[mk3][OEM+]z miłości do detali

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » ndz lut 28, 2010 23:03

Obrazek

auto żyje i ma się dobrze ;) fotka z dzisiejszego spotu gr. małopolskiej. Jeszcze w opcji zimowej, i tak prawdopodobnie do 11 kwietnia będzie.

Auto ma już umówioną wizytę u lekarza - blacharza ;) błotnik idzie do wymiany + pod lampą babol się zrobił...

w tym samym okresie do auta dojdzie stabilizator (juz czeka), rozpórka przednia (jutro powinna już być) i (tutaj się waham) albo poliuretan, albo miks gum z audi s3 i gti...

trochę popękał mi podłokietnik (tj ta niby skóra) więc idzie do obszycia takim materiałem jak fotele...

co więcej - na bieżąco będę informował ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
stepniak.p
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: pn lis 17, 2008 18:38
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: stepniak.p » pn mar 08, 2010 17:42

no fajnego masz tego golfa....

pracy włożone co nie miara ;)
pomodzone chyba wszystko :P

Pozdrawiam zycze bezawaryjnosci powodzenia w dalszym modzeniu


/-edit - wywaliłem treść łamiącą reg - Wojtek
Ostatnio zmieniony pn mar 08, 2010 18:53 przez stepniak.p, łącznie zmieniany 1 raz.


OBECNIE : MK6 1.6 TDI DSG

BYŁO: Polo IV 9n3
BYŁO : MK5
12.03.2012 18:40 - Golf mk5 został sprzedany :rozpacz:
BYŁ : MK 6 ; 1.4 TSI ; 122KM ; HIGHLINE :rozpacz:

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pn mar 08, 2010 19:04

Miło mi, że Ci się podoba :)


Auto idzie od przyszłego wtorku na warsztat, muszę włożyć w niego trochę "niewidocznej" kasy - wymieniam błotnik, bo rdza pobudzona solą zjadła mi go przez zimę, trochę tył zaczęło brać po zimie, więc to też od razu zrobię.

do tego:
- zakładam stabilizator (w aam nie ma seryjnie)
- zakładam górną przednią rozpórkę (stalowa regulowana OMP)
- wymieniam wszystkie gumy w zawieszeniu na mocniejsze (w większości od audi S3) - miał być poliuretan, ale że auto służy mi na codzień i miesięcznie kilka tys. km nim robię nie mogę zrobić totalnych taczek z niego...

myślę, że za 2 tyg. będzie wszystko ogarnięte :)

do tego felgi odnawiam po zeszłym sezonie (muszę poler poprawić, bo się trochę przez zimę utleniło alu). Auto chcę złożyć na 11 kwietnia na wielki spot integracyjny vw małopolska & śląsk, jak coś będzie już to oczywiście dam fotki :)

ps. stepniak.p, za teksty "zapraszam do mnie" na tym forum od lat przyznawane są warny (za spam) - dzisiaj upomnienie dostajesz ustne, ale pamiętaj o tym


Obrazek

Awatar użytkownika
Specjal87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 11:15
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Specjal87 » czw mar 11, 2010 14:29

Projekt konkretny !
Powodzenia w dalszych modach :)


[b]Moje Mk3[/b] ---> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=310685

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » wt mar 16, 2010 17:39

Specjal87 pisze:Projekt konkretny !
Powodzenia w dalszych modach :)
dzięki :pub:


no i stało się - auto stoi u blacharza, mimo, że 2 lata temu robiłem całą blacharkę.... do wymiany idzie przedni błotnik, tył pod lampami trochę bierze no i standard czyli klapa...

od razu robię zawieszenie tak jak wyżej pisałem, całość ma być gotowa na przyszły piątek, czekam już z niecierpliwością (głównie na ten stabilizator + rozpórkę)


Obrazek

Awatar użytkownika
big_jasiu
OPOLSZCZYZNA - NYSA
Posty: 434
Rejestracja: sob lis 11, 2006 01:15
Lokalizacja: Okolice Nysy
Kontakt:

Post autor: big_jasiu » wt mar 16, 2010 19:22

..:VoyteQ:.. pisze:całość ma być gotowa na przyszły piątek
czyli w piątek będą nowe foteczki :food:


Obrazek

Awatar użytkownika
Spojler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 479
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 22:50
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Spojler » wt mar 16, 2010 20:33

Poczytałem, pooglądałem pierwszy post i powiem Ci że podoba mi się. Zwłaszcza w odmianie z blue magic. Poczekam na fotki od blacharza i może jakieś na setupie 2010 i wtedy zobaczymy.


Mk2 ABF Open Air: viewtopic.php?f=98&t=77443&p=773176#p773176

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » wt mar 16, 2010 21:22

big_jasiu pisze:czyli w piątek będą nowe foteczki :food:
nowe fotki będą jak odnowię polerkę na felgach i założę koła :) zresztą to co robię teraz nie wprowadza zmian "wizualnych" w samochodzie :) przynajmniej nie od ostatnich fotek na letnim setupie :) (tego że przerabiam podłokietnik żeby był obity "fabrycznym" materiałem vw nie liczę, bo kto tam do wnętrza patrzy ;) )

Spojler, tak jak gdzieś w tym temacie pisałem blue magic wyglądają super na zdjęciach, ale na żywo niestety szału nie ma (a tak po prostu to są takie kąty patrzenia z których te lampy wyglądają źle) Myślę, że te co mam teraz (hella magic colours series: red&white) pasują do tego koloru auta i do stylu całości, a nie budzą takich kontrowersji jak tamte :)
Ostatnio zmieniony wt mar 16, 2010 21:23 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Adash
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: pt mar 23, 2007 18:19
Lokalizacja: Inowłódz / Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Adash » sob mar 20, 2010 22:52

Hella Blue Magic to nie do tego niebieskiego są dedykowane. I tutaj będzie lipa. Zostaw to co masz albo coś z jasnych in.pro pomyśl, pasowały by do przednich lamp jeszcze bardziej niż Red&White. Skoro fura zostaje to myśl na jakimś swapem. Chciałbym się poganiać na zlocie z jakąś furą w podobnym kolorze :jezor: .
Ostatnio zmieniony sob mar 20, 2010 22:58 przez Adash, łącznie zmieniany 2 razy.


Rolling Stones Cabriolet '95

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » ndz mar 21, 2010 00:10

Adash pisze:Hella Blue Magic to nie do tego niebieskiego są dedykowane. I tutaj będzie lipa.
Eeee.... tamte ponad rok temu sprzedałem w świat?? po co wracać do dyskusji od roku nieaktualnej?
Adash pisze:Zostaw to co masz albo coś z jasnych in.pro pomyśl, pasowały by do przednich lamp jeszcze bardziej niż Red&White.
mi od zawsze red&white podobały, tak że zostają :)
Adash pisze:Skoro fura zostaje to myśl na jakimś swapem. Chciałbym się poganiać na zlocie z jakąś furą w podobnym kolorze :jezor: .
ja tam nie widzę przeciwwskazań, zawsze można pachołki rozstawić i zrobić kjs... po prostej to (prawie) każdy potrafi :green_fuck:

swap pewnie nadejdzie wcześniej czy później, narazie dużo kasy idzie na blacharkę i remont zawieszenia, napewno ważniejsze dla mnie jest utrzymać auto w stanie idealnym od wkładania silnika po to, żeby włożyć... zresztą wcześniej wstawię większe tarcze z przodu i tarcze z tyłu, pewnie w końcu zmuszę się na gwint, bo -60 to coraz wyżej ;) silnik to ostatnia rzecz jaka będzie zmieniana, nawet klima ma pierszeństwo przed nim :) Pozatym kolejna gotówka pójdzie na drugi wzmacniacz, nowe głośniki itd... (mam pewien plan rozbudowania audio)


Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » ndz mar 21, 2010 00:32

..:VoyteQ:.. pisze:pójdzie na drugi wzmacniacz, nowe głośniki itd... (mam pewien plan rozbudowania audio)

kiedyś chyba pisałeś że myślisz o helixach e136, ja kupiłem i na prawdę polecam, czy może masz inne plany co do głośników?



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » ndz mar 21, 2010 00:39

nie, nie zmieniłem planów odnośnie głośników, tylko chcę to puścić bezpośrednio z 4 kanałów przez wzmacniacz i sterować wszystkim z procesora dźwięku... :) tak że drugi wzmacniacz potrzebny


Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » ndz mar 21, 2010 00:49

..:VoyteQ:.. pisze:, tylko chcę to puścić bezpośrednio z 4 kanałów przez wzmacniacz
tez myślałem by zrobić je w bi-amping, bo też pędzę ich 4 kanałówką i 2 są wolne, ale jak podłączyłem je normalnie pod zwrotnicę, to stwierdziłem że więcej mi nie potrzeba, bo grają bardzo ładnie, czysto i głośno, a nie chciało by mi się ciągnąć nowych kabli do tweeterów, też mam nową koncepcję na audio, ciekawe jaki wzmacniacz kupisz, bo ja do nich też planuję jakąś 2 kanałówkę,



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » ndz mar 21, 2010 07:09

arturek320 pisze:tez myślałem by zrobić je w bi-amping, bo też pędzę ich 4 kanałówką i 2 są wolne
mylisz pojęcia, biamping to jest podpięcie pod 2 kanałówkę dwóch kanałów i zmostkowanego subwoofera jednoczesnie :pub:

myślę, że głośniki zasilę z tego wzmaka co jest teraz, bo odpowiada mi jego granie, a do subwoofera po prostu kupię dwukanałówkę z tej samej serii (db two)


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości