[GOLF MK3] VR6 Yellow Cab :) all foto str. 1

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: Fredi88 » sob paź 23, 2010 22:31

wczoraj silnik byl juz wyczyszczony i prawie caly pozaklejany :)
Obrazek
Dzisiaj odkrecilismy jeszcze kilka ostatnich srubek i czas rozpoczac malowanie (zeszlo nam 6h :) )

Najpierw podkład wspomagający przyczepność, pozniej podklad zwykly... i wygladalo to tak:
Obrazek Obrazek Obrazek

Później baza (lc9z, czyli czarna perła, taki sam kolor jak mam wymalowana komore)
Obrazek Obrazek Obrazek


I na koniec bezbarwny i dostal polysku :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

na koniec dzieki dla ksiedza za cierpliwosc i psikniecie silnika, no i dla swirow ktorzy udostepnili garaz na te wyczyny :)



Awatar użytkownika
kler_b
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 555
Rejestracja: pt sie 14, 2009 01:01
Lokalizacja: Tarnów/Peterborough
Kontakt:

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: kler_b » ndz paź 24, 2010 13:04

Piekna robota :bigok: , jakas podloge masz zeby sie nie zabrudzil za szybko?


VW Polo: viewtopic.php?p=3964687#3964687" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
robal264
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2140
Rejestracja: pn lis 28, 2005 22:46
Lokalizacja: Małkowice
Kontakt:

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: robal264 » ndz paź 24, 2010 13:11

bardzo ladnie wyglada, ciekawe jak bedzie w efekcie koncowym :food:


MK2 GTi By Robal
viewtopic.php?f=62&t=45067

Obrazek

sylwek1918
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 11:36
Lokalizacja: Starogard Gd

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: sylwek1918 » ndz paź 24, 2010 13:37

piękna maszynka ;D



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: Fredi88 » ndz paź 24, 2010 14:11

kler_b pisze:Piekna robota :bigok: , jakas podloge masz zeby sie nie zabrudzil za szybko?
dzieki ;) Narazie nic pod spod auta nie mam. Zastanawiam sie jeszcze czy warto dawac cos metalowego pod spod, czy zwykly plastik wystarczy... W koncu i tak plan na air przez zime jest :) wiec moze nie bedzie trzeba go targac non stop po ziemii...
robal264 pisze:bardzo ladnie wyglada, ciekawe jak bedzie w efekcie koncowym :food:
sam jestem ciekawy :D ale mysle ze bedzie ok :)



Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: Bossman » pn paź 25, 2010 22:53

nie wiem czemu, ale dopiero dzisiaj tu trafiłem...
czemu żółty? :chytry:
wszystko ok, wszystko cacy, koło fajne, gadzety dobre, ale pomysł i wykonanie nowej tapicerki REWELACJA Lepiej chyba naprawde nie dało się tego zrobić. SUPER ;)


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: Fredi88 » pn paź 25, 2010 23:14

Bossman pisze:czemu żółty? :chytry:
obejrzyj foty z dobrych zlotow to bedziesz wiedzial... CZARNY, GRANATOWY, i ostatnio modny BRĄZ... dla mnie kicha :P mialem juz czarne mk3... (z reszta teraz mam nastepne na dupowoz) i auto w ciemnym kolorze dla mnie projektem juz raczej nie bedzie... co bylo na evencie w tym i poprzednim roku? 4-5 mk3... wszystkie czarne, wszystkie na pakiecie usa, i wiekszosc na RSach... kicha :P zero indywidualizmu ;)
mam taka wizje na auto, ma byc inne i chyba poki co wychodzi. Kolor, wnetrze, kolo poki co jedyne jakie widzialem na mk3 w PL i niech tak zostanie :)
Bossman pisze:wszystko ok, wszystko cacy, koło fajne, gadzety dobre, ale pomysł i wykonanie nowej tapicerki REWELACJA Lepiej chyba naprawde nie dało się tego zrobić. SUPER ;)
dzieki. Chociaz pewnie calosci projekt nabierze jak auto w koncu stanie na docelowych wypolerowanych kolach z silnikiem itp :) coz... mam nadzieje ze juz niedlugo ;)



Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: Bossman » pn paź 25, 2010 23:35

Fredi88 pisze:4-5 mk3... wszystkie czarne, wszystkie na pakiecie usa, i wiekszosc na RSach... kicha zero indywidualizmu
moje nie czarne, bez pakietu us i bez eresów:P ...i bieeeednie wyglądalo przy pozostałych :blush: :grin:
Fredi88 pisze:obejrzyj foty z dobrych zlotow to bedziesz wiedzial... CZARNY, GRANATOWY, i ostatnio modny BRĄZ... dla mnie kicha
hehe, no ja od conajmniej 3 lat powtarzam sobei,ze gdy kiedys rozpocznę wkoncu jakis bezkompromisowy projekt, to wówczas koneicznie brąz :helm:

A odnośnei koloru, to nie powiedziałem,że zółty zły, ot, po prostu ciekawiło mnei czym sie kierowałeś przy wyborze:) Napewno auto będzie bardzo charakterystyczne i rozpoznawalne, nawet bez tych wszystkich rarytasów;)
Powodzenia w dalsyzch pracach, skończysz to chętnie obejrzę jeśli się nadarzy okazja
pozdrawiam :pub:


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: Fredi88 » pn paź 25, 2010 23:43

Bossman pisze:moje nie czarne, bez pakietu us i bez eresów:P ...i bieeeednie wyglądalo przy pozostałych :blush: :grin:
bo to sie tak juz przyjelo ze nie ma rsa, nie ma napompowanych bumperow to jest biednie... gó*no prawda ;)
Bossman pisze:A odnośnei koloru, to nie powiedziałem,że zółty zły, ot, po prostu ciekawiło mnei czym sie kierowałeś przy wyborze:)
auto mialo z zalozenia byc amerykanskie, ale zarazem oryginalne, a nie jakies wielkie tuningi :P Dlatego co sie dalo, to kojarzy sie (przynajmniej mi) z ameryka... VR6 to chyba najczestszy silnik u nich... Kolo od amerykanskiej legendy corvetty, wnetrze musialo pasowac do auta, mialo nie byc krzykliwe - chyba sie udalo... No i kolor :) w stanach jest troche tych żółtych autek... u nas, jak na lekarstwo. Pomijam colour concepty, bo prawde mowiac jakiegos super projektu tez nie ma, a i sam kolor mi sie nie podoba bo jest cholernie wyblakly. Ja to auto robie od poczatku pod siebie. Dopiero jak ujawnilem co i jak to wiara mi zaczela wrzucac foty w temat i widze ze gdzies w stanach jest zoltek na tych kolach, ale w calkiem innym stylu niz moje auto zrobiony, wiec nie ma sie co łamać tylko dociągnąc projekt do konca i cieszyć sie z tego, co wyjdzie :)



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: Fredi88 » czw paź 28, 2010 21:36

no to maly aktual... Najpierw wszystko poszlo w podklad, nawet kilka razy, zeby dotrzeć wszystkie dziurki i lakier był gładki...
Obrazek Obrazek Obrazek

Później baza
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Trochę zabawy było, najwięcej z oklejaniem kolektora, zeby polozyc 2 kolory i pozniej calosc zalac lakierem, zeby nie było widac łączenia.
Efekt...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

dodam tylko, że to jeszcze nie jest ostateczna wersja "góry" silnika :)



Awatar użytkownika
ksiadzt
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 861
Rejestracja: pt cze 20, 2008 23:16
Lokalizacja: pleszew
Kontakt:

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: ksiadzt » pt paź 29, 2010 00:39

będzie poezja jutro mała polerka i MIODZIO!!! :)


[url=http://miniurl.pl/56681][img]http://img689.imageshack.us/img689/1438/zakonczeniekalisz7a.th.jpg[/img][/url]

replika mojej serii
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3703885#3703885

Awatar użytkownika
kler_b
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 555
Rejestracja: pt sie 14, 2009 01:01
Lokalizacja: Tarnów/Peterborough
Kontakt:

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: kler_b » pt paź 29, 2010 01:51

Chlopaki nie próznuja, czekam na efekt koncowy :hmm:


VW Polo: viewtopic.php?p=3964687#3964687" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: Wojtek » pt paź 29, 2010 08:59

Fredi88, taka techniczna prośba - uaktualniaj od razu pierwszy post ;)

szczerze mówiąc jak zobaczyłem fotki z polakierowanym silnikiem to byłem trochę zdegustowany - nie podoba mi się malowanie całego silnika na raz, razem ze śrubami itd. Ale jak pokazałeś kolektor to zmieniam zdanie - pod maską też będzie wypas (wizualnie, bo technicznie to wiadomo)


Obrazek

Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

[mk3 VR6] Yellow Cab :) all foto str. 1

Post autor: stolniczkow » pt paź 29, 2010 09:10

No, no dzieje się dobrze widzę :bigok:
Też miałem mieszane uczucia co do koloru ale widać brak mi wyobraźni :P
Taki ładny będzie, że strach tym jeździć :kac:


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości