VW GOLF MK3 2e TURBO by vw_golf3

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » czw mar 20, 2008 01:07

Black Acid
słucha ja domowym sposobem ponad 160 uzyskałem . Teraz wymienię turbinę i zobaczę ile dokładnie wyjdzie i ile NM



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » czw mar 20, 2008 09:49

BlackAcid, wymieniajac sam blok musisz przynajmnie honowac tuleje( jesli w twoim ady masz wiesze tloki niz byly w 2e.. ogolnie lepij robic caly remont w tym momencie.. co do pytania...pytac kazdy moze jeden lepiiej drugi gorzej.... pytania z cyklu co potrzeba by uturbic sa tymi drugimi... wystarczy
a pomyslec
b uzyc szukaj u gory forum.. taki ciemniejszy niebieski napis( chyba go na czerwono powinni zroic)
c pomyslec...
a propo moich robot, to takze domowe roboty...


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
BlackAcid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 17, 2008 15:06
Lokalizacja: Małkinia
Kontakt:

Post autor: BlackAcid » czw mar 20, 2008 10:22

evolution troszke zboczylismy z tematu. po pierwsze nie rob ze mnie idioty dokladnie tlumaczac gdzie jest szukajka na stronie. po drugie jesli nie chcesz odpowiadac to nie odpowiadaj. zadalem pytania ktorych nie bylem pewien a musze byc pewien wszystkiego bo czasu bede mial bardzo malo na jakiekolwiek mody a chce to zrobic bardzo. nie jestem profesjonalista w tej dziedzinie, malo tego totalnym amatorem ale mimo to chce i to chyba bardziej sie chwali niz mialbym machnac reka i powiedziec ''ni ma synsu'' Ty zakladajac pierwsze turbo zakladam ze zrobiles to sam bez najmniejszej porady i efekt byl piorunujacy.gratuluje i chwala Ci za to.. daj szanse innym, lepiej dwa razy zapytac niz raz spierd...dzielic. dosc czczego gadania. pytanie kolejne co z elektryka od ady podejdzie pod 2e? (nie bede rzezbil w stolcu wrzuce caly silnik 2e) evolution bez urazy.. pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Madison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 10:51
Lokalizacja: WPR

Post autor: Madison » czw mar 20, 2008 10:26

MK3 na piątkę :)



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » czw mar 20, 2008 11:57

BlackAcid pisze:evolution troszke zboczylismy z tematu. po pierwsze nie rob ze mnie idioty dokladnie tlumaczac gdzie jest szukajka na stronie. po drugie jesli nie chcesz odpowiadac to nie odpowiadaj. zadalem pytania ktorych nie bylem pewien a musze byc pewien wszystkiego bo czasu bede mial bardzo malo na jakiekolwiek mody a chce to zrobic bardzo. nie jestem profesjonalista w tej dziedzinie, malo tego totalnym amatorem ale mimo to chce i to chyba bardziej sie chwali niz mialbym machnac reka i powiedziec ''ni ma synsu'' Ty zakladajac pierwsze turbo zakladam ze zrobiles to sam bez najmniejszej porady i efekt byl piorunujacy.gratuluje i chwala Ci za to.. daj szanse innym, lepiej dwa razy zapytac niz raz spierd...dzielic. dosc czczego gadania. pytanie kolejne co z elektryka od ady podejdzie pod 2e? (nie bede rzezbil w stolcu wrzuce caly silnik 2e) evolution bez urazy.. pozdrawiam.
a nie lepiej raz przeczytac odpowiedz na pytanie ktore ktos wczesniej zadal??? co do mojego pierwszego turbo.. mozesz popytac sie chlopakow ze auto naprawde jechalo... i to dobrze.. fakt wystrojone na lpg:) ale zapie***lalo... po drugie nawet jak Ci powie ktos co zrobic to i tak coz zje...zepsujesz.... byl juz temat o tym niedawno w speed:)
Ostatnio zmieniony czw mar 20, 2008 12:00 przez evolution, łącznie zmieniany 1 raz.


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » czw mar 20, 2008 12:35

Madison MKII
dzięki, mam nadzieję że na nowym lakierze będzie jeszcze ładniejsze :bigok:



Awatar użytkownika
guaja
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: czw lis 15, 2007 17:40
Lokalizacja: Lądek-Zdrój

Post autor: guaja » czw mar 20, 2008 13:05

tak sobie przeglądam temat od początku jego powstania przeczytałem historie...duży plus za modyfikacje...jednak turbo w benzynie to jest coś niesamowitego, mam nadzieje, że po wymianie turbiny będzie lepiej śmigać...evolutiona projekty też oglądam od jakiegoś czasu i naprawde jestem zdumiony waszymi autkami no i waszą wiedzą z tego zakresu...mam nadzieję, że kiedyś będe mógł zobaczyć te autka w realu...pozdrawiam... :bigok:



Awatar użytkownika
Madison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 10:51
Lokalizacja: WPR

Post autor: Madison » czw mar 20, 2008 14:00

Podobnie jak guaja mam nadzieję, że zobaczę kiedyś Twój projekt na żywo :) Nowy lakier wprowadzi napewno pozytywne zmiany :D pozdraVWiam



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » czw mar 20, 2008 16:18

Madison MKII, guaja
nom jeśli będziecie na majóVWcę to moje mk3 na pewno zobaczycie, evolution ma na pewno większą wiedzę i doświadczenia niż ja :D
To jest mój pierwszy projekt więc jetem jeszcze na poziomie nowicjusza, amatora ale w przyszłości mam nadzieję że przyswoję sobie więcej wiedzy w tym zakresie :grin:



Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » pt mar 21, 2008 14:20

vw_golf3, oby wszystko grało jak należy!! Gratuluje projektu, teraz pewnie będzie jak u mne, cały czas pod maska i kolejne modyfikacje :helm:


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » pt mar 21, 2008 14:53

Kenaj pisze:cały czas pod maska i kolejne modyfikacje :helm:
słyszałem wczoraj, że juz jest większe turbo :P



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » pt mar 21, 2008 16:40

Kenaj
nom na pewno będzie się coś działo, na pewno na majóVWkę już będzie gotowy :grin:

cowboy
hmh a kto Ci mówił ? Mój tata ? Bo ja jeszcze nic o tym nie wiem , wiem ogólnie że ma być zrobiona w połowie kwietnia, ma być wstawiona większa i zrobiona mapa od nowa i wykręcony na około 180 KM



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pt mar 21, 2008 17:05

vw_golf3, cowboy'owi mu chodzilo o auto Kenaj'a


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » pt mar 21, 2008 17:33

evolution
ehh sorki nie załapałem , Myślałem że o mnie chodzi bo cowboy wczoraj fele odbierał ode mnie i gadał z moim tatą , myślałem że coś mówił :okej:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości