[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Poncek17
Forum Master
Forum Master
Posty: 1809
Rejestracja: pn sty 23, 2006 01:02
Lokalizacja: Dziwnów
Kontakt:

Post autor: Poncek17 » pt kwie 25, 2008 21:03

ja dalej czekam na fotki bo mam dziwne przeczucie ze ten projekt ladnie namiesza nie tylko w Polsce ale takze w Europie!!!!

Pozdroo i mam nadzieje ze do Zobaczyska :pub:


Nord-vag.pl

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » pt kwie 25, 2008 21:18

Poncek17 pisze:to naprawde malo widziales :P :P przyklad 20 jahre kolegi pitblada http://vwzone.pl/index.ph...tkownik&id=6883
ten golfik z linki jest najlepszym przykładem - gdzie tam widać 20 Jahre ? taki wygląd można ze zwykłej CLki zrobić, dla mnie typowy german, a nie 20 Jahre zrobione ze smakiem

poza wszystkim nigdzie nie napisałem że bedzie kiepsko :)



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » pt kwie 25, 2008 21:36

cowboy pisze:ten golfik z linki jest najlepszym przykładem - gdzie tam widać 20 Jahre ? taki wygląd można ze zwykłej CLki zrobić, dla mnie typowy german, a nie 20 Jahre zrobione ze smakiem
racja ale jest poprawiony... znam wlasciciela osobiscie... tez znudzil mu sie wyglad 20 jahre i postanowil je poprawic wedlug siebie fakt u niego moge to smialo powiedziec bedzie juz malo akcentow 20 jahre...napewno mniej niz u mnie.
gdy bylo to seryjne 20 jahre naprawde bylo wypicowane i poprawione doslownie wszystko... wystarczy zobaczyc komore silnika (wchodzac na vwzone.pl > uzytkownicy>Pitblade)
teraz bedzie dopiero petarda gdy pit zakupil silnik z s3 225ps i to bedzie patarda...

cowboy prosze cie ty caly czas z tym Clem... nie wiem jak ty ale mnie to nie bawi (podobnie innych jak i pitblade'a) pakowanie wszystkich wypasow do auta jesli moge kupic auto juz z nimi, po co sie meczyc? uwazam co seria to seria. czy tak nie latwiej i skupic sie na innych bajerach a nie wydawanie kasy na np elektryke szyb lusterek podgrzewanie lusterek grzanie dupy climatronic heble zawias itp??
o kazdym aucie mozna powiedziec ze nisczy sie jego klimat... GTi edition tez ma klimat, vr6 highline tez ma klimat podobnie jak mk3 otmar alt. ma swoj klimat ale sa swietna baza do modyffikacji dalszej


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
kuła
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: śr maja 11, 2005 18:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: kuła » pt kwie 25, 2008 23:21

Kevin_mkII pisze:
cowboy pisze:ten golfik z linki jest najlepszym przykładem - gdzie tam widać 20 Jahre ? taki wygląd można ze zwykłej CLki zrobić, dla mnie typowy german, a nie 20 Jahre zrobione ze smakiem
racja ale jest poprawiony... znam wlasciciela osobiscie... tez znudzil mu sie wyglad 20 jahre i postanowil je poprawic wedlug siebie fakt u niego moge to smialo powiedziec bedzie juz malo akcentow 20 jahre...napewno mniej niz u mnie.
gdy bylo to seryjne 20 jahre naprawde bylo wypicowane i poprawione doslownie wszystko... wystarczy zobaczyc komore silnika (wchodzac na vwzone.pl > uzytkownicy>Pitblade)
teraz bedzie dopiero petarda gdy pit zakupil silnik z s3 225ps i to bedzie patarda...

cowboy prosze cie ty caly czas z tym Clem... nie wiem jak ty ale mnie to nie bawi (podobnie innych jak i pitblade'a) pakowanie wszystkich wypasow do auta jesli moge kupic auto juz z nimi, po co sie meczyc? uwazam co seria to seria. czy tak nie latwiej i skupic sie na innych bajerach a nie wydawanie kasy na np elektryke szyb lusterek podgrzewanie lusterek grzanie dupy climatronic heble zawias itp??
o kazdym aucie mozna powiedziec ze nisczy sie jego klimat... GTi edition tez ma klimat, vr6 highline tez ma klimat podobnie jak mk3 otmar alt. ma swoj klimat ale sa swietna baza do modyffikacji dalszej
no bez kitu czyli ja pewnie tez zniszczylem klimat gti edition....a co do auta kevina to o efekt koncowy jestem spokojny no poza tymi neonami co ostatnio kupil :green_fuck:
Ostatnio zmieniony pt kwie 25, 2008 23:22 przez kuła, łącznie zmieniany 1 raz.


http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=146394

Moj Czarnuch

No GTI No FUN

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » pt kwie 25, 2008 23:39

kuła pisze:poza tymi neonami co ostatnio kupil
kurde miales nic nie gadac :bigok:


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » sob kwie 26, 2008 09:28

kuła pisze:czyli ja pewnie tez zniszczylem klimat gti edition....
nie cytuj mnie i nie pisz o zniszczeniu 20 Jahre czy GTI w jednym poście - bo to nie moje słowa



Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » sob kwie 26, 2008 10:41

Panowie ta dyskusja nie ma sensu... Każdy robie swoje auto jak chce... i czy to jest cl czy GTI... Kevin tak chciał i tak ma... 20 Jahre nie jest znowu jakimś tam cudem którego nie wolno przerabiać... wręcz przeciwnie jak dla mnie jest to świetna podstawa do dalszych przeróbek...



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » wt kwie 29, 2008 18:04

no wiec dziś pokaze takie cuś :)
juz od jakiegos czasu leza u mnie w domu... całkiem nowe swiezutkie mozna powiedziec dziewicze :) RECARO :)
wszystkie gąbki wymienione na ciut twardsze w siedzisku jak i te po bokach siedziska
oczywiscie krzesełka są grzane a kanapa tylna mały rarytasik bo zagłowki ma oraz rzadkosc w mk3 podłokietnik, calosc obszyta skórą oraz grafitowa alcantarą
(skóra pochodzi z magazynu VW, nią m.in. obszywane sa nowe paski i mk5)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

te oryginales naszywki ktore kupilem z salonu Porsche jakos trzeba umiejscowic... jeszcze tylko nie wiem jak
Obrazek


boczki udalo mi sie znalezc w naprawde mega idealnym stanie skorzane z VR6 wiec poki co beda takie jak widac, po powrocie jedynie podlokietnik w nich zostanie obszyty alcantara taka jak siedzisko fotela, a takze deska rozdzielcza oraz tunel pojda w takową alcantare
ObrazekObrazek


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
golfer_1984
VW Baron
VW Baron
Posty: 3387
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 12:43
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

Post autor: golfer_1984 » wt kwie 29, 2008 18:08

Kevin_mkII, foteliki pierwsz klasa :) Gratuluję nabytku :bigok:



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » wt kwie 29, 2008 18:14

Dobrze modzisz... tapicerka jest ekstra. Super zgrane ze sobą kolory.
Chociaż w sumie liczyłem na jakąś jasną skórę... :chytry: ale i tak jest mega dobrze. :bigok:



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » wt kwie 29, 2008 18:17

barteKKK03 pisze:Dobrze modzisz... tapicerka jest ekstra. Super zgrane ze sobą kolory.
Chociaż w sumie liczyłem na jakąś jasną skórę... ale i tak jest mega dobrze.
niestety ... wedlug mnie na 10 osob robiacych skore 7-8 robi jasna badz kremowa... ja do tej wiekszosci nie naleze... ma byc stonowane i przedewszystkim ergonomiczne no i bogato :) ...autem chcialbym jezdzic ciut czescieej niz raz w miesiacu wiec jasna skora (tez mi sie podoba) ale wybralem opcje nie krzykliwą... kto bedzie chcial cos dostrzec bedzie sie musial przyjrzeć troszke :bigok:


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

slowik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sob sty 28, 2006 22:42
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: slowik » wt kwie 29, 2008 21:20

Lubie kremowa skore i myslalem, ze taka wlasnie bedzie, ale trzeba przyznac ze te kolory idealnie wspolgraja, a jakosc wykonania z tego co widac na zdjeciach bardzo dobra. Po wnetrzu widze, ze jak mistrz cietej riposty projekt wyrzezbi to nie bedzie ch.... we !



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » wt kwie 29, 2008 21:25

hahaha jaki tam mistrz... ja po prostu zawsze pisze co mysle.. czy to sie komus podoba czy nie....
kremowa skora tez mi sie podoba ale juz mi sie opatrzyła...za duzo tego :bajer:
ma byc deliktnie ale z klasa :helm:


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
siVWy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1170
Rejestracja: czw mar 02, 2006 21:59
Lokalizacja: DDZ
Kontakt:

Post autor: siVWy » wt kwie 29, 2008 22:14

no kozak furmana kozak, bracie!! :grin: :grin:


Rothenburg cultstyle 09'11'13
Świdnica VAG 09'
Nysa VAG 08',09'11'
Pleszew VWigwamy 09'
VAG Event wolfsgruppe... 09',10',11'12'13
VAG meeting Bielawa 10'11'12'13
Worthersee 11'
DUB-it Kielce 13
Vag Day Żmigrod 13'

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości