[golf mk2] by garyvw

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Glocu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 998
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 18:57
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: Glocu » wt gru 30, 2008 18:34

Garyvw pisze:innej felgi,(za mojej przynajmniej kadencji) to autko mam nadzieje nie zobaczy
jedynie z szerszym rantem :bigok:



Awatar użytkownika
Garyvw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1789
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:06
Lokalizacja: Bonin/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Garyvw » wt gru 30, 2008 19:19

Glocu pisze:jedynie z szerszym rantem :bigok:
hehe no chcialoby sie,chcialo...
Marcin GTI pisze:poka poka :chytry:
to ten dziad :helm:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

gdyby nie te wszystkie swiatla clear(ja bym seryjne tam widzial), ten tlumik (rowniez serie bym wolal), no i moze lotka ze stopem(bez stopu mile widziana :grin: ), to moglbym smialo powiedziec, o nim,ze jest moim idealem :grin:


Obrazek

Awatar użytkownika
pczerniej
Forum Master
Forum Master
Posty: 1928
Rejestracja: śr sty 31, 2007 15:16
Lokalizacja: nord-vag
Kontakt:

Post autor: pczerniej » wt gru 30, 2008 19:20

no teraz jak masz 4 lampy to by się przydał emblemat GTI 16V a jak będzie emblemat to by się przydały listwy i progi GTI a jak już to zagości to musi wylądować u ciebie serducho ..... KR :bajer:

[ Dodano: 30 Gru 2008 18:21 ]
Garyvw pisze: to ten dziad :helm:
ojjj dziad okrutny :metal:


Capo di tutti capi
Nord-vag.pl
MK1 1.8 20vT

Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » śr gru 31, 2008 09:43

Garyvw pisze:gdyby nie te wszystkie swiatla clear(ja bym seryjne tam widzial), ten tlumik (rowniez serie bym wolal), no i moze lotka ze stopem(bez stopu mile widziana ), to moglbym smialo powiedziec, o nim,ze jest moim idealem
Dokładnie te same odczucia miałem patrząc na to angielskie MK2. Klarowe lampy, wydech i lotka nie pasują do reszty kompozycji. Podsumowując twojemu brakuje grilla, progów, listw GTI i szerszego rantu w RMkach. Dokładając jeszcze do tego pomysł pczernieja odnośnie swapu - masz o czym myśleć :bigok:
Ostatnio zmieniony śr gru 31, 2008 09:44 przez becior, łącznie zmieniany 1 raz.


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
Jeżu
VW Baron
VW Baron
Posty: 3396
Rejestracja: wt sie 05, 2008 14:35
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Auto: VW Golf mk1 cabrio 91
Silnik: 2H

Post autor: Jeżu » śr gru 31, 2008 19:11

Taki jak ten biały lampy ma z tyłu takie będe mia clary w dymionych kozackie sa miał.


Był vw golf Mk2 1,3 GT
Był JazzBlue 1,6 SR mk4 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=437292" onclick="window.open(this.href);return false;
Był Passat 3BG Black Magic 1,9 TDi
Był vw Golf mk4 cabrio 1.8 GT
Był Audi A6 c5 1.9 Tdi AVG
Był a4 b6 cabrio 1.8T BFB
Jest vw tiguan 2.0 tdi 140 4 motion
Jest vw Golf mk1 cabrio 91
Był vw sirocco mk2 White scala 87 JH
Jest VW Scirocco mk2 1.600 GTI 1981
Jest new beetle 1.9 TDI 99

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » ndz sty 11, 2009 14:39

Garyvw pisze:gdyby nie te wszystkie swiatla clear(ja bym seryjne tam widzial), ten tlumik (rowniez serie bym wolal), no i moze lotka ze stopem(bez stopu mile widziana :grin: ), to moglbym smialo powiedziec, o nim,ze jest moim idealem :grin:
sa pewne rzeczy do przelkniecia i w tym wypadku to wlasnie lampy ,trzecie swiatlo stop i wydech,bo poza tymi delikatnymi wpadkami wlasciciel ulepil niezlego wariata :grin:
moglbym napisac jak towarzysze wyzej ,ale jak dla mnie to to auto wcale nie potrzebuje szerszych rantow pakietu od gti itp itd bo jak dla mnie mimo spokojnej stylizacji bialo-rmowej ryje beret i czysta przyjemnosci dajaca naprawde sporo radosci jest ogladanie kolejnych fot tego auta.Pzdr



Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » ndz sty 11, 2009 14:49

rejden pisze:
Garyvw pisze:gdyby nie te wszystkie swiatla clear(ja bym seryjne tam widzial), ten tlumik (rowniez serie bym wolal), no i moze lotka ze stopem(bez stopu mile widziana :grin: ), to moglbym smialo powiedziec, o nim,ze jest moim idealem :grin:
sa pewne rzeczy do przelkniecia i w tym wypadku to wlasnie lampy ,trzecie swiatlo stop i wydech,bo poza tymi delikatnymi wpadkami wlasciciel ulepil niezlego wariata :grin:
moglbym napisac jak towarzysze wyzej ,ale jak dla mnie to to auto wcale nie potrzebuje szerszych rantow pakietu od gti itp itd bo jak dla mnie mimo spokojnej stylizacji bialo-rmowej ryje beret i czysta przyjemnosci dajaca naprawde sporo radosci jest ogladanie kolejnych fot tego auta.Pzdr
Auto bardzo ryje beret. Jednak na pakiecie GTI i szerszym rancie ryłoby beret jeszcze bardziej. A właściciel miałby wielką satysfakcję i radochę :D Dlaczego więc nie modzić w nim dalej...


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » ndz sty 11, 2009 14:51

becior pisze:Dlaczego więc nie modzić w nim dalej...
Chyba kazdy z nas zdaje sobie sprawe ,ze zawsze mozna cos ulepszyc dodac ,poprawic,bo to w koncu niekonczaca sie historia....ale juz teraz spokojnie chlopak moze fruwac na zloty z podniesiona przylbica i z duma opierac sie o wychuchanego bialasa....
Ostatnio zmieniony ndz sty 11, 2009 14:54 przez rejden, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » ndz sty 11, 2009 15:11

rejden pisze:
becior pisze:Dlaczego więc nie modzić w nim dalej...
Chyba kazdy z nas zdaje sobie sprawe ,ze zawsze mozna cos ulepszyc dodac ,poprawic,bo to w koncu niekonczaca sie historia....ale juz teraz spokojnie chlopak moze fruwac na zloty z podniesiona przylbica i z duma opierac sie o wychuchanego bialasa....
Zgadzam się, ale to nie powód, żeby przystopować...Zresztą niech się właściciel wypowie :bigok:


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » ndz sty 11, 2009 15:24

Koledzy co wy tak placzecie :chytry: Znajac garego na sezon napewno cos bedzie zmienione i bedzie golfik ryl beret jeszcze bradziej niz ryje teraz i ja licze ze gary zacznie z nami tym cudenkiem w koncu latac na jakies zloty zagraniczne, a nie tylko w koszalinie siedzi i na spoty smiga :P :P :P :P
Ostatnio zmieniony ndz sty 11, 2009 15:28 przez kkkubek, łącznie zmieniany 1 raz.


NORD-VAG.PL

Awatar użytkownika
Jeżu
VW Baron
VW Baron
Posty: 3396
Rejestracja: wt sie 05, 2008 14:35
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Auto: VW Golf mk1 cabrio 91
Silnik: 2H

Post autor: Jeżu » ndz sty 11, 2009 15:38

mnie sie ten golf biały bardzo podoba lampki wypas tez takie będe miał z tyłu i wydech tez super ogólnie fajne autko pozdro.


Był vw golf Mk2 1,3 GT
Był JazzBlue 1,6 SR mk4 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=437292" onclick="window.open(this.href);return false;
Był Passat 3BG Black Magic 1,9 TDi
Był vw Golf mk4 cabrio 1.8 GT
Był Audi A6 c5 1.9 Tdi AVG
Był a4 b6 cabrio 1.8T BFB
Jest vw tiguan 2.0 tdi 140 4 motion
Jest vw Golf mk1 cabrio 91
Był vw sirocco mk2 White scala 87 JH
Jest VW Scirocco mk2 1.600 GTI 1981
Jest new beetle 1.9 TDI 99

Awatar użytkownika
Garyvw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1789
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:06
Lokalizacja: Bonin/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Garyvw » ndz sty 11, 2009 15:44

ale ruch tu dzisiaj :grin:

rejden, dzieki za mile slowo, fajnie sie czyta takie komentarze :bigok:

becior, niewatpliwie masz racje, jezeli chodzi o pakiet gti i ranty,ale postanowilem, skupic sie przede wszystkim na stronie technicznej auta, jest kilka rzeczy do zrobienia, chcialbym zajac sie lakierem, polerka,zderzak przod do malowania, no i porzadki pod maska , nie mam na mysli cleana, chcialbym zdjac wzmocnienie czolowe, wyczyscic i pomalowac podluznice, no i dokladnie umyc silnik, bo teraz jest mega usyfiony,
Chcialbym rowniez tak jak napisal kkkubek, pojezdzic, w tym roku po zlotach
Tak wiec jest na co wydawac kasiorke, jezeli tylko bede mial cos lewego grosza to napewno pakiet gti zagosci na autku, a jezeli nie bedzie kasy to moze w przyszlym roku

[ Dodano: 11 Sty 2009 14:44 ]
Jeżu, dzieki
Ostatnio zmieniony ndz sty 11, 2009 15:45 przez Garyvw, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości