[GOLF MK2] VR6 24v by TheBiSHoP

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
piepior
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 23:31
Lokalizacja: Skarszewy
Kontakt:

Post autor: piepior » sob kwie 04, 2009 21:11

ładny golfer :)



Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » ndz kwie 12, 2009 21:47

fasola mk2 pisze:coś jeszcze będziesz modził z zewnątrz czy kończysz???
Z zewnątrz to tylko sierpy i progi GTI może, ale nie wiem czy napewno i w jakiej kolorystyce, się zobaczy =]

Tymczasem ropoczeły się powoli przygotowania do klimy. Nagrzewnica z Climatronika z MK4 już siedzi. Mocowanie sterownika nie wygląda estetycznie bo i tak decha będzie inna, ale niestety obecna sytuacja finansowa narazie nie pozwala jej skończyć. Pozatym dziś trafiłem na obwodnicy na ładny odcinek pustej drogi i pobiłem swój rekord prędkości. Wcześniej 208 teraz 223 kmh.

Obrazek

Climatronik
Obrazek Obrazek

I już w letnim setupie
Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
toudi
Forum Master
Forum Master
Posty: 1489
Rejestracja: śr lut 02, 2005 09:28
Lokalizacja: dabrowa gornicza
Kontakt:

Post autor: toudi » pn kwie 13, 2009 00:00

dobry wynik...223..mysle ze 230 bys przekroczyl.ile ma do 100???ten silnik bije reszte


[img]http://picasaweb.google.com/malecsc/Plaza#5541992316378824242[/img]

Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » pn kwie 13, 2009 09:53

toudi pisze:230 bys przekroczyl.ile ma do 100???
Może by dało rade ale mam jakąś dziwną skrzynie nie moge jej rozszyfrować bo miałem już jakieś 6200 - 6300 obrotów. A odpuściłem bo 300 - 400 metrów przedemną pojawiły się auta, a z hamulcami 256 wolałem nie ryzykować


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » pn kwie 13, 2009 09:55

a do 100 jakieś 8s


Obrazek Obrazek

piotrzee
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: śr lut 07, 2007 13:02
Lokalizacja: Radom

Post autor: piotrzee » pn kwie 13, 2009 20:35

nie myślaleś o normalnych lusterkach ?


[url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=176956[/url]

Moje 2 limitowane dzieciątka - Wolfsburg i Fire

Awatar użytkownika
czakuxD
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: wt mar 27, 2007 18:55
Lokalizacja: Podlasie / BBI
Kontakt:

Post autor: czakuxD » czw kwie 16, 2009 11:02

piotrzee pisze:nie myślaleś o normalnych lusterkach ?
Popieram, te są ....... okropne.



Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » śr kwie 29, 2009 20:36

piotrzee pisze:nie myślaleś o normalnych lusterkach ?
Nie.

29.04.2009

Wiosenne porządki w komorze silnika

Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » czw kwie 30, 2009 00:56

Widziałem golfa nawet na żywo i jak dla mnie jest zrobiony zupełnie bez gustu... Ale to tylko moje zdanie.


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
Xabingo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1787
Rejestracja: śr lip 11, 2007 10:52
Lokalizacja: TBU
Kontakt:

Post autor: Xabingo » czw kwie 30, 2009 16:48

Widziałem golfa nawet na żywo i jak dla mnie jest zrobiony zupełnie bez gustu... Ale to tylko moje zdanie.
Dlaczego bez gustu? Brak spojlerów, lotek na 2 metry, wydechu od parnika, alusów 13" z oponami z profilem 70, starego porysowane lakieru... O to chodzi? Nie rozumiem. Jest to przecież, zwykły, nie wydziwiany, udoskonalony Golfik. Mi się podoba wszystko prócz lusterek. Ale becior, ma prawo do swojego zdania, ale dziwię się co nie podoba Ci w tym MKII.
Ostatnio zmieniony czw kwie 30, 2009 16:50 przez Xabingo, łącznie zmieniany 1 raz.


MK2 ukończone w 95%
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Obrazek

Awatar użytkownika
cojtalek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: czw paź 25, 2007 21:23
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: cojtalek » sob maja 02, 2009 00:15

becior pisze:Widziałem golfa nawet na żywo i jak dla mnie jest zrobiony zupełnie bez gustu... Ale to tylko moje zdanie.
właśnie to jest tylko twoje zdanie! i nit się nim nie przemuje :D
Właściciela znam i z teg co widziałem i słyszałęm nic w tym aucie nie jest robione na odpierdziel itd.. moim zdaniem auto jest zrobiony w taki styl że wszystko pasuje do siebie.. lustra octavia. klamki mk3. zderzaki pelen lakier odpowiednie koło .. jedyne co bym dopracował to boczki z głośnikami ! pozdro :helm:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=313680 moja niunia :)

Awatar użytkownika
emilson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 928
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 17:25
Lokalizacja: lubliniec
Kontakt:

Post autor: emilson » sob maja 02, 2009 11:23

gratki za silnik ale reszta koncepcji mi sie nie widzi, kółko tutaj ni jak ma sie do tej budy ...tyl clar jak dla mnie nieprzemawia i kilka innych drobnostek
ten znaczek z tylu na pasie 12V musisz miec?:)

Wazne ze sie podoba wlascicielowi reszta malo wazna sugestie swoja wyrazilem nie musisz sie z nia zgadzac :) pozdro i zycze milego uzytkowania tego Vrka ..:)


never ending story

Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » sob maja 02, 2009 13:29

cojtalek pisze:Właściciela znam i z teg co widziałem i słyszałęm nic w tym aucie nie jest robione na odpierdziel
Ja tego nie napisałem. Widać, że w auto zostało włożone dużo pracy, ale nijak ma się to do efektu...
emilson pisze:ratki za silnik ale reszta koncepcji mi sie nie widzi, kółko tutaj ni jak ma sie do tej budy ...tyl clar jak dla mnie nieprzemawia i kilka innych drobnostek
ten znaczek z tylu na pasie 12V musisz miec?:)
Dokładnie. Felgi nie pasują wogóle do mk2, znaczek, to coś na przednim błotniku, front, brak nakładek na progi i sierpów, lampy i jeszcze inne detale. Całościowo golf prezentuje się średnio... Co innego w środku, tam już jest lepiej :bigok: Gdybym nie wiedział, że ma VR6 pod maską to nawet nie zwróciłbym uwagi na spocie. Myślę, że koncepcja jest "średnia" i właściciel powinien zwrócić uwagę na to co piszę ludzie, bo można zawsze robić auto pd siebie i popełnić w ten sposób błąd. Autu brakuje stylu...Pozdrawiam


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

donhihot
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt kwie 14, 2009 11:07
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: donhihot » pn maja 04, 2009 16:14

becior pisze:Właściciela znam i z teg co widziałem i słyszałęm nic w tym aucie nie jest robione na odpierdziel



Ja tego nie napisałem. Widać, że w auto zostało włożone dużo pracy, ale nijak ma się to do efektu...
emilson napisał/a:
ratki za silnik ale reszta koncepcji mi sie nie widzi, kółko tutaj ni jak ma sie do tej budy ...tyl clar jak dla mnie nieprzemawia i kilka innych drobnostek
ten znaczek z tylu na pasie 12V musisz miec?:)



Dokładnie. Felgi nie pasują wogóle do mk2, znaczek, to coś na przednim błotniku, front, brak nakładek na progi i sierpów, lampy i jeszcze inne detale. Całościowo golf prezentuje się średnio... Co innego w środku, tam już jest lepiej Gdybym nie wiedział, że ma VR6 pod maską to nawet nie zwróciłbym uwagi na spocie. Myślę, że koncepcja jest "średnia" i właściciel powinien zwrócić uwagę na to co piszę ludzie, bo można zawsze robić auto pd siebie i popełnić w ten sposób błąd. Autu brakuje stylu...Pozdrawiam
Popieram ale nie w 100%, ponieważ auto mi się podoba (jako jedne z kliku golfów 5d na forum). Wiadomo niema tutaj jeszcze wielu elementów ale nikt tu nie powiedział "projekt skonczony". Jet wiele do zrobienia ale wiadomo czas kasa itp. czasami nie pozwalają. Ogólnie powiem tak golf napewo zostanie dopracówany niech to potrwa rok dwa ale niech nie będzie bez lipy. Bo po co montować wszysto na raz a przy okazji temat bardziej rozwinięty :helm: .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości