[Golf Mk1] by beny841

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
K I L L E R
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: pn cze 05, 2006 20:38
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: K I L L E R » pt lut 01, 2008 16:40

Taka sympatyczna jedyneczka z własnym stylem i jajem jak trzeba. Mi się bardzo lajket :helm: PKP, Pozdroo :bigok:


https://www.facebook.com/GolfPirelli/

Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Post autor: NEMESIS » sob lut 02, 2008 00:56

sluchaj,silnik to nie wszystko weic nie pisz bzdur ja nie wiesz oc oc chodzi i nikt nie psize ze smierdzi wiocha
i uwazaj na to co piszesz
jak masz jakies ale to mozesz napisac na forum cultstyle co o nim myslisz,a nie cwaniakujesz na innym forum
Dla niektórych silnik to ..wszystko :satan: ..no jeszcze odpowiednie hamulce :grin: ...TUNING polega na tym że nadajesz samochodowi cechy indywidualne żeby go wyróżnić z rzeszy "takich samych samochodów" kopiowanie paru setek Niemców i innych nacji przez zakładanie felg 13 ..chromów..max. gleby to chyba nie ta droga (dla mnie wygląda to OK żeby NIE BYŁO !!) ale ktoś może mieć inny pomysł ...fur jak Twoje na swiecie jest ile setek ??? fur jak Benego ?? znajdziesz tyle żeby się udało policzyć na palcach jednej ręki ?? RACZEJ NIEEE !!!! :green_fuck: Więc dlaczego uważasz się za jakiegoś guru w określaniu co jest OK a co nie ?? I NIE MÓW MI ŻE NA CULTCOŚ MOŻNA SIE WYPOWIADAĆ...WIEM COŚ O TYM..Z DOŚWIADCZENIA...POWIEDZIAŁEM CI CHYBA ŻE SWAP NA 1.6 CZY 1.8 (JUŻ NIE PAMIĘTAM) TO NIE SWAP TYLKO ZWYKŁA ROBOTA I ŻE DORABIASZ SOBIE TEORIĘ TO POLECIAŁEŚ DO ADMINA NA SKARGĘ I WYLECIAŁEM Z FORUM !! :jezor:



Awatar użytkownika
djbro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 210
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 23:13
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: djbro » sob lut 02, 2008 16:34

NEMESIS pisze:
sluchaj,silnik to nie wszystko weic nie pisz bzdur ja nie wiesz oc oc chodzi i nikt nie psize ze smierdzi wiocha
i uwazaj na to co piszesz
jak masz jakies ale to mozesz napisac na forum cultstyle co o nim myslisz,a nie cwaniakujesz na innym forum
Dla niektórych silnik to ..wszystko :satan: ..no jeszcze odpowiednie hamulce :grin: ...TUNING polega na tym że nadajesz samochodowi cechy indywidualne żeby go wyróżnić z rzeszy "takich samych samochodów" kopiowanie paru setek Niemców i innych nacji przez zakładanie felg 13 ..chromów..max. gleby to chyba nie ta droga (dla mnie wygląda to OK żeby NIE BYŁO !!) ale ktoś może mieć inny pomysł ...fur jak Twoje na swiecie jest ile setek ??? fur jak Benego ?? znajdziesz tyle żeby się udało policzyć na palcach jednej ręki ?? RACZEJ NIEEE !!!! :green_fuck: Więc dlaczego uważasz się za jakiegoś guru w określaniu co jest OK a co nie ?? I NIE MÓW MI ŻE NA CULTCOŚ MOŻNA SIE WYPOWIADAĆ...WIEM COŚ O TYM..Z DOŚWIADCZENIA...POWIEDZIAŁEM CI CHYBA ŻE SWAP NA 1.6 CZY 1.8 (JUŻ NIE PAMIĘTAM) TO NIE SWAP TYLKO ZWYKŁA ROBOTA I ŻE DORABIASZ SOBIE TEORIĘ TO POLECIAŁEŚ DO ADMINA NA SKARGĘ I WYLECIAŁEM Z FORUM !! :jezor:
jak dla niektorych silnik to wszystko, to sa fora takich zapalencow...
niech sobie tam temat zalozy,
ja np. swojego golfa bym tam nie zaprezentowal i nie wypisywalbym na innych forach, ze tamto to lipne forum, bo mi usuneli temat, bo wiem, ze moj samochod tam nie pasuje...

beny841 pisze:
djbro pisze: ze nie bedzie jakis skomplikowanych spojlerow itd..
przydalby sie tylko kocur srodek i chromy, ....
:panna: :panna: :panna:
nie będzie żadnych skomplikowanych spolerów no moze opócz 2 jedne na dachu lotka kamei i warga szeroka z przodu :chytry:
a chromów tez nie bedzie
napisalem, "widac, ze nie bedzie zadnych skomplikowanych spojlerow itd...."
czytaj ze zrozumieniem, albo nie wyrywaj zdan z kontekstu :)
Ostatnio zmieniony sob lut 02, 2008 16:42 przez djbro, łącznie zmieniany 1 raz.


Dystanse na zamowienie: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=46315
Mk4 cabrio project: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=23240

maciekesz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: sob paź 13, 2007 17:00
Lokalizacja: Tczew

Post autor: maciekesz » sob lut 02, 2008 19:59

projekt 1sza klasa :bigok:
napewno do ciebie zawitam jak sam skończe ze swoim :pub:



Awatar użytkownika
Wojtas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 395
Rejestracja: śr paź 03, 2007 19:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wojtas » sob lut 02, 2008 20:29

no i generalnie djbro wszystko powiedział. od siebie to powiem jeszcze, NEMESIS, że własnie takich jedynek jak KLASSIKa, jest jak na lekarstwo.

wkład pracy godny podziwu, a co do stylistyki ... no cóż, to właścicielowi ma się w końcu podobać najbardziej. :wink:



Awatar użytkownika
beny841
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 21, 2005 21:35
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: MK1
Silnik: 1.9

Post autor: beny841 » sob lut 02, 2008 23:44

djbro pisze:

napisalem, "widac, ze nie bedzie zadnych skomplikowanych spojlerow itd...."
czytaj ze zrozumieniem, albo nie wyrywaj zdan z kontekstu :)
następnym razem lepiej przesylabizuje :metal:

maciekesz pisze:projekt 1sza klasa :bigok:
napewno do ciebie zawitam jak sam skończe ze swoim :pub:
pochwal sie co tam rzeźbisz :bigok:

a teraz do wszystkich generalnie wszystko sobie każdy wytłumaczył
Proszę nie zaśmiecać tematu wypowiedziami o forach :green_fuck: :green_fuck: :green_fuck:


mój klekot http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=864968#864968

Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Post autor: NEMESIS » ndz lut 03, 2008 01:34

Vanilla pisze:. od siebie to powiem jeszcze, NEMESIS, że własnie takich jedynek jak KLASSIKa, jest jak na lekarstwo.
Zgadza się..napisałem nawet że ma fajna furę ale zadyma była o to że ktoś robi coś innego, niezgodnego z gustami KLASSIKA&CO. Nie wiem czy miałeś okazję być na zlocie u sąsiadów...takich jedynek jest dużo znaczy się zrobionych wg. schematu klasyk, chrom, koła 13", max gleba...naturalnie wszystkie w stanie technicznym jak klasyka...żeby nie było u nas też paru chlopaków zrobiło takie cacuszka. :grin: Sorry Beny !! :bajer:



Awatar użytkownika
KLASSIK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: czw mar 30, 2006 13:55
Lokalizacja: Józefów

Post autor: KLASSIK » ndz lut 03, 2008 13:25

NEMESIS pisze:
Vanilla pisze:. od siebie to powiem jeszcze, NEMESIS, że własnie takich jedynek jak KLASSIKa, jest jak na lekarstwo.
Zgadza się..napisałem nawet że ma fajna furę ale zadyma była o to że ktoś robi coś innego, niezgodnego z gustami KLASSIKA&CO. Nie wiem czy miałeś okazję być na zlocie u sąsiadów...takich jedynek jest dużo znaczy się zrobionych wg. schematu klasyk, chrom, koła 13", max gleba...naturalnie wszystkie w stanie technicznym jak klasyka...żeby nie było u nas też paru chlopaków zrobiło takie cacuszka. :grin: Sorry Beny !! :bajer
co ty wogole piszesz
najpierw przeczytaj dokladnie co napislem, a potem pisz
napisalem tylko ze fura benego nie pasuje na forum cs.pl ze wzgledu na styl w jakim jest robiona i to tyle oraz zdecyduj sie w koncu ile takich mk1 jak moje jest w polsce i w niemcowni bo raz piszesz tak,a w nastepnym poscie inaczej
w polsce jest bardzo malo, a w niemcowni nie wiele wiecej

auto benego to ulep z kilku aut w pelnym tego slowa znaczeniu i wlasciciel dobrze o tym wie bo sam mi kiedys przyznal racje na cultstyle.pl jak jego projket jeszcze tam byl

jak zobacze finalne oblicze golfa to moze zmienie zdanie
Ostatnio zmieniony ndz lut 03, 2008 13:26 przez KLASSIK, łącznie zmieniany 1 raz.


www.cultstyle.pl

Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

Post autor: malutki » ndz lut 03, 2008 14:03

KLASSIK, NEMESIS, sorry ze sie wtrace ale robicie tu straszny OT, moze przeniesiecie wasze dyskustyje w inne miejsce? propnuje temat :"co sadzisz o mkI benego" :goof:

beny841, dzieje sie tam cos u ciebie czy raczej przestoj intelektualny?


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Post autor: NEMESIS » ndz lut 03, 2008 15:35


jak zobacze finalne oblicze golfa to moze zmienie zdanie
Nie chodzi o to żebyś zmienił zdanie tylko o to że ne można wypowiedzieć swojej opini bo wylatuje sie z forum..od tego sie zaczął OT ..przeczytaj sobie...ja skończyłem bo admin albo BENY pozamiata ! :grin:
Ostatnio zmieniony ndz lut 03, 2008 15:56 przez NEMESIS, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » ndz lut 03, 2008 15:38

KLASSIK, mam do Ciebie prośbę, wyjdź.

Bo 2 tematy próbujesz rozwalić swoimi marnymi wypocinami.

Chłopie zastanów się co piszesz bo uważasz sie za boga.

Czy autor tego temtu napisał, że robi 100% oryginała, że bedzie nawet po śrubkę leciał oryginalną do ASO?

Wiec proszę daruj sobie bo na prawdę pomimo, że jestem bierny w takich sprawach to podnosisz mi ciśnienie swoimi prowokatorskimi postami.

Czy to w tym temacie czy w temacie kkkubka. Chłopie zastanów się.
Ostatnio zmieniony ndz lut 03, 2008 15:39 przez Kowal_, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
KLASSIK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: czw mar 30, 2006 13:55
Lokalizacja: Józefów

Post autor: KLASSIK » ndz lut 03, 2008 15:59

spojrz w lewo ;)
bez spinki panowie
jestem uczulony na mk1 bo sam mam mk1 wiec bede obserwowal te projekty i bo ciekaw jestem co z tego wyjdzie
koniec ot
Ostatnio zmieniony ndz lut 03, 2008 16:05 przez KLASSIK, łącznie zmieniany 2 razy.


www.cultstyle.pl

Awatar użytkownika
Rondel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pn gru 04, 2006 15:44
Lokalizacja: Lebork-pomorskie

Post autor: Rondel » ndz lut 03, 2008 16:15

mysle ze w tym roku bede chyba mogl ,zobaczyc golfa na VW MANI. ???



Awatar użytkownika
beny841
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 21, 2005 21:35
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: MK1
Silnik: 1.9

Post autor: beny841 » ndz lut 03, 2008 16:49

dziki Panowie ze sobie wszystko juz wytłumaczyliśmy :prayer: :prayer:

malutki pisze:dzieje sie tam cos u ciebie czy raczej przestoj intelektualny?
chwilowo wywaliłem wszystko z komory i se środka. stoi skorupa i czeka na "miejscowe" szpachlowania podkład i lakierowanie
Rondel pisze:mysle ze w tym roku bede chyba mogl ,zobaczyc golfa na VW MANI. ???

no obowiązkowo najwyżej go przyniosę na plecach :grin:


mój klekot http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=864968#864968

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości