Historia mojego VW Golfa II 16v (nowa 1 strona :) )

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ADi997
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 771
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 09:30
Lokalizacja: Leicester - UK
Kontakt:

Post autor: ADi997 » czw lis 15, 2007 18:47

Na początku brawa za wytrwałość i ogrom włożonej pracy. Dużo komplikacji napotkałeś na drodze, ja bym go już dawno podpalił, swojego nie raz próbowałem ale nie chce sie palić :green_fuck: :green_fuck:
Byłeś już może na hamowni ?? Silniczke bangla jak powinien czy jeszcze jakieś niedomagania ??


Aktualne DupoVWozy:
Passat B5 3BG AWX
Golf MK2 APU+DEA
Jetta MK2 Coupe JP----->??

Projekt Golf MK2 na facebook.com/MyGolfMK2

Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » czw lis 15, 2007 23:49

ADi997 pisze:Byłeś już może na hamowni ?? Silniczke bangla jak powinien czy jeszcze jakieś niedomagania ??
no niestety hamownia to będzie połączona z chipowaniem i strojeniem ale to ciągle mi się przesuwa w czasie bo nie mam tego czasu ;/...
Na razie robię takie pierdoły tylko. W sumie to już nim ponad miesiąc nie jeździłem :(...

Jak tylko będzie jakiś progres to napisze.

dzięki za wizytę


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
Robert Pala
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: pt maja 18, 2007 20:39
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Post autor: Robert Pala » wt gru 04, 2007 19:35

musisz byc przy kasie skoro tyle pakujesz w to auto.ale hobby przewaznie sa drogie.ciekawe co by powiedzial ten niemiec jakby zobaczyl teraz to auto,albo pozniej bo zmian nie ma konca widze.podziwiam cie za to co robisz i zycze powodzenia zeby golfik zagrał w koncu jak trzeba. :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal:



Cysiex_GTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 04, 2007 22:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Cysiex_GTI » wt gru 04, 2007 22:44

Witam jestem w Wawy i niegdzie niemoge znalezdz mechaniora ktory by mi wyregolowal moja 16v-ke



Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

Post autor: olozwirski » pt gru 07, 2007 00:37

tirsone, masakra, droga przez meke ten golf, ze tez jeszcze chce sie ci przy mim grzebac... Podziwiam cie, ja nie wytrzymal bym nerwowo



Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » pt gru 07, 2007 14:33

olozwirski pisze:tirsone, masakra, droga przez meke ten golf, ze tez jeszcze chce sie ci przy mim grzebac... Podziwiam cie, ja nie wytrzymal bym nerwowo
oj nerwowo to już i ja wysiadłem...heh

teraz jadę na awaryjnym zasilaniu ;)....

generalnie samochód jest mocno rozebrany.... bo zacząłem robić clean looka pod maską więc jest trochę pracy z elektryką a przy okazji odrestaurowuję wszystkie przyrdzewiałe części... no i klimę kompletuję....

tylko czasu mam mało i zimno jest hehe...

pozdro :bajer:


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
GRZANA
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5822
Rejestracja: czw maja 11, 2006 22:37
Lokalizacja: Wawa/EOP
Kontakt:

Post autor: GRZANA » pt gru 07, 2007 14:37

tirsone, to czemu jeszcze nie ma fotek? :P :P


[b][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2116873#2116873]MÓJ MKII ABF[/url] 149,0KM@6234,0rpm 183,6Nm@4411,0rpm :) - nowe foty, nowe mody str.23

SPRZEDAM SKRZYNIE CDA OD ABFa - 667069878[/b]

Cysiex_GTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 04, 2007 22:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Cysiex_GTI » wt gru 11, 2007 20:50

Czesc jeszcze raz ja(Cysiex_GTI) chcial bym zmienic instalacje k jet tronic na digifanta jakiegos kwota by to byla jaka?czasami mam tak ze jak schodze z obrotow to zamiast zatrzymac obroty na 1000 silnik schodzi na 800 i faluje albo odrazu gasnie Bylem w dwoch serwisach poustawiali zaplony wymienili komputerek jakis wtryskiwacz uszczelniacze ja sam czyscilem silnik krokowy uszczelnilem go zeby bocznego pow.nielapal i nadal czasami jest tak ze potfrafi gasnac chcial bym wiedziecz czy jest to mozliwe nie jezdzic z noga na gazie przy chhamowaniu bo niestety jestem zmuszony tak jezdzic kontrolujac noga obroty
Wielkie pozdro



Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » śr gru 12, 2007 19:47

Cysiex_GTI pisze:Czesc jeszcze raz ja(Cysiex_GTI) chcial bym zmienic instalacje k jet tronic na digifanta jakiegos kwota by to byla jaka?czasami mam tak ze jak schodze z obrotow to zamiast zatrzymac obroty na 1000 silnik schodzi na 800 i faluje albo odrazu gasnie Bylem w dwoch serwisach poustawiali zaplony wymienili komputerek jakis wtryskiwacz uszczelniacze ja sam czyscilem silnik krokowy uszczelnilem go zeby bocznego pow.nielapal i nadal czasami jest tak ze potfrafi gasnac chcial bym wiedziecz czy jest to mozliwe nie jezdzic z noga na gazie przy chhamowaniu bo niestety jestem zmuszony tak jezdzic kontrolujac noga obroty
Wielkie pozdro
Witam
Prosze wszelkie pytania nie związane bezpośrednio z tym tematem do mnie kierować na mój priv. Ja miałem dokładnie te same problemy jak ty dlatego mam teraz digi.

Odpowiedź na pytanie o koszty znajdziesz na 1 stronie tego tematu.

Pozdrawiam


Mój golf

Miłość ożyła....

Cysiex_GTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 04, 2007 22:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Cysiex_GTI » śr gru 12, 2007 21:38

tirsone, Czesc czytalem twoja chistorie z przekladka silnika :)Pelen pozytyw z mojej strony chetnie wymienil bym z toba pare zdan mam 16v i chcial bym ja odpicowac bywasz w wawie bysmy sie gdzies stykneli albo bym podjechal do ciebie na forum jestem swierzy i niemam za duzo czasu na necie siedziec wole zawsze na zyo gadac a chetnie pogadal bym z kims kto lubi podobne klimaty Pozdro



Awatar użytkownika
piotr_5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 464
Rejestracja: czw paź 04, 2007 20:21
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: piotr_5 » czw gru 13, 2007 13:20

Witam!!:) Wida ogrom włożonej pracy i widac ze każdy szczegol nawet najmniejszy doprowadzasz do perfekcji!! Jestem pod wrazeniem naprawde piekna robota, mozesz troche powiedziec o zegarach jak je robiles?? kupiles jakis lakier UV (patrzylem na allegro i jakies do paznokci sa jakies) no i co dalej...tylko lakierowanie zrobiles i pozniej listwa led??

[ Dodano: 13 Gru 2007 12:35 ]
aha jak uzyskales efekt podswietlonego przebiegu??



Awatar użytkownika
hary31
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 230
Rejestracja: wt paź 10, 2006 21:55
Lokalizacja: Poznań
Auto: VW PASSAT TDI
Silnik: AWX
Kontakt:

Post autor: hary31 » śr sty 02, 2008 18:34

o maj god widze tu mnóswo pracy włożone aż strach pomyśleć bo mi się nie chce nawet polerki kółeczek zrobić chociaż jak bym miał gdzie to bardo chętnie bym pogrzebał :bigok:
gratuluje wytrwałości i dawaj fotki całego autka.
Pozdravwiam.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=105977]MOJA ZŁOTA STRZAŁA[/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images21.fotosik.pl/28/f649346d0807a928.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » pt sty 04, 2008 15:17

i jak z klimą?? Gratulacje za ogrom prac, sam to znam :helm:



Awatar użytkownika
artur14/
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: ndz lis 11, 2007 07:20
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

Post autor: artur14/ » sob sty 05, 2008 00:33

no no wiekszosc twoich problemow tez mialem i mam ze swoim pl :grrr: ale ty masz cierpliwosc :satan: fiu fiu az ci zasdroszcze POWODZENIA mam nadzieje ze zobacze twojego golfa kiedys na zywo :grin:


VWOLF

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości