[MK3 MATCH II]LEKKO POMODZONY AFN - prawie jak 20 Jahre :)

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32752
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw maja 07, 2009 22:09

na majowke na tym spokojnie dojedziesz, i poupalasz nawet chwile :skromny:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

wagenek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn mar 30, 2009 13:22
Lokalizacja: WM

Post autor: wagenek » pt maja 08, 2009 12:40

I co cowboy, sprzedajesz samochod? :grin:



Awatar użytkownika
Ponior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1420
Rejestracja: pt gru 29, 2006 22:30
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Post autor: Ponior » sob maja 09, 2009 11:56

wagenek pisze:I co cowboy, sprzedajesz samoch
przecież miało być dożywocie :blush:
Ciekaw, czy jest ktoś kto pisze przeczytałem temat od deski do deski (144str :bajer: )
i gratuluje auta :bigok:
pozdro.


viewtopic.php?t=130814" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.a3-club.net/forum/showthread ... -S3/page26" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
-Gruby-
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 568
Rejestracja: pt sie 25, 2006 15:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: -Gruby- » sob maja 09, 2009 13:37

cowboy, jeśli masz ochotę upalac dosyc często, to zapraszam Cię na imprezy organizowane przez Łodzki Związek Motorowy Motosportklub, gdzie Uysy traktorowozem też upala, ;) Najbliższa impreza, czyli Konkurs Zapamiętywania Kartki ( KZK :) ) juz w tą niedzielę. Niejako Sebastian uklada trasę, nie bedzie pachołkolandii :)


[i][size=100]Sit down
Shut up
Hold on
16v[/i][/size]

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » pt cze 19, 2009 18:33

heh...

kolejna przygoda z moim golfikiem

jade sobie dzisiaj rano do Łodzi i po drodze zajezdzam do Bogdana odebrac kolejna porcje wtryskow

jest tak boczna uliczka w Nadarzynie, nazywa się Turystyczna, którą dojeżdżam do Pruszkowskiej od tyłu i wygląda ona tak:

Obrazek

no i z przeciwka jedzie autko wiec zeby się minąć trzeba zjechać na pobocze, pan z przeciwka niechętny więc jak lekko odbiłem w prawo a tu nagle studzienka i moje prawe koło zrobiło łup - o K..... myslę sobie żeby tylko opona była cała, jechałem moze ze 40 km/h

zajechałem do Bogdana na posesje i powietrze schodzi juz prawie flak..

sciagam koło

Obrazek

i wygląda na to ze Pirelka raczej nie do odratowania, obejździłem wszystkie warsztaty w Nadarzynie (wszystkie 3) i nikt nie ma używki 16 na niskim nawet w miare podobnym profilu :(

mysle sobie zakładam dojazdówke i lece dalej (miałem jechać do Łodzi w firmowych sprawach) wyciągam ja, nawet twarda i po opuszczeniu lewarka okazuje sie kapeć, pod kompresor i nic, nie mozna napompować !!!!

no to szukam w necie koleżki z Raszyna u którego kupiłe dojazdówke (musiałem zmienić po swapie hamulcy na 15 cali) a on zarzeka się że dobra, że mam z nią iść do wulkanizatora..

no to jeszcze raz koło OUT i pod kompresor i o dziwo ! pompuje sie - widocznie jak usiadło to sie odkleiła od felgi ta cienka oponka :)

nabiłem 4,2 tyle ile trzeba i załozyłem i lece dalej gierkówką, 75 km/h na tempomacie i wiem ze w miejscowości przeszkoda ma być full używek (na nowe trzeba było czekać, a ja miałem byc w Łodzi o 12) ale nikt nie ma takich opon

dotykam dojazdówki a to grzeje się jak cholera wiec decyzja, wracam do Wawy

tu juz szybko Alledrogo i zanabyłem 2 sztuki 205/45/16 Bridgestone Touranza (czyli dokładnie takie jakie mam na tyle), juz mam na aucie

w razie czego mam 2 sztuki Pirelli P Zero Nero 195/45/16 do sprzedania, z czego jak oglądałem tą uszkodzoną to jest jeszcze moze do odratowania ale ja sie nie podjeme :)

mam oczywiście dokumentacje foto tego zajści i zamierzam napisać do Pana Wójta gminy Nadarzyn żeby mi zasponsorował nową oponę

tak wygląda ta niepozorna studzienka

Obrazek

tak sytuacja na drodze:

Obrazek

a tak z bliska, moze nie widać tego bo bliżej asfaltu jest wieksza dziura

Obrazek

niestety to wystarczyło przy niskim profilu... :(

jesli ktoś ma wzór takiego pisma to prosze o porade, nic mi nie zaszkodzi napisać, moze chociaż to poprawią zeby ktoś inny sie nie nadział

na szczescie BBSki to nie ruszyło - twarda felga :)



Awatar użytkownika
Pruszkowiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1449
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 21:02
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków
Kontakt:

Post autor: Pruszkowiak » pt cze 19, 2009 19:05

cowboy, znowu pech

Niestety ja nie posiadam żadnego koła `15 4x100 ale gdybym miał to nie ma problemu bo akurat byłem w domu
cowboy pisze:mam oczywiście dokumentacje foto tego zajści i zamierzam napisać do Pana Wójta gminy Nadarzyn żeby mi zasponsorował nową oponę
Pan Józef Grzyb :chytry: Z tego co wiem da się z nim dogadać.Nie znam osobiście ale u niego na wiosce wszystkie drogi płaskie jak stół



Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » pt cze 19, 2009 19:10

cowboy pisze:na szczescie BBSki to nie ruszyło - twarda felga
co racja to racja:)

Cowboy, musze Cie zasmucic ze Twoje zdjecia nic nie dadza, musi byc koniecznie ustawiony datownik robiac zdjecie, ogladalem program na tvn turbo o wlasnie ubieganiu sie o doszkodowanie do zarzadcy drogi i mi to utkwilo w pamieci:)

Co do przygodu, to naprawde coraz bardziej mi sie wydaje ze ten samochod sie na Tobie msci, nie wiem za co ale chyba tak;p :green_fuck: :grin:


[b]Mój MK1 Cabi 16V :)[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3846406#3846406
[b]Mój były Leon TS ARL:([/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246436
[b]Mój były MK3 AFN:( 160km&330NM[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=84714

Awatar użytkownika
Pruszkowiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1449
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 21:02
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków
Kontakt:

Post autor: Pruszkowiak » pt cze 19, 2009 19:16

Matijas pisze:Co do przygodu, to naprawde coraz bardziej mi sie wydaje ze ten samochod sie na Tobie msci, nie wiem za co ale chyba tak;p
Ale ja i tak przebiłem cowboya bo na terenie gminy też nadarzyn w nocy wpadłem w taką dziurę że skrzywiłem 2 bbsy 195/50/15 po stronie pasażera i odrazu flaki :green_fuck:



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » pt cze 19, 2009 19:42

Matijas pisze:musze Cie zasmucic ze Twoje zdjecia nic nie dadza, musi byc koniecznie ustawiony datownik robiac zdjecie
jest data utzworzenia pliku w telefonie, wiec nie ma szans zebym cos wymyslał

poza tym mam co najmniej kilkunastu swiadków
Matijas pisze:coraz bardziej mi sie wydaje ze ten samochod sie na Tobie msci, nie wiem za co ale chyba tak;p :green_fuck: :grin:

e tam cos sie dzieje, niedługo pewnie bede sprzedawał, jest paru chetnych po niego... jako wiano daje pompe 11, wtryski 230 i zderzak z Vento zapasowy z szeroką dokładką GTI :)



Awatar użytkownika
Ponior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1420
Rejestracja: pt gru 29, 2006 22:30
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Post autor: Ponior » pt cze 19, 2009 19:54

Strasznie mało wystaje ta studzienka (1-2 cm) aż dziw , że tyle szkody narobiła ja wpadłem na dużo większy kant i nic nie było, no ale jak pech to pech, oby ten był ostatni :crazy:


viewtopic.php?t=130814" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.a3-club.net/forum/showthread ... -S3/page26" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » pt cze 19, 2009 20:29

Ponior pisze:Strasznie mało wystaje ta studzienka (1-2 cm) aż dziw , że tyle szkody narobiła
tak sie wydaje, w rzeczywistości jest z 10 cm - na zdjęciach tego tak nie widać bo nie stanąłem kołe przy asfalcie gdzie jest podmyte najbardziej..

zapomniałem dodac ze w posagu własciciel dostanie jeszcze tłumik sportowy, jakies kawałki kwasówki i złaczki silkononwe do dokończenia dolotu i jeszcze pare pierdół

moje ostatnie zaplanowane mody jakie mam zaplanowane w tym aucie to:

Obrazek



ArtBiGT
Uwielbiam Gofry!
Uwielbiam Gofry!
Posty: 264
Rejestracja: czw sty 11, 2007 20:32
Lokalizacja: WB

Post autor: ArtBiGT » pt cze 19, 2009 21:03

cowboy, szkoda, ze nie zadzwoniłeś po policję, mój ziomek też tego nie zrobił i niestety nie dostał żadnego odszkodowania, podstawa to protokół policji przy takim temacie..


- [b]pssst pssst brum brum pssst [/b]

- [b]330 KM i 1200 kg = :satan: :satan: [/b]

[b]był:[/b] Golf III GT ABS
[b]jest:[/b] Golf III ABF T, Opel Astra II Cabrio Bertone

Awatar użytkownika
Patry(m)k(3)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 258
Rejestracja: pt lut 02, 2007 13:05
Lokalizacja: Szczecin/Derby

Post autor: Patry(m)k(3) » pt cze 19, 2009 21:11

Moim zdaniem to nie jest mszczenie się golfika a absurdy naszych dróg w połączeniu z dużą ilością pokonywanych kilometrów po nich... A co do odszkodowania to walcz o nie przecież nic nie tracisz a jak jedna Gmina z drugą wypłaci odszkodowanie to może w końcu zaczną naprawiać niebezpieczne miejsca, które przecież każdy z nas na pewno w swojej miejscowości ma i uważa na nie...
Ostatnio zmieniony pt cze 19, 2009 21:20 przez Patry(m)k(3), łącznie zmieniany 2 razy.


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images45.fotosik.pl/125/72843828abb854b0.jpg[/img][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=92527&start=75][b]Były Golf[/b][/url] [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=104841][b]POMÓŻ INNYM[/b][/url]

tomek08
Forum Master
Forum Master
Posty: 1556
Rejestracja: czw mar 19, 2009 16:43
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Post autor: tomek08 » pt cze 19, 2009 21:46

Witam, macie rację jak jeden, czy drugi będą chodzić za tym to może coś zacznie się dziać z tymi drogami. Mój szwagier wywalczył już dwa lub trzy odszkodowania. cowboy, nie popuść im. Pozdrawiam.


Tomek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości