[mk3][OEM+]z miłości do detali

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
big_jasiu
OPOLSZCZYZNA - NYSA
Posty: 434
Rejestracja: sob lis 11, 2006 01:15
Lokalizacja: Okolice Nysy
Kontakt:

Post autor: big_jasiu » wt cze 22, 2010 15:29

..:VoyteQ:.. pisze:może pora zaatakować w 18 cali ;)
chciałbym zobaczyć ten atak :)


Obrazek

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Post autor: RafaelloW007 » wt cze 22, 2010 15:49

big_jasiu pisze:chciałbym zobaczyć ten atak
przy dobrej glebie i bardzo niskim profilu opony nie wygląda to źle ale weź na tym jeździj :)

Obrazek



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr cze 23, 2010 00:12

nie u nas, panie Rafale :grin:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » śr cze 23, 2010 07:47

narazie muszę położyć od nowa kable zasilające, dołożyć drugi wzmacniacz, zestroić całość w bi-ampingu, zestroić wszystko żeby grało tak jak ma grać i na jakieś zawody się udać ;)

a koła pewnie nie zmienię jeszcze w tym sezonie, może przemaluję środek felgi na jakiś inny kolor, inne wydatki związane z autem mam przed zmianą kół (kima/climatronic ma priorytet - zaraz po audio, no i kwestia zmiany silnika itd - dopóki tego nie zrobię nawet nie myślę o rozglądaniu się za kołami - bo przecież zmieni mi się wtedy rozstaw śrub)


Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » śr cze 30, 2010 20:37

parę osób mnie prosiło o fotki na równym... oto i one :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

negatyw z przodu i tyłu jest podobny, jednakże z tyłu większy, nie wiem dlaczego na fotce widać odwrotnie


Obrazek

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Post autor: RafaelloW007 » śr cze 30, 2010 20:55

ładnie siedzi :) i dzięki 17" da się jakoś jeździć nie szorujesz po ziemi



Awatar użytkownika
WJ
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: śr sie 20, 2008 01:11
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: WJ » czw lip 01, 2010 09:44

Bardzo ładny! Szczególnie kolor ciekawy, no i ten setup lamp typu clear pasuje super. Jak na razie wszystko na plus :bigok:


VW GOLF Mk3 2.8 VR6 by WJ http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=185252

Rogo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: śr lip 04, 2007 11:27
Lokalizacja: Lublin/Włodawa
Kontakt:

Post autor: Rogo » czw lip 01, 2010 12:27

Zacnie się na żółtym prezenci :food:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pt lip 02, 2010 16:06

RafaelloW007 pisze:ładnie siedzi :) i dzięki 17" da się jakoś jeździć nie szorujesz po ziemi
dzięki :) no muszę przyznać, że jest coś w tym, autem jeżdżę normalnie na codzień i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych (ale to może być już kwestia paroletniego przyzwyczajenia do jazdy niższym autem)
Bardzo ładny! Szczególnie kolor ciekawy, no i ten setup lamp typu clear pasuje super. Jak na razie wszystko na plus :bigok:
Dzięki :pub:
Rogo pisze:Zacnie się na żółtym prezenci :food:
Hehe mi też się ta ściana spodobała :)


a tak z innej beczki... "co to będzie, co to będzie..."
Obrazek

kit dlatego, że taniej wyszło kupić całość niż 20mm2 z metra :crazy: jeszcze tylko rozdzielacz i biamping welcome to :)
Ostatnio zmieniony pt lip 02, 2010 16:11 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pt lip 02, 2010 22:45

ja bym na twoim miejscu kupił grubszy zasilający mając w planie 2 wzmacniacze, sam wymieniałem sprzęt i już mialem 25 mm, i od razu pierwsza moja myśl to wymiana na grubszy teraz 35 mm włożyłem więc jest zapas,

teraz będziesz miał taki sprzęt ale z doświadczenia wiem, że za rok czy dwa znów będziesz chciał coś modzić, i co i znów przewód zasilający będziesz musiał wymienić, bo sprzęt pewnie większy mocowo będzie,.
..:VoyteQ:.. pisze:taniej wyszło kupić całość niż 20mm2 z metra
fakt , ja chciałem z OFC i cena za metr aż 28 zł, no ale ja kupiłem z myślą iż starczy na dłużej,


szkoda że nie pojawiłeś się na majovwce, może wybierasz się na Manie?, chętnie posłucham sprzętu, bo chyba się wyrobisz, no i oczywiście się poznać,

pozdro



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pt lip 02, 2010 23:13

niestety walczyłem z uczelnią i nie było możliwości, żebym się stawił :( ale się to opłaciło bo sesję mam już za sobą i 3 miesiące pseudo wakacji przede mną (pseudo bo pracuję). Co do vwmanii to zależy jak będzie z urlopem, napewno chcę pojechać :)

a co do kabla, to uważam że z dużym zapasem te 20mm wystarczy, nie jest to odległość ani prąd, żeby grubsze kable były potrzebne (15mm daje się do spawarek 200A a przy tych moich dwóch wzmacniaczach będzie prąd max 50A ( zakładając, że będą dawały z siebie 100% mocy, a napewno tak nie będą ustawione)

zresztą z moich obliczeń wynika, że nawet ciągnąc te 50 A (co jest przyjęte z dużym współczynnikiem bezpieczeństwa) spadek napięcia będzie pomijalny - opór 3 metrowego (około tyle potrzeba) miedzianego przewodu o średnicy 20mm2 to 2,25 x10-3 ohm, co przy prądzie 50 A daje spadek napięcia o 0,1125 V czyli pomijalny przy wzmaku, gdzie tolerancja napięcia już gdzieś od 11V się zaczyna


Obrazek

Awatar użytkownika
Montrey1990
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: czw lis 12, 2009 21:30
Lokalizacja: Krotoszyn
Auto: Golf 4 1.9TDi
Silnik: ALH
Kontakt:

Post autor: Montrey1990 » ndz lip 04, 2010 02:50

Pieknego masz golfa mam podobnenego do twojego tyle ze 5d i tez tak skubie przy nim jak ty mialem zamiar malowac listwy i zderzaki cale w kolor ale swierdzilem ze ładniej wyglada tak jak twoj mam takie same alece jak ty dezenta ale 15 i silniczek 1.6 troche zaslaby na ta bude myslalem kiedys na zmiana silnika ale nie wiem czy warto bo kiepsko sie buda trzyma jest troche po przejsciach;/


MONTREY xD

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pn lip 05, 2010 22:33

doktorze.... DOOOOKTOOOORZEEEEEE !!!!!!!!!!! pacjent żyje :)

no i po paru godzinach walki audio dostało nowe serducho... a w zasadzie drugie serce ;) wymieniłem okablowanie na dwa razy większe, dołożyłem 2 bezpieczniki, inaczej poprowadziłem rca, później strojenie itd... tak więc aktualnie db four napędza w mostku przód a db two w mostku subwoofer - i gra to bardzo dobrze :)

a co do montażu - tak jak pierwszy wzmacniacz, tylko że z prawej strony ;) a na środku pod kanapą rozdzielnia elektryczna ;) tak że cały czas utrzymuję styl "cicho ciemny"
Ostatnio zmieniony wt lip 06, 2010 07:34 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
konrad141
Forum Master
Forum Master
Posty: 1082
Rejestracja: pn lip 28, 2008 23:24
Lokalizacja: Borawe/Ostrołęka
Auto: Bora Sedes 4motion
Silnik: AJM
Kontakt:

Post autor: konrad141 » wt lip 06, 2010 11:06

..:VoyteQ:.. pisze: bo sesję mam już za sobą
Zazdroszcze oj zazdroszcze :D :helm: sorry a OT. :)


Piasek pisze: Ale po tym jak kumpla ojciec zapłacił 12 tyś zł za sportowego gołębia który nie wrócił z pierwszego lotu - nic mnie już nie zdziwi.
:los:

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości