[Corrado] Tdi 1.9 ARL by Fido_dido

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ponior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1420
Rejestracja: pt gru 29, 2006 22:30
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Post autor: Ponior » sob paź 24, 2009 18:39

U mnie w simocie było napisane, że do 300ps daje rade, wiec mam duży zapas. poza tym czy na BMC, czy na simocie moc wychodziła taka sama. Ale oczywiście co BMC to BMC, może kiedys kupie. :grin:

kiedy bedzie jakieś porządne strojenie i wykres.???


viewtopic.php?t=130814" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.a3-club.net/forum/showthread ... -S3/page26" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » sob paź 24, 2009 18:41

Auto czeka na termin u rogala mysle ze 20 listopada będą wyniki siedzę na walizkach będzie telefon pakuje się i Warszawa :chytry:


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Awatar użytkownika
kozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 271
Rejestracja: czw paź 16, 2008 09:37
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: kozak » sob paź 24, 2009 19:37

Fido_dido pisze:pierwsze pare metrów było straszne zgasł mi ze 2 razy a kada proba ruszenia konczyła sie paleniem lacza :grin:

juz teraz jest lepiej ale noga dostanie po dupie


powoli juz sie uczę tego sprzegła :grin:
to zdaj relacje za jakis czas jak idzie ;)



Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » ndz paź 25, 2009 03:18

Obrazek

zwiedzanie nocne malborka i okolic skończyło i utrata dowodu za sportowa kierownice i zle zamocowana tablice echh...

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz paź 25, 2009 10:11 przez Fido_dido, łącznie zmieniany 1 raz.


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

alvarito1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: pn mar 31, 2008 23:10
Lokalizacja: Pomorskie xD

Post autor: alvarito1 » ndz paź 25, 2009 08:53

Tylko nie mów że w Nowym Stawie Ci zabrali dowód :bigok:


MK4 TDI AJM.
Obecnie
MK4 TDI GTI ARL US 20 TH :D

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » ndz paź 25, 2009 09:40

Zrobili cię jak małego dzieciaka. Jeżeli jesteś w stanie usunąć usterkę w czasie nie dłuższym jak 30 minut to nie zabierze żaden glina dowodu. A to dlatego, że potem nie ma podstawy i na gębę to nawet kolega policjant poświadczający wersję tego pierwszego nic nie zdziała. Takie są ogólne zasady postępowania pana władzy. Masz lampę wybitą to możesz ją przy nich zmienić o ile ją masz, hamulce czy układ kierowniczy to co innego, ale duperele są lekko traktowane.



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » ndz paź 25, 2009 09:46

Pytałem o tablicę w dziale z poradami prawnymi. Za to dowodu ci nie mogą zabrać. Tylko i wyłącznie 100 zł mandatu bez punktów :) Oczywiście jak ją przekręcisz :)
Z tego co widzę na zdjęciach naprawdę się im nudziło, bo przecież tablice ładnie widać :)


Obrazek

Awatar użytkownika
zaprzal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3027
Rejestracja: śr lis 10, 2004 20:06
Lokalizacja: Białystok / Tykocin
Kontakt:

Post autor: zaprzal » ndz paź 25, 2009 09:49

dodatkowo miejsca mocowania przedniej tablicy ustawa nie precyzuje...


[b]nie odpowiadam na PW![/b] prosze o kontakt przez [url]turbodiesel.pl[/url]

Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » ndz paź 25, 2009 10:05

Z tymi kundlami nie ma dyskusji zabrał mi za kierownice i brak pozycji i za rejestracje powiedział ze kierownica sportowa "to zmiana konstrukcji pojadu i musze miec ja wpita w dowód" ja do niego ze to polska a nie elegasncja fracja czy niemcy tutaj tuvów nie ma


on mi mowi ze sa ale isc sie nie uzywa no to z takim magistrem prawa dyskutowac sie nie da

dostałem jeszcze 100 zł mandatu za dyskutowanie :green_fuck:


a przypierdolił sie dop mnie bo jak znajomi w malborku wsiadali to koledzy skladki sie smiali jak przejednał ten pies i myslał ze go

cytuje "chamsko wysmiewamy" a nikt w jego miescie go nie bedzie obrażać

i do mnie ze po co ja tu przyjechałem jak bym za miało drug miał w Elblągu

paranoja ale kij mu D.

przegląd się zrobi i tyle kierownice tylko zmienię na seryjna VR6 bo oni sraczki dostają jak widza ta momo


nawet mi gaśnicy i trójkąta nie sprawdził bardziej był zainteresowany moich pasażerów z kad są itp :grrr:


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Awatar użytkownika
Ponior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1420
Rejestracja: pt gru 29, 2006 22:30
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Post autor: Ponior » ndz paź 25, 2009 10:13

Szkoda gadać, jak sie trafi na frajera to nic nie da rade zrobić, mi kiedys sprawdzali, czy nie świecą mi przypadkiem wentylki (tym to juz mnie obrazili) :grrr: a hidy przeoczyli barany.


viewtopic.php?t=130814" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.a3-club.net/forum/showthread ... -S3/page26" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » ndz paź 25, 2009 10:42

czasami nie ma zmiłuj się we Elblągu mnie zatrzymują żeby obejrzeć auto i pogadać można tez normalnie :bigok:


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Awatar użytkownika
kaczor4011
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2264
Rejestracja: sob maja 27, 2006 15:59
Lokalizacja: Londyn

Post autor: kaczor4011 » ndz paź 25, 2009 11:22

mylicie sie panowie z tymi tablicami, niestety ale jest przepis okreslajacy jak tablica powinna byc zamocowana, mi tez kiedys zabrali dowod za to ze byla za nisko
4.tablica powinna być pionowa z dokładnością do 5°; jeżeli jednak jest to konieczne ze względu na kształt pojazdu, może ona być odchylona od pionu:
1.nie więcej niż o 30°, gdy powierzchnia ze znakami rejestracyjnymi jest skierowana ku górze i pod warunkiem, że górna krawędź tablicy jest nie wyżej niż 1,20 m nad ziemią, a dla ciągnika rolniczego 1,72 m nad ziemią; warunku wysokości nad ziemią nie stosuje się do pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3,
2.nie więcej niż o 15°, gdy powierzchnia ze znakami rejestracyjnymi jest skierowana ku dołowi i pod warunkiem, że górna krawędź tablicy jest powyżej 1,20 m nad ziemią, a w przypadku ciągnika rolniczego 1,72 m nad ziemią; warunku wysokości nad ziemią nie stosuje się do pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3
5.wysokość położenia tablicy nad ziemią:
1.wysokość położenia dolnej krawędzi tablicy nad ziemią nie może być mniejsza niż 0,30 m, a dla ciągnika rolniczego nie może być mniejsza niż 0,73 m oraz 0,20 m dla pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 2 i 3
;
zrodlo http://www.v10.pl/prawo/Prawidlowe,rozm ... h,563.html


golf mk3 1.8 -> 1.4 TDI http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=458986
polo 6n2 1.4 TDI http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2918729#2918729
golf mk2 1.6 TD -> 1.9D US style http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=866160#866160

Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » ndz paź 25, 2009 11:26

ale to chodzi o tylnia patrz pargaraf 2


ja tez myslałem tak Zaprzal mnie poprawił

§ 2.

1. Kształtu i wymiarów miejsca przewidzianego do umieszczenia przednich tablic rejestracyjnych nie określa się.


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Awatar użytkownika
hx_malbork
TdiGangsters
TdiGangsters
Posty: 109
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 16:17
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: hx_malbork » ndz paź 25, 2009 12:41

Wypad udany ale niestety szkoda zakonczenia. Z misiakami nie ma co sie wdawac w dyskusje bo moze byc tylko gorzej.

Dodam od siebie, ze spiek nie jest az taki straszny jak go opisuja. Moze troszke ciezko sie wciska sprzeglo ale to nie jest az tak zle. Przynajmniej nie trzeba sie meczyc przy puszczaniu sprzegla bo noga sama odskakuje :D

Auto w przyszlym sezonie bedzie robic szal :D


[img]http://img191.imageshack.us/img191/623/ewfsdfsdf.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości