[GOLF MK2] 16vt 325ps\353nm

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: GUPETTO » czw mar 17, 2011 21:29

Byłem u kolezki nie dawno.
Dzieki za fanty.
Tak dumam, gdzie Ty to wszystko tam upchasz :kac:



IwOnA1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz mar 06, 2011 18:42

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: IwOnA1985 » czw mar 17, 2011 22:41

Mam pytanie a ty jaki silnik sobie wstawiłeś że będzie miał tyle kuców pod maską? wobec tego jeśli chodzi o moc to od czego zaczac? zawieszenie potem silnik? zainteresowałeś mnie informacją o tym napędzie na czym polega ta przeróbka?



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: kkkacper » czw mar 17, 2011 23:06

IwOnA1985, wydaje mi sie, ze takie pytania to na priv, bo w innym ukladzie zrobi sie burdel w temacie.. poza tym jesli uzyjesz funkcji szukania to znajdziesz odpowiedz na wiele swoich pytan :hmm:


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Re: [GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: golfiarz1 » sob kwie 09, 2011 21:18

kacper_vwgolf pisze:uwielbiam ten projekt bez kitu.. te aktuale zawsze poprawiaja mi humor nie wiedziec czemu :jezor:

jak tak to kolejne nowosci z placu boju auto wrocilo od znajomego zrobil mi chlodnice wody climy i intercoler do tego kpl wezy do climy by to wygladalo wrescie jak ori
przerobka powrotu chlodnicy wody z drugiej strony chlodnicy
przejzal sprezarke climy sprawdzona szczelnosc w ukladzie teraz tylko zalac czynnik i clima dziala
IC gotowy srednice wlotu i wylotu sa juz takie jak srednica wylotu turbo i srednica przepustnicy z S2 teraz jeszce leci do malowania proszkowego na zcarno co by sie w oczy niezucal
wlecial lewarek zmainy biegow z linkami z mk4 i polaczony juz ze skrzynia jest precyzyjniejsze i krutsze wybieranie biegow
wlecialy poloski wiec naped poskladany
no i kilka fotek jak to wyglada :bajer:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


minusem tego wszystkiego bedzie to ze musialem zrezygnowac z halogenow w atrapie i beda tylko lampy glowne ale juz jest mysl o froncie west na soczewce :hmm:

wkladam do autka instalacje elektryczna po 89 roku zamiast tej wczesniejszej to zaczyna sie sajgon dzisiaj udalo mi sie uruczomic wsyztskie swiatla sygnal centralny zameki abs teraz caly tydzien wieczornej walki z reszta kabli :kac:


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Awatar użytkownika
abrams
VR6 Driver
VR6 Driver
Posty: 1198
Rejestracja: śr gru 27, 2006 13:46
Lokalizacja: Trzebinia/Płoki
Kontakt:

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: abrams » sob kwie 09, 2011 21:23

Ile kosztowała zabawa z rurkami do climy ?? od czego masz chłodnice ??


Spawanie plastików PP/ABS/PP-EPDM
Spawanie metodą TIG ALU itp....
Naprawa i montaż dogrzewaczy/pełnych ogrzewań postojowych (webasto,ebersprecher)

Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: toffic » sob kwie 09, 2011 21:23

mam ciemne mysli jeśli chodzi o ten wiatrak, da rade to ochłodzić wode i klime??



Awatar użytkownika
abrams
VR6 Driver
VR6 Driver
Posty: 1198
Rejestracja: śr gru 27, 2006 13:46
Lokalizacja: Trzebinia/Płoki
Kontakt:

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: abrams » sob kwie 09, 2011 21:46

toffic, obstawiam że to narazie stage 1 .. ;)


Spawanie plastików PP/ABS/PP-EPDM
Spawanie metodą TIG ALU itp....
Naprawa i montaż dogrzewaczy/pełnych ogrzewań postojowych (webasto,ebersprecher)

Awatar użytkownika
Xabingo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1787
Rejestracja: śr lip 11, 2007 10:52
Lokalizacja: TBU
Kontakt:

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: Xabingo » sob kwie 09, 2011 21:59

Ten prodżekt wywija suty! :okej:


MK2 ukończone w 95%
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Obrazek

Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Re: [GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: golfiarz1 » sob kwie 09, 2011 22:33

abrams pisze:Ile kosztowała zabawa z rurkami do climy ?? od czego masz chłodnice ??
niewiem zaplacilem za calosc roboty ale z samymi rurkami kilka wieczorow spedzil by zrobic tak jak jest


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Re: [GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: golfiarz1 » sob kwie 09, 2011 22:36

toffic pisze:mam ciemne mysli jeśli chodzi o ten wiatrak, da rade to ochłodzić wode i klime??
zobaczymy mial byc z mk2 ale niewchodzila obudowa myslalem nad uniwersalnymi 2 sztuki o srednicy 250mmmoze nawet 280mm ale byl pod reka ten jest z jakiegos polo z clima okaze sie czy starczy jesli nie to cos sie wymysli


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Re: [GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: golfiarz1 » sob kwie 09, 2011 22:41

golfiarz1 pisze:
abrams pisze:Ile kosztowała zabawa z rurkami do climy ?? od czego masz chłodnice ??
niewiem zaplacilem za calosc roboty ale z samymi rurkami kilka wieczorow spedzil by zrobic tak jak jest
chlodnice niewiem z jakiego auta i takj jest przerobiona wejscie i osuszacz z mk4 a wyjscie do sprezarki na szybkozlaczce z forda


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: kkkacper » sob kwie 09, 2011 23:05

uhuhu, golfiarz ale Ty jestes dobry :D jeszcze dodaj, ze te fotki to specjalnie dla mnie :satan: :satan: hahah :pub: fajnie sie dzieje, ale tak jak toffic mowil to tez mi przeszlo przez mysl jak to bedzie z tymi wiatrakiem.. poza tym fajnie to juz zaczyna wygladac, a co do pomyslu na west'a to calkiem dobra opcja.. lubie polaczenie west + soczewka, takze teraz tylko szukac i do dzialania :jezor: ja tez dzis malego aktuala u siebie wrzucilem, chociaz chetnie bym sie zamienil etapami.. jak juz silnik siedzi to mistrzostwo swiata... ehh :banghead: :jezor:


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: GUPETTO » ndz kwie 10, 2011 07:36

Wczoraj miałem znów okazje zobaczyć .
Tam przy przednim pasie cienko z miejscem jest,ale nie jest zle.
A ile składania jeszcze ....



Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Re: [GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: golfiarz1 » ndz kwie 10, 2011 09:53

kacper_vwgolf pisze:uhuhu, golfiarz ale Ty jestes dobry :D jeszcze dodaj, ze te fotki to specjalnie dla mnie :satan: :satan: hahah :pub: fajnie sie dzieje, ale tak jak toffic mowil to tez mi przeszlo przez mysl jak to bedzie z tymi wiatrakiem.. poza tym fajnie to juz zaczyna wygladac, a co do pomyslu na west'a to calkiem dobra opcja.. lubie polaczenie west + soczewka, takze teraz tylko szukac i do dzialania :jezor: ja tez dzis malego aktuala u siebie wrzucilem, chociaz chetnie bym sie zamienil etapami.. jak juz silnik siedzi to mistrzostwo swiata... ehh :banghead: :jezor:

jak postawisz :pub: to dydykuje te fotki tobie bede sie rozgladal za westem powoli ale to ty jakos wyszukujesz rarytasy niewaiadomo jak i gdzie to bys znalazl dla mnie front
co do wiatraka tak jka pisalem zacznie jezdzic i jak niebedzie dawal rady cos sie innego wlozy poto tyle miejsca jest tam zostawione by potem od nowa nieprzerabiac chlodnic


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości