MKIV Variant - truckman

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » wt kwie 13, 2010 08:06

silveradrien, felga i gleba kocur, tylko dwie sprawy. Pierwsza to felgi pewnie z 15 tys, bo replik nie widziałem. Druga to gdzie ja z taką glebą coś włożę do bagażnika :helm:
owies pisze:Może warto pozbyć się też relingów ?
Sam nie wiem, dalsza część koncepcji ich wymaga...


Obrazek

Awatar użytkownika
grzes283
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 08:19
Lokalizacja: Sopot Gdynia
Kontakt:

Post autor: grzes283 » wt kwie 13, 2010 18:49

truckman,
Ładnie dobrałęś ranty, proponował bym jeszcze jakiś akcent u góry na relingach, coś w ten deseń :bigok:


Mein VW

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe6433baf848b2ee.html][img]http://images46.fotosik.pl/315/fe6433baf848b2ee.jpg[/img][/url]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=233943

Awatar użytkownika
brz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1350
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: brz » wt kwie 13, 2010 19:14

truckman, jak robiłeś to zdjęcie to było tak gorąco, że zderzak zaczął się topić? :helm:


Obrazek
t h e r e ' s •• m o r e •• t o •• l i f e •• t h a n •• c a r s •• a n d •• g i r l s •• b u t •• n o t •• m u c h

SPRZEDAM RESZTKI GRATÓW PO GOLFIE --> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=293690" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kenzy17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 499
Rejestracja: pn lip 20, 2009 22:59
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: kenzy17 » wt kwie 13, 2010 19:55

Ładnie się prezentuje z tym rancikiem, o wiele lepiej niż sama czarna fela :grin:

truckman pisze:Do tego zaciski w taki sam kolorek i może znaczki.
Ja bym widział to tak : grill bez znaczka w kolor rancików :bigok:


Moje MK IV
viewtopic.php?t=281804" onclick="window.open(this.href);return false;
-1- Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania ...
-2- Proste są dla szybkich samochodów - Zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae ...

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » wt kwie 13, 2010 20:10

kenzy17 pisze:Ja bym widział to tak : grill bez znaczka w kolor rancików
grill bez znaczka odpada. Nie będę spawał maski.
grzes283 pisze:proponował bym jeszcze jakiś akcent u góry na relingach, coś w ten deseń
Coś będzie na bank, mam już koncepcję, trzeba uważać żeby nie przegiąć, ale spokojnie będzie najpierw VT, debata, a potem dopiero działanie.
brz pisze:truckman, jak robiłeś to zdjęcie to było tak gorąco, że zderzak zaczął się topić?
VT robił mi znajomy z forum PKMC, ja trochę PS się bawiłem kiedyś, ale teraz nie mam myszki pod ręką i nie mogę sam czegoś pomodzić, choć właśnie muszę jakąś nabyć do Solid Works-a ;)

Mam też drobny patent na pomarańcz w lampach, ale to spokojnie będę robił lampy to się dowiecie co to. :bigok: Im szybciej opchnę kółka tym szybciej coś więcej się ruszy :)


Obrazek

Awatar użytkownika
kenzy17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 499
Rejestracja: pn lip 20, 2009 22:59
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: kenzy17 » wt kwie 13, 2010 23:06

Jak odpada grill bez znaczka to może takie coś :bigok:

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt kwie 13, 2010 23:06 przez kenzy17, łącznie zmieniany 1 raz.


Moje MK IV
viewtopic.php?t=281804" onclick="window.open(this.href);return false;
-1- Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania ...
-2- Proste są dla szybkich samochodów - Zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae ...

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » śr kwie 14, 2010 22:28

podoba mi sie ta koncepcja w pomaranczem ;) a co do felg bentleya to byly ostatnio na allegro ale niestety bez dekielkow srodkowych a dokupic takie dekielki to raczej rzecz niemozliwa ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » czw kwie 15, 2010 09:36

truckman szalejesz ostatnio! :P. A ja tymczasem juz 4dni bez autka :( bo sie maluje. Podoba mi sie opcja kenzy17-ego. Takie nawiazanie do dawnych GTI, ktore mialy delikatne czerwone detale. Trzeba koniecznie sie spotkac po niedzieli bo juz dawno sie nie widzielismy ;)


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » czw kwie 15, 2010 09:50

Wiem że się maluje, Poznań jest mały :P

No jakiś spot obowiązkowo, będę miał grilla i lusterka w połysku :bigok:


Z tymi felgami to gorzej niż baba się zastanwiam. Teraz myślę czy całych nie walnąć w grafit, albo oddać do polerowania :satan: Pomarańcz fajny, ale autko traci jakby to ładnie ująć... elegancje ;) Nie zmienia to faktu, że pomalować i pojeździć z tydzień albo dwa można :bajer:


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » czw kwie 15, 2010 21:46

sagano88 pisze:A ja tymczasem juz 4dni bez autka :( bo sie maluje.
To mnie jedna sprawa kłuje w oczy a co Ty przeżywasz to sobie nawet wyobrazić nie mogę. Ja już kilka lat temu zrosłem się na stałe z autem i nawet boję się pomyśleć o przesiadce do MPK...
truckman pisze:Teraz myślę czy całych nie walnąć w grafit, albo oddać do polerowania
twoje auto, twoje koła ale wg mnie obie opcje są słabe i szkoda kasy i czasu. To już lepiej niech będą na razie czarne... Grafit po prostu z granatem nie zagra wydaje mi się (jeśli masz na myśli całe koła oczywiście) a polerka przy 5 ramionach stosunkowo "cienkich" z dużymi przestrzeniami otwartymi między nimi nie da efektu a pracy pochłonie całą masę...
Swoją drogą jak Adrian pisał, trzeba spot urządzić w przyszłym tygodniu, ale to już w odpowiednim dziale umieścimy...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » czw kwie 15, 2010 23:00

truckman no co zrobic... wiesci sie roznosza :P. Co do tej felg to ja narazie na Twoim miejscu zostawilbym czern tak jak sa z ewentualnym brzegiem ranciku w czerwieni albo jakims innym odpowiadajacym Ci kolorze. Zawsze jak nie chcesz malowac mozesz kupic na Alledrogo gotowe przyciete paseczki na ranty felg, co zrobilo sie ostatnio popularne i nie drogie a zawsze zobazysz jak to bedzie sie prezentowac.

steniu4 z ta komunikacja racja! :) Ja tez juz chyba przyroslem do autka. W sumie nie zasmakowalem jej az tyle bo dworzec-dom i dom-dworzec i potem podroz PKS-em bo teraz jestem wiekszosc w domku w swoich rejonach, ale to byla masakra - wczesne wstawanie, czekanie, nuda... - szkoda gadac! :P

Ale najgorsze jest to, ze po dzisiejszym telefonie do lakiernika dowiedzialem sie, ze autko bedzie dopiero na po niedzieli :(. Niech w sumie robi sobie spokojnie jak ma mi zrobic fuszerke, takze jakos przezyje choc z ciekawosci wybiore sie jutro na ogledziny.

Pozdro


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » pt kwie 16, 2010 07:44

steniu4 pisze:twoje auto, twoje koła ale wg mnie obie opcje są słabe i szkoda kasy i czasu. To już lepiej niech będą na razie czarne... Grafit po prostu z granatem nie zagra wydaje mi się (jeśli masz na myśli całe koła oczywiście) a polerka przy 5 ramionach stosunkowo "cienkich" z dużymi przestrzeniami otwartymi między nimi nie da efektu a pracy pochłonie całą masę...
Krótko mówiąc, lipny kolor mam :P
sagano88 pisze:Zawsze jak nie chcesz malowac mozesz kupic na Alledrogo gotowe przyciete paseczki na ranty felg
Widziałem, w sumie 40 zeta za 6 metrów nie jest wygórowane i można szybko i bezboleśnie wrócić do serii.


Co do spota to planujemy tradycyjnie w czwartek?
Ostatnio zmieniony pt kwie 16, 2010 08:18 przez truckman, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek

Awatar użytkownika
owies
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 931
Rejestracja: pn gru 29, 2008 18:28
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: owies » pt kwie 16, 2010 08:53

truckman pisze:Krótko mówiąc, lipny kolor mam :P
Nie wolno tak mowić, kolor jest dobry, tylko nie ma na czym się wzorować.


Grzana multifunkcja, FIS, Delta 6 + USB w łokciu, Fotochrom z kompasem, Pikowana deska, PDC
ThermoTop E, Xen, Gwint, 312 heble, Thule, mało mocy, dużo rdzy i trochę zadrapań...

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » pt kwie 16, 2010 09:30

Mogę być pionerem :D


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości