[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Hielbi
Forum Master
Forum Master
Posty: 1003
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 17:24
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Hielbi » pn kwie 19, 2010 10:56

coś pięknego na tej feli :helm:


Mój mk3 german styl na pełnym ogniu!!Przygotowania do 2011 ruszyły Borbet A w nowej odsłonie!
viewtopic.php?f=88&t=251521&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » pn kwie 19, 2010 23:16

ernest_b3, Hielbi, naprawdę dziękuję :pub:

więc tak... z racji tej iż wczoraj była piękna słoneczna pogoda, nie mogłem się powstrzymać żeby nie wyskoczyć na jakieś zdjęcia :) pierwsze w tym sezonie co prawda :bigok: poniżej małe co nie co ;) niektóre fajne, inne mniej :) prosiłbym poczekać aż się foty naładują i miłego oglądania :bajer:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


:pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Merffik
VW Baron
VW Baron
Posty: 3045
Rejestracja: śr paź 04, 2006 10:50
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: Merffik » wt kwie 20, 2010 07:06

jest mega pozytywnie :) bardzo ładnie się prezentuje i dobra sesja



Awatar użytkownika
daniocrack
Forum Master
Forum Master
Posty: 1023
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 13:02
Lokalizacja: ZCH
Kontakt:

Post autor: daniocrack » wt kwie 20, 2010 08:20

super wyglada :grin: a jak w lasku jezdziles hokej nie strzelał :bajer: ja ostatnio sie powiesiłem w lesie a hokejem zgarniałem piasek :jezor:



Awatar użytkownika
Hielbi
Forum Master
Forum Master
Posty: 1003
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 17:24
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Hielbi » wt kwie 20, 2010 08:55

no i wyszło miodzio :bajer:


Mój mk3 german styl na pełnym ogniu!!Przygotowania do 2011 ruszyły Borbet A w nowej odsłonie!
viewtopic.php?f=88&t=251521&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;

_Chudy_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 09:25
Lokalizacja: Wwa
Kontakt:

Post autor: _Chudy_ » wt kwie 20, 2010 09:01

Bardzo przyjemnie zrobione mk3. Koła bardzo ożywiają całe auto. Mnie nie pasują tylko jakoś tylne lampy. Próbowałeś jeszcze obniżać tył i tarło czy tak od razu ustawiłeś??



Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

Post autor: Baran. » wt kwie 20, 2010 09:25

No powiem ci kolego ze golf naprawde robi wrazenie widac ze duzo pracy w niego wlozyles , ktora sie oplacala Pozdrawiam


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
SOBOTA GT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: sob lut 02, 2008 22:19
Lokalizacja: ok. Kutna
Kontakt:

Post autor: SOBOTA GT » wt kwie 20, 2010 09:49

Nom fajnie to sobie wszystko obmysliles :grin: Powiem że mi sie podoba mimo ze nie jest szeroko, ale jest całekiem nisko a to lubie :bigok:


.::Black Low Audi::.

Awatar użytkownika
Damilo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: wt lip 17, 2007 18:08
Lokalizacja: R-do-M / UK
Kontakt:

Post autor: Damilo » wt kwie 20, 2010 13:08

wszystko extra tylko lampy tyle wiedze czarne hbm albo nawet zwykle gti
te do niczego nie pasuja


viewtopic.php?t=339368" onclick="window.open(this.href);return false; Paszur B4 US - Low n Slow :blush:
viewtopic.php?t=132242" onclick="window.open(this.href);return false; 20 Jahre oem+ :bigok:

Awatar użytkownika
kubcor
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2769
Rejestracja: śr paź 29, 2008 16:12
Lokalizacja: SZY
Kontakt:

Post autor: kubcor » wt kwie 20, 2010 23:21

Po dokładniejszym oblookaniu muszę przyznać, że Golfina robi wrażenie, a koła mówią wszystko :) wyposażenia zazdroszczę ;)
Ostatnio zmieniony wt kwie 20, 2010 23:24 przez kubcor, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr kwie 21, 2010 00:12

Merffik pisze:jest mega pozytywnie :) bardzo ładnie się prezentuje i dobra sesja
dzięki po raz kolejny :pub: swojego ogarniaj bo słońca coraz więcej :jezor:
daniocrack pisze:super wyglada :grin: a jak w lasku jezdziles hokej nie strzelał :bajer: ja ostatnio sie powiesiłem w lesie a hokejem zgarniałem piasek :jezor:
coś tam strzelał :jezor: dzięki :pub:
Hielbi pisze:no i wyszło miodzio :bajer:
nareszcie :pub:
_Chudy_ pisze:Bardzo przyjemnie zrobione mk3. Koła bardzo ożywiają całe auto. Mnie nie pasują tylko jakoś tylne lampy. Próbowałeś jeszcze obniżać tył i tarło czy tak od razu ustawiłeś??
tylne lampy na pewno będą inne, kwestia odkucia finansowego, poza tym na wakacje też chciałbym pojechać :P Hella Crazy Colours - to jest mój cel :bajer: tył był kręcony kilkukrotnie, trze o ranty :crazy: trzeba zaklepać, żeby posadzić bardziej bez nadmiernego szuru buru - szkoda opon :grrr: narazie musi być niestety tak jak jest :) dziękówa :pub:
Baran12 pisze:No powiem ci kolego ze golf naprawde robi wrazenie widac ze duzo pracy w niego wlozyles , ktora sie oplacala Pozdrawiam
bez pracy i serca takiego efektu by nie było :) opłaciło się, mogę potwierdzić :) dzięki wielkie :pub:
SOBOTA GT pisze:Nom fajnie to sobie wszystko obmysliles :grin: Powiem że mi sie podoba mimo ze nie jest szeroko, ale jest całekiem nisko a to lubie :bigok:
daje rade :) początkowo miało być przód 7,5 a tył 9 cali ;) nie wyszło, bo trafiło się takie koło za grosze :) 4 x 7,5 choć czasami brakuje tego dużego laku, tak z 215 z tyłu :grin: dzięki :pub:
Damilo pisze:wszystko extra tylko lampy tyle wiedze czarne hbm albo nawet zwykle gti
te do niczego nie pasuja
będzie zmiana, ale na pewno nie na HBM lub gti ;) słyszałem że swoje cacucho sprzedałeś :bajer: w sumie wisiało na allegro, trudno było oka nie zawiesić :pub: dzięki za opinię :pub:
kubcor pisze:Po dokładniejszym oblookaniu muszę przyznać, że Golfina robi wrażenie, a koła mówią wszystko :) wyposażenia zazdroszczę ;)
wyposażenie nie najgorsze, nie ma lipy bo jest klima :P choć brakuje prądu na lustrach, prądu z tyłu i fajnych foteli :) dzięki :pub:


dziękuję jeszcze raz wszystkim, bardzo miło czyta się takie komentarze i motywują do dalszego pielęgnowania autka :bigok: tym bardziej, że jak się zima zaczynała, powiedziałem że stanę na głowie i ogarnę auto na sezon :) miałem już dość jeżdżenia parchem i powiedziałem że nie ma innej opcji, na sezon wyjadę bez wstydu :) bardzo się cieszę że mi się udało i mogę śmiało powiedzieć że budujące były niektóre komentarze, porady i podpowiedzi :pub: jeszcze raz dziękuję =D>

w zawiązku z licznymi pytaniami, w Nysie się raczej nie pojawię, mam daleko poza tym termin jest mi niezbyt na rękę ;) planowane zloty na ten sezon to majoVWka i VW Mania oczywiście :smoke: reszta prawdopodobnie wyjdzie w trakcie :kac:

:pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
big_jasiu
OPOLSZCZYZNA - NYSA
Posty: 434
Rejestracja: sob lis 11, 2006 01:15
Lokalizacja: Okolice Nysy
Kontakt:

Post autor: big_jasiu » czw kwie 22, 2010 17:30

POOREK pisze:w Nysie się raczej nie pojawię
a szkoda bo ja będę na pewno :P


Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » czw kwie 22, 2010 20:42

big_jasiu, jak się ma pod nosem to się i lata :jezor: zapraszamy na majoVWkę :bigok:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » czw kwie 22, 2010 21:41

POOREK, ostatnia sesyjka super wyszła no i w ogóle co ja tu będę się rozpisywał... Golfer i mody na najwyższym poziomie o super guście już nie wspomnę :bigok: :bigok: :bigok: Golf rozj,ebał mnie jak gnój po polu :okej: :okej: :okej:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 31 gości