DZI TI AJ od bossmana (aktualizacja str. 53)

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » wt sie 18, 2009 17:57

becior, mam iinne zmartwienie...dzis mi padło podnoszenie szyby...silnik ciagnie ale cos blokuje, i szyba wraca w dół. W warstzacie powiedizeli mechaniki,ze podnosnik szyb i silniczek trzeba wymienic...w serwisie koszt 2 tysiaki na strone...z drugiej strony lada chwila tez padnie więc.... :grrr:


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Pustylol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: czw sie 31, 2006 12:19
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: Pustylol » sob sie 22, 2009 00:14

Bossman pisze:becior, mam iinne zmartwienie...dzis mi padło podnoszenie szyby...silnik ciagnie ale cos blokuje, i szyba wraca w dół. W warstzacie powiedizeli mechaniki,ze podnosnik szyb i silniczek trzeba wymienic...w serwisie koszt 2 tysiaki na strone...z drugiej strony lada chwila tez padnie więc.... :grrr:
*#cenzura#* głupoty.. sam sobie zrób..
jesli silnik chodzi to gitara kupujesz sammechanizm który nowy kosztuje 80zł podajze nie wiecej odkrecasz stary przekadasz silnmik zakldasz i gitara
te szyby to czesty mankament w mk3...



Awatar użytkownika
charison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 461
Rejestracja: wt lip 01, 2008 18:54
Lokalizacja: E-g
Kontakt:

Post autor: charison » sob sie 22, 2009 10:31

Bossman pisze:becior, mam iinne zmartwienie...dzis mi padło podnoszenie szyby...silnik ciagnie ale cos blokuje, i szyba wraca w dół. W warstzacie powiedizeli mechaniki,ze podnosnik szyb i silniczek trzeba wymienic...w serwisie koszt 2 tysiaki na strone...z drugiej strony lada chwila tez padnie więc....
Mialem to samo ale zeby 2tysiaki?!?! to ladne te mechaniki :goof:
Ja wymienilem sobie sam :) ponad godzinka roboty :grin:

Gulf bardzo mi sie podoba, Dobra fela :bigok:

Milej podrozy w takim razie :D


Obrazek
NetKredyty.pl - Notowania giełdowe, kursy walut, kredyty, konta osobiste i firmowe.
Mnóstwo Gier na Wii i masa filmów.. ZAPRASZAM!

Awatar użytkownika
Pustylol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: czw sie 31, 2006 12:19
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: Pustylol » sob sie 22, 2009 12:23

teraz nie bedziemy grilowac na zlocie tylko smazyć karkówke na patelni hehe



Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » sob sie 22, 2009 15:24

Bossman no co ty kup używkę i sam zamontuj, po co wywalać kasę na nowe :bigok:


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » czw sie 27, 2009 16:33

becior pisze:Bossman no co ty kup używkę i sam zamontuj, po co wywalać kasę na nowe
nie no przecie nawet przez mysl mi nie przeszło ,zeby dac 2 klocki na jakis durny silniczek. Za ta kase to bym miał klimatronika:) i zostało by jeszcze na choinki na diody jakies fajne.

Szyby z grubsza ogarnięte, tutaj dzięki dla Gobo. Od strony pasazera podciagnieta linka i śmiga jak nówka. Od strony kierowcy wszystko ładnie, tylko linka sie zmasakrowała troche w jednym miejscu, więc szukam mechanizmu od strony kierownika z ładną linką i bedzie gites:)
charison pisze:Mialem to samo ale zeby 2tysiaki?!?! to ladne te mechaniki
Ja wymienilem sobie sam ponad godzinka roboty
wiesz to podałem Ci tylko koszt czesci, czyli mechanizm ponad 400zł plus silniczek prawie 1500:) to tak bardziej jako anegdote napisałem, bo za 2 klocki to mozna golfa 3 całego kupic:)

pzdr


a wczoraj był całkiem ciekawy wieczór :grin:

Obrazek


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » czw sie 27, 2009 17:23

Fota na wzor vortexu :chytry: Swietna bryka, swietna fota. Kiedy foty z sesji beda



Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » czw sie 27, 2009 18:05

Mmm ładnie wygląda na tej fotce, czekam na resztę :bigok:


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

mcsym
Forum Master
Forum Master
Posty: 1613
Rejestracja: wt lip 04, 2006 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: mcsym » czw sie 27, 2009 18:16

A ten parasol to po co? Padało? :goof:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141210&postdays=0&postorder=asc&start=0]byłe mk3[/url]

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » czw sie 27, 2009 21:16

Bojssman, czego sie juz nie swiecisz :chytry: poza tym zapiekły ci sie nakrętki od gwintu czy jak :green_fuck: foto gites majonez aa kiedy ta zgrzewka dla mnie :grin:



Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » czw sie 27, 2009 21:24

To czekam teraz na efekty tej cieakwej sesji z parasolkami :bigok:


NORD-VAG.PL

Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » pt sie 28, 2009 18:52

mcsym pisze:A ten parasol to po co? Padało?
a lało Panie jak z cebra, potem jeszcze śniegiem posypało, więc parasol był jak znalazł.
Mmm ładnie wygląda na tej fotce, czekam na resztę
kkkubek pisze:To czekam teraz na efekty tej cieakwej sesji z parasolkami
no także czekam na fotki od kolegi który focił, póki co jeszcze jedna moja...
Obrazek
vwosiu pisze:Bojssman, czego sie juz nie swiecisz poza tym zapiekły ci sie nakrętki od gwintu czy jak foto gites majonez aa kiedy ta zgrzewka dla mnie
ehhh, nie świecę się, bo na jaw wyszłą ta cała afera korupcyjna, gdzie usiłowałem przekupić Cie tą wspomnianą właśnei zgrzewką, nei wiem jakim cudem, ale ktoś musiał być świadkiem naszej rozmowy, doniósł kapuś jeden no i pożegnałem się z moderowaniem :|

Odnosnie gwintu to fatycznie sie zapiekł, ale jak sie z nim uporam to oczywsicie jak najszybciej go podniosę na maxa, żeby ładnie wyglądało :grin:


Żarty żartami i wiem,ze powtarzam to co wiele osob mowi, ale to moj jedyny samochod do jazdy na codzien a w Lublinie mamy naprawdę drętwe drogi. Codziennie do pracy jade 7 km w jedna strone i mimo,ze droge znam na pamiec to dosc czesto zawalam podwoziem o garby :/ ...a to boooliiii.....
Powiem Ci,ze podczas urlopu zrobiłem moze z 1500kilometrow, wyjezdzajac z Lublina przyjeba...em podwoziem, póxneij wspomniane 1500km po Polsce bez nawet delikatnej przycierki, do czasu powrotu i po dosłownei minucie od przekroczenia granic LBN kolejny dzown miską tym razem....takze cos w tym musi byc....

Jutro beda zmieniane tarcze z tyłu to przy okazjii moze cos tam pokręcę :roll:


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » pt sie 28, 2009 19:30

Bossman pisze: ehhh, nie świecę się, bo na jaw wyszłą ta cała afera korupcyjna, gdzie usiłowałem przekupić Cie tą wspomnianą właśnei zgrzewką, nei wiem jakim cudem, ale ktoś musiał być świadkiem naszej rozmowy, doniósł kapuś jeden no i pożegnałem się z moderowaniem :|
fuck to tak za głupote sie płaci :green_fuck:
to tak na powaznie podoba mi sie golf :grin: pewnie do majóvwki sie nic nie zmieni 2010 to zobacze jak to wygląda na zywo co do jazdy nizej wiem tez jak to jest obciera dobija szura tez mnie to boli twoje auto i tak dobrze wygląda z czystej ciekawosci cxzasem skrec go na maksa i zrob kilka zdjec :grin:



Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » pt sie 28, 2009 23:56

vwosiu pisze:tak dobrze wygląda z czystej ciekawosci cxzasem skrec go na maksa i zrob kilka zdjec
problem w tym, ze przód jest już na maxa :grrr:


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości