[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
_Chudy_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 09:25
Lokalizacja: Wwa
Kontakt:

Post autor: _Chudy_ » śr cze 23, 2010 07:29

W piątek też chyba będzie jechało parę samochodów od nas ale większość jedzie w sobotę rano.



Awatar użytkownika
MakTheDon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 23:03
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: MakTheDon » śr cze 23, 2010 13:32

POOREK, czesto zagladam do Twojego tematu i powiem Ci ze auto jest mega zadbane. Wszystko mi sie w nim podoba naprawde, tylko kola jakos do mnie nie trafiaja..cos mi w nich nie pasuje. Pzdr



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr cze 23, 2010 20:21

MakTheDon pisze:POOREK, czesto zagladam do Twojego tematu i powiem Ci ze auto jest mega zadbane. Wszystko mi sie w nim podoba naprawde, tylko kola jakos do mnie nie trafiaja..cos mi w nich nie pasuje. Pzdr
chodzi o kolor czy wzór? chyba bardziej o kolor :bajer: ma prawo Ci się nie podobać, nie każde gusta są takie same :) jakby były takie same to byłby nudno ;) było opcja aby z kołami pójść w uniwersalne rozwiązanie czarnych środków z polerowanym rantem :P chciałem spróbować czegoś mniej typowego i nie żałuję ;) mi się podoba :pub: poza tym koło się trafiło takie a nie inne wiec trzeba było coś z nim podziałać :) jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :D

doszła do mnie folia, idę przyciemniać lampki :food:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Post autor: RafaelloW007 » śr cze 23, 2010 22:40

POOREK, dawno tu nie zaglądałem, auto jest kosa, felg nie ruszaj bo one robią największy wypas :) ale jak Ty jeździsz na takiej glebie po Pionkach?! :helm:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr cze 23, 2010 22:53

właśnie wróciłem z garażu, trochę do bani lepi się tą folię ;) z bliska nie wygląda to ciekawie... tylko ja miałem problem z naklejeniem jej? auto wygląda o niebo lepiej :bajer:

RafaelloW007, a kiedyś Ty tu był i się nie odezwał? :P wiesz wogóle gdzie to jest? :grin: o dziwo zawias jest tak wyregulowany że przemieszczam się wszędzie bez większego problemu :bigok: nie tylko w Pionkach ;) jak jest dziurawo to trochę slalomu co najwyżej... no i jak koleiny to lewą stroną po kresce ;) ale już nie pierwsza osoba się dziwi czy da się takim autem jeździć :goof: czego zupełnie nie rozumiem :helm:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Post autor: RafaelloW007 » śr cze 23, 2010 23:05

POOREK pisze:a kiedyś Ty tu był i się nie odezwał? wiesz wogóle gdzie to jest?
mam bardzo niemiłe wspomnienia z Pionkami :helm: byłem w tamtym roku i zaliczyłem dachowanie białym sejakiem :crazy: nie z mojej winy, ale mniejsza z tym. Golfik prezentuje sie naprawde zacnie :helm: masz jakies foto lamp?



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr cze 23, 2010 23:11

RafaelloW007, no to lepsza jazda z tym dachowaniem :goof: ogólnie na drogi narzekać nie mogę... byłem kilka razy np. na śląsku czy w wawie i ja dziękuję w niektórych miejscach :grin: fotek lamp nie mam jak to się prezentuje, bo już ciemno było jak skończyłem i wyjechałem na obadanie tematu ;) jutro postaram się zarzucić ;) z daleka jest ok, jak się podejdzie na metr to wygląda mniej ciekawie ;) na majóVWkę się zabierasz z kimś? leci ktoś tam od was? z Ryśkiem się zabieraj :satan: zapraszam z :pub: na pogawędkę :grin:
Ostatnio zmieniony śr cze 23, 2010 23:13 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Post autor: RafaelloW007 » śr cze 23, 2010 23:25

mam egzaminy ale postaram sie byc na majówce, rychu pewnie też będzie :) moze swoim przyjade ale kiepska jazda jest na zimowkach :green_fuck: no drogi w wawie to porażka, lewą ręką trzeba się żegnać jak się jedzie :)



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr cze 23, 2010 23:32

RafaelloW007 pisze:mam egzaminy ale postaram sie byc na majówce, rychu pewnie też będzie :) moze swoim przyjade ale kiepska jazda jest na zimowkach :green_fuck: no drogi w wawie to porażka, lewą ręką trzeba się żegnać jak się jedzie :)
ja mam egzaminy w niedziele i wracam w sobotę wieczorem ;) niestety, nie wszytko się da jakby się chciało żeby się napić w sobotni wieczór :grin: a kupiłeś coś? podeślij foto na PW, bo nic nie mówiłeś, a tematu ni ma :bajer:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Post autor: RafaelloW007 » śr cze 23, 2010 23:36

tematu narazie nie ma ale napewno będzie za jakis czas, foto poszło na PW :helm:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr cze 23, 2010 23:51

gratulacje nowego zakupu, wydaje mi się że dobrego wyboru dokonałeś :pub: powodzenia!


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Pustylol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: czw sie 31, 2006 12:19
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: Pustylol » czw cze 24, 2010 00:34

kiedyś Cie znajde :D:D



Awatar użytkownika
M4N14K
Żonkoś
Żonkoś
Posty: 1017
Rejestracja: pn maja 04, 2009 09:45
Lokalizacja: CG/GDA
Kontakt:

Post autor: M4N14K » czw cze 24, 2010 09:05

POOREK, a z tą folia to ja właśnie dla tego sam nie kleiłem żeby mnie coś nie trafiło, bo naprawdę można się wkurzyć,

pokazuj foty bo jestem bardzo ciekawy


Obrazek

ogryzek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: wt lut 19, 2008 22:01
Lokalizacja: JELCZ-LASKOWICE.PL / SELBY.UK
Kontakt:

Post autor: ogryzek » czw cze 24, 2010 09:43

hi
temat oblukany z grubsza o trochę tego jest jakieś 27str. - dobrze że pierwsza strona aktualizowana na bieżąco.
i golf ładnie wyglądał od samego początku a najlepsza i najładniejsza opcja to ta majóVWkowa :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości