[mk1]VW CADDY 14d 16vR1 Oettinger

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dziku VR6
Pussy Wagon
Pussy Wagon
Posty: 3113
Rejestracja: śr lis 05, 2008 11:18
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: Dziku VR6 » sob maja 15, 2010 09:46

Jak tam? silniczek już siedzi? :chytry:


Mój mk2 z VR6 TURBO pod maską http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=372052
MK1 robi się viewtopic.php?f=86&t=540709" onclick="window.open(this.href);return false;
w12 na codzień

Awatar użytkownika
GrizLLy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 808
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 18:36
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: GrizLLy » sob maja 15, 2010 14:59

Dzikuvip, jeszcze nie, jest solidnie przygotowany pod farbeczke malowanko na dniach potem skrzynia i termin na jabłonke trzeba ustalić i lawete skołować by deskorolke zabrać na transplantacje :)



Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Post autor: CIENKII » ndz maja 16, 2010 10:42

GrizLLy,
lawete skołować by deskorolke zabrać na transplantacje :)
ja zawsez mowilem ze maluch to najlepsze auto :D sprzeglo w pol godziny bez wyciagarek jablonek :D dwoch debili i heja :D



pejs21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr lis 05, 2008 19:01
Lokalizacja: Nowa Sól

Post autor: pejs21 » ndz cze 13, 2010 21:04

i co kiedy cadilac bedzie latał??



meikoh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 21, 2010 22:32
Lokalizacja: Rudyszwałd

Post autor: meikoh » pn cze 14, 2010 12:44

Zawsze mi się te stare cadyki podobały!!! Odwaliłeś kawał dobrej roboty, szacuneczek :bajer:



Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

Post autor: malutki » pn cze 14, 2010 13:19

GrizLLy, coś się dzieje? :bajer:


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

Awatar użytkownika
GrizLLy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 808
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 18:36
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: GrizLLy » pn cze 14, 2010 15:04

Latać będzie nie prędko, bo niestety finanse mam ograniczone, ale powoli sie dzieje, blok pomalowany, łapa silnika pod rozrząd nowa, pomalowana w pomarańcz, skrzynia prawie gotowa do malowania, plan jest taki żeby w tym tygodniu powiesić silnik, zobaczymy co z tego wyjdzie :) Po drodze zakupiłem pouliretany na maglownice, którą odświeżyłem na czarno, zakupiłem nowe gumowe osłony drążków i kilka innych detali. Nic na wariata, musze jakoś ogarniać jeszcze polo i życie codzienne :green_fuck:

Pod koniec tygla lub w nastepnym hamulce pojdą do ponownego piaskowania razem ze stabami mocowaniami itd, a potem do proszkowego. Wszystkie gumy nowe leżą i czekają na poskładanie. Brakuje mi jeszcze uszczelek do silnika, klocków, zestawów naprawczych do przednich hebli i pewnie kilku innych pierdółek. Mi sie nie pali, podejście typowo hobbystyczne.
Ostatnio zmieniony pn cze 14, 2010 15:07 przez GrizLLy, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

Post autor: malutki » pn cze 14, 2010 18:42

GrizLLy, tak przy okazji, to znalazłem twój temat na "jungtajmerze" :bajer:
ja też w lato zaczynam robić mojego trupa :helm:


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

Awatar użytkownika
GrizLLy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 808
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 18:36
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: GrizLLy » pn cze 14, 2010 20:05

malutki, powodzenia i wytrwałości Ci życzę, bo ja bym drugi raz raczej nie zdecydował sie na jakieś remonty, stare auta itd. ale zabrnąłem za daleko by zrezygnować i pcham powoli dalej robotę.


Teraz wracając do tematu czy coś sie dzieje, dziś poskładałem magiel, z drązkami nowymi osłonami gumowymi, jeszcze tylko muszę wymienić nakrętki trzymające magiel do grodzi bo tymczasowo są stare.

Foto turbo kalkulatorem.


Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

Post autor: malutki » pn cze 14, 2010 20:39

GrizLLy pisze:malutki, powodzenia i wytrwałości Ci życzę, bo ja bym drugi raz raczej nie zdecydował sie na jakieś remonty, stare auta itd. ale zabrnąłem za daleko by zrezygnować i pcham powoli dalej robotę.
oj wiem będe potrzebował, choć mam nadzieję że nie będzie tak źle. zresztą to też projekt długoterminowy :crazy: narazie nie ma nawet bardzo co pokazać
fajnie to wygląda u ciebie


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

Awatar użytkownika
andrew-ziom
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 380
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 22:34
Lokalizacja: VWa
Kontakt:

Post autor: andrew-ziom » wt cze 15, 2010 22:15

hehe trzymam kciuki , ja powoli wymiękam już mam 3mysli na godzinę żeby się pozbyć "mego padła" , ale jak widzę twoje caddy hehe i ten silnik i komorę to jeszcze przede mną , to nawet nie chce myśleć co myślałeś w trakcie chyba ,że nie miałeś chwil załamki :chytry:

GRUBOGrizLLyGRUBO :okej:

PS. słyszałeś o jakiś podkładkach co można dać żeby powiększyć promień skrętu ??
Ostatnio zmieniony wt cze 15, 2010 22:17 przez andrew-ziom, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
GrizLLy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 808
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 18:36
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: GrizLLy » śr cze 16, 2010 15:37

Powiem Ci tak, miałem chwile załamki nie raz nie dwa Caddy było na allegro, wszystko przez kase, ale po pewnym wieczorze, gdzie koledzy mi świadkami, stojąc w stałym miejscu spotów w naszym zadupiu koleś zapytał czy nie chcę sprzedać auta, powiedziałem że da 20k i zabiera... [po vw manii 2009] Patrzymy a ziomek wyjmuje 20k z kurtki i odlicza... policzył 15k i mówi piszemy umowę... miałem taki rozjazd że nie pytaj, ale caddy zostało, od tamtej pory już nie myślę żeby sie go pozbyć bo łączy mnie z nim coś więcej niż kasa, zjadł mi tyle nerwów czasu i poświecenia, że to byłoby najgłupsze co bym mógł zrobić. Teraz mam zwykłe polo 86c wozi dupe i caddy powoli sie robi, zero ciśnień. Jeśli marasz sie że nie masz czym jeździć kup jakieśtanie auto i jeździj, wtedy gdy mija zapał do pracy albo kończy sie fundusz, po prostu zamykasz garaż na miesiąc i masz cały projekt w D...e ;)

Promień skrętu zwiekszyć, hmm ciekawe ale moim zdaniem niezbyt potrzebne to auto jest po prostu długie i nie stworzysz z tego formułki, uświadomiłem sobie to jeżdżąc małą polówką która jest jak formułka. Nie poddawaj sie, rób swoje żebyśmy spili browarka na mani 2011 bo mój w tym roku tam nie zawita :) Będę na 100% ale polówką. :green_fuck:


EDIT

Z dzisiejszych prac

Skrzynia praktycznie wyczyszczona po godzinach męczącego skrobania dłubania szorowania...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony śr cze 16, 2010 23:08 przez GrizLLy, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » czw cze 17, 2010 18:59

GrizLLy pisze:Promień skrętu zwiekszyć,
Chyba raczej zmniejszyć, bo jak chcesz zwiekszyć to nie skręcaj kierownicy na maxa :P


Obrazek

Awatar użytkownika
andrew-ziom
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 380
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 22:34
Lokalizacja: VWa
Kontakt:

Post autor: andrew-ziom » czw cze 17, 2010 19:10

GrizLLy, elegancko! :grin:

tez mnie to czeka chyba ze to oleje :]


ok w całym swiiadku driftowym wkładają jakies podkładki ..... niestety mam jakiś zamiennik (maglownice) i mam strasznie kiepski skręt .... na starej przy max skręcie felgi miały 1-2 mm od wahacza a teraz to ok 1cm -1,5 , będę musiał chyba oddac stara do renowacji



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości