MKIV Variant - truckman

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Radas » pn mar 01, 2010 22:58

truckman, a ile taki rarytas kosztował??



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » pn mar 01, 2010 23:04

grzes283 pisze:Ja panowie Wam powiem, że z tą regukacją lędzwi, to żadna rewelka. Zeby się ten system sprawdzał w 100%, to oparcie musi być prawie w pozycji pionowej, czyli na wiewióre :grin: , bo tak jak jest mocniej odchylone, to odkręcone lędzwie przeszkadza. Ja u siebie cały czas jeżdze na skręconym i jest wogóle nie potrzebne.
Ale raz wracałem do domu na wiewióre :helm: tak dla beki, żeby sprawdzić system i szczerze mówiąc fotel trzyma jak diabli, tylko, że zęby na kierze się odciskają :bigok:
Powaga?? No Ja myślałem, że lepiej trzymają od tych bez regulacji bo wydają się głębsze...
To chyba nie ma sensu w moim przypadku... To lepiej zniszczony recaro i tapicer :P


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » pn mar 01, 2010 23:06

ja tez mam ledzwiowy odcinek skrecony na zero ;) ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Radas » pn mar 01, 2010 23:07

A są w ogóle takie krzesełka jak kupił truck na allegro???



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » śr mar 03, 2010 21:56

radas8412, są, nawet na forum. 700 zł sobie ceni właściciel. http://forum.vwgolf.pl/vi...236350&start=60 Myślę, że dobra cena, bo są w pełnej opcji razem z grzaniem

Skoro regulacja lędźwi jest taka kiepska to dobrze zrobiłem, że nie szukałem. W takim razie wnętrza zmieniać nie zamierzam Podczas montażu zauważyłem, że fotel pasażera nie reguluje się góra dół W ogóle nie ma tej wajchy od wyjazdu z fabryki, co dziwne fotel jest ustawiony idalnie tak jak ja ustawiam sobie lewy wajchą, więc nie wiem czy będę kombinował z przekadką systemu z moich starych foteli.

Najbardziej podoba mi się to, że nie ma w nich dziur na środkowy zagłówek. Ja uważam, że Golf jest na 4 osoby więc po co te dziury? Chyba tylko żeby oszpecić.

Czyli jeszcze czeka mnie w piątek/sobotę montaż siatki grodziowej( dziwnym trafem w fotelach od Borewicza nie ma dziurek pod siatkę od kombiaka ) oraz podłączenie AB.
Tak w ogóle po 2 latach dowiedziałem się, że tą siatkę można w łatwy sposób zdjąć z kanapy i mozna złożyć większą część opracia bez składania małej( wcześniej było to nie możliwe, bo siatka jest przymocowana do dłuższej części)

Fotele w aucie( flesz trochę kolory pozmieniał ;) )

Obrazek
Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
Karpik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: sob cze 21, 2008 22:47
Lokalizacja: Warszawa/Kłodzko

Post autor: Karpik » śr mar 03, 2010 22:02

truckman, mnie takie fotele w pełnej opcji (oprócz elektryki oczywiście) tylko bez podłokietnika z tyłu kosztowały 500zł, więc 700zł to nie rewelka.
Te fotele masz z kombi czy sedana?


Obrazek

Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Radas » śr mar 03, 2010 22:36

Karpik, masz jakiś link do takich foteli poliftowych???



Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Radas » śr mar 03, 2010 22:37

truckman pisze:są, nawet na forum. 700 zł sobie ceni właściciel.
sprzedane



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » śr mar 03, 2010 22:43

Karpik, moje mam z Bory, a płaciłem tak jak ci napisałem 399 zł ;) <- żadna tajemnica, nie mają tylko lędźwi. Lipa była z mocowaniem tylnej kanapy, bo cały ten blaszany dół trzeba było przekładać i za bardzo nie pasowały zaczepy tapicerki, ale wszystko trzyma się bardzo dobrze.

Maty od podgrzewania są także trzeba się rozglądnąć kiedyś za przyciskami :helm:
Okazało się, że wtyczka od AB z prawego pasowała, w lewym musiałem dosztukować wiązkę, bo obcieli( raczej wyrwali) przy demontażu ;)

radas8412, edytuj posty, a nie robisz mi w temacie burdel :P
Karpik pisze:więc 700zł to nie rewelka.
ale też nie jakaś zaporowa cena, ty bardziej okazję trafiłeś :bigok:


Teraz brakuje mi tylko twardego zawiasu, kapci 225 i żaden zakręt mi nie straszny :bigok:
Ostatnio zmieniony śr mar 03, 2010 22:46 przez truckman, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Radas » śr mar 03, 2010 22:51

truckman pisze:radas8412, edytuj posty, a nie robisz mi w temacie burdel :P
przeprosić :piwka:



Awatar użytkownika
Karpik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: sob cze 21, 2008 22:47
Lokalizacja: Warszawa/Kłodzko

Post autor: Karpik » śr mar 03, 2010 22:51

Trzeba przeglądać allegro codziennie. Ciężko jest je trafić. Obecnie nie widzę nic.
truckman, chyba Ci pisałem, że nie do końca pasują tapicerki bo już nie pamiętam. Ważne, że można to dopasować.
Fajnie, że też trafiłeś grzane nie wiedząc o tym jak ja. Teraz tylko zrobić instalację, ale w sumie to może poczekać bo wiosna idzie.
Ostatnio zmieniony śr mar 03, 2010 22:55 przez Karpik, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » śr mar 03, 2010 22:51

truckman pisze:Teraz brakuje mi tylko twardego zawiasu, kapci 225 i żaden zakręt mi nie straszny :bigok:
Do celu idąc pokonamy burzę... I to jest to ;)


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » śr mar 03, 2010 22:56

radas8412, tak jak mówi ci Karpik, szukaj na allegro: fotel Golf IV, fotele Golf iv, kanapa Golf IV i takie różne kombinacje, powinieneś cos trafić. Ewnetualnie pisz że Bora, fotele przód bez problemu pasują, a z tyłu mocowanie zmieniasz i hula, a potem możesz się chwalić, że masz tylną kanapę na zamek ;) W HB i Variancie to jest bezsensowane, ale w Borze chroniło bagażnik przed amatorami wybijania szyb ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Radas » śr mar 03, 2010 23:27

truckman pisze:a potem możesz się chwalić, że masz tylną kanapę na zamek ;) W HB i Variancie to jest bez sensowane, ale w Borze chroniło bagażnik przed amatorami wybijania szyb ;)
niby pożyteczne,ale dla mnie zupełnie niepotrzebne. Wolałbym raczej jakieś z gofra,a na allegro nic pustki będziemy szukać dalej ewentualnie za 2 miechy się coś u gebelsów po drodze wychaczy...



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości