GTI Edition by Zybi236

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » śr maja 05, 2010 18:17

niooniek pisze:super fura i kierowcy kultura :bigok:
ale niepotrzebnie mnie wpuszczałeś dziś spod biedronki w Kobylnicy, tak to bym sobie auto oblukał z każdej strony :wink:
niooniek którym autem wyjeżdżałeś, bo dwa puszczałem, chyba Vito (lub Sprintera) i coś tam jeszcze :bajer:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
niooniek
Dave's Garage
Dave's Garage
Posty: 1141
Rejestracja: wt maja 23, 2006 12:21
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: niooniek » śr maja 05, 2010 18:22

jechałem razem z Pawłem, potem przez telefon rozmawialiście, na pewno pamiętasz to auto :wink:
tylko nie pisz publicznie co to za samochód - niech to między nami zostanie :pub:


Pozdrawiam :pub:

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » śr maja 05, 2010 18:31

niooniek, no nie pitol, he he :grin: W tym bym się Ciebie nie spodziewał :bajer:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
niooniek
Dave's Garage
Dave's Garage
Posty: 1141
Rejestracja: wt maja 23, 2006 12:21
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: niooniek » śr maja 05, 2010 18:36

no widzisz jaki ten świat mały... można powiedzieć, że kopiemy do tej samej bramki :grin:


Pozdrawiam :pub:

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7798
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Post autor: Adrian1989 » śr maja 05, 2010 18:48

takich policjantow nam potrzeba panowie ! :helm:


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » śr maja 05, 2010 20:52

hehe u nas na rozpoczęciu sezonu była fajna akcja :) podjeżdża jeden z "waszych" w służbowym (dodam, że było to dzień po katastrofie w Smoleńsku) i z tekstem "co to za zbiegowisko, co się tutaj dzieje, żałoba jest" itd... my (organizatorzy) konsternacja, coś tam zaczynamy się tłumaczyć a gość wypala z tekstem "nie no spoko chłopaki, podjechałem się zapytać czy nie macie jakiś 17' do golfa trójki do sprzedania" - padłem wtedy :helm:


Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr maja 05, 2010 20:55

fajnie by było mieszkać w Słupsku :helm:

..:VoyteQ:.., dobra scena :bajer:
Ostatnio zmieniony śr maja 05, 2010 20:56 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » śr maja 05, 2010 21:01

..:VoyteQ:.. pisze:hehe u nas na rozpoczęciu sezonu była fajna akcja :) podjeżdża jeden z "waszych" w służbowym (dodam, że było to dzień po katastrofie w Smoleńsku) i z tekstem "co to za zbiegowisko, co się tutaj dzieje, żałoba jest" itd... my (organizatorzy) konsternacja, coś tam zaczynamy się tłumaczyć a gość wypala z tekstem "nie no spoko chłopaki, podjechałem się zapytać czy nie macie jakiś 17' do golfa trójki do sprzedania" - padłem wtedy :helm:
No to nieźle dowalił :rotfl:
Też czasem lubię sobie postresować chłopaków jak jakiegoś spontana uskuteczniają albo zatrzymać jakąś porobioną furmankę i na koniec się ujawnić, niezłe miny wtedy mają :rotfl: :rotfl: :rotfl: A mistrzem był SzafaTczew za którym jechałem przez pół miasta na zderzaku po to żeby go zatrzymać na wylocie na GD i wyjechać z tekstem "Co ta gleba taka słaba panie Szafa?" A ten zrobil wielkie gały, wytarł pot z czoła (już żegnał się z dowodem za ksenona :grin: ) i krzyknął na cały Orlen "O k u r w a, ale mnie pan przestraszył!!!" Myślałem, że się posram ze śmiechu :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Oczywiście najbardziej rozje...ało mnie to "...pan..." :rotfl:
Ostatnio zmieniony śr maja 05, 2010 21:03 przez Zybi236, łącznie zmieniany 1 raz.


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
blysk777
WĘDOKOWÓZ
Posty: 306
Rejestracja: śr kwie 18, 2007 20:59
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: blysk777 » śr maja 05, 2010 21:04

Zybi236 pisze:No to nieźle dowalił :rotfl:
Też czasem lubię sobie postresować chłopaków jak jakiegoś spontana uskuteczniają albo zatrzymać jakąś porobioną furmankę i na koniec się ujawnić, niezłe miny wtedy mają :rotfl: :rotfl: :rotfl: A mistrzem był SzafaTczew za którym jechałem przez pół miasta na zderzaku po to żeby go zatrzymać na wylocie na GD i wyjechać z tekstem "Co ta gleba taka słaba panie Szafa?" A ten zrobil wielkie gały, wytarł pot z czoła (już żegnał się z dowodem za ksenona :grin: ) i krzyknął na cału Orlen "O k u r w a, ale mnie pan przestraszył!!!" Myślałem, że się posram ze śmiechu
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :okej:


d14a1

Awatar użytkownika
Madison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 10:51
Lokalizacja: WPR

Post autor: Madison » śr maja 05, 2010 21:09

LOL!!!!!!!!!!!!!!!!! :panna: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony śr maja 05, 2010 21:11 przez Madison, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
spaykee
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: czw maja 11, 2006 18:58
Lokalizacja: GS
Kontakt:

Post autor: spaykee » śr maja 05, 2010 22:45

Zybi236 pisze:A mistrzem był SzafaTczew za którym jechałem przez pół miasta na zderzaku po to żeby go zatrzymać na wylocie na GD i wyjechać z tekstem "Co ta gleba taka słaba panie Szafa?" A ten zrobil wielkie gały, wytarł pot z czoła (już żegnał się z dowodem za ksenona :grin: ) i krzyknął na cały Orlen "O k u r w a, ale mnie pan przestraszył!!!" Myślałem, że się posram ze śmiechu :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:goof: :goof: :goof: :goof: sąsiad, nie poznaję :goof: :goof: :goof: :goof: :goof: masaaakra, a jakby zawału dostał, to byś musiał usta, usta robić :helm: :helm:
POOREK pisze:fajnie by było mieszkać w Słupsku :helm:
takie problem, to nie problem. :bigok:

A tak swoją drogą, to Zybutek zerknąłem co tam ciekawego napisałem na początku - i pytanko. Założyłem te dystanse na tył 35mm jak planowałeś, czy jeszcze nie?

I kiedy to piwo Panie Majster? Na sobotę planowaliśmy z Blue, Vikiem i Grześkiem i może kuś jeszcze.... :bajer:


Wheel gap is like a vagina, the more fingers you get in the worse it is.

Biała kfatra http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=470612

Awatar użytkownika
spaykee
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: czw maja 11, 2006 18:58
Lokalizacja: GS
Kontakt:

Post autor: spaykee » śr maja 05, 2010 22:48

Zybi236 pisze:Nic mi nie mów o drogach :grrr: :grrr: :grrr:
o, a'propos. Ty na plecach przenosisz furmankę pod górkę? Bo ja swoim na ori zawieszeniu jak jadę to mnie ku....ca bierze i max 20kmph i slalom... :helm: :helm: :helm: Zdradź sekret :helm:


Wheel gap is like a vagina, the more fingers you get in the worse it is.

Biała kfatra http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=470612

Awatar użytkownika
gniochu
ZADYMIAKA
ZADYMIAKA
Posty: 1252
Rejestracja: sob paź 01, 2005 13:45
Lokalizacja: słup"GS"k
Kontakt:

Post autor: gniochu » śr maja 05, 2010 23:22

spaykee, kwestia przyzwyczajenia i lata treningu :bigok: . Najlepiej pojeździć sobie w słupsku po grunwaldzkiej albo po przejeżdżać szczecińska w poprzek z Sobieskiego na Krzywoustego i nabierzesz wprawy :D



Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7798
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Post autor: Adrian1989 » czw maja 06, 2010 07:13

co do "panowania" to wiesz,lepiej dmuchac na zimne :P Ty jestes mega spoko,ale sa tacy co lubia czuc palke w rece i im trzeba slodzic bo inaczej robia sie upierdliwi :helm:


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości