098
Rejestracja: pn sty 22, 2007 21:08
Lokalizacja: Skrzyszów/Wodzisław.śl

Re: MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: trzeci5 » ndz sie 08, 2010 10:53

Golfik ładny ale ja bym zrezygnował z łączenia 25J z R32,zrobisz jak uwżasz,pozdrawiam.


Obrazek
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=374315

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości