[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » sob wrz 26, 2009 20:42

Frykas pisze:mial racje !! mam gwint tej konstrukcji i im nizej sie go opuszcza tym jest bardziej miekko..
miał? to w takim razie chyba Ty miałeś i masz rację skoro jest tak jak mówisz na 100%? ;) Frykas, też masz MTS? na ile skręcony? jak się jeździ? :)
Ostatnio zmieniony sob wrz 26, 2009 20:47 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » ndz wrz 27, 2009 00:01

ja mam supersporta ale generalnie to sa takie same gwinty.. skrecony mialem prawie na maks wczesniej ale stabilizator mi na polosce lezal wiec podnioslem troszke.. jak dla mnie troche za miekki przod.. zastanawiam sie nad wyjeciem tych sprezynek mniejszych a zostawieniem tylko tej glownej sprezyny..


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt wrz 29, 2009 23:37

tak więc wczoraj został wyregulowane gewinde :bigok: autko teraz jeździ tak:

Obrazek
Obrazek

nie ma źle :P jakoś usiadł :) już nie sterczy jak koza :jezor: dzięki wielkie dla Frykas`a za cenne odpowiedzi na kilka prozaicznych pytań :pub:

wie ktoś ile wysokości do nadkola z przodu i z tyłu ma seryjny golf mk3? :bajer:

jeszcze tylko koło.. :kwiatek:
Ostatnio zmieniony wt wrz 29, 2009 23:37 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Damiano_TM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 22:38
Lokalizacja: Biłgoraj/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Damiano_TM » śr wrz 30, 2009 09:50

No panie dzieje sie;) teraz szukaj jakiegoś kółka na sezon i bedzie miodnie, bo tak na zime to sie juz chyba nie opłaca.. Pzdr :pub:


Mój "EX" Dragon:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=164954

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » śr wrz 30, 2009 10:00

POOREK pisze:wie ktoś ile wysokości do nadkola z przodu i z tyłu ma seryjny golf mk3?
jak mierzylem swojego mk3 czarnego na serii to bylo 66cm i przod i tyl...

czarnuch przyjemny, tylko te lampy z tylu ci do niczego nie pasuja :/
Ostatnio zmieniony śr wrz 30, 2009 10:06 przez Fredi88, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
pankarol
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob maja 06, 2006 00:54
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:

Post autor: pankarol » śr wrz 30, 2009 10:19

No i dobrze kolego zes go opuscil na ziemie.
MIec gwint i jezdzic na jeepie... nie przystoi.
Sam jezdze na TA i mam dosyc nisko a koomfortu bardzo duzo wiec chyba im nizej tym lepiej :chytry: ?
Teraz tylko alu i juz bedzie b.ladnie.
Pzdr.


Moja dwudziestka:
viewtopic.php?t=123016" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » śr wrz 30, 2009 10:58

ta technix jest w ogole miekki... dla mnie czasem az za miekki :goof:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr wrz 30, 2009 17:58

Damiano_TM pisze:No panie dzieje sie;) teraz szukaj jakiegoś kółka na sezon i bedzie miodnie, bo tak na zime to sie juz chyba nie opłaca.. Pzdr :pub:
no przez zimę żyję nadzieją że jakiś fundusz zbiorę i może się wreszcie uda jeździć na aluminium :helm:
Fredi88 pisze:jak mierzylem swojego mk3 czarnego na serii to bylo 66cm i przod i tyl...
no to przód mam -70 a tył -60 jeśli mój stał tak samo :) niestety swojego na śmierć zapomniałem zmierzyć przed zmianą zawiasu :panna: a okazji raczej już nie będzie na pomiar wysokościowy :jezor:
Fredi88 pisze:czarnuch przyjemny, tylko te lampy z tylu ci do niczego nie pasuja :/
zależy kto co woli :) dla mnie jest ok ale myślałem nad takimi samymi ale diodami :) albo hella black magic, hella crazy colours lub hella red magic :) Fredi, mógłbyś coś kopsnąć, bo chyba za dużo masz tych gratów :satan: heee joke ;)
pankarol pisze:No i dobrze kolego zes go opuscil na ziemie.
MIec gwint i jezdzic na jeepie... nie przystoi.
uwierz że nie było czasu skręcić :crazy: ale już jest jak być powinno :pub:
pankarol pisze:Sam jezdze na TA i mam dosyc nisko a koomfortu bardzo duzo wiec chyba im nizej tym lepiej :chytry: ?
Fredi88 pisze:ta technix jest w ogole miekki... dla mnie czasem az za miekki :goof:
różnie mówią :bajer: na MTSie mi się póki co dobrze jeździ, przed skręceniem był twardy jak skała, a teraz jest ok :) wypośrodkowane, że jest odpowiednio twardy na zakrętach, a drobne nierówności wyłapuje :)

powoli ze względu na $$$, ale to chyba jak u większości :) liczy się to że jest postęp :smoke: dzięki za słowa otuchy Pany :pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » czw paź 01, 2009 21:36

POOREK pisze:zależy kto co woli :) dla mnie jest ok ale myślałem nad takimi samymi ale diodami
ale diody tez nie beda pasowac... masz z przodu ori oswietlenie dymione, to i z tylu powinna byc konsekwencja. Obstawialbym na helle black magic mimo wszystko... sam mialem czarne mk3 i wygladalo to rewelacyjnie.
POOREK pisze:no to przód mam -70 a tył -60
na glebe go :) ja mam teraz skrecony przod na -100 a jeszcze cos gwintu zostalo :)



Awatar użytkownika
Elwis84
albo VW albo nic !!
albo VW albo nic !!
Posty: 560
Rejestracja: śr cze 04, 2008 19:15
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Elwis84 » czw paź 01, 2009 21:47

POOREK pisze:samochodzik jest na maxa podniesiony
gwint nie lubi opcji max. ja mam opuszczony z przodu jest jeszcze 3cm miejca w dół a z tyłu 5cm i powiem ci ze jest nawet konfottowo w porównamiu jak miałem nax skrencony w dół. :grin:

A golf ogólnie bardzo ładny tylko na tył rzeczywiscie jakieś ciemniejsze lampki bardziej by pasowały :grin: pozdro i powodzenia w modach :okej:



Awatar użytkownika
!greq
Forum Master
Forum Master
Posty: 1282
Rejestracja: pn lut 14, 2005 17:03
Lokalizacja: vwśląsk.pl
Kontakt:

Post autor: !greq » czw paź 01, 2009 22:12

ah :p
gwitna krec nizej jeszcze troche schowaj ta opone lekko w nadkole bedzie dobrze :p juz ;]

:helm:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » czw paź 01, 2009 22:44

Fredi88 pisze:na glebe go :) ja mam teraz skrecony przod na -100 a jeszcze cos gwintu zostalo :)
Fredi, lepiej pokazałbyś co modzisz, a nie tylko takie przecieki :) bo cisza w temacie jak makiem zasiał :jezor: nie ma ori hokeja na czarnuchu, więc bez szaleństw :food:
Elwis84 pisze:gwint nie lubi opcji max.
[..]
A golf ogólnie bardzo ładny tylko na tył rzeczywiscie jakieś ciemniejsze lampki bardziej by pasowały :grin: pozdro i powodzenia w modach :okej:
że nie lubi, teraz to już wiem :satan: a nad lampami to pomyślę, bo wasze sugestie uważam za rozsądne :) mi ogólnie podobają się lampy hella black, red i crazy więc coś się wybierze :) trudno mi się jedynie będzie odzwyczaić od clear'owych odbłyśników wstecznego, dlatego myślałem o diodach :) nie ma to jak dobry reflektor przy cofaniu :okej:
!greq pisze:ah :p
gwitna krec nizej jeszcze troche schowaj ta opone lekko w nadkole bedzie dobrze :p juz ;]

:helm:
narazie będzie jak jest, jak pisałem, nie ma ori hokeja :grin: na wiosnę może będzie niżej ale zobaczymy ;)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » czw paź 01, 2009 22:48

POOREK pisze:Fredi, lepiej pokazałbyś co modzisz, a nie tylko takie przecieki :) bo cisza w temacie jak makiem zasiał
przeciez co chwile robie aktualizacje :)
POOREK pisze:nie ma ori hokeja na czarnuchu, więc bez szaleństw :food:
to tez troche rozumiem bo ja co chwile swoim szuuuuuram :D i juz troche sfatygowany jest, ale ori wiec daje rade :)



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt paź 13, 2009 22:41

mały VT :helm:
Obrazek

dzisiaj nastał dzień przeglądu technicznego :jezor: ku mojemu zdziwieniu było trochę problemów głównie z jazdą po ścieżce.. jakoś się przeczołgałem :) przegląd na wielki plus +++, koleś aż był zdziwiony w niektórych kwestiach że jest tak dobrze :bajer: nic tylko lać 98 oktanów i jeździć ;)

to tak żeby nie było że cisza :pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości