GTI T BY KENAJ

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Piwiracing
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: pt lip 07, 2006 17:20
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Piwiracing » sob lip 28, 2007 17:20

to niech moj sie tak "jakos" toczy... bedzie alles gut :D



Awatar użytkownika
tomyart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 16:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: tomyart » sob lip 28, 2007 18:15

no niezły agregat w nim siedzi, podziwiam za włożoną prace



Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » wt lip 31, 2007 00:35

a oto fotki z pobytu nad morzem, w końcu każdemu nalezą się wakacje :bigok:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » wt lip 31, 2007 00:37

Fajne fotki, chyba sie wybiore nad morze w jakis weekend :bigok:



Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » wt lip 31, 2007 00:40

goofi jeszcze raz dzięki za fotki, jest znaczna różnica


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » wt lip 31, 2007 00:41

Kenaj pisze:goofi jeszcze raz dzięki za fotki, jest znaczna różnica
Spoczko ;) tylko dlaczego wszystkich z golfikiem nie wrzuciles, pominales te najladniejsze :jezor:



Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » wt lip 31, 2007 07:36

pozostałe poszly do mojej prywatnej kolekcji :bigok:


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

czlenson1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt sie 03, 2007 00:59
Lokalizacja: lublin

Post autor: czlenson1 » pt sie 03, 2007 23:54

jakie turbo wsadziles,i jaka jes szerokosc downpipe?


minio

Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » pn sie 06, 2007 01:46

turbo to jakieś k24, downpipe jest 2,5"

[ Dodano: Sob Sie 11, 2007 6:02 pm ]
niestety musze zakomunikować, że dołączyłem do nieszczęśliwej grupy osób, którym świstak nawalił.
Było to w czwartek 09.08.2007. Szczęśliwy po złożeniu wydechu do kupy ( pierwszy raz sam sobie posdspawałęm małą szczelinę ) zmierzałem na podbój mista. Na skrzyżowaniu Kasprzaka z Prymasa Tysiąclecia ( leciałem Kasprzaka do centrum ) stwierdziłem, że troche szybciej rusze. Wpiąłem 1, pedał deska, 2 a tu nagle patrze w lusterko jakaś biała zasłona dymna, nic nie było widać. Ździwiłem się co się stało, zbadałem więc wskaźniki: olej w normie, doładowania nie było, EGT w normie. Ponieważ nie chciałem zbytnio smrodzić skręciłem w Bema i zatrzymałem się pod Kościołem. Oczywiście chmura była ze mną:) Zdążyłem tylko maske podniesc do góry a tu juz podjechał srebrny lanos z trzema typkami ( chyba chcieli pomóc ). Nie zważając na gapiów zacząłem spr co to się spitoliło, a szczerze mam dosyć chmur za samochodem. Wyraźnie kopciło sie z turbinki, w wydechu mase oleju. Zdjałem więc rure z dolotu do turbinki i chciałem spr czy wirnik to jeszcze jest na miejscu. Wirnik był ale za cholere nie dało się nim pomajtać. Z pomocą Taty zcholowałem golfa do garażu i dnia następnego wyjąłem turbinke. Przyczyna awarii silnika okazały się wyłamane dwie łopatki w turbince na stronie wydechowej. Zawiązłem turbo do serwisu w którym było regenerowane i teraz czekam na odp, którą otrzymam we wtorek. Jedno jest pewne ta turbosprężarka nie powróci pod maske mojej Śliwki. Czas na jakieś mody. Szkoda jedynie że zostałem pozbawiony samochodu. Plus taki, ze mam wakacje i moge cos pokombinować.

[ Dodano: Sob Sie 11, 2007 6:05 pm ]
niestety musze zakomunikować, że dołączyłem do nieszczęśliwej grupy osób, którym świstak nawalił.
Było to w czwartek 09.08.2007. Szczęśliwy po złożeniu wydechu do kupy ( pierwszy raz sam sobie posdspawałęm małą szczelinę ) zmierzałem na podbój mista. Na skrzyżowaniu Kasprzaka z Prymasa Tysiąclecia ( leciałem Kasprzaka do centrum ) stwierdziłem, że troche szybciej rusze. Wpiąłem 1, pedał deska, 2 a tu nagle patrze w lusterko jakaś biała zasłona dymna, nic nie było widać. Ździwiłem się co się stało, zbadałem więc wskaźniki: olej w normie, doładowania nie było, EGT w normie. Ponieważ nie chciałem zbytnio smrodzić skręciłem w Bema i zatrzymałem się pod Kościołem. Oczywiście chmura była ze mną:) Zdążyłem tylko maske podniesc do góry a tu juz podjechał srebrny lanos z trzema typkami ( chyba chcieli pomóc ). Nie zważając na gapiów zacząłem spr co to się spitoliło, a szczerze mam dosyć chmur za samochodem. Wyraźnie kopciło sie z turbinki, w wydechu mase oleju. Zdjałem więc rure z dolotu do turbinki i chciałem spr czy wirnik to jeszcze jest na miejscu. Wirnik był ale za cholere nie dało się nim pomajtać. Z pomocą Taty zcholowałem golfa do garażu i dnia następnego wyjąłem turbinke. Przyczyna awarii silnika okazały się wyłamane dwie łopatki w turbince na stronie wydechowej. Zawiązłem turbo do serwisu w którym było regenerowane i teraz czekam na odp, którą otrzymam we wtorek. Jedno jest pewne ta turbosprężarka nie powróci pod maske mojej Śliwki. Czas na jakieś mody. Szkoda jedynie że zostałem pozbawiony samochodu. Plus taki, ze mam wakacje i moge cos pokombinować.


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

Post autor: olozwirski » ndz sie 12, 2007 21:43

Kenaj pisze:niestety musze zakomunikować, że dołączyłem do nieszczęśliwej grupy osób, którym świstak nawalił.
Ale szkoda, masz sie z tym silnikiem nie ma co... Wiesz jaka przyczyna awarii?



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » ndz sie 12, 2007 21:44

:cry:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » ndz sie 12, 2007 23:14

jeszcze nie wiem dokładnie. Prawdopodobnie źle przeprowadzona regeneracja. Tą turbine robiłem dwa razy. Za drugim dostałem stare/nowe panewki i odziwo były znacznie porysowane, a zrobiłem na tym niewiele bo jakieś 7tyskm. Goście z firmy w której regenerowałem turbo się dziwili, pytali na jakim oleju śmigam, że to niespotykane tak zniszczone panewki. Jak dla mnie to chyba używają niespotykanie beznadziejnych materiałów na te panewki. We wtorek będe dokładnie wiedział, oczywiście o ile rzeczoznawca powie prawde. Tymczasem kombinuje nowe turbo. Co się trafi jeszcze nie wiadomo, ale napewno mniejszego nie wsadze :bigok:

[ Dodano: Wto Sie 21, 2007 10:08 am ]
a oto mój nowy nabytek:

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

narazie mam takie fotki, jak zmontuje pod maską to popstrykam więcej, może lepszy aparat zakombinuje. Oczywiście porting ślimaka został wykonany, co by delikatnie podnieść sprawność sprężarki :bigok:
Ostatnio zmieniony wt sie 21, 2007 10:09 przez Kenaj, łącznie zmieniany 1 raz.


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » wt sie 21, 2007 10:34

no teraz jak dmuchniesz to zdmuchniesz wszystko przed tobą na drodze :bajer:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Chmielu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2331
Rejestracja: śr lip 06, 2005 10:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Chmielu » wt sie 21, 2007 10:36

No cóż...
Wariat... tak wygląda wariat .... :bigok: :bigok: :bigok:

Ciekaw jestem jak to będzie latać ;)


Człowiek może bez końca patrzeć na dwie rzeczy. Na lewego cycka.... i na prawego.

Passat 1.8T - projekt K04

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości