DZI TI AJ od bossmana (aktualizacja str. 53)

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eomer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 278
Rejestracja: czw lip 27, 2006 08:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: eomer » pt lip 27, 2007 09:18

Ale to trzeba jakieś porozumienie stron zawrzeć. Oczywiście z tym pozytywem to był żart.


Moje vwozidełko - MK IV - viewtopic.php?f=89&t=466689" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
*daniel*
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: wt sty 24, 2006 12:15
Lokalizacja: z garażu
Kontakt:

Post autor: *daniel* » pt lip 27, 2007 15:51

Bossman, czekamy na foty i jakąś sesje z nowym zamiataczem kurzu :hmm:


moje byłe mk3 GTD SPECIAL
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=81913&postdays=0&postorder=asc&start=480
obecny dupowóż passat b4 kombi na gwincie
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=261704&postdays=0&postorder=asc&start=90

Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » pt lip 27, 2007 15:54

Bossman, no i przymierzyłeś chociaż tą nową dokładkę?


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » pt lip 27, 2007 16:24

*daniel*,
czekamy na foty i jakąś sesje z nowym zamiataczem kurzu :hmm:
no sesja miała być dzisiaj robiona ale wypadł mi wyjazd i sesja przeniesiona na może przyszły weekend :)
k0nr4d,
no i przymierzyłeś chociaż tą nową dokładkę?
nie przymierzyłem jeszcze, po niedzieli to zrobię, teraz sobie leży na szafie i się psychicznie przygotowuje
:jezor:
nie takie hop siup zrobić przymiarkę bo oryginalna wąska dokładka bardzo mocno siedzi i trzeba poza tym kanał....poza tym im dłużej jej nie będę przymierzał, tym dłużej będę miał dobry humor hehe


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » pt lip 27, 2007 16:29

Bossman pisze:wąska dokładka bardzo mocno siedzi
Jak zmieniałem u kumpla dokładkę to miałem ten fart (a on nie :D ), że mocowanie dokładki z prawej strony zderzaka było urwane :P Wystarczyło pociągnąć za tą odstającą część dokładki i poszło wszystko z górki. Potem tylko jedna śrubka, nakrętka i podkładka, żeby umieścić mocowanie na swoim miejscu. Szpara oczywiście jest pomiedzy prawą i lewą częścią. Pytałem się Grzany, czy dałoby radę coś z tym zrobić, ale podobno może z tego wyjść więcej złego niż dobrego.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » pn lip 30, 2007 13:37

żeby nie było aż tak straszliwie nudno w tym profilu to jakieś fotki wrzucę :zakrecony:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:beah:
Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2007 00:40 przez Bossman, łącznie zmieniany 1 raz.


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
eomer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 278
Rejestracja: czw lip 27, 2006 08:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: eomer » pn lip 30, 2007 14:22

No proszę żeś się postarał i w miarę ładne zdjęcia zrobił :)


Moje vwozidełko - MK IV - viewtopic.php?f=89&t=466689" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » pn lip 30, 2007 23:06

eomer, no weź, bo się zawstydzę :P
fotki jak fotki, ale Ty to mógłbyś coś cyknąć nowego w swoim temacie, bo masz o tym niekiepskie pojęcie i aparaturkę też masz pierwsza klasa.....a w profilu 3 zdjęcia na krzyż( oczywiscie nie licze fotek z sesji zakładania uchwytu na kubeczki :P )...by sie wstydził kolega :hmm:


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
eomer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 278
Rejestracja: czw lip 27, 2006 08:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: eomer » wt lip 31, 2007 09:48

Bossman, problem polega na tym że zawsze robię fotki wszystkim innym a nie sobie i nie mam co zamieścić na forum ale wkrótce będą zachodziły zmiany więc będą nowe fotki.


Moje vwozidełko - MK IV - viewtopic.php?f=89&t=466689" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: blachy » wt lip 31, 2007 22:33

Bossman pisze:żeby nie było aż tak straszliwie nudno w tym profilu to jakieś fotki wrzucę :zakrecony:
Zdjęcia wypasione są. Szkoda że silnikcza na żywo nie obczaiłem... Maciupeńka uwaga jest taka, żebyś nie robił fotek ze znacznikiem czasowym (data). Psuje efekt delikatnie.

Pozdro



Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » wt lip 31, 2007 22:53

blachy,
Maciupeńka uwaga jest taka, żebyś nie robił fotek ze znacznikiem czasowym (data). Psuje efekt delikatnie.
a jakoś mi tak zostało takie zboczenie z tą datą po pracy mojej poprzedniej :P wkoncu muszę wyłączyć tę opcję bo faktycznie na kij to potrzebne jest
dziekować za słuszną uwagę :pub:
a jak chcesz to podrzuć mi jakąs fotkę to może coś pokombinuję zeby jakos naczej ( niekoniecznie :P ) lepiej wyglądała 8-[


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: blachy » śr sie 01, 2007 07:03

Bossman pisze:a jakoś mi tak zostało takie zboczenie z tą datą po pracy mojej poprzedniej
Coś więcej na ten temat, bo wzbudza przeróżne domysły :)
dziekować za słuszną uwagę
To tylko taka maluteńka uwaga :)
a jak chcesz to podrzuć mi jakąs fotkę to może coś pokombinuję zeby jakos naczej ( niekoniecznie :P ) lepiej wyglądała 8-[
Sprzęt by się znalazł, gorzej z chęciami i czasem aby coś pstrykać. Ale jak coś ciekawego stworzę to nie omieszkam się pochwalić.
BTW mam nadzieję, że nie pomyślałeś sobie, że mi się Twoje fotki nie podobają :bajer:

Pozdro



Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » śr sie 01, 2007 10:57

blachy,
Coś więcej na ten temat, bo wzbudza przeróżne domysły
w agencji....... nieruchomości :P no i codziennie mnostwo fotek domow i mieszkan pstrykałem, a pozniej trzeba było do kompa wszystko powrzucac, to bez datownika bym sie chyba pogubił z deka:P
To tylko taka maluteńka uwaga
ale jakże cenna :grin:
Sprzęt by się znalazł, gorzej z chęciami i czasem aby coś pstrykać. Ale jak coś ciekawego stworzę to nie omieszkam się pochwalić.
może coś nad jeziorkiem pstrykniesz :)
BTW mam nadzieję, że nie pomyślałeś sobie, że mi się Twoje fotki nie podobają
ej ej ej, bez przesady, toż to zwykłe fotki i nawet jakby się komuś nie podobały to co z tego, przecież sie nie potnę hehehe :jezor:
:pub:
Ostatnio zmieniony śr sie 01, 2007 10:58 przez Bossman, łącznie zmieniany 1 raz.


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Kych
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 22:34
Lokalizacja: ZAMOSC
Kontakt:

Post autor: Kych » pn sie 20, 2007 23:08

Fajny golfik oby tak dalej, powodzenia w dalszej polerce moze tak bys sprobował alu poczyscic :jezor:
Pozdro
PS: jak cos to wal na gg z zaległał sprawa jeszcze raz sory....


http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?t=37788

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości