Golf MKI 4x4 ~ 11.5sec do 200

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

Post autor: olozwirski » ndz sie 31, 2008 11:22

voj2s pisze:gdyby to byl moj samochod wczoraj bym po nim skakal....
[url=http://img147.imageshack.us/img147/2445 ... uj3.th.jpg]Obrazek[/URL]
jakies pomysly jaka przyczyna??
Dobrze ze mnie nie bylo bo chyba bym go spalil.
evolution pisze:jak dla mnie przyczyna jest niedostateczne smarowanie, lub niedokladne spasowanie zebow( sam osobiscie mialem kiedys ze po zlozeniu trzebabylo uzyc wiekszej sily do przekrecenia walkiem i sie zmielilo po 1,5 kkm) w kazdym razie przy kreceniu wysoko w moim tez zaczely wystepowac slady zuzycia zebow, zrobilem jeden otwor do smarowania, ktory sikal olejem wprost na zebatke..
toffic pisze:a walek pośredni i zębatka jest z jednego kompletu?? P.S. natryski jak w 1.8 16V co to za blok?? bo średnice ma większą niż 81
Walek i zebatka z kompletu, tylko zebatka zostala zalozona do gory nogami, ot co. Tloki 81mmm, blok JB czyli 1.5 z mkI na gazniku, miejsca pod natryski wyfrezowane.
pawel23sruba pisze:ja nie będę wpadał w zachwyty bo mi pompka niewytrzyma....po prostu mody że aż słów brak :metal:
Modow kupa a samochod nie jezdzi, moze jak bysmy sie przykladali wiecej do roboty tak jak na poczatku to by cos z tego bylo. Ale prawda jest taka ze ja olewam juz ten projekt bo idzie jak barka z weglem pod prad, ciagle cos sie psuje i mam go powoli dosc. Wojtek mowi ze zacznie wierzyc w przesady a dokladniej w ducha zony wlasciciela budynku w ktorym ma warsztat. Aspekt finansowy tez daje po kosciach. Poza tym obmyslam nowy inny projekt, ostatni w mojej "karierze"



Awatar użytkownika
GRZANA
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5822
Rejestracja: czw maja 11, 2006 22:37
Lokalizacja: Wawa/EOP
Kontakt:

Post autor: GRZANA » ndz sie 31, 2008 11:25

olozwirski pisze:Wojtek mowi ze zacznie wierzyc w przesady
proponuje rozbic jajko na aucie :P mi pomoglo ;)


[b][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2116873#2116873]MÓJ MKII ABF[/url] 149,0KM@6234,0rpm 183,6Nm@4411,0rpm :) - nowe foty, nowe mody str.23

SPRZEDAM SKRZYNIE CDA OD ABFa - 667069878[/b]

Awatar użytkownika
CSR_GTI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: czw sty 31, 2008 00:11
Lokalizacja: z turbo dziury (ELW)
Kontakt:

Post autor: CSR_GTI » ndz sie 31, 2008 20:37

GRZANA pisze:olozwirski napisał/a:
Wojtek mowi ze zacznie wierzyc w przesady


proponuje rozbic jajko na aucie :P mi pomoglo ;)
a jak to działa ten przesąd? :chytry:


18K4F inside... RWD car :)

Awatar użytkownika
AIRWOLF
Powered by MOTORSPORT
Powered by MOTORSPORT
Posty: 1162
Rejestracja: pt mar 16, 2007 16:06
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: AIRWOLF » ndz sie 31, 2008 22:03

wylewasz jajko a przeważnie jakaś stara babka coś tam mówi i patrzy na ta pempowinę żółtka jaka długa, jaki ma kształt itp


Zapraszam do przeglądnięcia moich porad [FAQ]
[url=http://www.tinyurl.pl?XRMGNEsk]FAQ 1[/url],[url=http://www.tinyurl.pl?9WxKOJFR]FAQ 2[/url],[url=http://www.tinyurl.pl?KOaIXdpf]FAQ 3[/url],[url=http://www.tinyurl.pl?GZo0KIY1]FAQ 4[/url],[url=http://www.tinyurl.pl?Kd8lbMEh]FAQ 5[/url],

Awatar użytkownika
wojti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: śr lis 16, 2005 23:15
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Post autor: wojti » ndz sie 31, 2008 22:43

olozwirski pisze:Ale prawda jest taka ze ja olewam juz ten projekt
niepoddawaj się a tym bardziej że tak daleko się posuneliście :bajer:


Spawanie nierdzewki i aluminium, swapy , montaż turbosprężarek, klatki bezpieczeństwa

Awatar użytkownika
GRZANA
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5822
Rejestracja: czw maja 11, 2006 22:37
Lokalizacja: Wawa/EOP
Kontakt:

Post autor: GRZANA » pn wrz 01, 2008 08:33

wylewasz jajko a przeważnie jakaś stara babka coś tam mówi i patrzy na ta pempowinę żółtka jaka długa, jaki ma kształt itp
tak to ja nie wiem :P ja po prostu otworzylem drzwi od garazu i rzucalem jajkami az sie zmeczylem :P a auto umylem dopiero jak zaczelo normalnie jezdzic :P


[b][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2116873#2116873]MÓJ MKII ABF[/url] 149,0KM@6234,0rpm 183,6Nm@4411,0rpm :) - nowe foty, nowe mody str.23

SPRZEDAM SKRZYNIE CDA OD ABFa - 667069878[/b]

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » pn wrz 01, 2008 08:40

GRZANA pisze:proponuje rozbic jajko na aucie :P mi pomoglo ;)
GRZANA pisze:po prostu otworzylem drzwi od garazu i rzucalem jajkami az sie zmeczylem :P
a juz myślałem że własne jajko rozbiłeś :)
Dobrze ze mnie nie bylo bo chyba bym go spalil.
Olo nie poddawaj sie, ja tez na swoją wydałem w ch... kasy bo powychodziły jakieś cuda, krzywe korby itd ale juz jeździ i jestem zadowolony :)



Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » pn wrz 01, 2008 13:07

olozwirski pisze:Modow kupa a samochod nie jezdzi, moze jak bysmy sie przykladali wiecej do roboty tak jak na poczatku to by cos z tego bylo. Ale prawda jest taka ze ja olewam juz ten projekt bo idzie jak barka z weglem pod prad, ciagle cos sie psuje i mam go powoli dosc. Wojtek mowi ze zacznie wierzyc w przesady a dokladniej w ducha zony wlasciciela budynku w ktorym ma warsztat. Aspekt finansowy tez daje po kosciach. Poza tym obmyslam nowy inny projekt, ostatni w mojej "karierze"

ja twój projekt idzie jak barka z węglem to mój już stoi w miejscu albo zaczyna płynąc z prądem hehe...

Finanse to też aspekt o którym wolałbym zapomniec..
Cóż ..wiem jak to jest jak się ładuje w furę kasę a ona nie jeździ albo nie moze jeździć.. moze zrób sobie przerwę od tego projektu .. a po jakimś czasie wróć z nowymi chęciami :)

Tylko nie podpalaj grata :)


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pn wrz 01, 2008 13:16

ja twój projekt idzie jak barka z węglem to mój już stoi w miejscu albo zaczyna płynąc z prądem hehe
nie płacz bo kilka projektów wgle zatoneło Obrazek


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
TOMEKKK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: pn lut 07, 2005 18:12
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: TOMEKKK » wt wrz 02, 2008 10:35

Nie ma lekko, zawsze tak jest. Ja na dwa dni przed Kamieniem miałem awarię silnika i też już miałem odpuścić. Potem go naprawiłem i udało się strzelić "życiówkę" pomimo bardzo bezpiecznego setupu i jazdy "na pół gwizdka".

Działajcie, działajcie


Diesel? Only in Ikarus !
[img]http://img4.imageshack.us/img4/3213/failsqv3.jpg[/img]
Digitun.pl

Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

Post autor: olozwirski » śr wrz 03, 2008 15:26

Dzialamy, a wlasciwie Wojtek sam dziala. Ja musze sie zajac sprawami zawodwymi i nie mam czasu. Silnik zostal przeplukany z opilkow, jutro wieczorem czyli w czwartek jest plan na strojenie. Nawet nie chce myslec co bedzie jak cos znowu nie pojdzie... Trzymajcie kciuki!

[ Dodano: Pią Wrz 05, 2008 01:30 ]
I znowu zonk, tym razem deszcz padal w Kraku i stroic sie nie dalo, ech.....



Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » pt wrz 05, 2008 15:56

olo dasz rade bedzie dobrze przynajmniej ty nie stawiasz silnkików na lewarku i robisz milon fotek

auto bedzie jedzic kwestia czasu sie wystroi i bedzie dzik :bajer:


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Awatar użytkownika
KoguT
I am the Stig
I am the Stig
Posty: 2048
Rejestracja: wt lis 14, 2006 21:07
Lokalizacja: Dębica
Auto: VW Golf MK4 Cabrio
Silnik: ABF
Kontakt:

Post autor: KoguT » pt wrz 05, 2008 18:29

Fido_dido pisze:przynajmniej ty nie stawiasz silnkików na lewarku i robisz milon fotek
dobrze powiedziane :helm:
Fido_dido pisze:auto bedzie jedzic kwestia czasu sie wystroi i bedzie dzik
święte słowa :bigok:



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pt wrz 05, 2008 19:16

olo dasz rade, ja tez sie kilka razy kiedys wqrwialem jadac na zawody autem ktore jechalo a na zawodach pupa... a propo lewarka... niektorzy nie maja silnikow na lewarkach nie informuja tez o niczym co sie dzieje z autem, a i tak komus sie nie podoba dezinformacja. :rotfl:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości