VW GOLF MK3 2e TURBO by vw_golf3

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » sob lis 22, 2008 21:25

ze tak sie wtrace... hamownia z przyczyn technicznych ( pogodowych) odwolana... wlasciciel nie ma cisnienia widze na ofi wynik 2xx z 2e, max co jest wyhamowane to 17x ps dobrze znalazlem?? tak na post scriptum wlasnie wygralem skrzynke wodki bo jakis czas temu rozmawialem( a wrecz sie poklocilem) z kilkoma osobami ze wykres 2xx sie nie pojawi, wczesniej silnik sie zmieni. ale nie bede taki zwykly ch..am . vw_golf3 flache tez dostaniesz ode mnie :helm:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
GarageBoy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1867
Rejestracja: pt lis 04, 2005 19:45
Lokalizacja: ERW - NEB
Kontakt:

Post autor: GarageBoy » sob lis 22, 2008 21:25

Wszystko z klasą się komponuje. Dziwne, że jeszcze masz pomysły jak go dalej modzić (jak już jest on tak dopracowany) :bigok:

Powiedz mi co masz za lampki przednie??? Ciężko jest znaleźć w temacie (78str. :grin: )



Awatar użytkownika
zaprzal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3027
Rejestracja: śr lis 10, 2004 20:06
Lokalizacja: Białystok / Tykocin
Kontakt:

Post autor: zaprzal » sob lis 22, 2008 21:29

vw_golf3 pisze:może uda się vr6T zrobić na obecnej turbinie
a jakie masz teraz turbo? bo jak jakies male to moze byc slaby pomysl do prawie polowy wiekszej pojemnosci silnika


[b]nie odpowiadam na PW![/b] prosze o kontakt przez [url]turbodiesel.pl[/url]

Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » sob lis 22, 2008 21:30

Jest kozak :bigok:, ale kolorystycznie trochę nie pasuje do koloru samochodu. No i jakbyś miał plastikowe nakładki na nadkola, to też byłoby inaczej. Środek w kolor moim zdaniem niezbyt pomysł, lepiej całe w polerke :grin:
Pozdr


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » sob lis 22, 2008 21:38

evolution pisze:ze tak sie wtrace... hamownia z przyczyn technicznych ( pogodowych) odwolana... wlasciciel nie ma cisnienia widze na ofi wynik 2xx z 2e, max co jest wyhamowane to 17x ps dobrze znalazlem?? tak na post scriptum wlasnie wygralem skrzynke wodki bo jakis czas temu rozmawialem( a wrecz sie poklocilem) z kilkoma osobami ze wykres 2xx sie nie pojawi, wczesniej silnik sie zmieni. ale nie bede taki zwykly ch..am . vw_golf3 flache tez dostaniesz ode mnie :helm:
o żesz, ja się założyłem o 4pak Lecha, tez wygrałem :helm: sorry za OT



Awatar użytkownika
stary
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: pn lut 14, 2005 15:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: stary » sob lis 22, 2008 21:41

wejdzie czlowiek na forum i tu taki wrzuci nowe zdjecia i dobije czlowieka :bigok:
dla mnie zmiana in plus ale mozna by sie ksusic na vt z innymi kolorami srodka dla porownania , choć teraz i tak robi robote.



miker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt lut 15, 2008 14:12
Lokalizacja: krk www.mtk-klub.pl

Post autor: miker » sob lis 22, 2008 21:59

witam i pozdrawiam vw_golf3,
przesledzilem caly temat od poczatku do konca miazdzy mnie twoja determinacja w budowie tego golfa
BBS'y piekne i robia profi robote aczkolwiek cale srebrne byly by o niebo lepsze znaczy cale w polerce , na tyl prosi sie o 20 mm dystans jak nic
wez wkocu zrob ten wykres bo sam jestem ciekaw
co do twojego nowego planu na samochod vr i turbo bedzie miazga powodzenia i mam nadzieje ze bede mial okazje zobaczyc samochd na zywo
temat bede sledzil na bierzaco jest to jeden z nielicznych tematow ktore przeczytalem od samego poczatku


www.mtk-klub.pl

Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » sob lis 22, 2008 23:00

jak dla mnie dobrze, ale zdecydowanie brakuej tutaj czarnego dache, ktory dopelni efekt :bigok:
Szkoda ze ne udalo sie dzisiaj tego 2e Turbo shamowac, bylo by w koncu wiadomo co tam siedzi :bigok:


[b]Mój MK1 Cabi 16V :)[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3846406#3846406
[b]Mój były Leon TS ARL:([/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246436
[b]Mój były MK3 AFN:( 160km&330NM[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=84714

lipass
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8522
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 12:59
Lokalizacja: WK
Kontakt:

Post autor: lipass » sob lis 22, 2008 23:01

Matijas pisze:Szkoda ze ne udalo sie dzisiaj tego 2e Turbo shamowac, bylo by w koncu wiadomo co tam siedzi
eee tam, pani z francuza nie przebiłby :okej: ;-)



Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » sob lis 22, 2008 23:18

Cos mi sie wydaje ze jak bede robil foty swojego golfa to podjade do Ciebie i zmienimy kolka na godzinke :grin: Sa grube. Dach pojdzie w czarny kolor i bedzie masakra. Teraz moze przymierz Bre do fotek zeby nie porysowac lakieru



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » sob lis 22, 2008 23:45

evolution

wiesz nawet gdybym dał sobie głowę uciąć to i tak bym po lodzie dzisiaj nie dojechał, nie jestem cudotwórcą i nie planowałem takiej pogody, wiesz chłopaki z Warszawy mieli bliżej ode mnie i w 10-15 min dojechali . Tak czy inaczej autko będzie jeździło na tym silniku, plan vr jest daleki, tak czy owak w tym sezonie pojawi się wykres a czy będzie 2xx czy nie ...
i uwierz że ciśnienie jest duże w moim wykonaniu, ale jak mówiłem nie dojechałbym dzisiaj a szkoda jakiegoś głupiego dzwona zaliczyć i pogruchotać samochodów . Wiedz że naprawdę jestem sam ciekaw co z tego wyjdzie, bo chciałbym aby 2xx było

toffic

słuchaj dla mnie sezon się nie zakończył, powiedziałem, że jak zhamuje na 0.8 to wtedy zakończę, tak jak powiedziałem plan vr jest daleki i prawdopodobnie pozostanie 2e

zaprzal

jest od iveco daily 2.8 l , coobcio mówił że 2 bary może machnąć i naprawdę powinna być wystarczalna do większych silników

GarageBoy

lampy są stylizowane na mkV z dorabianym na dole kierunkiem i lekko przydymionym szkle

mcsym

ciężko by było całe w polerce, jeszcze ten srebrny może i ... ale mi się takie podobają , może jakby fotki trochę na innym tle były to wtedy inaczej by to wyglądało

GRZANA
gwintem jeszcze mogę ok. 3 cm w dół ale miskę mam 4.7 od ziemi, a na nasze drogi to niebardzo, jedynie o 1 cm można by go w dół
Na fotkach był podnoszony kilka razy i zawias jeszcze tak dobrze się nie ułożył, ale jest fajnie :okej:
Ostatnio zmieniony sob lis 22, 2008 23:51 przez vw_golf3, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » ndz lis 23, 2008 15:04

Mi półki co ten czarny średnio pasuje ale tak to golfik jest klasa ;) gratki



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » ndz lis 23, 2008 16:05

Rapix

dla mnie na razie ok jest, z srebrnym też byłoby w porządku, muszę jakieś vt zrobić i zobaczyć, chyba że ktoś mi z forumowiczów zrobi :pub:
Ostatnio zmieniony ndz lis 23, 2008 16:06 przez vw_golf3, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
djtomek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2256
Rejestracja: śr maja 16, 2007 10:05
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: djtomek » pn lis 24, 2008 10:08

vw_golf3, dla mnie tez - włąsnie srodek czarny ładnie kontrastuje z kolorem autka ! dla mnei jest super - nie ruszałbym tego narazie wogóle ! a ze srebnym będzie tak normalnie moim zdaniem :)


moje byle gti..
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=103949&postdays=0&postorder=asc&start=795
moja była octavia:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=267091&postdays=0&postorder=asc&start=60

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości