[SCIROCCO MKII] GTX 16V "pałer na Hajłeju"

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: herbiasty » wt kwie 06, 2010 10:41

Aby nie bylo, ze nic sie u mnie nie dzialo to maly uopdate:

Na poczatek.. Fotele polecialy do prania a fotel kierowcy w koncu bedzie naprawiony :)
Obrazek Obrazek a tak teraz jezdze :D Obrazek

Kolejna sprawa to ruszylo sie cos powoli z audio..

Montaż wzmacniacza pod schowkiem :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Wzmacniacz jest zakryty jak na przedostatnim foto :)
Niestety okazalo sie ze jeden kanal cos nie halo i wzmak polecial do naprawy.. albo bedzie nowy..

No i jeszcze testy L-60C w komorach ku sprawdzeniu w jakim litrazu najlepiej sie czyja :) bedzie okolo11L na strone :D
Obrazek

I takich kilka fot :)
Obrazek Obrazek
Obrazek

Jutro bede skladal juz powoli wnetrze :)


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: herbiasty » śr kwie 07, 2010 11:05

Czasem nie mam sily do tego auta :(
Wczoraj normalnie wyszedlem o 21 z pracy.. deszcz jak cholera.
Wsiadam i mowie.. "no dziadygo, jutro bedziesz mial zrobione fotele i bedziemy robic audio" odpalam, ruszam.. mysle, slisko jest wiec nie bede zawracal na 3 tylko łycha.. tak tez robie, obrocilem sie 180* i nagle auto zgaslo...
Mysle.. hmm czasem tak ma na LPG jak jest zimny, ze jak odpuszcze gaz szybko to go przydusi.
Wiec przelaczam na benzynke, krece ... cisza.. pompki nie daja znaku zycia.. mysle co jest do cholery.. w dodatku alrm sie wlaczyl.. i nie moglem go za nic wylaczyc, dopiero po chyba 5 probie sie wylaczyl..
Wiec jeszcze raz przekrecam kluczyk a tu znow alarm.. ale baaardzo cicho wyla i zaczal zaciagac dziwekiem.

Czasem tak mialem, ze jak przypadkiem go zamknalem przd odpaleniem.. to alarm odlaczal zaplon i zasilanie pomp. ale jak go otwoarzylem-zamknalem-otworzylem to palil normalnie.
A tu kalipca.. sprawdzilem przy pomocy przechodnia, faktycznie zaplonu nie ma... mysle moze cos z tym alrmem, wysiadle zamykam go a centarlny sie tylko zatrzasnal, nie mrugnal migaczami.. w dodatku otworzylem klape bez otwierania centalnym i normalnie sie wlaczal alrm.. a tu nic.. nie wlaczyl sie a powinien byc uzbrojony..

Telefon do brata zeby mnie scholowal do domu.. mysle w garazu pozagladam i bedzie gitara :) bo czaem od centralki gaowej wypadal taki zolty przewod a on byl chyba od alarmu i nie moglem wtedy palic auta i objawy byly te same.

W garZu sprawdzilem wszystko i kaplica.. dalej nic.. mysle.. "k*rwa!!!!!!!!!!!! zlom franocwaty 4 raz od dwuch tygodni mi jakiegos psikusa odwala :/"

Byla godzina 1 w nocy.. wiec podlaczylem tylko aku pod prostownik i poszedlem spac...

Auto stoi u elektryka :/ bo z tymi kablami jest taki burdel, ze nie chcialem nic kombinowqac .. mimo ze po elktroniku jestem.
a
Z hamulcami bylo to samo .. mowie mu.. "no teraz bedziesz mial heble jak zyleta!!!" i mi wywalilo tloczek hamulcowy :/

Czesem nie mam do tego sily... nie wiem ile wezmie elektryk bo kazalem mu zrobic tym porzadek.. i tak pewnie rozporka na przod poszla sie walic :/
<<: <<: <<: <<: <<: <<: <<: <<: <<: a


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » śr kwie 07, 2010 14:15

herbiasty, musisz mu mówić "no to teraz już nic w tobie nie zmieniam" to będzie jeździł posłusznie :grin:



Awatar użytkownika
adamgti
GTI
GTI
Posty: 1090
Rejestracja: sob paź 20, 2007 22:28
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: adamgti » śr kwie 07, 2010 18:38

jednym slowem KOZAK


the mechanic

Awatar użytkownika
brz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1350
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: brz » śr kwie 07, 2010 21:31

herbiasty pisze:Czesem nie mam do tego sily...
Auto z duszą. Najwyraźniej musi czasem pogrymasić. ;]

Nadrabia za to urodą. Przyznam się, że widzę je na forum pierwszy raz i nie mogę się napatrzeć. Kawał dobrej roboty!

Cierpliwości i do przodu. :pub:


Obrazek
t h e r e ' s •• m o r e •• t o •• l i f e •• t h a n •• c a r s •• a n d •• g i r l s •• b u t •• n o t •• m u c h

SPRZEDAM RESZTKI GRATÓW PO GOLFIE --> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=293690" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr kwie 07, 2010 23:16

to samo co brz miałem napisać ;) że urodę to ma w zamian za te psikusy niesamowitą :bajer: Herbi masz być silny ! :jezor:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
mustang877
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 776
Rejestracja: śr lut 27, 2008 22:59
Lokalizacja: BIELSK PODLASKI
Kontakt:

Post autor: mustang877 » czw kwie 08, 2010 00:12

tez miałem takie przygody kiedys jak jeździłem audi 2,8 quattro, także jestem z Tobą herbiasty, dasz rade :pub:



Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: herbiasty » czw kwie 08, 2010 09:35

Autko naprawione :)

Gosc zrobil porzadek z wszystkimi kablami :) mowil, ze najgorzej bylo z tym alarmem i centrala gazu bo byly polaczone jedno do drugiego.. o dziwo auto pali teraz lepiej na zimnym :shock:

Maras usowal z tego auta kable, ja usuwalem w cholere... ale i tak na elektryku musialo sie skoncyc.. w ogole to jeszcze kilka przelacznikow w pod deski mi wyciagnal. :mrgreen: :mrgreen: zostawilem na pamiatke..
to auto to kiedys musial byc batmobil, musiales pzelaczyc 10 przeloacznikow zeby ruszylo ;D

Ale jestem juz happy :) poskladalem caly swiezo wyprany srodek.. wyplakowalem :) i w weekend lece albo ze slupkami albo z panelami na glosniki..

Niestety na rozporke prawdopodobnie braknie ;(
brz pisze:Auto z duszą. Najwyraźniej musi czasem pogrymasić. ;]
No tak zauwazylem.. :) kiedys dawno temu tez mialem sroczke i byla kaprysna..
POOREK pisze:urodę to ma w zamian za te psikusy niesamowitą
Dzieki :bigok:


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
marcinas1983
VW Baron
VW Baron
Posty: 3413
Rejestracja: pn lip 24, 2006 19:56
Lokalizacja: Poznań/Mrowino
Kontakt:

Post autor: marcinas1983 » czw kwie 08, 2010 16:58

Pamiętam jak z tego auta zaczynałem wyciągać metry przewodów... uruchamiałem wtedy spryskiwać żeby działał tak jak w oryginale a nie na czerwony przycisk koło lewarka zmiany biegów... jak zaczynałem przy zbiorniczku spryskiwaczy, następnie czerwony przycisk :helm: a skończyłem na instalacji przy radiu :kac: normalnie samolot wszystkiego 2 lub nawet 3 razy więcej niż fabryka przewidziała :panna: .
Ostatnio zmieniony czw kwie 08, 2010 16:59 przez marcinas1983, łącznie zmieniany 1 raz.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=255554&p=3049586#p3049586

Obrazek

Awatar użytkownika
tochu
_
_
Posty: 2515
Rejestracja: sob sie 16, 2008 21:43
Lokalizacja: Warlubie / Grudziądz
Kontakt:

Post autor: tochu » czw kwie 08, 2010 21:11

uroki starszych aut po paru włascicielach magikach ;) ja miałem kiedys takie przeboje z corsą starą hehe

ale dobrze że już smiga ;)


viewtopic.php?f=87&t=592196 NAJTAŃSZY PROJEKT W POLSCE!! 1500 PLN PROJEKT!!
https://www.facebook.com/1500plnprojekt/

viewtopic.php?f=88&t=428497 Moje kochane EX cabrio :(

Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Post autor: ShauN » czw kwie 08, 2010 22:59

Jestem pod wrażeniem, autko prezentuje się rewelacyjnie - nie mogę się napatrzeć ;) Naprawdę dobra robota a że się czasem psuje - no ma już swoje lata ;) PozdraVWiam! ^^


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

Awatar użytkownika
Biperr0
I choose You!
I choose You!
Posty: 816
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 22:55
Lokalizacja: TarnoVWskie Dziury
Kontakt:

Post autor: Biperr0 » czw kwie 08, 2010 23:24

Pare miechów nie zaglądałem i tyle się zmieniło :) Felgi super ! Choć myślałem że wybierzesz seledyn .... ale i tak mi się bardzo podoba :bigok: :bigok: :bigok:



Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: herbiasty » pt kwie 09, 2010 10:07

ShauN pisze:autko prezentuje się rewelacyjnie - nie mogę się napatrzeć
Milo sie czyta takie posty :)
Biperr0 pisze:Pare miechów nie zaglądałem i tyle się zmieniło
caly czas do przodu :)

Zawsze leci polysk tak jak oponki musza sie swiecic :D
Jutro moze porobie fotki przy okazji zabawy ze slupkami :)

A oto moje jaja z gwintem!
.. juz nie mam ping-ponaga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No wiec tak:.. wczoraj postanowilem przycic troc he odboje zeby auto nie podskakiwalo jak pileczka po drodze..
Zmerzylem odleglosc od nadkola do dolu.. 51,5cm z obu stron..
Dzwignalem go do gory sciagnalem sprezyne na dol. sciagnalem oslonke i jest.. odboj :) mial jakies 3cm.. wiec mysle przytne go o jakas polowe: o tyle Obrazek

zrobilem tak z jednej i drugiej strony.. wiec jedziemy sie przejechac :D
Na poczatku zonk bo dalej twardo jak cholera w dodatku cos sie tlucze i przycieraja opony, zajazd pod garaz mierze wysokosc ..... 50cm!!! co do cholery..
Mysle.. dzwigne gwinta do gory o 1cm bo moze sie bardziej ugina...
Wyjazd.. w ogole to sie zawiesilem pod domem :/ ale... znow to samo
pod garaz... znow 50cm!!!! k*rwa!!! ile to auto mozna dzwigac..
do gory i 5mm gwinta w gore.. przejazdzka.. no jakby juz lepiej ale dalej cos sie tlucze z prawej strony..
pod dom.. mierze jakies 50,5cm.. dostalem agresji..
dziwgnalem go kolejne 1cm i mysle musi juz byc!!!
Faktycznie :) juz jest gitara auto normalnie jedzie a przed da sie lekko ugiac... jednak przy duuuuzych chopkach cos tlucze...
i nagle mnie oswiecilo.. PODLUZNICA i POLOSKA!!! :|
Zajazd pod garaz.. faktycznie wytarta lekko. musza ja jeszc ze minimalnie zaklepac i bedzie git :)
A teraz wnioski.. wczesniej mialem tak auto posadzone ze sprezyna od gwinta musiala byc poprostu luzna!!! jak wycialem 1,5cm odboju i musialem go dzwignac 2,5cm!! co razem daje 4cm!!!!!!!
Masakra!!!
BTW oto jak zajezdzam do domu :)
Obrazek tu juz robilem foto jak jest miekki.. kolo jest 13cm nad ziemia. a jak bylo twardo to sie odrywalo jescze wiecej :D
No i jak auto teraz siedzi..
Obrazek Obrazek 35mm nad ziemia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a ha. i tyl skrecilem 5mm :)

Zamowilem jeszcze wczoraj tlumik koncowy z Golfa II 16V.. ale nie ma nadzis w sklepie. :(


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: herbiasty » pt kwie 09, 2010 10:48

i takie spontan foto z wczoraj :) po pracy.. Obrazek

A oto moje jaja z gwintem!
.. juz nie mam ping-ponaga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No wiec tak:.. wczoraj postanowilem przycic troc he odboje zeby auto nie podskakiwalo jak pileczka po drodze..
Zmerzylem odleglosc od nadkola do dolu.. 51,5cm z obu stron..
Dzwignalem go do gory sciagnalem sprezyne na dol. sciagnalem oslonke i jest.. odboj :) mial jakies 3cm.. wiec mysle przytne go o jakas polowe: o tyle Obrazek

zrobilem tak z jednej i drugiej strony.. wiec jedziemy sie przejechac :D
Na poczatku zonk bo dalej twardo jak cholera w dodatku cos sie tlucze i przycieraja opony, zajazd pod garaz mierze wysokosc ..... 50cm!!! co do cholery..
Mysle.. dzwigne gwinta do gory o 1cm bo moze sie bardziej ugina...
Wyjazd.. w ogole to sie zawiesilem pod domem :/ ale... znow to samo
pod garaz... znow 50cm!!!! k*rwa!!! ile to auto mozna dzwigac..
do gory i 5mm gwinta w gore.. przejazdzka.. no jakby juz lepiej ale dalej cos sie tlucze z prawej strony..
pod dom.. mierze jakies 50,5cm.. dostalem agresji..
dziwgnalem go kolejne 1cm i mysle musi juz byc!!!
Faktycznie :) juz jest gitara auto normalnie jedzie a przed da sie lekko ugiac... jednak przy duuuuzych chopkach cos tlucze...
i nagle mnie oswiecilo.. PODLUZNICA i POLOSKA!!! :|
Zajazd pod garaz.. faktycznie wytarta lekko. musza ja jeszc ze minimalnie zaklepac i bedzie git :)
A teraz wnioski.. wczesniej mialem tak auto posadzone ze sprezyna od gwinta musiala byc poprostu luzna!!! jak wycialem 1,5cm odboju i musialem go dzwignac 2,5cm!! co razem daje 4cm!!!!!!!
Masakra!!!
BTW oto jak zajezdzam do domu :)
Obrazek tu juz robilem foto jak jest miekki.. kolo jest 13cm nad ziemia. a jak bylo twardo to sie odrywalo jescze wiecej :D
No i jak auto teraz siedzi..
Obrazek Obrazek 35mm nad ziemia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a ha. i tyl skrecilem 5mm :)

Zamowilem jeszcze wczoraj tlumik koncowy z Golfa II 16V.. ale nie ma nadzis w sklepie. :(


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości