MKIV GTI by Kros 20thAE

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KaeROeS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 363
Rejestracja: wt gru 02, 2008 04:01
Lokalizacja: Jaslo/Linden

Post autor: KaeROeS » śr sty 20, 2010 20:27

adam1985 pisze:Jest dobrze ale jednak z tylu cos bym tam na tej klapie zmątowal, moze jakis Rabbit albo cos bo tak jakos pusto jest.
Przod jest OK wg mnie bez znaczka i wogole fajnie sie zgrywa czarny grill z reszta :bigok:
Z tylu mozna i znaczek vw przykleic co byl, mozna znaczek gti. Narazie zostawie jak jest bo i tak wszystko bedzie musialo byc jeszcze przed wiozna wypolerowane.


:mk3:

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » czw sty 21, 2010 18:52

ładna ta bestia....

wycieraczki przód zmień razem z ramionami na takie aero :)


Obrazek

Awatar użytkownika
KaeROeS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 363
Rejestracja: wt gru 02, 2008 04:01
Lokalizacja: Jaslo/Linden

Post autor: KaeROeS » czw sty 21, 2010 20:30

KonradzikIV pisze:ładna ta bestia....

wycieraczki przód zmień razem z ramionami na takie aero :)
Jak one wygladaja? Ja niedawno wlasnie kupilem wycieraczki bosh icon.

Obrazek
Obrazek


:mk3:

Sebek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 19:10
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Sebek » pt sty 22, 2010 01:42

KaeROeS pisze:Co do przodu od bory to nigdy w zyciu hehe, nie widzi mi sie to strasznie i jest strasznie ciezko zeby ladnie wygladalo.
nie lubie Cie PROSTO :green_fuck:


Life's simple. You make choices and don't look back.

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » pt sty 22, 2010 02:42

KaeROeS pisze:Jak one wygladaja? Ja niedawno wlasnie kupilem wycieraczki bosh icon.
kupiłeś wycieraczki aero pod zwykłe ramiona - kupa

szukaj takich :

Obrazek


Obrazek

Dzigit84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 546
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 20:47
Lokalizacja: Chicago/ Podlasie

Post autor: Dzigit84 » pt sty 22, 2010 04:31

no no ladnie wyszlo mi sie tez podoba nie ma co. nie moge sie doczekac sesji na BBS-ach .

Ps. a nie chcesz wymodzic lamp tym samym sposobem co kolega malaz z zoltego golfa?? widzialem ciekawa koncepcje na vwortex


Obrazek

Awatar użytkownika
KaeROeS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 363
Rejestracja: wt gru 02, 2008 04:01
Lokalizacja: Jaslo/Linden

Post autor: KaeROeS » pt sty 22, 2010 18:31

Sebek pisze:
KaeROeS pisze:Co do przodu od bory to nigdy w zyciu hehe, nie widzi mi sie to strasznie i jest strasznie ciezko zeby ladnie wygladalo.
nie lubie Cie PROSTO :green_fuck:
Na twoim aucie to nawet fajnie wyglada ale nie wyobrazam sobie na moim przodu od bory.


:mk3:

Awatar użytkownika
KaeROeS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 363
Rejestracja: wt gru 02, 2008 04:01
Lokalizacja: Jaslo/Linden

Post autor: KaeROeS » pt sty 22, 2010 18:34

Dzigit84 pisze:no no ladnie wyszlo mi sie tez podoba nie ma co. nie moge sie doczekac sesji na BBS-ach .

Ps. a nie chcesz wymodzic lamp tym samym sposobem co kolega malaz z zoltego golfa?? widzialem ciekawa koncepcje na vwortex
BBSy zaloze pewnie pod koniec marca wiec jest jeszcze troche czasu. Narazie musze skonczyc w silniku malowac pare rzeczy a potem pozakladac wszystko co polerowalem przez zime. Co do lamp to raczej kupie sobie ori xenony jak bede w czerwcu w pl.


:mk3:

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » sob sty 23, 2010 15:00

ja wolalem ze znaczkami ;) ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
trzeci5
Forum Master
Forum Master
Posty: 1098
Rejestracja: pn sty 22, 2007 21:08
Lokalizacja: Skrzyszów/Wodzisław.śl

Post autor: trzeci5 » ndz sty 24, 2010 23:39

Witam w miare możliwości sledze twój temat i moge powiedzic ze twój golfik to klasyk,robi wrażenie i to wielkie,godny wzór do naśladowania .A co do logo VW z przodu i z tyłu to bardziej podobało mi się z znaczkami ,ale to moje skromne zdanie na ten temat.A jeśli chciałeś się pozbyć klamki z tylniej klapy ,chyba o tym było w twoim temacie,to można by zamontowac otwieranie jak w golfie MK V. Ale to twój golfik i to ciebie sie ma podobać, ja tylko wyrażam swoje zdanie,pozdrawiam i gratuluje golfika :bigok: .


Obrazek
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=374315

Awatar użytkownika
KaeROeS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 363
Rejestracja: wt gru 02, 2008 04:01
Lokalizacja: Jaslo/Linden

Post autor: KaeROeS » pn sty 25, 2010 02:58

trzeci5 pisze:Witam w miare możliwości sledze twój temat i moge powiedzic ze twój golfik to klasyk,robi wrażenie i to wielkie,godny wzór do naśladowania .A co do logo VW z przodu i z tyłu to bardziej podobało mi się z znaczkami ,ale to moje skromne zdanie na ten temat.A jeśli chciałeś się pozbyć klamki z tylniej klapy ,chyba o tym było w twoim temacie,to można by zamontowac otwieranie jak w golfie MK V. Ale to twój golfik i to ciebie sie ma podobać, ja tylko wyrażam swoje zdanie,pozdrawiam i gratuluje golfika :bigok: .
Dzieki, wiem ze usuwanie znaczkow jest kwestia gustu ale mi osobiscie sie to podoba i nie zaluje ze tak zrobilem. Co do otwierania klapy jak w MkV to napewno drozej by to wyszlo. Teraz cos mnie nabralo czy nie sprzedac RSow. Jakis typ dzis dal mi interesujaca propozycje i w sumie oplacaloby sie sprzedac a zdrugiej strony szkoda. Myslalem sprzedac i kupic tansze kola i zrobic air albo siedzenia od R32


:mk3:

JacekK1986
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 135
Rejestracja: pt lip 13, 2007 19:39
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: JacekK1986 » pn sty 25, 2010 12:52

Nie sprzedawaj tych kół- tyle pracy włożone w polerke. ;) Wiadomo są cenne i za te pieniądze można by zainwestować w samochód, ale dla mnie wygląd twojego samochodu na RS-ach- bezcenny. :okej:



Awatar użytkownika
KaeROeS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 363
Rejestracja: wt gru 02, 2008 04:01
Lokalizacja: Jaslo/Linden

Post autor: KaeROeS » pn sty 25, 2010 15:02

JacekK1986 pisze:Nie sprzedawaj tych kół- tyle pracy włożone w polerke. ;) Wiadomo są cenne i za te pieniądze można by zainwestować w samochód, ale dla mnie wygląd twojego samochodu na RS-ach- bezcenny. :okej:
Ciezka decyzja..za kase co dostalbym za RSy spokojnie moge zrobic air i jakies inne kola. Myslalem nad takimi felgami.
Work Meister 17x8/9 5x100
Wypolerowalbym ranty, ramiona i nawet cale felgi od srodka. Potem jakies fajne opony, dystanse, air i mysle ze byloby ok. Nic narazie przemysle to wszystko. Troche szkoda mi RSow. :smutny:

Obrazek


:mk3:

Awatar użytkownika
QCHARZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 01, 2008 16:19
Lokalizacja: Kietrz
Kontakt:

Post autor: QCHARZ » pn sty 25, 2010 15:07

trudna decyzja, sam nie wiem co bym zrobil, po pewnym czasie mysle że bbs się znudzi, ale jak narazie chyba bym ich nie sprzedawal. :chytry:


SPRZEDAM BBS RC330 8J18 et32 5X100 - 25 JAHRE http://allegro.pl/show_item.php?item=2759538556

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości