[mk4] by KACPERSKY ( bora front, 18'' white audi a8, gleba )

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dejman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob lip 01, 2006 16:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: dejman » sob maja 29, 2010 14:54

jedno słowo ....... MASAKRA!!! jest tłusto na tym kole mam nadzieje ze kiedys go zobacze na żywo :grin:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141184/]>>>Mój VW Golf MK3 GT Special<<<[/url]

Awatar użytkownika
kacpersky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 745
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 12:54
Lokalizacja: Koszalin/Manowo
Kontakt:

Post autor: kacpersky » ndz cze 06, 2010 11:09

dejman pisze:jedno słowo ....... MASAKRA!!! jest tłusto na tym kole mam nadzieje ze kiedys go zobacze na żywo :grin:
dziekuje za mile slowa :jezor:
narazie sie nic nie dzieje w aucie. czerwiec to miesiac przegladu i ubezpieczenia :jezor: ale wkrotce tylna klapa idzie do malowania i moze dach na bialo do lipca uda sie prysnac, a takze poszukiwane jest w dobrej cenie prawe duze, elektryczne lusterko :)


Obrazek
Sprzedam Grill do VW Bory bez znaczka, pomalowany na czarno 50 zł

Awatar użytkownika
skols
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 210
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 05:54
Lokalizacja: koszalin
Kontakt:

Post autor: skols » pn cze 07, 2010 14:00

??? dach na biało ???? maż może projekt jakiś bo przy zamkniętych oczach jakoś wyobrazić sobie nie mogę :D:D:D



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » pn cze 07, 2010 14:02

skols, robiłem kiedyś co nie co w Photoshopie i było ciekawie :P

Zobacz sobie Mini albo Fabie :P


Obrazek

Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » pn cze 07, 2010 16:31

kacpersky pisze:
dejman pisze:jedno słowo ....... MASAKRA!!! jest tłusto na tym kole mam nadzieje ze kiedys go zobacze na żywo :grin:
dziekuje za mile slowa :jezor:
narazie sie nic nie dzieje w aucie. czerwiec to miesiac przegladu i ubezpieczenia :jezor: ale wkrotce tylna klapa idzie do malowania i moze dach na bialo do lipca uda sie prysnac, a takze poszukiwane jest w dobrej cenie prawe duze, elektryczne lusterko :)
Oj kacper kacper sam problemy sobie robisz, po co malowac dach na bialo :chytry: Mialem przed culstyle.de to robic ale sie nie wyrobilem czasowo, a teraz juz mi sie odwidzialo robienie dachu na bialo, pojechalem do firmy zobaczyli jaki dach policzyli i powiedzieli 100zl za specjalna biala folie do aut ktora wyglada tak jak bys mial pomalowany dach i zerwac mozesz kiedy tylko zechcesz :hmm:
Ostatnio zmieniony pn cze 07, 2010 16:43 przez kkkubek, łącznie zmieniany 2 razy.


NORD-VAG.PL

Awatar użytkownika
kacpersky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 745
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 12:54
Lokalizacja: Koszalin/Manowo
Kontakt:

Post autor: kacpersky » pn cze 07, 2010 23:01

kkkubek pisze:Oj kacper kacper sam problemy sobie robisz, po co malowac dach na bialo :chytry: Mialem przed culstyle.de to robic ale sie nie wyrobilem czasowo, a teraz juz mi sie odwidzialo robienie dachu na bialo, pojechalem do firmy zobaczyli jaki dach policzyli i powiedzieli 100zl za specjalna biala folie do aut ktora wyglada tak jak bys mial pomalowany dach i zerwac mozesz kiedy tylko zechcesz :hmm:
no to bardzo sympatyczna kwota ;) ja narazie planuje i malowanie dachu lakiernik powiedzial mi 500 zl :/ no ale Twoja sugestie napewno rozpatrze :helm: ciekawe jaka jest trwalosc takiej foli.


Obrazek
Sprzedam Grill do VW Bory bez znaczka, pomalowany na czarno 50 zł

nwnorbert
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: sob gru 13, 2008 21:25
Lokalizacja: Tarnów/Chicago
Kontakt:

Post autor: nwnorbert » wt cze 08, 2010 06:12

gwarantuje ci ze 2-3 lata spokoju....ze nic sie dziac niebedzie:) i moze i nawet dluzej.....bo reklamy na samochodach firmowych tez sie dlugo trzymaja:) pozatym jak cos bedize nie tak zrywasz i naklejasz nowa:)...proste.....tylko sam tego nierob:)....taka drobna sugestia... nie zebym watpil w twoje umiejetnosci:P..ale...sam wiesz
Ostatnio zmieniony śr cze 09, 2010 03:21 przez nwnorbert, łącznie zmieniany 1 raz.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=500566

Awatar użytkownika
kacpersky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 745
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 12:54
Lokalizacja: Koszalin/Manowo
Kontakt:

Post autor: kacpersky » pt cze 11, 2010 09:01

nwnorbert pisze:gwarantuje ci ze 2-3 lata spokoju....ze nic sie dziac niebedzie:) i moze i nawet dluzej.....bo reklamy na samochodach firmowych tez sie dlugo trzymaja:) pozatym jak cos bedize nie tak zrywasz i naklejasz nowa:)...proste.....tylko sam tego nierob:)....taka drobna sugestia... nie zebym watpil w twoje umiejetnosci:P..ale...sam wiesz
dzieki za odp :) dzisiaj zostawilem auto u lakiernika, bedzie doprowadzal do porzadku tylnia klape :helm:
w poniedzialek bedzie do odbioru.


Obrazek
Sprzedam Grill do VW Bory bez znaczka, pomalowany na czarno 50 zł

Awatar użytkownika
rondell
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 427
Rejestracja: pt cze 19, 2009 18:48
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: rondell » pt cze 11, 2010 09:04

Jak się zdecydujesz na tą folię, to daj znać Kacper, może się skuszę u siebie na czarny dach? :helm:


1. Skoda Superb AWX
2. VW Golf III 1Z - klik... viewtopic.php?f=88&t=595634

Awatar użytkownika
kacpersky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 745
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 12:54
Lokalizacja: Koszalin/Manowo
Kontakt:

Post autor: kacpersky » wt cze 15, 2010 21:05

Auto dzisiaj odebrane od lakiernika. Tylna klapa w koncu wyglada tak jak powinna. Teraz musze sie umowic na malowanie dachu, bo jednak na taka forme sie zdecydowalem. A pozniej juz tylko polerka i wymiana paru drobiazgow. A w planach na lipiec jeszcze jest kupienie tylnich lampek z bialym kierunkiem.


Obrazek
Sprzedam Grill do VW Bory bez znaczka, pomalowany na czarno 50 zł

Awatar użytkownika
Wegiel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1207
Rejestracja: pn lis 08, 2004 02:22
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Wegiel » wt cze 15, 2010 23:48

Ładny opis i fotorelacja na str. 1 wszytsko jak należy.

Witamy w Projektach :bigok:

Barzo ładny Bolf zrobiony ze smakiem tak trzymać!


Obrazek
Był Golf III 1.8 G-STYLE ----------- Był Passat B5 1.8T AirRide ----------- Jest Audi typ43

Awatar użytkownika
rondell
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 427
Rejestracja: pt cze 19, 2009 18:48
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: rondell » wt cze 15, 2010 23:53

No to Kacper gratulacje projektów :D


1. Skoda Superb AWX
2. VW Golf III 1Z - klik... viewtopic.php?f=88&t=595634

Awatar użytkownika
signum
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 212
Rejestracja: pn sie 03, 2009 22:17
Lokalizacja: koszalin

Post autor: signum » śr cze 16, 2010 00:39

gratki z awans :grin: :grin:


moj golf => http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=262301 <= zapraszam do oględzin mojej "serii" ;p

Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: szczep » śr cze 16, 2010 07:41

awans w pełni zasłużony :bigok: Pozdro



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości