MKIV Variant - truckman

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kuba_VW
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 18:35
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Kuba_VW » wt lut 09, 2010 01:16

jak nie ma to nie kupuje, ja chyba zostane przy wersji euro


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=200092 Zielony Variat :D

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » wt lut 09, 2010 01:28

Profil wersja euro ma na pewno lepszy, tył też, z przodu kwestia gustu :bajer: Właśnie lustruję allegro, ale jedyne co mi się spodobało to 18` za 1100 zł z oponami :helm:


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » wt lut 09, 2010 11:36

truckman pisze:gościa który wymieni się Euro za USA
sam nieraz myślałem o takiej opcji ale ciężko. Koleżka był za kałużą i gadał tu i tam on the university gdzie ludzie mają mk4 ale są too lazy na takie akcje. Ile czasu to będzie szło, a jeszcze roboty ile i lakierowanie do tego... W sumie jakby spojrzeć w tą stronę to nie ma się co dziwić. Nie postawię auta na miesiąc ani nie będę jeździć bez zdesi bo wiadomo a o klapie w przypadku varianta to nawet nie mówię. A jak do tego policzyć koszt transportu i lakierowanie to lepiej poszukać u nas albo u sąsiadów... Poza tym na 100% zdrowa część nie dojdzie do polski w stanie nienaruszonym bo to graniczy z cudem.


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » wt lut 09, 2010 11:36

sorry truckman, za BIG ot w Twoim temacie...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » wt lut 09, 2010 11:45

steniu4 pisze:sorry truckman, za BIG ot w Twoim temacie...
Żaden problem, gdzieś trzeba prowadzić takie debaty, a konferencji przez PW zrobić się nie da :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba_VW
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 18:35
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Kuba_VW » wt lut 09, 2010 14:02

Truckman a te fele na allegro to ktore Ci sie spodobaly? ja tez tam ostatnio zagladam :D


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=200092 Zielony Variat :D

Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Radas » wt lut 09, 2010 17:57

truckman, codziennie przeglądam i nie tylko wpisując mk4 us, bo szukam jeszcze dokładki od v6 przód i tył więć zderzaki przelatuje wszystkie.



Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Radas » wt lut 09, 2010 18:04

steniu4 pisze:Nie postawię auta na miesiąc ani nie będę jeździć bez zdesi
Zawsze można kupić byle jaki za 99,99 :chytry:



Awatar użytkownika
XenO
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: czw mar 03, 2005 19:39
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: XenO » wt lut 09, 2010 19:12

truckman, wreszcie mogłem zobaczyc jak wyszedł twój front :bigok: nie dołuj sie że cos nie wychodzi tak jak byś chciał przerabiałem juz ten temat kilka razy. Zimą fatalnie sie cos maluje albo robi przy plastkikack. Nadejdzie lepsza pogoda i odrazu chęci powrócą :bigok: Zdjęcia ładnie pokazują przod golfa i całkiem ładnie sie prezentuje zwłaszcza gładka listwa i te lampy z czarnym środkiem :grin: Montaż tablicy faktycznie ma znaczenie bo u Ciebie jest jakos inaczej niz u mnie :bigok: Szukałem sporo po necie i po obejrzeniu masy zdjęć postawiłem na blache z boku może nie jest to rewelacyjne rozwiązanie bo ori US zawsze jest na środku ale mi sie spodobało i do dzis podoba :bigok:
Zawsze jest tak że na rewelacyjny wygląd auta składa sie wiele rzeczy. Przód już masz OK teraz powodzonka dalej ładne koło itp


Mk4 GTI 1.8 T
Mój VW -- viewtopic.php?f=160&t=221264
Moje aukcje - zobacz warto !!!
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1959642" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/Tamj/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » wt lut 09, 2010 23:27

radas8412 pisze:
steniu4 pisze:Nie postawię auta na miesiąc ani nie będę jeździć bez zdesi
Zawsze można kupić byle jaki za 99,99 :chytry:
Bez sensu. Poza tym dwa można łykać za 100pln tylko po co mi one potem?
Już mi przeszło inwestowanie w auto w nieskończoność. Zawsze wszystkie auta wyprowadzałem na igłę a potem total performance. Za to nikt nie zwraca więc przystopowałem. Golf jest igła stan i lekkie mody dla siebie. Teraz inwestuję w synka a i planuje zmiany autka żonce.
Truck don't worry. Wszystko jest oki. Jestem pewien, że nawet dobrze że czeka Cię poprawka bo na pewno wejdzie Ci do głowy po drodze jeszcze jakiś plan to wtedy wszystko razem na cacy wykonasz...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » śr lut 10, 2010 10:38

XenO pisze:bo u Ciebie jest jakos inaczej niz u mnie
U ciebie jest chyba inaczej dlatego, że nie masz emblematu i nie ma tego puunktu odniesienia przy ustawieniu tablicy. Mi jakoś podeszła na środku.
Jakoś po zamnowaniu tablicy i obrysów bez homologacji naniesionej na klosz widzę więcej policji na drogach. Wjeżdżam wczoraj na Orlen wychodzę z auta tankuję sobie na luzie, a przede mną centralnie stoją misiaki w Kii, których nie zauważyłem :helm: Popatrzyli się na auto, ale albo nie zauważyli blachy, albo uznali że widać numery więc spox ;)
steniu4 pisze:uż mi przeszło inwestowanie w auto w nieskończoność.
Dlatego ja robię ile mogę samemu, coś się spieprzy coś nie i jakoś wychodzi się na swoje. Niestety z listwą jak narazie przegrywam, ale nie dam jej tak łatwo wygrać, teraz jest zima więc nawet plastikarz mi nie pomoże bo sam nie zamierzam malować, a u kogoś za drogo :hmm: jak będzie ciepło planuję lepiej spasować listwę( 2 zaczepy przy obrysie nie łapią) i porządnie dociąć folię, bo przyjdzie lato to będzie widać dosztukowanie na rogach :pub:
steniu4 pisze: Ci do głowy po drodze jeszcze jakiś plan to wtedy wszystko razem na cacy wykonasz...
Mam plan, trzeba w końcu to lusterko ogarnąć na czarno, bo jasne kłuje w oczy przy wszystkim na czarno.


Kuba, http://allegro.pl/item914109516_vw_5x10 ... zecin.html takie mi się podobają( tamtych już nie ma) tylko, że zrobiłbym je trochę inaczej kolorystycznie. Jednak ta opona na tyle mnie przeraża 245... od razu do wymiany na 225.

Z tym, że obecnie musiałbym ładnie zakombinować aby starczyło na nie mamony. Chociaż jakby ktoś chciał w marcu przygarnąć moje zimowe koła za 900 zł to proszę bardzo :okej:
Ostatnio zmieniony śr lut 10, 2010 10:53 przez truckman, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek

Awatar użytkownika
brz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1350
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: brz » śr lut 10, 2010 11:19

truckman pisze:Mam plan, trzeba w końcu to lusterko ogarnąć na czarno, bo jasne kłuje w oczy przy wszystkim na czarno.
Wewnętrzne? To w czym problem, przecież za grosze chodzą na alledrogo. ;]

http://allegro.pl/item889319974_lusterk ... lf_iv.html
Ostatnio zmieniony śr lut 10, 2010 11:31 przez brz, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
t h e r e ' s •• m o r e •• t o •• l i f e •• t h a n •• c a r s •• a n d •• g i r l s •• b u t •• n o t •• m u c h

SPRZEDAM RESZTKI GRATÓW PO GOLFIE --> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=293690" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » śr lut 10, 2010 11:37

brz, planuję coś innego :chytry: Czarne kupię jak będzie lipa.


Obrazek

Awatar użytkownika
brz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1350
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: brz » śr lut 10, 2010 11:38

truckman, takie za 200 pln? :chytry:


Obrazek
t h e r e ' s •• m o r e •• t o •• l i f e •• t h a n •• c a r s •• a n d •• g i r l s •• b u t •• n o t •• m u c h

SPRZEDAM RESZTKI GRATÓW PO GOLFIE --> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=293690" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości