[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » czw kwie 24, 2008 20:13

cowboy pisze: CLu trzeba by było wymieniać heble i zawias i pare innych rzeczy żeby zbliżyć sie w tym zakresie do 20J

ale można byłoby coś takiego zrobić na bazie dowolnej wersji GTI, bo po tych zmianach z 20J zostanie tylko gałka zmiany biegów
gałka?? a pasy? system audio? a hamulce 288mm?? emblematy? no fakt. nie bedzie czerwonych paskow na zderzaki 20 jahre bo stalo sie to ostatnio bardzo popularne
-pare innych rzeczy mowisz ze trzeba zmienic...
a tak naprawde ciezko znaleźć mk3 z takim wyposazeniem jakie mialo 20 jahre w standardzie. Ja nie jaram sie pakowaniem wszystkiego do golej wersji...wole to juz miec w standardzie bo co seria to seria i kase ktora mialbym wpakowac w np elektryke szyb climatronic grzabie dupy, elektryczne lusterka wole wpakowac w cos innego...
-mozna bylo zrobic na bazie dowolnej GTI ale co tez stracila by magie wersja GTI
jeszcze nie widzieliscie calego auta a juz stracilo magie? ehhh no niech tak bedzie
Ostatnio zmieniony czw kwie 24, 2008 20:15 przez Kevin_mkII, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » czw kwie 24, 2008 20:16

Mnie to rozwala mówienie "zniszczył auto"... ile to ja już sie nasłuchałem z rallye to rarytas i szkoda go robić... będę chciał to obleję benzyną i spalę :satan:

Kevin rób swoje :okej:



Awatar użytkownika
siVWy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1170
Rejestracja: czw mar 02, 2006 21:59
Lokalizacja: DDZ
Kontakt:

Post autor: siVWy » czw kwie 24, 2008 20:20

Kevin_mkII, ej ej ja nic takiego nie powiedzialem ze stracilo magie... :goof: ja mam 20jahre u mnie jest malo zmian i podoba mi sie jak jest :) kazdy robi wedle upodoban i trzeba to uszanowac jego wena jego pieniadze jego auto :partyman:
Ostatnio zmieniony czw kwie 24, 2008 20:22 przez siVWy, łącznie zmieniany 1 raz.


Rothenburg cultstyle 09'11'13
Świdnica VAG 09'
Nysa VAG 08',09'11'
Pleszew VWigwamy 09'
VAG Event wolfsgruppe... 09',10',11'12'13
VAG meeting Bielawa 10'11'12'13
Worthersee 11'
DUB-it Kielce 13
Vag Day Żmigrod 13'

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » czw kwie 24, 2008 20:38

barteKKK03 pisze:Mnie to rozwala mówienie "zniszczył auto"... ile to ja już sie nasłuchałem z rallye to rarytas i szkoda go robić... będę chciał to obleję benzyną i spalę :satan:

Kevin rób swoje :okej:
kazdy ma swoja opinie i ja ja szanuje...ale smieszy mnie kto gdy ktos pisze cos o czym nie ma pojecia...(to takie nawiazanie do kilku wypowiedzi...) bartek ty masz kultowa wersje.. odnowiles ja i poprawiasz niedociagniecia fabrykii i co to znaczy ze psujesz rallye? mi sie tak nie wydaje :okej:
kazde auto mozna zepsuc..i z kazdego zrobic topowa wersje lub o wiele lepsza... mi sie znudzila wersja 20 jahre i chcialem zrobic cos w moim mniemaniu lepszego.
Kazdy kto ma 20 jahre wie ze to najwiekszy minus VW ze do takiej wersji nie dal Recaro i kanapy z zagłowkami w kanapie w standardzie ( jak to jest w wersji na rynek włoski lub bardzo limitowanej wersji GTITDI na rynek szwajcarski gdzie poszlo tylko 400 sztuk)
dlatego ja zakupilem recaro oraz kanape z zagłówkami oraz niespitykanym pdłokinikiem i calosc dostalo nowa skore z magazynów VW oraz alcantare,
jedyne zmiany objely zewnatrz auta ktore trzeba bylo poszerzyc do felg ktore zawsze chcialem czyli wrd... ale co ja bede sie rozpisywal...poczekajcie do konca i wtedy mozecie pisac co chcecie
Ostatnio zmieniony czw kwie 24, 2008 20:39 przez Kevin_mkII, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
siVWy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1170
Rejestracja: czw mar 02, 2006 21:59
Lokalizacja: DDZ
Kontakt:

Post autor: siVWy » czw kwie 24, 2008 20:42

no chyba "Tjuning" przez duze "J" polega na ulepszaniu modelu :bajer: wiec to czego twoj 20j nie mial, juz ma i robi sie lansowoz wyrozniajacy z tlumu rob jak robisz :grin: dla mnie bedzie to czym mozna bedzie sie chwalic w rzeszy.... na zlotach :) trzymaj tak jak jest 20 jahre jest troche wiec nie ma sie co martwic o wyginiecie gatunku :helm:
Ostatnio zmieniony czw kwie 24, 2008 20:43 przez siVWy, łącznie zmieniany 1 raz.


Rothenburg cultstyle 09'11'13
Świdnica VAG 09'
Nysa VAG 08',09'11'
Pleszew VWigwamy 09'
VAG Event wolfsgruppe... 09',10',11'12'13
VAG meeting Bielawa 10'11'12'13
Worthersee 11'
DUB-it Kielce 13
Vag Day Żmigrod 13'

Awatar użytkownika
guaja
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: czw lis 15, 2007 17:40
Lokalizacja: Lądek-Zdrój

Post autor: guaja » czw kwie 24, 2008 20:45

a mnie się podoba, myśle, że naprawde będzie świetnie wyglądać...powodzenia w pracach, i oby nie zabrakło sił...



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » czw kwie 24, 2008 20:54

siVWy pisze:no chyba "Tjuning" przez duze "J" polega na ulepszaniu modelu :bajer: wiec to czego twoj 20j nie mial, juz ma i robi sie lansowoz wyrozniajacy z tlumu rob jak robisz :grin: dla mnie bedzie to czym mozna bedzie sie chwalic w rzeszy.... na zlotach :) trzymaj tak jak jest 20 jahre jest troche wiec nie ma sie co martwic o wyginiecie gatunku :helm:
no dokladnie...kupilem nie bez powodu wersje 20 jahre....jest topowa...młoda tzn najmłodsza, ma swietne wposaenie standardowe ale jeszcze kilku rzeczy mu brakowalo.
np wlasnie lepszego środka.i mysle ze juz mi sie to udało a zewnatrz no troche zmian przeszla buda auta ale nie bedzie to napeewno zaden kosmos ze bedziecie mogli mi pojechac po rajtkach z dolu do góry.... widzialem juz zdjecia..i naprawde wyglada bombowo + jeszcze klar z High gloss o wysokim połysku z gornej półki.
calosc naprawde swietnie wyglada i poczekajcie na prezentacje...mysle ze kilka osob zmieni zdanie.. a jesli nie...no coz... nie kazdemu musi sie podobac

[ Dodano: Czw Kwi 24, 2008 8:56 pm ]
guaja pisze: i oby nie zabrakło sił...
w to watpie :) :bigok: jeszcze chwila jak wparze w ten garaz prosto z lotniska to wyjde jak go zloze a służba bedzie mi tylko posiłki donosic :)


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
guaja
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: czw lis 15, 2007 17:40
Lokalizacja: Lądek-Zdrój

Post autor: guaja » czw kwie 24, 2008 21:01

a na kiedy planujesz nim już na drogi wyjechać, bo jak już piszesz że lakier jest to chyba za niedługo...



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » czw kwie 24, 2008 21:06

guaja pisze:a na kiedy planujesz nim już na drogi wyjechać, bo jak już piszesz że lakier jest to chyba za niedługo...
13 maja wracam z irlandii i skladam do kupy i 17ego w nocy lecimy do Worthersee i tam sesyjka dla Trendsa i pokaze calosc od momentu malowania do etapu koncowego ( tzn to nie koniec :) )


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
siVWy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1170
Rejestracja: czw mar 02, 2006 21:59
Lokalizacja: DDZ
Kontakt:

Post autor: siVWy » czw kwie 24, 2008 21:11

Kevin_mkII, to na Bautzen nie bedziesz :P :green_fuck: :green_fuck: :helm: :helm: :bajer: :bajer: hehe nie no joke :P
Ostatnio zmieniony czw kwie 24, 2008 21:12 przez siVWy, łącznie zmieniany 1 raz.


Rothenburg cultstyle 09'11'13
Świdnica VAG 09'
Nysa VAG 08',09'11'
Pleszew VWigwamy 09'
VAG Event wolfsgruppe... 09',10',11'12'13
VAG meeting Bielawa 10'11'12'13
Worthersee 11'
DUB-it Kielce 13
Vag Day Żmigrod 13'

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » czw kwie 24, 2008 21:30

siVWy pisze:Kevin_mkII, to na Bautzen nie bedziesz :P :green_fuck: :green_fuck: :helm: :helm: :bajer: :bajer: hehe nie no joke :P
chcialem jechac no ale wszystkiego nie mozna miec i na wszystkich zlotach tez nie jestem w stanie byc
Ostatnio zmieniony czw kwie 24, 2008 21:30 przez Kevin_mkII, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » czw kwie 24, 2008 21:38

Kevin_mkII pisze: gałka?? a pasy? system audio? a hamulce 288mm?? emblematy? no fakt. nie bedzie czerwonych paskow na zderzaki 20 jahre bo stalo sie to ostatnio bardzo popularne
-pare innych rzeczy mowisz ze trzeba zmienic...
Kevin_mkII, spokojnie :)

hamulce 288 występowały nie tylko w 20 Jahre, są w GTI w rocznikach 97 dla przykładu, skorzana kiera i mieszek jest nawet w mojej wersji match II, czerwone paski fajnie pasuja do czarnego auta i nie czuje sie że sprofanowałem świetośc naklejając je u siebie (co kilkukrotnie podkreślasz) system audio z tamtych lat ma chyba wartość muzealną (nie znam sie na audio ale nie jest to jakiś mega wypas pod wzgledem technologicznym)

moim zdaniem robisz dobrą robotę, szacun za mody ale chyba rzeczywiście zbyt sie napinasz na słowa krytyki... patrząc na Twoje auto po modach chyba trudno tam bedzie znaleźć coś charakterystycznego z 20 jahre
Kevin_mkII pisze:jak to jest w wersji na rynek włoski lub bardzo limitowanej wersji GTITDI na rynek szwajcarski gdzie poszlo tylko 400 sztuk
o kurde kupiłem rarytasa :)



slowik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sob sty 28, 2006 22:42
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: slowik » czw kwie 24, 2008 21:39

Cos dziwnie spokojny ton kolegi. Wracaj juz i skladaj bo nie przeprowadzic testów i pojedziesz w ciemno, albo z niespasowanym autem i dopiero bedzie pogadanka! Powodzenia w skladaniu i czekam na zdjecia bo juz jestem ciekawy jak to w calosci bedzie wygladalo wszzystko



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw kwie 24, 2008 21:45

hamulce 288 występowały nie tylko w 20 Jahre, są w GTI w rocznikach 97 dla przykładu
:skromny:

ja mam czerwiec 97 i cały wypas z 20 Jahre, skóra jako opcja, brakuje tylko tak rzadko w benzynie spotykanych fantów jak tempomat i webasto, imho 20 Jahre było godnie wyposazone na jubileuszową wersję ale wcale nie było szczytem "luksusu" jaki mozna było spotkać w mk3 i dlatego nie mam nic do "poprawiania" go w ramach rozsądku. Zresztą.. każdy robi jak chce i tak potem ma.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości