[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr maja 05, 2010 21:17

jak będzie słoneczko i dzień wolnego :finga: ogólnie muszę zakupić pastę i papiery do polerki oraz bitex do rantów :bajer: a później do roboty :pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

andy7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn sty 04, 2010 11:44
Lokalizacja: RADOM
Kontakt:

Post autor: andy7 » czw maja 06, 2010 09:14

widzialem Cie pare razy jak smigales po Radomiu ;) no powiem ze fura fajnie sie prezentuje i wszestkie mody w dobra strone ida ;)


,,Bez strachu sie poruszam, nikogo nie unikam, chyba ze lobuzy no to unik szybko znikam"
Byly Golf GREEN 1.9 GTITDI
viewtopic.php?f=89&t=416726
Teraz jest Zielony GOLF VR6
viewtopic.php?f=88&t=477631" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » czw maja 06, 2010 15:21

andy7, dzięki :pub: mam nadzieję że się stykniemy któregoś razu :pub:

no i auto jeździ bez kostek na kołach :jezor: komuś się spodobały oczywiście i sobie przywłaszczył 2 sztuki :grrr: dzisiaj zauważyłem wyjeżdżając z garażu ;) zazdrość ludzka nie zna granic :bajer: założyłem zwykłe dyskretne aluminiowe nakrętki które dali mi przy zakładaniu wentyli, nie będę robił kaszany ;)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
vr6syncro
PREZES 4x4
PREZES 4x4
Posty: 1249
Rejestracja: czw sty 01, 2009 23:30
Lokalizacja: ZachPom

Post autor: vr6syncro » czw maja 06, 2010 17:38

nieżle sobie modzisz , jak zrealizujesz swoje plany to bedzie kozak


2,9vr6syncro viewtopic.php?f=88&t=301280" onclick="window.open(this.href);return false;
Rallye viewtopic.php?f=87&t=396054" onclick="window.open(this.href);return false;
Szanuj-się.pl http://www.szanuj-sie.pl/forum/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt maja 11, 2010 21:27

vr6syncro, dzięki :bajer:



pora coś napisać ;) może zacznę od końca lub od najmniej ciekawych rzeczy, jak kto woli :jezor: więc na początek kolejne zdjęcie do kolekcji pt. mody vs. seria :)

Obrazek

dobry diabeł nie jest zły :grin: jako że padał deszcz to później obmyłem trochę dziada i wyglądał ładnie więc zrobiłem fotkę :bajer:

Obrazek

patrząc na to zdjęcie oraz idąc dalszym tokiem własnego rozumowania wpadłem na pomysł zaklepania rantów :bajer: poniedziałek był wolny więc należało go wykorzystać :hmm: marsz po bitex do sklepu i zabrałem się do roboty :bajer: z pomocą nadszedł mechanik Maciej ;D musiał do tego rękę przyłożyć :bajer: chwała mu za to :pub: tarcza szlifierki poszła w ruch :)

Obrazek

później chwila na opanowanie techniki i ranty były pozaginane :) pędzel, bitex i jak to przy tym bywa.. brudny byłem masakrycznie.. nawet włosy sobie wymazałem :rotfl: ale będę chciał jeszcze raz wszytko wymalować na zaschniętym bitexie, trochę lepiej i pewniej będę się czuł ze świadomością zrobienia czegoś solidnie :) może całe podwozie odrazu wymaluje... zobaczę ;) jeden rant trochę jakby się lepiej zaklepał ale też zobaczymy co wyjdzie w trakcie :P bo z jednej strony była reperaturka wstawiana i trochę inaczej się blacha zaginała ;) ale myślę że będzie ok :bajer: generalnie podczas robót rozruszałem trochę prawy tylny amorek więc można kręcić :grin:

w garażu nastąpiło lekkie przemeblowanie żeby każdy widział kto na tym globie jest królem :green_fuck: :kac: :satan:

Obrazek

hmmm... to by chyba było na tyle ;) tak jak pisałem, w najbliższych planach ponowne malowanie bitexem :) prawdopodobnie narazie trochę zwolnię z modami ze względu na fundusze i może zadbania o stronę techniczną :D

chciałbym zakupić nowe siłowniki do tylnej klapy, ale nie spieszy mi się jakoś do tego :bajer: nie wiem czy hamulcowni nie będę musiał zrobić przed wakacjami :crazy: ogólnie muszę zakupić pastę, zrobić polerkę i zadbać o lakier.. przydałaby się również polerka rantów, co się zrobi w wolnej chwili :) następnie z racji tego że wszytko wymaga pieniędzy, zamierzam z tylnymi lampami zrobić półśrodek i okleić srebrny clear (górę lampy) czarną folią ;) nie wiem jeszcze jak to zagra :-k do majóvwki chciałbym też zakupić komplet dymionych kierunków przednich i bocznych, m. in. po to żeby postoje w kierunkach ładniej świeciły :P i nie wiem co z blendami zrobić ;) bo jakbym halo wstawiał to trzeba krótkie blendy a tak to długie... postanowiłem też zadbać o środek co jest dalszą przyszłością... w planach jest wygłuszenie samochodu, gałka z mieszkiem bo ta woła o pomstę do nieba ;) no i może fotele.. narazie o tym nie myślę :jezor: bo czas przynosi czasami inny rozwój sytuacji :chytry: aha... byłbym zapomniał... muszę jeszcze klimę nabić :jezor:

jak widać pomysłów nie brakuje :bajer: a z realizacją każdy wie jak to jest :pub: kolejne foty wstawię jak pokręcę gwintem i przy okazji ładnej pogody ;) i wolnego dnia, żeby na foty wyskoczyć :helm:

pozdraVWiam :pub:
Ostatnio zmieniony wt maja 11, 2010 21:39 przez POOREK, łącznie zmieniany 2 razy.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » śr maja 12, 2010 20:47

ja bym sprobowal pomalowac te tylne lampy czerwonym sprayem do lamp ;) ciekaw jestem co by wyszlo ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » śr maja 12, 2010 20:49

Frykas pisze:ja bym sprobowal pomalowac te tylne lampy czerwonym sprayem do lamp ;) ciekaw jestem co by wyszlo ;)
mogło by być ciekawie :bajer:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
Pustylol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: czw sie 31, 2006 12:19
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: Pustylol » śr maja 12, 2010 21:23

Jesli chodzi o polerke lakieru to tak jak rozmawialiśmy na pw!



Damiano_TM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 22:38
Lokalizacja: Biłgoraj/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Damiano_TM » śr maja 12, 2010 21:58

Dajesz dajesz :grin: myśle że w tym roku na majóvwce uda sie spić troche perły i pogadać :bigok:


Mój "EX" Dragon:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=164954

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr maja 12, 2010 23:06

Zybi236 pisze:
Frykas pisze:ja bym sprobowal pomalowac te tylne lampy czerwonym sprayem do lamp ;) ciekaw jestem co by wyszlo ;)
mogło by być ciekawie :bajer:
Panowie a co ze wstecznym? :green_fuck: hah :jezor:
Pustylol pisze:Jesli chodzi o polerke lakieru to tak jak rozmawialiśmy na pw!
nie inaczej :pub: muszę jedynie zebrać się na zakup pasty a reszta z górki :bajer:
Damiano_TM pisze:Dajesz dajesz :grin: myśle że w tym roku na majóvwce uda sie spić troche perły i pogadać :bigok:
swojak :partyman: w zeszłym roku Cie widziałem, ale jestem nieśmiały wiec nie podszedłem :) w tym roku nie omieszkam zobaczyć jasnego środeczka :bajer: ogólnie mam plan na sobotę wzięcia piwa w plecak i zabawienia się w wycieczkę z serii "Piotrek podróżnik" :pub: ale i tak jestem od piątku raczej :smoke:

wziąłem od kumpla drugą skrzynkę na kilka dni, czyli mam chwilowo dwie :D i mogę powiedzieć że 500W w RMS w bagażniku już gra przyzwoicie :bajer: no zależy jeszcze od wzmaka ;)

poniżej zdjęcie z dzisiaj :) śpi sobie :P
Obrazek

i na koniec trochę śmiechu czyli setup z majoVWki '09 :goof:
Obrazek
Obrazek

pozdro :grin:
Ostatnio zmieniony śr maja 12, 2010 23:08 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » śr maja 12, 2010 23:14

wsteczny normalnie bedzie Ci swiecil ;) ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr maja 12, 2010 23:17

jak pomaluje na czerwono, a żarówka biała to będzie świecił na czerwono ;)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » śr maja 12, 2010 23:44

POOREK, to na wstecznym mniej farby i tyle
albo patent jak na lampach od cl- biale paseczki ;)



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » czw maja 13, 2010 00:21

wszytko ładnie pięknie, nie zrozumiałem że piszecie o oklejaniu bez wstecznego ;) ja myślałem o patencie żeby okleić je na wzór HCC :) albo zamiast czarnego paska, biały pasek tam gdzie wsteczny... tyle że pojawia się jeden problem ;) do takiego klejania powinienem mieć lampy z czarnym paskiem plastiku pomiędzy kierunkiem a wstecznym, żeby wyszło to dokładnie ;) a niestety takich nie posiadam :crazy: mowa o takich:

Obrazek
Obrazek

a posiadam takie:

Obrazek
Obrazek


a może ktoś chciałby zrobić podmiankę? :bajer:
Ostatnio zmieniony czw maja 13, 2010 00:22 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości