VW Golf mk3 GL by vwosiu

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zeton
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 650
Rejestracja: śr paź 10, 2007 13:23
Lokalizacja: NoVWa Sól
Kontakt:

Post autor: zeton » wt kwie 21, 2009 23:53

golf na fotach robi wrażenie mam nadzieje ze będę mógł go zobaczyć na żywca PozdraVWiam :pub:



Awatar użytkownika
pczerniej
Forum Master
Forum Master
Posty: 1928
Rejestracja: śr sty 31, 2007 15:16
Lokalizacja: nord-vag
Kontakt:

Post autor: pczerniej » śr kwie 22, 2009 09:37

na żywo golfik powala mega gleba robi swoje , tłumiczek faktycznie coś tam odstaje ale to tylko szczegół :bajer: do następnego razu :pub:


Capo di tutti capi
Nord-vag.pl
MK1 1.8 20vT

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » śr kwie 22, 2009 18:02

mcsym pisze:No to powróciliśmy cało i zdrowo. Wypad bardzo udany :) Jak dla mnie No.1 mk3 na całym zlocie, zresztą chyba nie tylko tam :)
troche mineło zanim to pisze :pub: dzięki za podróż z humorem co do numero one toś sie zagalopował :jezor: :kac: dzięki za dobre slowo kolego :pub:

siVWy, również milo bylo poznac :pub: ale nie daruje ześ nie przyjechał swoim :axe:

lukas.g60, uncle jeszcze sie naogladasz jej z bliska wielokrotnie :pub: dzięki za zdjęcia panie a prze gnoj jest twoje rallye a w pale sie nie miesci co sie robi jeszcze z innym twoim golfem :bigok: widzimy sie na majoVWce :pub:
Hidden_Lucas pisze:widze Krzysiu, że dużo już masz tu fot, to ja nie będe dawać tych co ci zrobiłem :grin: :green_fuck:
własnie na te zdjecia od ciebie czekałem co by ładnie pokazac graty :pub:

robal264, dzięki wielkie za to zdjęcie bardzo mi sie podoba :bigok: wkoncu mam uwiecznione jak to sie toczy dzięki
zeton pisze:golf na fotach robi wrażenie mam nadzieje ze będę mógł go zobaczyć na żywca PozdraVWiam :pub:
myśle ze w tym roku pojawi sie taka okazja i zobacze równiez twoje i staniemy na kresce czy 5d czy 3d lepiej idzie :grin: i ktore 9 cali wiecej zamula :bigok:

_asmo_, dzięki :jezor: szefie uciolem troche tego kikuta :green_fuck: ale daj mi jeszcze troche czasu to ogarne to ustrojstwo już niedlugo :pub: i ja i ty bedziemy zadowolonie
pczerniej pisze:na żywo golfik powala mega gleba robi swoje , tłumiczek faktycznie coś tam odstaje ale to tylko szczegół :bajer: do następnego razu :pub:
dzięki :pub: tak jak wyzej możliwie szybko zrobie wydech by sie cos darlo i wyglądalo lepiej :helm: do następnego :pub:



dzięki Hidden poraz setny :pub: tak auto przekula sie cały ten sezon


coś rodem z USA :hmm:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
sznity na ostatnim zdjeciu to moje :kac:


i jeszcze troche zdjec znalezionych
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek


bra tylko na przymiarke raczej nie zagosci na aucie
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » śr kwie 22, 2009 18:11

vwosiu pisze: i staniemy na kresce czy 5d czy 3d lepiej idzie :grin: i ktore 9 cali wiecej zamula :bigok:
i ja i ja i ja też kcem :twisted:


Obrazek

Awatar użytkownika
Mack.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 796
Rejestracja: czw sty 08, 2009 18:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mack. » śr kwie 22, 2009 18:43

vwosiu pisze:coś rodem z USA :hmm:
brzydko obrobione. sztucznie, w ogóle mi się nie podoba :panna:



Awatar użytkownika
kalin
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: sob gru 08, 2007 15:51
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie / Kalinowo
Kontakt:

Post autor: kalin » śr kwie 22, 2009 19:45

Piękne mk3,bardzo mi się podoba taki styl :bigok: golf bardzo przypomina pewne trójeczki z USA :bajer:


..::: PozdraVWiam :::..
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/173/fbd532fcf7e4898d.jpg[/img][/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/283/1e2d6e8156be772b.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
siVWy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1170
Rejestracja: czw mar 02, 2006 21:59
Lokalizacja: DDZ
Kontakt:

Post autor: siVWy » śr kwie 22, 2009 20:43

vwosiu pisze:
siVWy, również milo bylo poznac :pub: ale nie daruje ześ nie przyjechał swoim :axe:
Jeżeli bedziesz w Nysie lub w Świdnicy i mozliwe ze w Bautzen to powinienem byc swoim :bajer:
zreszta nie ma co ogladac :bajer:
Ostatnio zmieniony śr kwie 22, 2009 20:44 przez siVWy, łącznie zmieniany 1 raz.


Rothenburg cultstyle 09'11'13
Świdnica VAG 09'
Nysa VAG 08',09'11'
Pleszew VWigwamy 09'
VAG Event wolfsgruppe... 09',10',11'12'13
VAG meeting Bielawa 10'11'12'13
Worthersee 11'
DUB-it Kielce 13
Vag Day Żmigrod 13'

mcsym
Forum Master
Forum Master
Posty: 1613
Rejestracja: wt lip 04, 2006 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: mcsym » śr kwie 22, 2009 20:48

znów ma więcej fot :bigok: chyba jest bardziej fotogeniczny :P
Ostatnio zmieniony śr kwie 22, 2009 21:55 przez mcsym, łącznie zmieniany 1 raz.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141210&postdays=0&postorder=asc&start=0]byłe mk3[/url]

Awatar użytkownika
Hidden_Lucas
Drivers Wanted
Drivers Wanted
Posty: 96
Rejestracja: śr paź 04, 2006 17:52
Kontakt:

Post autor: Hidden_Lucas » śr kwie 22, 2009 21:49

a no jest bardziej fotogeniczne w koncu nr.1 w pl :P :P :green_fuck: ale poważnie cos srebrne lepiej wychodzi niz czarne ...
Ostatnio zmieniony śr kwie 22, 2009 21:58 przez Hidden_Lucas, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » śr kwie 22, 2009 23:28

..:VoyteQ:.. pisze: i ja i ja i ja też kcem :twisted:
bardzo smieszne :grin: z twoim jakos mi sie nie usmiecha stawać :bigok:
Mack III pisze:vwosiu napisał/a:
coś rodem z USA :hmm:

brzydko obrobione. sztucznie, w ogóle mi się nie podoba :panna:
:goof: Mack III, dzieki :pub: dobrze wiesz ze jestem twoim dluznikiem i ze ci sie podoba :grin:

kalin, dzięki za dobre słowo :pub: widomo ze przypomina z kąds trzeba bylo nabrac natchnienie ale napewno nie jest to wierna kopia zadnego z samochodów :bigok:
siVWy pisze:Jeżeli bedziesz w Nysie lub w Świdnicy i mozliwe ze w Bautzen to powinienem byc swoim :bajer:
co do Bautzen troche sie jednak pozmienialo moje plany wiec nie wiem co do nysy i swidnicy jeszcze zadecyduje :bigok:
siVWy pisze:zreszta nie ma co ogladac :bajer:
ah ta skromnosc :pub: jest jest

mcsym, ale za to ile wspolnych mamy :pub: :mlotek: :partyman:
Hidden_Lucas pisze:a no jest bardziej fotogeniczne w koncu nr.1 w pl :P :P :green_fuck: ale poważnie cos srebrne lepiej wychodzi niz czarne ...
bardzo smieszne :green_fuck: ale ze srebrne ladniej wychodzi niz czarne to sie zgodze :bigok:


oczywiscie bagaznik spelnia role nie tylko jako gadzet ale jako środek transportu dla jakichs tam klamotów
Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
lukas.g60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1346
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:14
Lokalizacja: TBU/sw209ld
Kontakt:

Post autor: lukas.g60 » śr kwie 22, 2009 23:43

Obrazek
:jezor:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » czw kwie 23, 2009 06:43

vwosiu pisze:
..:VoyteQ:.. pisze: i ja i ja i ja też kcem :twisted:
bardzo smieszne :grin: z twoim jakos mi sie nie usmiecha stawać :bigok:
ej no jak już nie chcieli się ze mną ścigać (no, chcieli, chcieli, ale ze 150 konnymi to ja dziękuję) to zainwestowałem w hamownię i mam nawet papier że mam tylko 77 koni hehehe
vwosiu pisze: oczywiscie bagaznik spelnia role nie tylko jako gadzet ale jako środek transportu dla jakichs tam klamotów
i całkiem przypadkiem i nie zamierzenie akurat znalazł się na nim zderzak USA :P

Oj, teraz zauważyłem coś bardzo brzydkiego - a co te głośniki w półce robią?
Ostatnio zmieniony czw kwie 23, 2009 06:43 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
kalin
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: sob gru 08, 2007 15:51
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie / Kalinowo
Kontakt:

Post autor: kalin » czw kwie 23, 2009 10:41

vwosiu pisze:bagaznik spelnia role nie tylko jako gadzet ale jako środek transportu dla jakichs tam klamotów
fajny ten klamot :wink: oby takich więcej..,koniecznie zostaw pomarańcze obrysy będzie bardziej cult i oryginalnie :bigok:
vwosiu pisze:widomo ze przypomina z kąds trzeba bylo nabrac natchnienie ale napewno nie jest to wierna kopia zadnego z samochodów
bez kozery-jest nawet dużo lepiej..


..::: PozdraVWiam :::..
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images23.fotosik.pl/173/fbd532fcf7e4898d.jpg[/img][/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images28.fotosik.pl/283/1e2d6e8156be772b.gif[/img][/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości