GOLF MK4 by GoNzO / wszystko na 1 stronie tematu

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
_Daniel_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: sob sty 03, 2009 14:28
Lokalizacja: Chatka Wielkiego Władka
Kontakt:

Post autor: _Daniel_ » wt sty 05, 2010 19:41

GoNzO !!! pisze:Każdy sobie chwali to co ma
co jak co ale benzynka rulez :okej: , mialem 2 benzyniaki i 2 diesle więc mam porównanie, w klekociku tyle dobrego że nie jest paliwożerny :drinkers: ale akurat trafił się fajny diesel i tak już został....

porównanie benzyny do diesla ? :D

1.9 (ARL)= 1.8T
zdecydowanie wolałbym 1.8T mimo że moc taka sama 150KM
Ostatnio zmieniony wt sty 05, 2010 19:48 przez _Daniel_, łącznie zmieniany 1 raz.



Sebek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 19:10
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Sebek » wt sty 05, 2010 19:42

szocik88 pisze:Tylko ludzie nie doceniają tdi... tyle mam do powiedzenia na ten temat
sluchaj...ty nie kojarzysz bo masz za krotki staz, jest pewnien uzytkownik tego forum. mial mk3 TDI- 90km tzw "zetor". Doszlo do tego ze golf mial +/-257km i 515Nm - jesli dobrze pamietam, zapier... jak wsciekly (nawet tytul mistrza Polski 1/4 w TDI zdobyl). Ale co z tego...adam przesiadl sie na S4 teraz ma po lekkich i stosunkowo nie kosztownych modyfikacjach 443KM robi niskie 12tki na 400m, z rolki szatan a i na torze nie 1 utrze nosa. TDIk byl dobry ale raczej na prosta :grin: Wiec prosze nie porownujmy TDI i R32 ...nie da sie ich po prostu stawiac obok siebie. Koniec OT i nie zasmiecajmy watku dla kolegi. Ja bym sie lekko *#cenzura#* gdyby w moim przez kilka stron toczyla sie batalia tdi vs. benyzna. To temat od wiekow poruszany odkad diesle przestaly byc tymi zle opalajacymi i mulowatymi autami. Kazdy porownuje TURBOdiesle z beznyna, a trzeba bylo by z TURBObenzyna. Fakt faktem mozna miec ok 200 km i 400nm nadal auto ktore bedzie palic 9-10ltr w miescie, co za tym idzie bedzie stosunkowo ekonomiczne. ALE NIGDY NIE DOROWNA MOCNEJ TURBO BENZYNIE, jak i w samej jezdzie jak i wprowadzeniu jak i w mocach ktore sie osiaga. Zaraz pewnie uslysze zastrzezenia np o AUDI TDI LeMans ktore wygyrwa wysicgi 24h i ma tdi. Spojrz tylko ze sam jezdze poki co tdi :goof:


Life's simple. You make choices and don't look back.

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » wt sty 05, 2010 19:49

nic dodac nic ujac do powyzszego posta Sebka ;) i dobrze powiedziales POKI CO tdi ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
szocik88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 328
Rejestracja: pn gru 21, 2009 19:06
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: szocik88 » wt sty 05, 2010 19:57

jeździłem s3 2002 rok 210 km jakos mnie to nie zauroczyło wiec ja mam inny pogląd, ja wole diezla Ty wolisz benzyne proste. AAA i jedna najwazniejsza rzecz kolego Sebek, ja nie chce auta na wyscigi wiec mi tutaj nie mów o jakiejś 1/4 mili. auto ma być do normalnej jazdy a przy okazji mam mieć cos pod pedałem. Po co mi benzyna która chla benzyny 15 litrów jak mam diezla który spali 10 litrów a bedzie jezdzil tak samo. I nie kozacz że masz jakis staż bo to nie ma nic do tego. Pozdrawiam :bigok:



Sebek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 19:10
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Sebek » wt sty 05, 2010 20:22

szocik88 pisze:jeździłem s3 2002 rok 210 km jakos mnie to nie zauroczyło wiec ja mam inny pogląd, ja wole diezla Ty wolisz benzyne proste. AAA i jedna najwazniejsza rzecz kolego Sebek, ja nie chce auta na wyscigi wiec mi tutaj nie mów o jakiejś 1/4 mili. auto ma być do normalnej jazdy a przy okazji mam mieć cos pod pedałem. Po co mi benzyna która chla benzyny 15 litrów jak mam diezla który spali 10 litrów a bedzie jezdzil tak samo. I nie kozacz że masz jakis staż bo to nie ma nic do tego. Pozdrawiam :bigok:
czy ty widzisz sam co piszesz?? Bo juz nie moge...

wyjezdzasz z dieslami ktore objezdzaja r32!!! To ci pisalem postaw seria vs. seria, potem postaw ten swoj wymodzony turbognojek vs. r32 po modach.

Co ty mi wyjezdzasz z S3?? czy to wyznacznik klasy hot hatch?? Skoro cie niezauroczylo to musisz miec naprawde mocnego diesla...tylko mi nie mow ze twoj seryjny tdi jezdzi jak S3 bo nie uwierze..kolejny raz probujesz do seryjnych aut porownywac modzone.

Gdzie ja napisalem ze wole benzyne?? Ci pisalem ze sam TDI jezdze. Po porstu dieselowi daleko do turbobenzyny.

Diesel nie bedzie jezdzil tak samo..powtarzam ci to chyba z 3ci raz !!!

Skoro nie mowisz o wyjazdach na tor itd... to po ci ci mocne auto w miescie jest ograniczenie do 50km/h.

REASUMUJĄC: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :okej:


co wieciej, zaloze sie ze zmienisz zdanie bo sam kiedys mysalem podobnie :hmm:
Ostatnio zmieniony wt sty 05, 2010 20:23 przez Sebek, łącznie zmieniany 1 raz.


Life's simple. You make choices and don't look back.

Sebek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 19:10
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Sebek » wt sty 05, 2010 20:25

!DIESLA nigdy nie zamienię na BENZIN!

Sprzedam ori alufelgi 15" do MKIV
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=292934
he, posluchal :green_fuck:


Life's simple. You make choices and don't look back.

Awatar użytkownika
szocik88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 328
Rejestracja: pn gru 21, 2009 19:06
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: szocik88 » wt sty 05, 2010 20:31

Dokładnie, to Ty pierwszy zacząłeś nie ja. Masz racje -> :rotfl:



Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » wt sty 05, 2010 20:36

nie robmy smietnika w temacie Gonza ;) peace ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Sebek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 19:10
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Sebek » wt sty 05, 2010 22:41

PANIE MODERATORZE WNOSZE O KOMISYJNE USUNIECIE TYCH MOICH WYPOCIN. Z KILKU STORN. Jak i innych OFF TOPicowych postow, ktore nic nei wnosza do tematu o mk4 Gonza. Zwrocilem uwage ze i w temacie Frykasnej Bory nasz tzw. "ROOKIE" probuje swiatu wyjasniac ze tdi lepsze niz R32 :D

pozdrawiam zegnajac sie jakze wymownym przyslowiem:

Nie dyskutuje z debilami, najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, by następnie pokonać doświadczeniem
Ostatnio zmieniony wt sty 05, 2010 22:42 przez Sebek, łącznie zmieniany 1 raz.


Life's simple. You make choices and don't look back.

Sebek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 19:10
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Sebek » wt sty 05, 2010 23:05

GoNzO !!! pisze: 2. Tylny zderzak od wersji US

5. Jak już będzie wieksza fela to gleba :satan:
Obrazek

Jak juz posadzisz go bardziej zadbaj o to zeby tylne kola poszly na boki, widze ze opona sie ladnie ulozyla wiec bedzie najs wyglądać. O ocieranie sie nie martw, to jest VW- musi ocierac. Jak mowi haslo: "if it ain't rubbin' it ain't dubin' " :bajer:

tu masz fote u mnie. (sprzecifikacja: 18x9j ET35 +25mm dystans)
Obrazek




Co do zderzaka tyl US - nie mam pewnosci czy podejdzie ci dokladka 25th ktora obecnie masz pod zderzak us- sa one zwyczajnie dluzsze. i tak jak na przedni nie pasuje listwa z EU tak podejrzewam ze dol tez moze byc inny.
Ostatnio zmieniony wt sty 05, 2010 23:19 przez Sebek, łącznie zmieniany 2 razy.


Life's simple. You make choices and don't look back.

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » śr sty 06, 2010 00:08

Sebek pisze:PANIE MODERATORZE WNOSZE O KOMISYJNE USUNIECIE TYCH MOICH WYPOCIN. Z KILKU STORN
moich tez ;) ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
GoNzO !!!
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: sob mar 14, 2009 19:12
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: GoNzO !!! » śr sty 06, 2010 17:55

Sebek pisze:Jak juz posadzisz go bardziej zadbaj o to zeby tylne kola poszly na boki, widze ze opona sie ladnie ulozyla wiec bedzie najs wyglądać. O ocieranie sie nie martw, to jest VW- musi ocierac. Jak mowi haslo: "if it ain't rubbin' it ain't dubin' "

tu masz fote u mnie. (sprzecifikacja: 18x9j ET35 +25mm dystans)
Dystans będe dawał z tyłu po 1cm, więcej nie chce bo mam mięki gwint, a przud zostanie tak jak jest, ładnie będzie to wyglądać i glebe konkretną bedzie można zrobić ;)
Sebek pisze:Co do zderzaka tyl US - nie mam pewnosci czy podejdzie ci dokladka 25th ktora obecnie masz pod zderzak us- sa one zwyczajnie dluzsze. i tak jak na przedni nie pasuje listwa z EU tak podejrzewam ze dol tez moze byc inny.
Na przud do zdesia US, napewno nie bedzie pasować dokładka 25J, trzeba będzie przrobić ten który jest obecnie. Co do tyłu to kiedyś ogarniałem temat i dokładka EU pasuje do zdesia US :bajer:


Moje MK4 25 Jahre GTI
viewtopic.php?t=266320" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
lluukkaasss
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 631
Rejestracja: wt lut 21, 2006 00:19
Lokalizacja: WLKP

Post autor: lluukkaasss » ndz lut 21, 2010 00:34

dobry projekt, gustownie i czysto bez zbędnych pierdół pozdr



Awatar użytkownika
GoNzO !!!
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: sob mar 14, 2009 19:12
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: GoNzO !!! » ndz lut 21, 2010 22:53

Foto jak golfina prezęciła się w zimowej scenerii :helm: Aż dziwne że dokładka 25J przetrwała w całości :green_fuck:

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn lut 22, 2010 20:12 przez GoNzO !!!, łącznie zmieniany 1 raz.


Moje MK4 25 Jahre GTI
viewtopic.php?t=266320" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości