[ VR6 BLUE FOX EDITION ]

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adamgti
GTI
GTI
Posty: 1090
Rejestracja: sob paź 20, 2007 22:28
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: adamgti » sob lip 19, 2008 10:09

a mi się zupełnie nie podoba taki gejowski i te lambo doorsy to do dupy, wloty na masce wieśniacke

p.s. ładna dziewczyna na fotkach


the mechanic

Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » sob lip 19, 2008 10:28

widze ze nie tylko ja mam takie zdanie F&F z golfa nie zrobisz choc bys sie starał niewiadomo ile


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » sob lip 19, 2008 16:22

Zgadzam sie z kolegami powyżej drzwi do góry zupełnie nie pasują do Golfa, zupełny przerost formy nad treścią. Ale dziewczyna ładna uratowała całą sprawę.
Ostatnio zmieniony sob lip 19, 2008 16:24 przez becior, łącznie zmieniany 1 raz.


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » sob lip 19, 2008 16:25

taki gejowski i te lambo doorsy to do dupy, wloty na masce wieśniacke
Kolego czemu tak nerwowo reagujesz?? Troche przystopuj ze slowami. Wystarczy napisac ze lambo dorsy, fele i wloty na masce do wymiany i bedzie calkiem ladne autko. Bo procz tych 3 dziwnych zmian wlasciciel duzo bledow w tuningu nie popelnil.



Awatar użytkownika
Semian
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 887
Rejestracja: pn gru 06, 2004 18:58
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Kontakt:

Post autor: Semian » sob lip 19, 2008 16:51

prosze nie rozsmieszaj mnie z tym tekstem ze wlasciciel nie popelnil bledow... a gdzies jest napisane jak ma wygladac kazdy golf ? kazdy przeprowadza takie zmiany jakie mu sie podobaja a nie idzie utarta sciezka tzn nisko szeroko i gladko...noo ale widac kolego ze klapki na oczach i german najlepszy dla CIebie :P


projekt jetta coupe 2
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3286710#3286710

foxy82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pt lut 11, 2005 14:20
Lokalizacja: TG

Post autor: foxy82 » sob lip 19, 2008 18:33

adamgti pisze:a mi się zupełnie nie podoba taki gejowski i te lambo doorsy to do dupy, wloty na masce wieśniacke

p.s. ładna dziewczyna na fotkach
Zwłaszcza że ów wloty to nakładki :rotfl:



Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » sob lip 19, 2008 19:39

adamgti pisze:a mi się zupełnie nie podoba taki gejowski i te lambo doorsy to do dupy, wloty na masce wieśniacke
słuchaj gejowskie to może być zachowanie lub jakiś koleś a nie samochód, (chyba że różowy) chociaż i tak każdy ma inny gust, bez względu na to czy jest gejem czy nie ...
Semianek pisze:prosze nie rozsmieszaj mnie z tym tekstem ze wlasciciel nie popelnil bledow... a gdzies jest napisane jak ma wygladac kazdy golf ? kazdy przeprowadza takie zmiany jakie mu sie podobaja a nie idzie utarta sciezka tzn nisko szeroko i gladko
Właśnie, każdy robi tak jak uważa panie adamgti , ja przerobiłem całe auto, calutkie było rozebrane i je robiłem od podstaw, Ty jak widać dałeś glebe, fele i też masz efekt, bo ładnie wygląda, ale ja robie po swojemu dlatego autko już się ukazało w Niemieckiej gazecie VW, podczas mojego pobytu w Berlinie :)
foxy82 pisze:Zwłaszcza że ów wloty to nakładki :rotfl:
i tu kolego niespodzianka ... fabryka wypuściła kilka modeli z ów wlotami na masce firmy KAMEI i Ci powiem że dobrze że je mam, bo jakbym je ściągnął to przez oryginalne otwory w masce leciała by non stop woda na silnik podczas deszczu ... a wtedy dopiero by się różne rzeczy działy ...

P.S. oczywiście przyjmuje słowa krytyki bez żadnych złości, a nie typu "gejowski" (kolego poczytaj sobie co oznacza słowo gej, później naucz się przydzielać ten wyraz do odpowiednich zdań ...
Ostatnio zmieniony sob lip 19, 2008 19:40 przez Fox_00, łącznie zmieniany 1 raz.



foxy82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pt lut 11, 2005 14:20
Lokalizacja: TG

Post autor: foxy82 » sob lip 19, 2008 19:46

Wloty..nakładki..zwał jak chciał..chodziło mi o to że to produkt dedykowany do Golfa.
Sam projekt zupełnie nie w moim guście..ale szanuję osoby takie jak Ty za czas i podejście.
Co do Pana Adama - to nie wiem czy dobrze kojarze ale jego mk2 stało w takiej konfiguracji na allegro więc nic tam nie wsadził..upss..tablice :grin:



Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » sob lip 19, 2008 20:52

kazdy przeprowadza takie zmiany jakie mu sie podobaja a nie idzie utarta sciezka tzn nisko szeroko i gladko...noo ale widac kolego ze klapki na oczach i german najlepszy dla CIebie
Zgadles wole germanca niz F&F, tym bardziej w Vw Mk2. A z tego auta mozna nieduzym nakladem pracy zrobic germanca, bo duzo mu nie brakuje. Ale widze kolego ze lubisz F&F w Golfach, czego nie neguje bo kazdy ma jakis swoj styl. Pozdro



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » sob lip 19, 2008 22:08

Fox_00 pisze:ale ja robie po swojemu dlatego autko już się ukazało w Niemieckiej gazecie VW, podczas mojego pobytu w Berlinie
Co się nic nie chwaliłeś? Jakieś skany pokaż :bigok:



Awatar użytkownika
matys27
,
,
Posty: 973
Rejestracja: pn lip 23, 2007 17:19
Lokalizacja: [NDZ] Działdowo
Kontakt:

Post autor: matys27 » ndz lip 20, 2008 10:46

Fox_00 pisze: ale ja robie po swojemu dlatego autko już się ukazało w Niemieckiej gazecie VW, podczas mojego pobytu w Berlinie :)
no no i kolega się niczym nie pochwalił, zapodaj jakieś skany tej gazetki :chytry: ciekawość mnie zżera

a co do sesji no to powiem, że ciekawa :bajer:
Ostatnio zmieniony ndz lip 20, 2008 10:50 przez matys27, łącznie zmieniany 1 raz.


...jesteśmy ludźmi z pasją !

Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » ndz lip 20, 2008 13:15

dziewczyna fotach wypas... chcemy wiecej fot, mogą byc naet z golfem w tle :P

i pokaż te skany :helm:


Obrazek

Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » ndz lip 20, 2008 14:16

barteKKK03 pisze:Co się nic nie chwaliłeś? Jakieś skany pokaż :bigok:
no właśnie się nie chwaliłem bo nie mam czym ... bo właśnie tylko tą gazetę widziałem w galeryjce na stacji benzynowej, gdzie tej gazety niestety nie dostałem by kupić ...
ale co najlepsze jest z tego zdjęcia do tej gazety zostały zrobione bez mojej zgody.
Głównie podczas tej mojej wycieczki do Niemiec było wielu zainteresowanych tym autkiem i dużo oglądającyh robiło sobie przy nim zdjęcia i w ogóle zdjęcia całego samochodu, ale nie wiem kto je wrzucił do gazety :grrr: ale trudno się mówi :) gdybym lepiej znał niemiecki to bym się może z kim tam dogadał :D :blush:



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » ndz lip 20, 2008 14:18

zaskarż nich bulą kasę z pomocą jakiegoś tłumacza i kasę zainwestuj w dalsze mody :bigok:


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości