SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » śr maja 19, 2010 09:32

spoko, dzięki za odpowiedź na poziomie, szacun, to rzadkie obecnie na forum :)


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » śr maja 19, 2010 09:46

MichalWit pisze:jednak czwartek, kiedy to się zjeżdżają wszyscy nie związani z tematem tylko po to aby postać, popalić gume, napić się piwa, posłuchać "będę brał Cię w aucie" i zaimponować swoim koleżankom piętnastkom, kiedy średnia wieku nie przekracza lat dziewiętnastu to zdecydowanie mi nie odpowiada.
ZDECYDOWANIE nie moje klimaty :)
Powoli leczę się z wyjazdu na cargo...
Ostatnio zmieniony śr maja 19, 2010 09:46 przez zlos, łącznie zmieniany 1 raz.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: daniel1d » śr maja 19, 2010 09:49

krisv pisze:Ponizej klipy jakie ja znalazlem AMW

Adrenaline Motorsport Warsaw
Ale to raczej nic niema wspólnego z cargo.Te spoty odbywają się w innym miejscu i są zupełnie inne,niema tak wygłupów gówniarzy którzy kręcą bączki lub palą gumę na ręcznym.Nie wspominając już jakie tam samochody przyjeżdżają.


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
krisv
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: śr lip 29, 2009 13:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: krisv » śr maja 19, 2010 10:10

Tak prawda niest to Cargo ale tematyka bardzo bliska :)

Powiem tak nie powodu zeby sie leczyc z Cargo powiem inaczej warto pojechac i sobie samemu zdanie wyrobic. :)

Sa plusy jak i minusy :)

Towarzystwo jest przemieszane sa tzw dziecki ( przynajmniej na poziomie emocjonalnym ) i osoby dla ktorych motoryzacja to pasja i po prsotu dziela sie np wlasnymi doswiadczenimi w roznych modach.

Jak ja ostatnio bylem to bylismy

w 5 x MK5 i jedno Audi Q5
I byla na dobra sprawe co kto u siebie zrobil i jak wyglada lub gra dany sprzet Audio :)
z tad tez moje raczej pozytywne podejscie

Z reszta tam tez zjechal sie klub Civica
BMW klub
Opel klub
6 mocno zrobionych Hiundajow ( nie wiem jak to sie ladnie pisze ) Tiburon.
Wiec mysle ze jak sie ustawisz z forumowiczami to naprawde warto :)

Z reszta tu mala zrzutka zdjec :)

Lista obecnych :)

Tommmy MKV GTI 200 kucy
PGMaster MKV ED30 290 kucy
Krisv MKV TDI 105 kucy
Pszczolek MKV TDI 170 kucy
Freddy MKV TDI 140 kucy
Racepool Audi Q5 TDI 170 kucy

Ponizej zdjecia :)

Niestety nie grzesza jakoscia :(

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:) nastepnym razem beda lepsze zdjecia :)
Ostatnio zmieniony śr maja 19, 2010 10:28 przez krisv, łącznie zmieniany 2 razy.


Moj Goferek :) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=293674

Awatar użytkownika
hunterek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1141
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 23:01
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: hunterek » śr maja 19, 2010 10:37

krisv, no to widze konkretne maszyny tam u was zjechaly. Niestety prawda jest taka ze to ludzie tworza klimat zlotu/spotu i jak sie zjada rozpieszczeni gowniarze samochodami tatusiow lub kupionymi przez rodzicow to odawalaja maniane. Czlowiek zaczyna szanowac to co ma dopiero kiedy ciezko na to zapracuje. Takie jest moje zdanie na ten temat. A pozniej z kazdego drobnego moda cieszy sie jak glupi ;) I to juz jest pasja ;)



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » śr maja 19, 2010 10:38

daniel1d pisze:
krisv pisze:Ponizej klipy jakie ja znalazlem AMW

Adrenaline Motorsport Warsaw
Ale to raczej nic niema wspólnego z cargo.Te spoty odbywają się w innym miejscu i są zupełnie inne,niema tak wygłupów gówniarzy którzy kręcą bączki lub palą gumę na ręcznym.Nie wspominając już jakie tam samochody przyjeżdżają.
Obejrzałem klipy spoza Cargo. Przykro mi to napisać, ale też się wyleczyłem, bo:
- nie lubię muzyki, gdzie co trzecie słowo leci madafaka; zakładam, że słuchający rozumie to, czego słucha, akceptuje to i się z tym identyfikuje.
- zabawy z policją w chowanego to nie moja bajka, bo spokojny jestem, że mnie znajdą i przetrzepią jak im za skórę zajdę
- z całym szacunkiem, ale jak widzę w lecie gościa w kapturku na głowie, wycofuję się grzecznie i cuchutko; wychowałem się wśród blockersów i nie chcę wracać do tematu.
- palenie gumy wkoło ochroniarzy to rozumiem coś, co koniecznie trzeba sobie w CV wpisać.

Czuję mały niedosyt, że nie ma spotkań takich, na który normalny zjadacz chleba pojechałby bez obawy przetrzepania przez policajów oraz spotkania towarzystwa, do którego potem nijak się przyznać...

Mam znajomego, który bardzo aktywnie udziela się w klubie motocyklowym. Baaaardzo im teraz zazdroszczę tego, że na takich spotkaniach równa się kulturę i poziom w górę, a nie w dół. W ich klubie jest cały przekrój społeczeństwa, od dyrektorów banków po bezrobotnych, a na spotkaniach czujesz się spokojnie, bezpiecznie. A co najważniejsze wiesz, że jak walniesz browca z pierwszym kolegą z brzegu, to czeka Ciebie ciekawa rozmowa oraz zero ryzyka.

Cóż. Życie :)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » śr maja 19, 2010 10:42

krisv, dlatego chyba lepiej i bezpieczniej spotkać się w kilka osób, pojechać do grodziska na ich zlot niż w takie miejsce, gdzie dzieci bogatych rodziców szukają adrenaliny...


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » śr maja 19, 2010 11:08

hunterek pisze:Niestety prawda jest taka ze to ludzie tworza klimat zlotu/spotu i jak sie zjada rozpieszczeni gowniarze samochodami tatusiow lub kupionymi przez rodzicow to odawalaja maniane. Czlowiek zaczyna szanowac to co ma dopiero kiedy ciezko na to zapracuje. Takie jest moje zdanie na ten temat. A pozniej z kazdego drobnego moda cieszy sie jak glupi ;) I to juz jest pasja ;)
zgadzam się w 100% :)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
krisv
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: śr lip 29, 2009 13:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: krisv » śr maja 19, 2010 11:13

hunterek pisze:krisv, no to widze konkretne maszyny tam u was zjechaly. Niestety prawda jest taka ze to ludzie tworza klimat zlotu/spotu i jak sie zjada rozpieszczeni gowniarze samochodami tatusiow lub kupionymi przez rodzicow to odawalaja maniane. Czlowiek zaczyna szanowac to co ma dopiero kiedy ciezko na to zapracuje. Takie jest moje zdanie na ten temat. A pozniej z kazdego drobnego moda cieszy sie jak glupi ;) I to juz jest pasja ;)

zgadazam sie w 10000 % :) ja jesli chodzi o mojego gofra to drugim wlascicielem jestem :)
Powoli sie ciula i splaca to co piekne :) I wlasnie tak jak powyzej tak wygladal nasz mini spot.
Co do prawdy staralem sie zlowac tez pare osob wtedy z tego frum ale tylko jedna osoba byla chetne teraz juz wiem do kogo uderzac:)
zlos pisze:
daniel1d pisze:
krisv pisze:Ponizej klipy jakie ja znalazlem AMW

Adrenaline Motorsport Warsaw
Ale to raczej nic niema wspólnego z cargo.Te spoty odbywają się w innym miejscu i są zupełnie inne,niema tak wygłupów gówniarzy którzy kręcą bączki lub palą gumę na ręcznym.Nie wspominając już jakie tam samochody przyjeżdżają.
Obejrzałem klipy spoza Cargo. Przykro mi to napisać, ale też się wyleczyłem, bo:
- nie lubię muzyki, gdzie co trzecie słowo leci madafaka; zakładam, że słuchający rozumie to, czego słucha, akceptuje to i się z tym identyfikuje.
- zabawy z policją w chowanego to nie moja bajka, bo spokojny jestem, że mnie znajdą i przetrzepią jak im za skórę zajdę
- z całym szacunkiem, ale jak widzę w lecie gościa w kapturku na głowie, wycofuję się grzecznie i cuchutko; wychowałem się wśród blockersów i nie chcę wracać do tematu.
- palenie gumy wkoło ochroniarzy to rozumiem coś, co koniecznie trzeba sobie w CV wpisać.

Czuję mały niedosyt, że nie ma spotkań takich, na który normalny zjadacz chleba pojechałby bez obawy przetrzepania przez policajów oraz spotkania towarzystwa, do którego potem nijak się przyznać...

Mam znajomego, który bardzo aktywnie udziela się w klubie motocyklowym. Baaaardzo im teraz zazdroszczę tego, że na takich spotkaniach równa się kulturę i poziom w górę, a nie w dół. W ich klubie jest cały przekrój społeczeństwa, od dyrektorów banków po bezrobotnych, a na spotkaniach czujesz się spokojnie, bezpiecznie. A co najważniejsze wiesz, że jak walniesz browca z pierwszym kolegą z brzegu, to czeka Ciebie ciekawa rozmowa oraz zero ryzyka.

Cóż. Życie :)
Mam super moda ( dla mnie bylby super ) chcesz miec tylna klape bagaznika ??
Jesli tak to u ciebie jest to kwestia 5 min roboty + vag com :)

Musimy sie spotkac mysle poza cargo :) bo nie powiem z czasem sluchanie pisku itd bylo lekko uciazliwe:)

A sporo bylo osob ( poza forum ) z samochodem tatusia :) palowanie do oporu. chociaz sam lubie dynamiczna jazde ale ten sam samochod ma mi przez lata posluzyc i nastepnemu wlascicielowi tez :) ja swojego odkad sie ocieplilo :) to na dobra sprawe co tydzien myje i caly juz zawoskowny jest :)


Pozdrawiam


Moj Goferek :) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=293674

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » śr maja 19, 2010 11:19

krisv pisze:Mam super moda ( dla mnie bylby super ) chcesz miec tylna klape bagaznika ??
Jesli tak to u ciebie jest to kwestia 5 min roboty + vag com :)
Właściwie to przypadkowo mam klapę bagażnika ;) Ale na serio, co to za mod?


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
krisv
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: śr lip 29, 2009 13:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: krisv » śr maja 19, 2010 11:42

Prosty jak kijek :) czy jak sie to mowi :P
A mianowicie
Otwierasz klape z tylu demontujesz tymczasowo silowniki
I jak masz bolce ktore trzymaja silowniki
Obrazek
Odkrecasz przewracasz na druga stronke :)
I jeszcze w w vagu mozne ustawic tak iz po wcisnieciu srodkowego przycisku na pilocie zwalnia zamek na troche dluzej przez co z automatu czy sie powoli otwiera klapa :)

Filmik ( przy czym nie musisz wymieniac silownikow ) dziala i bez zbednej wymiany )



Obrazek

Obrazek


[/youtube]]


Moj Goferek :) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=293674

Awatar użytkownika
AdiGTI
crow/speedbass
crow/speedbass
Posty: 74
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 15:10

Post autor: AdiGTI » śr maja 19, 2010 15:52

chciałem na temat autka, ale muszę poprzeć kolegę zlos, że akurat co do niektórych takich spotkań podpisuję się pod tym wszystkim co mówi, klimaty wszędzie podobne jak widzę, chciałoby się pojechać, ale poziom właśnie taki, że człowiek nie ma ochoty, nie generalizuję oczywiście :pub: , zawsze to daje możliwość stworzenia czegoś bardziej kulturalnego i ambitnego :bajer:

i myślę, że nie nabijajmy postów, niech temat będzie o tym pięknym autku, by potem nie przedzierać się przez marginesy :panna:

a co do autka na forum golfv.pl pisał CS, że wyszło tyle, bo IC jest z GTI a nie z s3, trochę mniejszy, dziwne, ale dlatego wyszło przed 300 a nie 300+ :goof: ale i tak autko piękne :kwiatek:
Ostatnio zmieniony śr maja 19, 2010 15:54 przez AdiGTI, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » śr maja 19, 2010 16:18

AdiGTI pisze:forum golfv.pl pisał CS, że wyszło tyle, bo IC jest z GTI a nie z s3, trochę mniejszy, dziwne, ale dlatego wyszło przed 300 a nie 300+ :goof: ale i tak autko piękne
A dzięki - faktycznie IC jest z GTI i faktycznie chodzi mi po głowie przerzutka na IC z S3. Koszt nie jest wielki, a chłodzi lepiej.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

kris
-
-
Posty: 826
Rejestracja: czw sie 14, 2008 21:35
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kris » śr maja 19, 2010 18:55

zlos, piękny Twój Vw-ej. Gdybym nie robił takich dużych przebiegów to na pewno takie cudeńko bym sobie sprawił :bajer: Szkoda że ja w ogóle z innego regionu :( Pozdrawiam i szerokości życzę :bigok:


Patrz w lusterka! Nieoznakowane radiowozy są wszędzie

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości