[mk IV] Smoła by Pele

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » czw lip 22, 2010 23:00

Scientist pisze:wyhylyly
z kumplami whisky, bardziej naje**** niż Limp Bizkit :D

jak nie jak tak :D
Ostatnio zmieniony czw lip 22, 2010 23:02 przez PELE, łącznie zmieniany 1 raz.



agix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 22, 2010 22:54
Lokalizacja: warszawa

Post autor: agix » czw lip 22, 2010 23:02

brz pisze:pelton, a co to za fotografów złapałeś, że problemy z kompozycją i kadrowaniem mają? :P

Czekam na drugą partię bo widzę, że zapowiada się dużo lepiej. ;]

Jak zwykle - ładne auto. Fajnie, że jednak wpadniesz do Pruszcza i będę mógł Ci uścisnąć pośladek. :grin:

Że się śmiem zapytać - czy możesz mi pokazać swoje prace abym mogła z pełną stanowczością wyrazić aprobatę dla Twojego dorobku fotograficznego? Bo jak przewiduje Twoje dzieła będą w pełni kompozycyjne i idealnie wykadrowane.

Z góry dzięki



Awatar użytkownika
brz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1350
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: brz » pt lip 23, 2010 00:46

O, przez upały poczucie humoru u niektórych zanika. ;]

No to tak:
pelton pisze:uczymy się razem robienia zdjęć i to jest dla nas nowe doświadczenie bez parcia na szkiełko
Jeśli się uczę to przyjmuję krytykę bez niepotrzebnego zaperzania się. ;]
Artiks pisze:A fotografowanie to hobby Była fajna zabawa i oto chodzi
No pewnie, ale jeśli pokazujesz innym coś, co zrobiłeś sam, to chyba bierzesz pod uwagę to, że komuś może się to nie spodobać. Do tego, co napisałem, podszedłeś na luzie więc ta uwaga kierowana jest raczej do Pani Agnieszki, która założyła konto na forum po to, żeby mi dowalić.

Tylko po co, skoro powiedziałem, że już po pierwszym ujęciu widać, że zdjęcia - przepraszam, "fotografie" - z części drugiej (czyli te autorstwa Pani Agnieszki) zapowiadają się dużo ciekawiej? Myślałem, że doświadczony zawodowy fotograf ma bardziej zdystansowane podejście do kwestii krytyki.
agix pisze:Że się śmiem zapytać - czy możesz mi pokazać swoje prace abym mogła z pełną stanowczością wyrazić aprobatę dla Twojego dorobku fotograficznego?
Nie dysponuję żadnymi pracami, fotografiami i innymi dziełami sztuki bo jeśli już najdzie mnie ochota to "robię zdjęcia". Nie uważam się za fotografa czy artystę, a za amatora, który lubi od czasu do czasu pobiegać z aparatem i coś ustrzelić. Nie znaczy to jednak, że jestem kompletnym neptykiem, który nie ma bladego pojęcia o prostych zasadach kompozycji i kadrowania.

Właśnie dlatego napisałem swój post tak a nie inaczej. Nie napisałem, że zdjęcia są do d*py, że są g*wniane itp. Nie wyraziłem się jasno więc teraz naprawię swój błąd. Widziałem tam zdjęcia zarówno (moim zdaniem oczywiście) dobre, jak i takie, nad którymi wypadałoby się zastanowić. Nie chodzi mi tu o "delikatność dłubnięcia w PS", a o to, że niektóre są po prostu niechlujne (mocno lecą w prawo lub lewo), są kadrowane centralnie na szerszym kącie (przez co wyglądają mało ciekawie) lub tak, że samochód wygląda, jakby miał wjechać w ścianę albo został ustrzelony podczas próby ucieczki sprzed obiektywu. Wystarczy trochę inaczej ułożyć dłonie i jest po sprawie.

Tym sposobem z właściwym sobie wdziękiem powróciłem do Peltona i jego "konstruktywnej krytyki". Nie napisałem chyba niczego wyjątkowo okrutnego i nieuzasadnionego? Czyjaś pasja i realia nie mają tu nic do rzeczy bo to zwykły komentarz.

Mam nadzieję, że tak już lepiej i nikogo specjalnie nie uraziłem.

Dla mnie koniec dyskusji. W celu zaspokojenia ciekawości Pani Agnieszka może kliknąć w link ( http://www.flickr.com/photos/brz123/ ) do strony, na której zobaczy moje wypociny. Uroczyście przyrzekam, że wszystkie uwagi - najchętniej przekazane przez PW (żeby nie śmiecić na forum, no chyba, że zechce mnie Pani publicznie pogrążyć) lub pod właściwymi fotkami - przyjmę z pokorą oraz spokojem i spróbuję się do nich ustosunkować.
pelton pisze: trzymam Cię za słowo
Spoko, potrzymamy się nie tylko za to. :bigok: :helm:

Jutro uciekam na urlop więc widzimy się na miejscu!
Ostatnio zmieniony pt lip 23, 2010 01:00 przez brz, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
t h e r e ' s •• m o r e •• t o •• l i f e •• t h a n •• c a r s •• a n d •• g i r l s •• b u t •• n o t •• m u c h

SPRZEDAM RESZTKI GRATÓW PO GOLFIE --> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=293690" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » pt lip 23, 2010 08:35

brz pisze:pelton, a co to za fotografów złapałeś, że problemy z kompozycją i kadrowaniem mają?
ta wypowiedź trochę nie bangla, sformułowana inaczej zostałaby inaczej odebrana :bigok:
brz pisze:Jutro uciekam na urlop więc widzimy się na miejscu!
miłego urlopowania :bajer:
brz pisze:Spoko, potrzymamy się nie tylko za to.
:mlotek:
brz pisze:najchętniej przekazane przez PW
dobry pomysł, podyskutujcie sobie w ten sposób, może coś konstruktywnie wymodzicie :chytry:
Ostatnio zmieniony pt lip 23, 2010 09:02 przez PELE, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » pt lip 23, 2010 08:47

pelton pisze:dobry pomysł, podyskutujcie sobie w ten sposób, może coś konstruktywnie wymodzicie :chytry:
Hehe :-) Żeby potem fotelika nie trzeba było kupować :hmm:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
brz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1350
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: brz » pt lip 23, 2010 08:56

Kamel, chyba słońce za bardzo Ci wczoraj przygrzało w potylicę przy rozbieraniu auta. ;]

pelton, dzięki, dzięki. :pub: :pub: :pub:


Obrazek
t h e r e ' s •• m o r e •• t o •• l i f e •• t h a n •• c a r s •• a n d •• g i r l s •• b u t •• n o t •• m u c h

SPRZEDAM RESZTKI GRATÓW PO GOLFIE --> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=293690" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » pt lip 23, 2010 09:04

Kamel pisze:Hehe Żeby potem fotelika nie trzeba było kupować
z tego co się dowiadywałem brz, już ma z tyłu zamontowane dwie sztuki mini RECARO :grin:



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » pt lip 23, 2010 09:12

brz pisze:Kamel, chyba słońce za bardzo Ci wczoraj przygrzało w potylicę przy rozbieraniu auta. ;]
Wiesz.. Ładna pogoda, dwoje pięknych i młodych..
Nigdy nic nie wiadomo :helm:
pelton pisze:z tego co się dowiadywałem brz, już ma z tyłu zamontowane dwie sztuki mini RECARO :grin:
Aaa.. To tak na wszelki wypadek, bo nigdy nie wiadomo co się przytrafi po drodze na Manię :bigok:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
brz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1350
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: brz » pt lip 23, 2010 09:23

Dwa to za dużo. Planuję jeden fotelik, ale wszystko wyjdzie - jak zawsze - w praniu. ;]
Kamel pisze:Ładna pogoda, dwoje pięknych i młodych..
To chyba rzeczywiście udar. :chytry:

A właśnie, pelton będzie jakaś solidniejsza gleba?
Ostatnio zmieniony pt lip 23, 2010 09:24 przez brz, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
t h e r e ' s •• m o r e •• t o •• l i f e •• t h a n •• c a r s •• a n d •• g i r l s •• b u t •• n o t •• m u c h

SPRZEDAM RESZTKI GRATÓW PO GOLFIE --> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=293690" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » pt lip 23, 2010 09:27

brz pisze:w praniu
tak to nazywasz?? włącz wirowanie
brz pisze:A właśnie, pelton będzie jakaś solidniejsza gleba?
na manie jadę na tym setupie czyli żółty bilstein i springi H & R - 30
na wiosnę będzie nowe koło :chytry: oraz gwint, najprawdopodobniej również H & R
:hehe: :D



Awatar użytkownika
brz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1350
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: brz » pt lip 23, 2010 09:39

pelton pisze:tak to nazywasz?? włącz wirowanie
Wyjdzie w praniu, czyli zobaczymy co życie przyniesie. ;]

Bilstein B6 fajna rzecz. Masz już jakąś koncepcję na kółka?


Obrazek
t h e r e ' s •• m o r e •• t o •• l i f e •• t h a n •• c a r s •• a n d •• g i r l s •• b u t •• n o t •• m u c h

SPRZEDAM RESZTKI GRATÓW PO GOLFIE --> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=293690" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » pt lip 23, 2010 09:45

brz pisze:Masz już jakąś koncepcję na kółka?
już wszystko sprawnie zaplanowane :D na wiosnę szczegóły, najprawdopodobniej po wakacjach pozbywam się aktualnych obręczy i biorę się za poszukiwanie nowych, gwint już jest i czeka :chytry:



Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » sob lip 24, 2010 20:53

udało sie załapać na mini fotkę :) w VW TRENDS
w sumie SMOŁA jest nawet na 2 zdjeciach :)
dzieki FOJT za nawinięcie tematu, w sumie to pierdoła ale cieszy się micha

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob lip 24, 2010 21:02 przez PELE, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Fojt
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 560
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 13:58
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Fojt » sob lip 24, 2010 21:09

hehe :D kurde na żywca też widziałem i fele rzucają się w oczóchy trudno nie zauważyć :bigok:


Obrazek
Mk6 GTI DSG 2.0 TSI Stage 4

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości