[mk3][OEM+]z miłości do detali

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
szmeli
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 526
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 13:24
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: szmeli » pt lip 18, 2008 11:00

..:VoyteQ:.., modzisz, modzisz :grin: :grin: car audio :grin: :grin:


polerowane Borbet BS str 15, grzane dupska i elektryczne szyby -) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1945468#1945468
Mój golfonek :-) zapraszam...

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pt lip 18, 2008 19:20

wesoł^1 pisze:mimo że jakość fotek słaba to i tak widać ten błysk,

zaraz lece myć swojego
uwierz mi że naprawdę mało widać - i to nie jest efekt mycia, tylko bardzo szczegolnego traktowania (np. 3 rodzaje wosku) :)
Cieluś pisze:No ładnie ładni... Trochę mi się tłumik nie widzi, ale reszta ok
hehe co kto lubi, ten poza wyglądem ma jeszcze inne zalety - pięknie brzmi, pozatym jest dedykowany temu konkretnemu silnikowi, wraz z całą resztą mukładu wydechowego :)
szmeli pisze:..:VoyteQ:.., modzisz, modzisz car audio
a no widzisz, trzeba dopasować auto "pod siebie" :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
golfer_1984
VW Baron
VW Baron
Posty: 3387
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 12:43
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

Post autor: golfer_1984 » pn lip 21, 2008 18:20

..:VoyteQ:.., i wygłuszyłeś już tapicerkę drzwi?? Jak grają głośniki bo chcę sobie takie sprawić??



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pn lip 21, 2008 23:03

golfer_1984 pisze:..:VoyteQ:.., i wygłuszyłeś już tapicerkę drzwi?? Jak grają głośniki bo chcę sobie takie sprawić??
narazie tak na sztukę paskami z gąbki do uszczelniania okien, ale juz w bagazniku czekają takie maty piankowe az znajdę chwilę czasu :) z głosników jestem bardzo zadowolony - jak za taką kasę to naprawdę dają radę (a uszy mam wrażliwe) :)


Obrazek

Awatar użytkownika
golfer_1984
VW Baron
VW Baron
Posty: 3387
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 12:43
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

Post autor: golfer_1984 » czw lip 24, 2008 22:48

..:VoyteQ:.., a ile trzeba kabla żeby podłączyć te Helix-y??

A co dajesz jeszcze między drzwi a tapicerkę?? Daj zdjęcia :)
Ostatnio zmieniony czw lip 24, 2008 22:49 przez golfer_1984, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » czw lip 24, 2008 23:02

wszystko zależy od tego czy masz wzmacniacz i gdzie dajesz zwrotnice. u mnie wyszło jakies 50 cm od radia do zwrotnicy, potem z 70 do drzwi. do tego jakies 40-50 cm do tweeterów (niestety tam jest przewod na stałe, ja sobie przelutowałem bezpośrednio przy wyprowadzeniach z cewki) - czyli musisz liczyc 4 metry na całość. Między drzwi a tapicerkę daję jeszcze taką matę z pianki poliuretanowej, ale to pewnie w sobotę dopiero się za to wezmę (piankę juz z tydzien wożę w bagazniku ;) ) - wtedy też porobię fotki :)


A z innych rzeczy, to dopadłem taki specjalny środek do regeneracji skóry polecony przez znajomego motocyklistę (myślę, że skoro sakwy skórzane wygladają po tym jak nowe, to kierownica też może :P - wyjaśni się w sobotę )


Obrazek

Awatar użytkownika
wesoł^1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: śr sty 09, 2008 19:16
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: wesoł^1 » sob lip 26, 2008 21:06

A z innych rzeczy, to dopadłem taki specjalny środek do regeneracji skóry polecony przez znajomego motocyklistę (myślę, że skoro sakwy skórzane wygladają po tym jak nowe, to kierownica też może :P - wyjaśni się w sobotę )
heh też próbowałem i pupa :), mieszek tym zrobiłem to wygląda jak nowy ale kierownicy to sie za ch... nie chciało trzymać, chociaż nie wiem jak to wygląda w tych kierach co Ty masz nigdy w ręku takiej nie miałem



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pn lip 28, 2008 09:20

mała "sesja" z wczoraj:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
krzycho1702
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 605
Rejestracja: pt sty 18, 2008 23:51
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzycho1702 » pn lip 28, 2008 19:30

Siemka Nie wiem czy juz pisalem w Twoim temacie Ale naprawde musze przyznac ze autko jest piekne!!
Kazdy szczegol dopracowany, wiele godzin spedzonych w garazu i efekt naprawde cudowny.
Tylko pozazdroscic takiego wozu.
Pozdrawiam


Nie sztuką jest szorować dokładką po asfalcie, sztuką jest robić to wahaczem
_____________________
Jest MK1 79'
viewtopic.php?t=303109" onclick="window.open(this.href);return false;
_____________________
Był MK2 91'
viewtopic.php?t=146348" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pn lip 28, 2008 21:07

golfer_1984 pisze:A co dajesz jeszcze między drzwi a tapicerkę?? Daj zdjęcia
jednak zmiana planów - okazało się że z gąbką poliuretanową jest gorzej niż z uszczelkami do okien, wiec kupiłem więcej uszczelek (tak po 6 metrów na drzwi) i wykleiłem paseczkami od wewnątrz tapicerkę. fotek niestety nie miałem czym zrobić :( ale gra wyśmienicie :P
wesoł^1 pisze:heh też próbowałem i pupa , mieszek tym zrobiłem to wygląda jak nowy ale kierownicy to sie za ch... nie chciało trzymać, chociaż nie wiem jak to wygląda w tych kierach co Ty masz nigdy w ręku takiej nie miałem
bo nie masz skórzanej kierownicy (przynajmniej w Twoim temacie jest zwykła z tworzywa) - pewnie dlatego. Muszę powiedzieć że wyszło dużo lepiej niż przypuszczałem :) kiera wygląda prawie jak nowa świerzo wyjęta z opakowania, a jeszcze jedną warstwę będę nakładał :)

krzycho1702 pisze:Siemka Nie wiem czy juz pisalem w Twoim temacie Ale naprawde musze przyznac ze autko jest piekne!!
Kazdy szczegol dopracowany, wiele godzin spedzonych w garazu i efekt naprawde cudowny.
Tylko pozazdroscic takiego wozu.
Pozdrawiam
Dzięki za bardzo miłe słowa :) Moja kobieta wypomina mi czasem te godziny dłubania z autem ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
gibek1987
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: pt lip 07, 2006 20:03
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: gibek1987 » pn lip 28, 2008 23:10

Ty to masz fajne te sesje :okej:
bardzo fajny efekt ! :grin:


powered by gbk

Awatar użytkownika
MaciekVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 442
Rejestracja: śr gru 13, 2006 19:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: MaciekVW » wt lip 29, 2008 11:23

gibek1987 pisze:Ty to masz fajne te sesje
fajne ma sesje bo pożądne auto stało koło niego:) i dobrze że mu pokazałem tą miejscówke.
Przywieź na następnego spota ten środek do skóry, zobacze jaki to daje efekt. Golfina kozacka.


ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » wt lip 29, 2008 16:14

gibek1987 pisze:Ty to masz fajne te sesje
dzieki :) trzeba było jechać z nami w niedzielę :P
MaciekVW pisze:fajne ma sesje bo pożądne auto stało koło niego:) i dobrze że mu pokazałem tą miejscówke.
Przywieź na następnego spota ten środek do skóry, zobacze jaki to daje efekt. Golfina kozacka.
no baaa... garbaty robi zamieszanie :) jeżeli jeszcze coś tego środka zostanie, to przywiozę, efekt zobaczysz napewno ;)

przyznam się, że trochę z górki było, ale paliwa też dużo, wiec na to samo wyszło co bym na pustym na płaskim jechał


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości