VW GOLF MK3 2e TURBO by vw_golf3

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » śr kwie 30, 2008 22:31

*daniel*
nom ja również autosolem , zaczynałem od 120 aż do 2000 na mokro , później filc i szmatka i jazda . Felgę miałem poniszczone bo były grubym piaskiem robione . Ale efekt mi się podoba , jeszcze trzeba będzie się pobawić z kapselkami ale to już kwestia kilku godzin

marcinas1983
dzięki zapytam się go czy ma takie, właśnie potrzebuje górnej listwy bo miałem taką starą popękaną .

Maciek23
wiesz każdy ma swój sposób na polerkę , ja zawsze używałem autosolu i efekty mi się podobały
Ostatnio zmieniony śr kwie 30, 2008 22:34 przez vw_golf3, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Tominator
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 00:08
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Tominator » czw maja 01, 2008 21:22

Tak sobie czytam i czytam ten projekt i chyba przez te 30 stron wykres przgapiłem, ile wyszło i na której stronie jest ten wykres?



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw maja 01, 2008 21:36

Tak sobie czytam i czytam ten projekt i chyba przez te 30 stron wykres przgapiłem, ile wyszło i na której stronie jest ten wykres?
tico umyte? :chytry:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » czw maja 01, 2008 21:55

Tominator pisze:Tak sobie czytam i czytam ten projekt i chyba przez te 30 stron wykres przgapiłem, ile wyszło i na której stronie jest ten wykres?
nie chce nic insynuowac, ale po filmach widac jak to nie jedzie, wiec wykres utajniono :P


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

Post autor: olozwirski » czw maja 01, 2008 22:47

Kolego vw_golf3 masz ten wykres czy nie?



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » czw maja 01, 2008 22:51

Tominator
wykresu nie ma na stronie , tak jak już wcześniej pisałem został w kreatorze ( tak gdzie stroiłem ) , Nie mam teraz czasu żeby pojechać ale niedługo lecę na hamownię sprawdzić go do końca do odcięcia , wcześniej nie był tak sprawdzany gdyż przy 5000 tys puszczał dymek . Ci którzy to robili nie chcieli do końca sprawdzać gdyż obawiali się że turbina nie wytrzyma

evolution
wykresu nie utajniono, po prostu go nie mam . Nawet gdyby miał 50 - 10 lub 300 km to i tak bym go wrzucił . Nie wstydziłbym się żadnych wyników :otepienie:
Ty już jesteś na poziomie eksperta , ja dopiero pierwszy raz modyfikowałem jakikolwiek silnik , więc i tak jest zadowolony z efektu jaki uzyskałem .
Niedługo będzie wymiana sprężarki na tą kkk 03 co mi proponowałeś ( zastanawiałem się jeszcze nad tą od 1.8 T audi ale sam nie wiem )
I wiesz filmik był nagrywany w deszczową pogodę więc pierwszy bieg - odpada , praktycznie z 2 się ruszało . I przy 3000 tys zmiana więc .. nie jest rewelacyjnie . Ale może coś niedługo nowego nakręcę w słonecznej pogodzie już tak ostrzej bo powiem Ci szczerze że jeszcze odkąd co go mam nie sprawdzałem go tak ostro . Tyle co na hamowni
Ostatnio zmieniony czw maja 01, 2008 23:17 przez vw_golf3, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Tominator
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 00:08
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Tominator » czw maja 01, 2008 23:33

djtom pisze:
Tak sobie czytam i czytam ten projekt i chyba przez te 30 stron wykres przgapiłem, ile wyszło i na której stronie jest ten wykres?
tico umyte? :chytry:
Co Ty sie tego Tico czepiłeś? Czekaj niech Cię kiedyś na drodze dorwe Ibizą :grin:

Nie chce być wredny ale zabawny ten projekt - czytam "2.GTI 8V turbo" i tak jade strona po stronie i 30 stron opisów oraz komentarzy a dalej wykresu nie ma - śmieszne jest to troche :grin: i ten tekst o tym że wykresu Ci nie mogą podesłać przez kilka tygodni to już wogóle nie zrozumiały dla mnie ale evo obawiam się może mieć racje :bajer:



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » pt maja 02, 2008 00:01

Tominator

niech będzie śmieszne - ja się tym nie przejmuję. A CZY JEST ZABAWNY TO BYM PODYSKUTOWAL BO NAWET NIE WIESZ ILE PRACY I SERCA ZOSTALO W TO WLOZONE .

Ile razy już dzwoniłem do nich i pisałem mejla o podesłanie wykresu to .. nadal cisza . Nic mi nie pozostało tylko udać się jeszcze raz na zmierzenie auta . Nie miałbym nic do ukrycia tak jak już wcześniej pisałem nawet jakby miał 50-100 km . Wrzucę go jak tylko zmierzę , ( samochód odebrałem od strojenia w połowie marca , później od razu odstawiłem do lakiernika teraz zajmuje się ostatnim kołem więc możliwe że we wtorek się wybiorę na zmierzenie i wrzucę wykres ) Tak jak już powiedziałem ze nie będę się wstydził rezultatu . Prawdopodobnie 2/3 z Was liczyło na ok 200 ps .
Zobaczę czy go zmierzą do końca z padniętą sprężarką .
Ostatnio zmieniony pt maja 02, 2008 00:02 przez vw_golf3, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Tominator
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 00:08
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Tominator » pt maja 02, 2008 08:32

vw_golf3 pisze:Tominator

niech będzie śmieszne - ja się tym nie przejmuję. A CZY JEST ZABAWNY TO BYM PODYSKUTOWAL BO NAWET NIE WIESZ ILE PRACY I SERCA ZOSTALO W TO WLOZONE .

Ile razy już dzwoniłem do nich i pisałem mejla o podesłanie wykresu to .. nadal cisza . Nic mi nie pozostało tylko udać się jeszcze raz na zmierzenie auta . Nie miałbym nic do ukrycia tak jak już wcześniej pisałem nawet jakby miał 50-100 km . Wrzucę go jak tylko zmierzę , ( samochód odebrałem od strojenia w połowie marca , później od razu odstawiłem do lakiernika teraz zajmuje się ostatnim kołem więc możliwe że we wtorek się wybiorę na zmierzenie i wrzucę wykres ) Tak jak już powiedziałem ze nie będę się wstydził rezultatu . Prawdopodobnie 2/3 z Was liczyło na ok 200 ps .
Zobaczę czy go zmierzą do końca z padniętą sprężarką .
To nie chodzi o wstyd tylko o to jak Cie robią w chu..., auto nie ma kilka tygodni a potem łaskawie musisz sie prosić o wykres który jest przecież potwierdzeniem ich roboty, jak wyjdzie dużo mniej jak zapowiadali np 150KM to ja bym od razu po kase do nich jechał lub korekte, co do pracy to wiem ile przy takim czymś wychodzi i naprawde to doceniam, na wielką moc nie licze ale jak już by było 160KM to napewno ładnie by gofer śmigał. Jedź tam do nich i niech Ci w hamują auto bo i tak sporo za to zapłaciłeś więc Ci sie należy. Trzymam kciuki :okej:



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pt maja 02, 2008 11:48

vw_golf3 pisze: Prawdopodobnie 2/3 z Was liczyło na ok 200 ps .
,,to ja jestem tym 3 bo nie wierze w te 160..170 ps na tym cisnieniu co podales z tej turbo :P scigaj ich o wykres, lubb pojedz zmierzyc auto gdzies blizej siebie:) tylko wez obciazeniowke


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » pt maja 02, 2008 18:09

Tominator , evolution
jadę do nich we wtorek jak założę koła . O to chodzi że nie mogą zmierzyć do końca na padniętej sprężarce , bynajmniej tak mówili gdyż się boją że sprężarka padnie . Ogólnie to tata tak załatwił że nie dostaliśmy wykresu, dzwoniłem do nich tyle razy i prosiłem o potwierdzenie lecz .... Dla mnie nie będzie wstydu nawet jak będzie 150-160 km . Z tego co mówili tak jak już wcześniej pisałem hamowali go do 5000 tys obrotów i wyszło 161 km . Wrzucę wykres jak tylko wrócę z hamowni . Ale powiem że nawet śmiga nieźle ( jest duża różnica w porównaniu z serią )
Evolution wiem że jesteś tym 3 bo na pewno jesteś ciekawy jak to wyszło . Ja bym się przejechał tym Twoim v8 jak skończysz



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pt maja 02, 2008 20:40

przejedziesz sie moze 2e turbo w ulicznej wersji:) v8 nie bedzie taksowka
nie powiem ile wyszlo na bardzo bezpiecznym sofcie dzis z pewnego nie kutego 2e na 0.9 bar :P


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pt maja 02, 2008 20:51

nie powiem ile wyszlo na bardzo bezpiecznym sofcie dzis z pewnego nie kutego 2e na 0.9 bar
~260 :skromny:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » pt maja 02, 2008 22:35

evolution
nom wiesz Ty jesteś zawodowcem w tej dziedzinie , a co myślisz o turbinie ? Na jaką ją wymienić najlepiej ?
Słuchaj a co myślisz o tym zhamowaniu ? sprężarka może nie wyrobić przy 7000 tys jak padnięta jest ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 89 gości