[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt lut 09, 2010 00:01

PaulAdmin pisze:Zeby lakier mojego Czarnucha tak wyglądał, pewnie kiedys tak było heh Auto malina tylko mi by przeszkadzały dodatkowe dwie klamki, za bardzo mi te wersje podchodza pod vanowate ;)
kto co woli ;) ja np szukałem 5 furtek ;) fakt że 3 drzwiowe wyglądają dużo lepiej, ale czasami auto jest mało praktyczne, co bardzo by mi przeszkadzało ;)



więc Pany.. małe spy foto :jezor: niestety miałem tylko telefon ze sobą :chytry:

Obrazek

jeden rant wypolerowany ;) jest dość dobrze ale zastanawiam się czy nie dokupić kilka arkuszy najdrobniejszego papieru i czy nie trzeć do bólu dla lepszego efektu ;) środki już ogarnięte i zmatowione :jezor: co dalej... nie wiem :helm:
Ostatnio zmieniony wt lut 09, 2010 00:04 przez POOREK, łącznie zmieniany 2 razy.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

luqasz84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 212
Rejestracja: pn gru 08, 2008 19:08
Lokalizacja: okolice Lwowka
Kontakt:

Post autor: luqasz84 » wt lut 09, 2010 00:11

Pogratulowac nowego felunku koledze :bigok: czarnuch bedzie sie na nich swietnie prezentowal, chociaz dla mnie juz jest kozak.


MOJA KSIEZNICZKA AAM => 1Z
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=205849

Awatar użytkownika
daniocrack
Forum Master
Forum Master
Posty: 1023
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 13:02
Lokalizacja: ZCH
Kontakt:

Post autor: daniocrack » wt lut 09, 2010 00:21

czarnuchy zawsze dobrze wygladaja :bajer: tylko kolor felgi chyba bym jednak dal czarny na nich wygladalby konkret bandzior :jezor: i te lampy z tylu albo wersja GT/GTI a najlepiej crazy colors :grin:



RZT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 08, 2010 02:44
Lokalizacja: Pionki

Post autor: RZT » wt lut 09, 2010 00:32

Eloo PORKI : :pub: :pub: widzę bałeś pionki nawet na forum są i jaj jestem z pionek :D:D
Napewno mnie kojarzysz z pionek kilka wymuszeń pierwszeństwa czerwona beluga z szybą :D:D



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt lut 09, 2010 00:40

luqasz84 pisze:Pogratulowac nowego felunku koledze :bigok: czarnuch bedzie sie na nich swietnie prezentowal, chociaz dla mnie juz jest kozak.
dzięki :bigok: nareszcie się doczekał ;) jeszcze tylko kapcie :grin:
daniocrack pisze: kolor felgi chyba bym jednak dal czarny na nich wygladalby konkret bandzior :jezor:
jest inny plan :bajer:
daniocrack pisze:te lampy z tylu albo wersja GT/GTI a najlepiej crazy colors :grin:
to jest w trakcie negocjacji :) zobaczymy co wyjdzie :jezor: jeśli nie dam rady, to prawdopodobnie te zostaną na sezon, na następny lub w trakcie tego poszukamy czegoś godnego uwagi :chytry:
RZT pisze:Eloo PORKI : :pub: :pub: widzę bałeś pionki nawet na forum są i jaj jestem z pionek :D:D
Napewno mnie kojarzysz z pionek kilka wymuszeń pierwszeństwa czerwona beluga z szybą :D:D
no i tu mam ćwieka, bo nie mam kompletnego pojęcia :helm: WRA 90S3? :otepienie:



:okej:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
daniocrack
Forum Master
Forum Master
Posty: 1023
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 13:02
Lokalizacja: ZCH
Kontakt:

Post autor: daniocrack » wt lut 09, 2010 00:52

POOREK pisze:
daniocrack pisze:te lampy z tylu albo wersja GT/GTI a najlepiej crazy colors :grin:
to jest w trakcie negocjacji :) zobaczymy co wyjdzie :jezor: jeśli nie dam rady, to prawdopodobnie te zostaną na sezon, na następny lub w trakcie tego poszukamy czegoś godnego uwagi :chytry: :okej:
to chociaz GT/GTI nie duze koszta a napewno beda lepiej wygladac niz te clary :jezor:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt lut 09, 2010 00:59

daniocrack pisze:
POOREK pisze:
daniocrack pisze:te lampy z tylu albo wersja GT/GTI a najlepiej crazy colors :grin:
to jest w trakcie negocjacji :) zobaczymy co wyjdzie :jezor: jeśli nie dam rady, to prawdopodobnie te zostaną na sezon, na następny lub w trakcie tego poszukamy czegoś godnego uwagi :chytry: :okej:
to chociaz GT/GTI nie duze koszta a napewno beda lepiej wygladac niz te clary :jezor:
tyle że to swego rodzaju pół-środek... dzisiaj bym już nie kupił tych lampek które mam teraz ;) choć przy cofaniu... rarytas... nie ma rzeczy której nie widać :grin: jeśli będzie zmiana to tylko na Hella Black Magic, Hella Crazy Colours lub Hella Red Magic :chytry:
Ostatnio zmieniony wt lut 09, 2010 01:00 przez POOREK, łącznie zmieniany 2 razy.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

RZT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 08, 2010 02:44
Lokalizacja: Pionki

Post autor: RZT » wt lut 09, 2010 01:19

Hm mozne poznasz po tym sprzecie http://www.bikepics.com/pictures/1400589/ i po samochodzie jak ujrzysz na fotkach tez :D:D
Widze galanty projekcjik masz zajrzyj na moj :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=303664
Ostatnio zmieniony wt lut 09, 2010 01:20 przez RZT, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt lut 09, 2010 01:27

golf jak golf, do projektów mu daleko :bigok:

pierwszy link nie dziabie a w drugi już zerkam ;) daj sobie link do golfa w podpis i popraw foty w temacie żeby się otwierały na stronie głównej :bigok:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » wt lut 09, 2010 17:26

kółka fajne.. ale mysle że w srebrnym im do twarzy ;) ewentualnie może białe z cienkim czerwonym paskiem na rancie.. ale zdaje się że są za małe na taką opcje ;)



Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: herbiasty » czw lut 11, 2010 11:53

jak dla mnie srodek w czarny wysoki polysk .. dobra opna i geleba i bedzie syto :)


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Merffik
VW Baron
VW Baron
Posty: 3045
Rejestracja: śr paź 04, 2006 10:50
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: Merffik » czw lut 11, 2010 13:00

POOREK pisze:zastanawiam się czy nie dokupić kilka arkuszy najdrobniejszego papieru i czy nie trzeć do bólu dla lepszego efektu ;)
no i po co ręce kaleczyć ??? nie lepiej założyć na autko podnieść koło do góry wrzucić 2 i tak polerować... nie dość że łatwiej to i efekt lepszy....



Awatar użytkownika
stryj16
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 22:04
Lokalizacja: Okolice Bielska, Kęt=PisarzoVWice
Kontakt:

Post autor: stryj16 » czw lut 11, 2010 14:24

No zarąbistego masz tego golfa, życzę powodzenia w dalszych modach


W Moich Żyłach płynie benzyna, Zamiast Serca świszczy turbina...
1.Był i nadal jest. Mój Variot: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3692912#3692912
2. Opel Vectra B 2.0 16v [sprzedana]
3. Audi A4 Avant AFN+r+chip 136KM/327NM
4. Suzuki Bandit 600[sprzedane]
5. Passat B5 AFN plany na 160KM

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr lut 17, 2010 23:29

odgrzeję kotleta, żeby nie było że cisza :panna: dzięki za miłe słowa... :) miło się czyta :food: ranty felg dokończone, trochę metodą ręczną, trochę tak jak Merrfik mówił... w sumie.. łatwiej i szybciej, ale i tak jeden czort ;) więcej papieru idzie... :) tyle że na na kole bardziej równomiernie można to zrobić :grin: ale można też paluchy oberwać od wentyli :P jak będę miał czas, siłę i ochotę to może jeszcze poprawie coś tam, ale to się zobaczy... na pewno felgi idą do lakierowania więc będzie trzeba je po zakończonych pracach wymyć i poobklejać ;) podkład będę kładł sam i zmatowię, reszta w rękach lakiernika :chytry: jestem w trakcie reanimacji dekielków :goof: bo.. były niezbyt ciekawe że tak to ujmę :D zamówiłem małą niespodziankę, ale o tym później, na wiosnę, jak koła założę :smoke: muszę jeszcze zamówić pierścienie i z tym mam problem bo otwór w feldze wymierzyłem 59,8... i nie wiem co jest grane bo nigdzie nie ma takiego rozmiaru... :crazy: 60,1 będzie pasował? zamówiłem kapcie na sezon ;) bo tamte się do niczego nie nadawały :green_fuck: 195/40 na R16 oczywiście :bajer: co niektórzy z bliskiego otoczenia, solidnie mi tego odradzali, mówili że opona się nawet 'z felgą nie wyrówna' :P fakt faktem, trochę racji w tym jest ale.. do rzeczy.. :D może jako tako wyglądać będzie, dużego naciągu też co prawda nie chciałem bo auto do użytkowania na co dzień :bigok: ale mówię... może jakoś wyglądać będzie ;) w związku z tym że nie udało się kupić felg z odpowiednim ET na tył, szukam na tył dystansów 20mm 4x100 (lub około 20mm) z otworem na vw oczywiście ;) jakby ktoś słyszał coś ciekawego niech daje znać ;) hmm... co jeszcze... :P miałem ostatnio zamówić na allegro dystanse pod głośniki z MDF-u, ale niestety muszę się chwilowo wstrzymać, bo do święta Matki Boskiej Pieniężnej daleko :D trochę tych głupot do felg (i nie tylko do felg) się uzbierało, tu, tam i kasy nie ma ;) najważniejsze że opony będą, bo tym się martwiłem najbardziej ;) no i tyle na dzisiaj by było tego dobrego :P foty? brak :jezor: wiosna przyjdzie, będą foty :green_fuck:

pozdrawiam :pub:
Ostatnio zmieniony śr lut 17, 2010 23:41 przez POOREK, łącznie zmieniany 2 razy.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości