[GOLF MK4] USA OEM+ by lolo.../ PROJEKT ZAKOŃCZONY

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » pn maja 05, 2008 10:24

a ja bym dał włąsnie z białym kierunkiem, bo są bardzo ladne :) a ledy za rok bedą tak samo jak lexusy ;)



Awatar użytkownika
jarko17
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: śr sie 01, 2007 14:31
Lokalizacja: ok. TychóVW

Post autor: jarko17 » pn maja 05, 2008 10:56

"Prawie" Bliźniak tylko Twoj w wiekszym wydaniu (fela). Ladny zadbany egzemplarz jedynie czego mu brak to :dol: zblizenia do podłoża :dol: -30 pewnie wystarczy chyba ze myslisz o jakims wiekszym hardcore :chytry: a no i NO Name by sie przydał :bigok: SUPER FURKA!!! PZDR
Ostatnio zmieniony pn maja 05, 2008 10:56 przez jarko17, łącznie zmieniany 1 raz.


by jarko17.....

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=125871

<b>Codziennie rano staraj się czytać listę najbogatszych. Jeśli cię na niej nie ma, idź do pracy....;)</b>

Awatar użytkownika
BLIND
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2306
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 11:12
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: BLIND » pn maja 05, 2008 13:00

bialko1991 pisze:a ja bym dał włąsnie z białym kierunkiem
ja też :bajer: jakoś bardziej mi podchodzą niż black :bigok:



ne_preemo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: pn paź 29, 2007 19:30
Lokalizacja: Polska

Post autor: ne_preemo » pn maja 05, 2008 15:29

zaje-fajna Golfina :bigok: ja identyczne LEDy jak pokazales wyzej dzis zamowilem. Mam Helle z czarnym kierunkiem i dlugo sie gryzlem, ale zobaczylem te LEDy na zywo i mnie wzielo :) co do awaryjnosci tych lamp to pytalem kilku klubowiczow i nikt nie narzeka. powodenia w dalszym modach!


1.9 TDI

Awatar użytkownika
ozz
Adwokat Diabła
Adwokat Diabła
Posty: 489
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 20:01

Post autor: ozz » pn maja 05, 2008 19:54

BLIND pisze:
bialko1991 pisze:a ja bym dał włąsnie z białym kierunkiem
ja też :bajer: jakoś bardziej mi podchodzą niż black :bigok:
Ja właśnie długo myślałem na co wymienić te wstrętne zwykłe pomarańczowe kierunki w końcu doszedłem do wniosku że nie będe dawał żadnych lexusów tylko kupie białe kierunki prosto z fabryki i jestem bardzo zadowolony. Tylko trzeba pamiętać żeby zamiast jasnych żaróweczek do kierunków kupić od razu farbione na pomarańczowo (inne nie wejdą) :chytry:

Pozdrawiam
ozz


moje mk4: viewtopic.php?f=89&t=171598&hilit=ozz" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » pn maja 05, 2008 22:01

No dlatego własnie nie jestem przekonany do LED. Na razie poczekam i zobacze czy nadal będą robić szał w następnym sezonie :grin: :grin: A te helle co mam teraz to powiem tak, na fotkach średnio się prezentują(tak ciemno) ale na żywo są dużo jaśniejsze i fajnie pasują wiec na razie pewnie zostaną. A co do zwykłym z białym kierunkiem to odpada... za zwyczajne są :helm: Jak już sie zdecyduje na coś takiego to tylko ori z GTI USA z dymionym kierunkiem :hmm:

Grill no name też raczej odpada. Szkoda malować maski i zdesia dla takiej pierdoły :kac: Poza tym podoba mi się znaczek :hehe: Niech ludzie widzą co ich ciągle wyprzedza :satan:

Co do gleby to gryze się ciągle z myślami czy tak czy nie... czas pokarze :jezor:

Teraz na pewno bedzie program u Rogalotiego w Wawie i doprowadzenie do 100% "sprawności" mechanicznej na częściach ASO. W sobote wymieniam tuluje tylnej belki, a za jakiś miesiąc wszystkie drążki, gałki, gumki itp w przednim zawieszeniu.
Ostatnio zmieniony pn maja 05, 2008 22:06 przez lolo_golf, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
kovens
Lord GTI
Posty: 1279
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:26
Lokalizacja: Aschaffenburg

Post autor: kovens » pn maja 05, 2008 22:15

lolo_golf pisze:Jak już sie zdecyduje na coś takiego to tylko ori z GTI USA z dymionym kierunkiem
Miałem takie, prawie, bo sam przydymiłem kierunek ale niestety wsteczny pozostał biały.
lolo_golf pisze:Grill no name też raczej odpada. Szkoda malować maski i zdesia dla takiej pierdoły Poza tym podoba mi się znaczek Niech ludzie widzą co ich ciągle wyprzedza
Jakbyś czytał w moich myślach.
lolo_golf pisze:Co do gleby to gryze się ciągle z myślami czy tak czy nie... czas pokarze
Gleba koniecznie!



Awatar użytkownika
Fenomen89
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 984
Rejestracja: wt sty 16, 2007 09:59
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Fenomen89 » pn maja 05, 2008 22:16

lolo_golf, robiles juz jakis program? masz jakis wykres? :D


ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » pn maja 05, 2008 22:22

kovens pisze:lolo_golf napisał/a:
Jak już sie zdecyduje na coś takiego to tylko ori z GTI USA z dymionym kierunkiem


Miałem takie, prawie, bo sam przydymiłem kierunek ale niestety wsteczny pozostał biały.
Prawie robi dużą różnice :grin: W każdym razie kiedyś takie zagoszczą bo dużo osób mnie namawia :chytry:
bazz89 pisze:lolo_golf, robiles juz jakis program? masz jakis wykres?
Jeszcze nie. Autko mam jakieś 3 miesiące także powoli :grin: :grin: :grin: Tak jak pisałem wyżej, będe robił u Rogalotiego w Wawie. Może odrazu bedzie FMIC a jak sie zabawa spodoba to wieksze wtryski i turbawka.



Awatar użytkownika
dar3k_
Forum Master
Forum Master
Posty: 1052
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 10:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: dar3k_ » pn maja 05, 2008 22:26

gleba musi zawitac do tego felunku obowiazkowo
szykuja sie mody silniczka :bajer: zapowiada sie ciekawie :chytry:


Było MK4 GTI 2.3 V5 150PS

Awatar użytkownika
Fenomen89
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 984
Rejestracja: wt sty 16, 2007 09:59
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Fenomen89 » pn maja 05, 2008 22:32

bazz89 napisał/a:
lolo_golf, robiles juz jakis program? masz jakis wykres?

Jeszcze nie. Autko mam jakieś 3 miesiące także powoli Tak jak pisałem wyżej, będe robił u Rogalotiego w Wawie. Może odrazu bedzie FMIC a jak sie zabawa spodoba to wieksze wtryski i turbawka.
ja tu musze sledzic temat sofciku, bo tez sie AHFem woze :D rozne to one moce wyjsciowe maja i interesuje mnie to :D jak uzbieram (moze, kiedys,... hehe ) to zapodam tez :) narazie maturka.. hehe...


ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
kovens
Lord GTI
Posty: 1279
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:26
Lokalizacja: Aschaffenburg

Post autor: kovens » pn maja 05, 2008 22:43

jeszcze może tylna wycieraczka - tak jak ma orlik16 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47910



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » pn maja 05, 2008 23:27

kovens pisze:jeszcze może tylna wycieraczka - tak jak ma orlik16 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47910
Chodzi ci o ramie wycieraczki? w sumie fajne jest :grin: To od mk4 kombi?



UcHO
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 514
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 19:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: UcHO » pn maja 05, 2008 23:28

lolo - tak patrze po zdjeciach i nie wiem czy to zludzenie spowodowane zdjeciem czy jak ale chyba nie masz u siebie z przodu geometrii, kała maja chyba pozytywne katy pochylenia kola??
piszesz ze za miesiac zabierasz sie za to, jezeli to prawda to zrob to lepiej szybciej bo Ci zetnie opony ;/ a na 18 nawet lekko zle zjechanej oponie bedziesz to mocno odczuwał ;)



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości