MKIV GTI by Kros 20thAE

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adam1985
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 566
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 11:22
Lokalizacja: Łowicz (ELC)
Kontakt:

Post autor: adam1985 » wt mar 02, 2010 21:26

Sie nie chwal porcelan, husteczkowo sie swieci :helm: a i po kolacji ponoc takie bardzo ciezko domyc jest :green_fuck:


[img]http://img190.imageshack.us/img190/7876/podpisp.jpg[/img]
[b][i].:B4 Competition:.[/i][/b]

Awatar użytkownika
KaeROeS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 363
Rejestracja: wt gru 02, 2008 04:01
Lokalizacja: Jaslo/Linden

Post autor: KaeROeS » śr mar 03, 2010 21:03

adam1985 pisze:Sie nie chwal porcelan, husteczkowo sie swieci :helm: a i po kolacji ponoc takie bardzo ciezko domyc jest :green_fuck:
Hehe dzisiaj wypolerowalem kolejna czesc z zestawu porcelany.

Szyna paliwowa i rura od turba w ksztalcie kolana (charge pipe).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony śr mar 03, 2010 21:03 przez KaeROeS, łącznie zmieniany 1 raz.


:mk3:

Awatar użytkownika
Golf4ista
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: śr lis 21, 2007 17:14
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Post autor: Golf4ista » pt mar 05, 2010 12:18

Piekna robota :) poprostu brak słow co do autka:D az sie buzia cieszy jak takie autka sie widzi, jeszcze troche i co miesiac bedziesz mogl zmieniac rodzaj felg na inne heheh. Widze ze pochodzisz z Jasła wiec pzdr. z Gorlic :)

ps. szukałem tej pasty " Mother's" po necie i nie moge znalezc, macie chlopaki gdzies namiar na nia?
Ostatnio zmieniony pt mar 05, 2010 12:20 przez Golf4ista, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
KaeROeS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 363
Rejestracja: wt gru 02, 2008 04:01
Lokalizacja: Jaslo/Linden

Post autor: KaeROeS » pt mar 05, 2010 21:37

Golf4ista pisze:Piekna robota :) poprostu brak słow co do autka:D az sie buzia cieszy jak takie autka sie widzi, jeszcze troche i co miesiac bedziesz mogl zmieniac rodzaj felg na inne heheh. Widze ze pochodzisz z Jasła wiec pzdr. z Gorlic :)

ps. szukałem tej pasty " Mother's" po necie i nie moge znalezc, macie chlopaki gdzies namiar na nia?
Dzieki.

Przyszlo mi dzisiaj pare nowych czesci.
-Froge turbo inlet pipe TIP
-wypolerowany zawor zwrotny forge 007
-wypolerowane zakretki do oleju i plynu chlodnicy forge
-nowy filtr itg

Jutro bede wkladal ta rure czarna i mysle tez przerobic wreszcie przedni gwint zeby mozna bylo obnizyc bardziej na wiosne.

Obrazek


:mk3:

Dzigit84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 546
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 20:47
Lokalizacja: Chicago/ Podlasie

Post autor: Dzigit84 » sob mar 06, 2010 22:51

:prayer: :prayer: :prayer: :prayer: ja musze zobaczyc to autko na zywo


Obrazek

Dzigit84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 546
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 20:47
Lokalizacja: Chicago/ Podlasie

Post autor: Dzigit84 » pn mar 08, 2010 20:17

A bedziesz zmienial uszcxzelke pod kolektorem na grubsza ponoc robi robote. jest taka na BlackForestIndustries.com


Obrazek

Awatar użytkownika
KaeROeS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 363
Rejestracja: wt gru 02, 2008 04:01
Lokalizacja: Jaslo/Linden

Post autor: KaeROeS » pn mar 08, 2010 20:50

Dzigit84 pisze:A bedziesz zmienial uszcxzelke pod kolektorem na grubsza ponoc robi robote. jest taka na BlackForestIndustries.com
Raczej nie, kupilem jedynie nowa uszczelke zeby wymienic jak bede wyciagal kolektor. W sobote przerobilem gwint i wlozylem ta turbo inlet pipe. Teraz turbina kreci sie do ok 23psi.

A tak przy okazji mam maly problem. Chodzi o pokrywe glowicy. To juz druga ktora wypolerowalem i obydwie maja jakies plamy co nie puszcza chocby niewiem co. Na poczatku myslalem ze trafila mi sie jakas felerna pokrywa wiec pierwsza sprzedalem i kupile znowa ale znowu to samo. Prubowalem od nowa ja polerowac i dalej to samo. Im wiecej pasty daje zeby polerowac tymbardziej widac te plamy. W cieniu nie jest zle ale w sloncu widac je troche. Niewiem czy zle cos robie czy moze to wina metalu ze ma takie przebarwienia.

Tu jest fotka na ktorej mniejwiecej widac te plamy. Ciezko je zrobic aparatem bo tylko pod katem sa widoczne.

Obrazek


:mk3:

Dzigit84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 546
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 20:47
Lokalizacja: Chicago/ Podlasie

Post autor: Dzigit84 » wt mar 09, 2010 02:10

No to swiszcze troszke a trzyma dobrze boost do konca czy spada??

Co do pokrywy ja mysle ze to wina odlewu to jest jakas domieszka alu i jakiegos innego metalu mozliwe ze te miejsca stygnal puzniej lub wczesniej i stad te plamy


Obrazek

Awatar użytkownika
KaeROeS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 363
Rejestracja: wt gru 02, 2008 04:01
Lokalizacja: Jaslo/Linden

Post autor: KaeROeS » wt mar 09, 2010 13:39

Dzigit84 pisze:No to swiszcze troszke a trzyma dobrze boost do konca czy spada??

Co do pokrywy ja mysle ze to wina odlewu to jest jakas domieszka alu i jakiegos innego metalu mozliwe ze te miejsca stygnal puzniej lub wczesniej i stad te plamy
Trzyma 20-21psi caly czas :bigok:


:mk3:

Dzigit84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 546
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 20:47
Lokalizacja: Chicago/ Podlasie

Post autor: Dzigit84 » wt mar 09, 2010 21:01

to zajebiscie.
Dzisiaj polecialem z ta pasta do polerki metalu. szkoda tylko ze juz mam je skrecone efekt porazajacy


Obrazek

Awatar użytkownika
Przewodnik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 228
Rejestracja: pt sie 11, 2006 22:22
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Przewodnik » ndz mar 21, 2010 18:22

Witaj kolego Piękna robota z tą polerką powiedz :) wszystko jedziesz ręcznie docieerasz papierkiem i te trudne miejsca tęż ręcznie pastą czy masz jakiś magiczny sposób :hmm:


NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA LECZ LOGO NA MASCE VW I WSZYSTKO JASNE !!!!
Sprzedam przednie wzmocnienie golf 4 bez klimy,

Awatar użytkownika
tuner
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 03, 2006 22:43
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: tuner » ndz mar 21, 2010 18:38

Wszystko ręcznie jedzie.. :helm:


Wulkanizacja "OPONER" Białystok ul.Daleka14

WWW.VWZONE.PL

http://vagsociety.pl/

JacekK1986
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 135
Rejestracja: pt lip 13, 2007 19:39
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: JacekK1986 » ndz mar 21, 2010 22:43

Przewodnik pisze:Witaj kolego Piękna robota z tą polerką powiedz :) wszystko jedziesz ręcznie docieerasz papierkiem i te trudne miejsca tęż ręcznie pastą czy masz jakiś magiczny sposób :hmm:
Kolega widzę z NS więc do Jasła będziesz mógł zaglądnąć. Marcin najprawdopodobniej będzie na wakacjach (jeśli plany mu się nie zmienią) więc osobiście można się będzie dowiedzieć u "Mistrza Polerki" co i jak ;)



Awatar użytkownika
KaeROeS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 363
Rejestracja: wt gru 02, 2008 04:01
Lokalizacja: Jaslo/Linden

Post autor: KaeROeS » pn mar 22, 2010 00:22

JacekK1986 pisze:
Przewodnik pisze:Witaj kolego Piękna robota z tą polerką powiedz :) wszystko jedziesz ręcznie docieerasz papierkiem i te trudne miejsca tęż ręcznie pastą czy masz jakiś magiczny sposób :hmm:
Kolega widzę z NS więc do Jasła będziesz mógł zaglądnąć. Marcin najprawdopodobniej będzie na wakacjach (jeśli plany mu się nie zmienią) więc osobiście można się będzie dowiedzieć u "Mistrza Polerki" co i jak ;)
Hehe 5 czerwca bede. Ostatnio nie mialem nawet kiedy tutaj zagladnac bo wreszcie znalazlem prace ale robie po 12 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu. Dzis znalazlem troche czasu i troche porobilem przy aucie.
A wiec silnik jest juz prawie skonczony, zalozylem pokrywe,kolektor i zakretki, musze jeszcze jedynie zawor zwrotny zalozyc. Wszystko bedzie jeszcze wyczyszczone i nablyszczone ale mniej wiecej tak to wyglada.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nowa galka zmiany biegow Forge.

Obrazek


:mk3:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości