[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany

Awatar użytkownika
covacsxxx
Forum Master
Forum Master
Posty: 1096
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 10:17
Lokalizacja: Sokółka/Białystok
Kontakt:

Post autor: covacsxxx » pn maja 12, 2008 10:10

zwracam honor...nigdy nie slyszalem o takiej wersji..ale skoro jest to OK. koniec Ot z mojej strony :)


[img]http://img387.imageshack.us/img387/3857/covacsxxxmp9.png[/img]

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » wt maja 20, 2008 13:49

Obrazek


no wiec... czas chyba pokazac co nieco
no wiec najpierw fotki z lakierni w kolejnosci chronologicznej :)

oczywiscie lakier to LC5M Moonlightblue (dedykowany dla limitowanych edycji golfów) ktory byl na aucie...bo przeciez to limitowana edycja i jej klimat chcialem chco troche zachowac,

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

a tu umyty silniczek
Obrazek

maly upgrade koncóweczek wydechu
Obrazek

wnetrze... beda jeszcze foty lepsze
Obrazek

fotki po zlozeniu

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

no i kilka fot z Worthersee z myjki

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt maja 20, 2008 14:00

doceniam ogrom pracy i nakładów ale to zdecydowanie nie mój styl

na minus:
- bad look
- tylne nadkola, które optycznie jakoś wyglądają jakby były naciągnięte w dół - może to przez brak listew

długo patrzyłem i nie moge sie przekonać, może trzeba patrzeć dłużej :) jednak mnie w ogole nie lezy german style itp wiec sie chyba nie przekonam



Awatar użytkownika
slowik_GTI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: pt maja 04, 2007 09:23
Lokalizacja: Rychtal k/Kępna
Kontakt:

Post autor: slowik_GTI » wt maja 20, 2008 14:02

Kevin_mkII, nie ukrywam ,że czekałem na ten moment. Spodziewałem się gruuubasa a kurde trochę mnie rozczarowało to co zobaczyłem .
Wielki plus za koło , klapę US lakier i wnętrze ale przód jak na moje nie wygląda najlepiej i psuję całą resztę.Nie podchodzi mi jak już pisałem bad look i zakryty do połowy znaczek.


[color=red][b]MK I -->[/b][/color][url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=244554[/url]

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » wt maja 20, 2008 14:04

no niestety, nie podoba mi się, ale szacun za wkład pracy

[ Dodano: Wto Maj 20, 2008 14:06 ]
moze uścisle bo zaraz bedzie dym - wobec wznoszonych obietnic dla mnie efekt nie jest adekwatny do rozbudzonych oczekiwań


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » wt maja 20, 2008 14:18

djtom pisze:wobec wznoszonych obietnic dla mnie efekt nie jest adekwatny do rozbudzonych oczekiwań
dla mnie jest wszystko tak jak chcialem zawsze...i tak jak marzylem... rozbudzone oczekiwania?? hmmm to nie moja wina ze zaczeli sobie ludzie wyobrazac bog wie co...
mi sie podoba bardzo


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt maja 20, 2008 14:21

djtom pisze:moze uścisle bo zaraz bedzie dym
nie chodzi o dym, każdy moze wyrazić swoją opinię.. pewnie wielu osobom się spodoba

środek tez mnie nie przekonuje z uwagi na kolor tej skóry, genaralnie stołki fajowe ale jakby były z czarnej skóry z np. czerwoną nicią byłoby ładniej (wiem oklepane)... ale te wstawki z szarego wyglądają jak skaj albo welur...dla mnie jakoś bez charakteru to wnętrze, w porównaniu do czarnej skóry lub recaro z gti editiona..

przykro mi ja nie powiem wow...



Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » wt maja 20, 2008 14:50

Hmmm tak patrze i patrze i chyba jednak to nie moj styl, wiadomo sa gusta i guściki :bigok: napewno Ci sie szacun nalezy za wladowany chajs i prace, ale przypatrywalem sie podobnie jak Cowboy dlugo i sam nie wiem ciezko sprecyzowac czy fajny czy nie :chytry: Patrzyłem długo na zdjęcie od boku i jest jakby nieproporcjonalnie z tymi nadkolami i kolami, wiadomo super sa te WRD ale nadkola jakos chyba zle sa wykonane ciezko stwierdzic po zdjeciach, moze w realu jest 100% lepiej.
Z przodu chyba troche za duzy badlook jak dla mnie, ale za to srodek calkiem calkiem moze tylko kolorystycznie lekko inaczej bym zrobil :grin: ale wiadomo Twoje pomysly i Twoj projekt, jest German :bigok:
Ostatnio zmieniony wt maja 20, 2008 14:52 przez Matijas, łącznie zmieniany 1 raz.


[b]Mój MK1 Cabi 16V :)[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3846406#3846406
[b]Mój były Leon TS ARL:([/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246436
[b]Mój były MK3 AFN:( 160km&330NM[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=84714

Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » wt maja 20, 2008 14:57

łoo nie wiedziałem, że Tarnowskie Góry :D

Ogrom pacy, efekt końcowy jest ok, ważne że Tobie się to podoba najbardziej bo robiłeś auto dla siebie, ale mi osobiście nie podchodzi połączenie US stylu z poszerzanymi nadkolami i bad lookiem. Jakoś tak to do siebie nie pasuje.

Felgi miażdżą. Konkretny kawałek aluminium.


330KM/450Nm

Awatar użytkownika
M@rtin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 05, 2006 11:42
Lokalizacja: Opolskie
Auto: A6 C5
Silnik: 2.4
Kontakt:

Post autor: M@rtin » wt maja 20, 2008 15:46

Brawo za włożoną pracę i pieniądze. Jak pisałem na vwzone - środek i felgi mi się podobają reszta nie. Najważniejsze, że tobie podoba sie efekt końcowy.



Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » wt maja 20, 2008 15:57

Srodek jest super i kolorystyka i wykonanie swietne!
Z zewnatrz nie podoba mi sie tylko znaczek GTI tzn podoba ale przez bad looka nachodzi maska na niego i to tak srednio wyglada po za tym jest git ;)
Kolejna sprawa kazdy z nas robi auto po swojemu o to przeciez chodzi w tuningu a nie żeby każde auto było identycznie... tak to jest w fabryce... a tuning to indywidualność i o to chodzi gratki Kevin :bigok:



Awatar użytkownika
*daniel*
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: wt sty 24, 2006 12:15
Lokalizacja: z garażu
Kontakt:

Post autor: *daniel* » wt maja 20, 2008 16:32

kolorek naprawde super jest tym aucie :bajer: niebende wypisywał co mi się niepodoba bo niema to sensu bo za dużo miejsca by to zajeło!ale podziwiam za wkład finasowy podejrzewam że mógłbyś mieć za to paska lub jakieś A6 ale nie oto w tym chodzi przeciesz i za to wielki plus że wolałeś zainwestować w golfa i spełnić swoje marzenie!wiem że golf jest na codzień i mamy dziurawe drogi itd ale auto jakoś optycznie wysoko stoi przede wszystkim przód jakoś tak sterczy mimo że niema prześwitów między kołem a nadkolem i myśle że jest to wina nadkoli.....!nie żebym się czepiał ale jak dlamnie brak większej gleby i zabardzo wystające koła mimo poszerzeń psuja efekt!ale ważne że tobie się podoba ty bedziesz nim jeżdził!niezrobiłem łooooooo :blush: jak zobaczyłem foty a tego się spodziewałem!pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt maja 20, 2008 16:35 przez *daniel*, łącznie zmieniany 1 raz.


moje byłe mk3 GTD SPECIAL
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=81913&postdays=0&postorder=asc&start=480
obecny dupowóż passat b4 kombi na gwincie
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=261704&postdays=0&postorder=asc&start=90

Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » wt maja 20, 2008 16:48

Mi sie bardzo podoba srodek (inny niz wszystkie), bok i tyl. Co do przodu mam pewne zastrzezenia. Maske w ori bym dal, grill od GTI ze znaczkiem i GTI srebrne. No i swiatla czarne dymione, oraz sciagnalbym rejestracje z przodu. Kolo tez mi pasuje.
Wg mnie jak patrze na fotki to zrobiles bok i tyl w stylu amerykanskim (pelen przepas) a przod w stylu cali z neonami i spoilerami metrowymi (jakos mi sie tak kojarzy). I nie mam tu zamiaru cie obrazac albo cos w tym stylu, tylko mowie jakby bylo wg mnie lepiej. Decyzja nalezy do ciebie ale ten przod wyglada do tego projektu jak doklejony z innego auta.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości