[mk3][OEM+]z miłości do detali

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » śr sty 14, 2009 23:14

..:VoyteQ:.. pisze:jak dla mnie czarne lampy do jasnego koloru nadwozia to porażka
:foch: co ty to wiesz :green_fuck: też bym nie malował góry zderzaków i co do grilla z gti ze znaczkiem to miałem kiedyś dylemat czy malować na czarno żeberka albo w strukturę ale też z tego zrezygnowałem uważam że jak wyszło to w gti w kolorze to tak ma być i gdy są czarne to zanikają i mało widać ze to z gti progi jak najbardziej si



Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » czw sty 15, 2009 01:23

..:VoyteQ:.. pisze:jak dla mnie czarne lampy do jasnego koloru nadwozia to porażka.
Racja 100% :bigok:


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » czw sty 15, 2009 08:28

vwosiu pisze:
..:VoyteQ:.. pisze:jak dla mnie czarne lampy do jasnego koloru nadwozia to porażka
:foch: co ty to wiesz :green_fuck: też bym nie malował góry zderzaków i co do grilla z gti ze znaczkiem to miałem kiedyś dylemat czy malować na czarno żeberka albo w strukturę ale też z tego zrezygnowałem uważam że jak wyszło to w gti w kolorze to tak ma być i gdy są czarne to zanikają i mało widać ze to z gti progi jak najbardziej si
pewnie tak w końcu zrobię... tj. "tło" grilla czarne (mocowania żeberek itd) a same żeberka w kolorze... a co do lamp, to mi się to nie podoba i nikt mnie nie przekona :) czasem się trafi auto, że to pasuje, ale napewno nie jest to auto zrobione podobnie jak moje :P


Obrazek

Awatar użytkownika
maroTdi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: czw lip 05, 2007 20:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: maroTdi » czw sty 15, 2009 11:25

..:VoyteQ:.., tych czarnych listwe nie maluj.. nigdy nie bedzie to jak w orginale - ktos Ci gdzies odrapie i cale bedzie pekac a do tego czasami po 2 latach lakier na listwach lubi sie luszczyc..
a co do jasnych aut z czarnym frontem - mysle ze fajnie to wyglada.. przyklad bialego varianta rydza



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pt sty 16, 2009 23:37

maroTdi pisze:..:VoyteQ:.., tych czarnych listwe nie maluj.. nigdy nie bedzie to jak w orginale - ktos Ci gdzies odrapie i cale bedzie pekac a do tego czasami po 2 latach lakier na listwach lubi sie luszczyc..
a co do jasnych aut z czarnym frontem - mysle ze fajnie to wyglada.. przyklad bialego varianta rydza
właśnie się nad tym ostatnio zastanawiałem, czy tak będzie... nie będę malował, za dużo minusów to ma ;) a co do auta Rydza - całe jest w pewnym stylu i jest jednym z niewielu do ktorych to faktycznie pasuje :)


Obrazek

Awatar użytkownika
djtomek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2256
Rejestracja: śr maja 16, 2007 10:05
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: djtomek » pn sty 19, 2009 09:16

..:VoyteQ:.. pisze:a co do auta Rydza - całe jest w pewnym stylu i jest jednym z niewielu do ktorych to faktycznie pasuje :)
a ja uważam że do Twojego koloru in.pro black plus dymiony klar tył plus ori gti gril z czarnym znaczkiem by również pasował :) :bigok:


moje byle gti..
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=103949&postdays=0&postorder=asc&start=795
moja była octavia:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=267091&postdays=0&postorder=asc&start=60

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » śr sty 21, 2009 22:23

mam nowy fancik ;) lotkę od gti :) złapię chwilę to założę i pstryknę te obiecane fotki :P


Obrazek

Adash
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: pt mar 23, 2007 18:19
Lokalizacja: Inowłódz / Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Adash » czw sty 22, 2009 12:07

Ja tam przy tym samym kolorze z oświetlenia w ciemnych odcieniach jestem bardzo zadowolony :green_fuck:


Rolling Stones Cabriolet '95

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » czw sty 22, 2009 20:09

Adash no akurat u Ciebie to pasuje, ale całe auto jest zrobione wg. jakiejś koncepcji i to gra ze sobą... pozatym umówmy się, że nie do końca masz takie czarne te światła ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
KanedA
Grupa Śląsk
Grupa Śląsk
Posty: 687
Rejestracja: śr lip 09, 2008 12:13
Lokalizacja: RadzionkóVW
Kontakt:

Post autor: KanedA » wt sty 27, 2009 17:45

fajny golfik... aczkolwiek jak dla mnie tylne clary dymione troszkę się gryzą z resztą :)

Pozdro,


Obrazek
Audi A4 B9 CMYC - Daily drive
MK3 Variant ARL++ Daily Drive 23XKM4XXNm - był...
MK3 VR6 ABV Syncro US - był... ale już nie ma...

Stowarzyszenie Volkswagen Klub Polska #411

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » wt sty 27, 2009 18:32

KanedA pisze:fajny golfik... aczkolwiek jak dla mnie tylne clary dymione troszkę się gryzą z resztą :)

Pozdro,
wiesz co, jasne lampy z przodu i z tyłu wg. mnie się nie gryzą (hehe clar dymiony to nadal clar, tylko mniej błyszczący ;) ) chociaż jest plan założyć niebieskie hella, jestem już prawie zdecydowany nawet ;) (tak wygląda golf w takim kolorze na takich lampach - foto z allegro) Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
maroTdi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: czw lip 05, 2007 20:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: maroTdi » wt sty 27, 2009 18:50

..:VoyteQ:.. pisze:chociaż jest plan założyć niebieskie hella
kiedys juz chyba pisalem.. ze to najlepsze lampy do Twojej furki :bajer:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » wt sty 27, 2009 18:52

maroTdi, wiem, wszyscy mi to mówią ;) tylko narazie nie mam głowy do tego... ale tylko skończę sesję na uczelni i się biorę za auto ;) a planów jest trochę :P


Obrazek

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » wt sty 27, 2009 19:42

..:VoyteQ:.., i gdzie zdjęcia :chytry:
..:VoyteQ:.. pisze:a co do lamp, to mi się to nie podoba i nikt mnie nie przekona :) czasem się trafi auto, że to pasuje, ale napewno nie jest to auto zrobione podobnie jak moje :P
tak możemy bez końca :green_fuck: mnie się tak podoba i tak pasuje u ciebie tez by mi to pasowało pewnie ale teraz też jest dobrze :grin:
..:VoyteQ:.. pisze:tj. "tło" grilla czarne (mocowania żeberek itd) a same żeberka w kolorze...
i tak jest w ori gti i tak zrób, z hella blue możesz spróbować ale bez odblasków :grin: jak nie takie to zmienisz :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości